30 кращих плагінів WordPress у 2020 році [здебільшого БЕЗКОШТОВНО!]

кращі плагіни для WordPress


Маючи понад 55 000 плагінів WordPress, початківцям досить складно знайти найкращі плагіни WordPress для своїх потреб. Часто нас запитують користувачі, чи існує магічний список “повинні мати плагіни WordPress”, якими користуються всі профі. Відповідь ТАК. Маючи правильний набір плагінів, можна змінити величезний вплив на зростання вашого блогу / веб-сайту. У цій статті ми зібрали вручну найкращі плагіни WordPress 2020 року.

Наша мета у цій статті полягає у висвітленні найкращих плагінів WordPress у відповідних категоріях. Якщо ви не впевнені, як встановити плагін WordPress або як знайти найкращий плагін WordPress, тоді прокрутіть униз до цієї статті, щоб знайти цю інформацію.

Залежно від випадку використання, можливо, вам не знадобляться всі ці плагіни на вашому веб-сайті, але ми вважаємо, що багато з них потрібні майже для кожного типу веб-сайтів.

Перш ніж розпочати роботу, варто трохи поглянути на кілька речей:

Contents

Пошук найкращого плагіна WordPress

Як ми вже згадували раніше, є тисячі безкоштовних і платних плагінів WordPress. Пошук плагіна для того, що ви хочете зробити на своєму сайті, може бути важким. Ось як би ви почали пошук.

Кращі безкоштовні плагіни WordPress.org

Функція пошуку у каталозі WordPress.org може допомогти вам звузити квест. Однак вам доведеться багато прокрутити вниз, і багато результатів взагалі не будуть відповідні.

Найкращий спосіб пошуку плагінів – за допомогою Пошуку Google або пошуку Категорія плагінів WPBeginner.

Переглядаючи плагіни в каталозі WordPress.org, подивіться статистику плагінів під кожним списком. Він показує загальну кількість активних установок для плагіна, більш високі встановлення означає, що він був протестований і використаний на більшості веб-сайтів. Ви також побачите середні зірки оглядів, останніх оновлених та перевірених до інформації.

Сторінка результатів плагіна в каталозі WordPress.org

Детальніші інструкції див. У цьому посібнику для початківців як вибрати найкращий плагін WordPress.

Найпопулярніші плагіни WordPress – безкоштовно проти премії

Є тисячі плагінів WordPress, які доступні безкоштовно в каталозі WordPress.org. Однак є багато плагінів WordPress, які продаються на сторонніх веб-сайтах як плагіни преміум-класу. Це змушує багатьох нових користувачів замислюватися, чи плагіни платіжів чи платні плагіни в чомусь краще?

Безкоштовні плагіни WordPress доступні вам без жодних гарантій. Підтримка безкоштовних плагінів зазвичай обмежена, і це не гарантується. Деякі автори безкоштовних плагінів надають чудову підтримку своїх безкоштовних плагінів, але рано чи пізно це стає справою. Немає фінансових стимулів для авторів плагінів продовжувати відповідати на запитання користувачів у своїх безкоштовних плагінах. Це означає, що безкоштовні плагіни WordPress доступні на основі «як є» без жодних гарантій.

Платні плагіни WordPress, з іншого боку, пропонують преміальну підтримку свого продукту. Більшість з них також має ліцензію GPL, а це означає, що вони також мають обмежену гарантію. Але наявність доступу до підтримки означає, що ви можете отримати допомогу набагато швидше.

Це не означає, що плагіни преміум-класу завжди є кращою альтернативою безкоштовним плагінам WordPress. Насправді багато найпопулярніших плагінів WordPress безкоштовні. Наприклад, Yoast SEO, WP Super Cache, WPForms, та багато іншого.

Ви повинні зосередитись на тому, щоб знайти хороший плагін, який простий у використанні та має чудові відгуки. Після того, як ви звузили пошук, ви можете вирішити, чи хочете ви ходити на плагін преміум-класу чи безкоштовну альтернативу. Спочатку ви можете спробувати безкоштовні плагіни, але якщо вони занадто важкі у використанні, тоді ви можете перейти на платний плагін.

Як встановити плагін WordPress

Є два простих способи встановити плагін WordPress з області адміністратора вашого сайту. Для безкоштовних плагінів WordPress ви можете перейти до Плагіни »Додати нове і шукайте ім’я плагіна, який ви хочете встановити.

Уважно подивіться на результати, щоб переконатися, що ви завантажували потрібний плагін, а потім натисніть кнопку Встановити. Після встановлення вам потрібно буде активувати плагін.

безкоштовний плагін

Якщо ви завантажили плагін WordPress у zip-файл, то саме так ви встановите його.

Просто перейдіть до Плагіни »Додати нове на сторінці, а потім натисніть кнопку “Завантажити плагін” вгорі.

завантажити плагін

Тепер WordPress покаже вам сторінку, на яку можна завантажити zip-файл плагіна. Просто натисніть кнопку вибрати файл, знайдіть поштовий файл на своєму комп’ютері, а потім натисніть кнопку встановити зараз.

виберіть файл для завантаження>

Тепер WordPress завантажить файл плагіна на ваш веб-сайт, витягне його та встановить плагін. Як тільки установка закінчена, вона покаже вам повідомлення про успіх із посиланням для активації плагіна.

Важливо пам’ятати, що вам потрібно активувати плагін, перш ніж ви зможете ним користуватися на своєму сайті WordPress.

Детальніші інструкції див. У нашому посібнику далі як встановити плагін WordPress.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі плагіни WordPress на ринку.

Найкращі плагіни WordPress: на перший погляд

Ось 10 найкращих плагінів, які, на нашу думку, мають мати кожен веб-сайт.

 1. WPForms – Кращий плагін форми WordPress
 2. MonsterInsights – Кращий аналітичний плагін для WordPress
 3. SeedProd незабаром Сторінка – Кращий найближчим часом плагін
 4. OptinMonster – Найкращий плагін для свинцю
 5. Повітряна куля – Найкращий плагін для соціальних каналів WordPress
 6. RafflePress – Кращий плагін для конкурсу WordPress
 7. TrustPulse – Найкраща програма соціального підтвердження доказів
 8. WTP Mail SMTP – Кращий плагін SMTP
 9. Йоаст SEO – Кращий WordPress плагін для SEO
 10. Сукурі – Найкращий плагін WordPress для безпеки сайту
 11. UpdraftPlus – Верхній плагін WordPress для резервного копіювання
 12. Постійний контакт – Топ Інструмент маркетингу електронної пошти
 13. MemberPress – Найпопулярніший плагін для членства
 14. Бівер будівельник – Найкращі плагіни WordPress для створення сторінки
 15. LearnDash – Кращий плагін LMS
 16. WooCommerce – Кращий плагін для електронної комерції WordPress
 17. Спільні рахунки – Кращий плагін для соціального доступу
 18. CSS Hero – Кращий плагін для редактора тем WordPress
 19. Ракета WP – Найкращий плагін для кешу WordPress
 20. Чат в прямому ефірі – Кращий Плагін чату в прямому ефірі
 21. Галерея Енвіра – Топ плагіну WordPress Gallery
 22. Досить посилання – Плагін верхнього партнерського маркетингу
 23. Відродження старого посту – Кращий плагін для планування публікацій
 24. Smart Slider 3 – Кращий плагін-слайдер
 25. WPML – Найкращий плагін для перекладу WordPress
 26. Користувач редактор ролей – Найкращий інструмент редактора ролей користувача
 27. Кращий пошук замінити – Кращий замінний інструмент
 28. AdSanity – Топ плагіну WordPress для оголошень
 29. W3 Загальний кеш – Топ плагіну кешування
 30. Вставте колонтитули та колонтитули – верхній плагін Snippet

1. WPForms – Кращий плагін форми WordPress

WPForms

Кожен веб-сайт потребує контактну форму. WPForms – найпопулярніший плагін форми для друзів для WordPress. Він оснащений потужним конструктором перетягування, який ви можете використовувати для створення прекрасних онлайн-форм за кілька хвилин, не торкаючись жодного рядка коду.

WPForms – це єдиний прийом для створення будь-якого типу форми WordPress, включаючи форми замовлення, анкети, форми пожертвування, форми підписки електронної пошти тощо.

wpforms перетягування плагіну Builder

WPForms поставляються з десятками заздалегідь створених шаблонів форм, які ідеально адаптуються до вашого робочого процесу та економлять ваш час. Він оснащений усіма вдосконаленими функціями, такими як: інтеграція маркетингу електронною поштою, інтеграція платежів, умовна логіка, доповнення до опитування, форми в декількох частинах, подання повідомлення на початку та інше.

Якщо ви шукаєте плагін контактної форми, який є простим і потужним, не дивіться далі, ніж WPForms. Ми вважаємо, що ОБОВ’ЯЗКОВО ВІДМОВИТЬ кожен сайт. Він використовується на понад 1 мільйон веб-сайтів!

У них також є безкоштовна версія, яку ви можете отримати – WPForms Lite.

Бонус: Користувачі IsItWP отримують 10% знижку на WPForms. Просто використовуйте наш купон WPForms: SAVE10

2. MonsterInsights – Кращий аналітичний плагін для WordPress

MonsterInsights

Якщо ви хочете розробити свій веб-сайт, то вам важливо точно знати, як люди знаходять і користуються вашим веб-сайтом. MonsterInsights – найкращий і найпопулярніший плагін Google Analytics для WordPress. Більше 1,9 мільйона веб-сайтів використовують MonsterInsights.

MonsterInsights дозволяє дуже легко підключити свій веб-сайт до Google Analytics і запропонувати комплексні функції відстеження.

Навіть незважаючи на те, що Google Analytics створений для відстеження майже кожної взаємодії користувачів на вашому веб-сайті, як-от подання форми, трансакції електронної комерції, відстеження завантажень тощо, налаштування Analytics за замовчуванням не дозволяє використовувати весь потенціал відстеження Analytics.

найкращий плагін WordPress для аналітики

Наприклад, якщо ви хочете відстежувати події на місці, наприклад відстеження подань форми, вам доведеться або додати на свій веб-сайт спеціальний код відстеження подій, або встановити ціль Google Analytics для кожної форми. Це може бути виснажливим і забирає багато часу, особливо якщо ви не розробник чи експерт Analytics.

За допомогою MonsterInsights ви можете ввімкнути різні функції відстеження лише за кілька кліків, не торкаючись жодного рядка коду. З першого погляду ви можете переглянути ефективність свого веб-сайту прямо на інформаційній панелі WordPress, не входячи у свій профіль Analytics.

А Lite версія плагіна можна безкоштовно завантажити з офіційного сховища плагінів WordPress.

3. НасінняПрод – Кращий найближчим часом плагін

SeedProd

SeedProd – найпопулярніший найближчий час та плагін режиму обслуговування для WordPress. Коли ви створюєте новий веб-сайт, це найшвидший і найпростіший спосіб створити найближчу сторінку. Ви можете використовувати його для збору потенційних клієнтів та розширення списку запуску.

seedprod найкраще найближчим часом плагін

Він має можливість показувати таймер зворотного відліку, соціальний обмін та відстеження рефералів.

Якщо ви працюєте над новим дизайном або змінами сайту, тоді ви можете використовувати SeedProd для створення прекрасної сторінки обслуговування.

Він оснащений усіма основними функціями, які ви могли б хотіти, незабаром і плагіном режиму обслуговування.

 • Незабаром режим щоб створити приголомшливу найближчу сторінку перед тим, як запустити сайт.
 • Режим обслуговування, що потрібно активувати, коли ваш веб-сайт не працює для обслуговування.
 • Редактор у режимі реального часу, де ви можете вносити зміни в режимі реального часу на свої сторінки, не перемикаючись між редактором та сторінкою попереднього перегляду.
 • Таймер зворотного відліку / смуга прогресу щоб ваші клієнти знали, скільки часу буде потрібно для запуску вашого сайту.
 • Безшовна інтеграція за допомогою ваших улюблених інструментів маркетингу електронної пошти, таких як постійний контакт, MailChimp тощо.
 • І ще багато…

А безкоштовна / легка версія плагіна можна завантажити з WordPress.org.

Це також виходить на перше місце у нашому списку плагінів WordPress, що незабаром.

4. OptinMonster – Найкращий плагін для свинцю

найкращий плагін WordPress для свинцю

OptinMonster – це найпотужніше рішення для покоління свинцю у світі. Він постачається з високоефективними заздалегідь створеними шаблонами, які, як доведено, перетворюють ваших відвідувачів у потенційні клієнти та клієнтів. Ви можете вибрати ідеальний тип кампанії, який легко привертає увагу відвідувачів, наприклад, спливаюче вікно, плаваючий бар, вітальний килимок на весь екран та багато іншого.

Перегляньте нашу статтю про найкращі плагіни для спливаючих вікон WordPress.

Завдяки потужному механізму орієнтації та сегментації ви можете показувати персоналізоване повідомлення кожному окремому відвідувачеві на вашому веб-сайті, виходячи з його географічного розташування, джерела реферала, сторінки чи розділу вашого веб-сайту тощо..

optinmonster-build-email-blast-list

Деякі основні особливості OptinMonster:

 • Технологія виходу з наміром: Відновлення відмови відвідувачів від потенційних клієнтів, показуючи відвідувачам спеціалізовані кампанії в той самий момент, коли вони збираються виїхати.
 • Ретаргетинг на місці: Створіть спеціальні пропозиції, орієнтовані на неодноразових відвідувачів на основі попередніх взаємодій на вашому сайті.
 • Подальші кампанії на місці: Слідкуйте за відвідувачами за допомогою активованих кампаній на основі взаємодії відвідувачів.
 • Перенаправлення печива: Створіть власні файли cookie браузера на основі демографічних даних ваших клієнтів, таких як вік, стать, місцеположення, а потім показуйте високоцільові кампанії для стимулювання конверсій.

OptinMonster легко інтегрується з усіма основними послугами маркетингу електронної пошти. Для завантаження із сховища плагінів WordPress можна завантажити безкоштовний плагін, що дозволяє легко вставляти форми OptinMonster.

5. Smash Balloon

Повітряна куля

Повітряна куля це набір плагінів соціальних каналів для WordPress, який дозволяє відображати вміст соціальних медіа на своєму веб-сайті так, як вам потрібно. Smash Balloon спрощує налаштування соціальних каналів протягом всього 30 секунд.

Все, що вам потрібно зробити – це авторизувати плагін, додати шорт-код у будь-якому місці вашого сайту та миттєво відображати вміст соціальних медіа.

Smash Balloon пропонує 4 різних плагіни для соціальних каналів:

 • Спеціальна стрічка Facebook: Інтегруйте свої фотографії, відео, події та інше у свій веб-сайт, щоб повністю відповідати зовнішньому вигляду сайту.
 • Канал Instagram: Додайте на свій сайт канали хештегів, вміст у магазинах та теги. Крім того, ви навіть можете відображати історії Instagram у світлому меню.
 • Спеціальні канали Twitter: Легко додайте картки щебетання, канали на основі пошуку та автоматично модеруйте твіти з розкладкою кладки у багато стовпців.
 • Канал для YouTube: Додайте стільки каналів YouTube, скільки вам потрібно, включаючи потокові потокові трансляції.

6. RafflePress – Кращий плагін для конкурсу WordPress

кращий плагін WordPress для конкурсу

RafflePress – найкращий плагін для роздачі WordPress на ринку, який дозволяє легко провести успішний онлайн-конкурс.

На відміну від типового плагіну конкурсу, RafflePress пропонує вбудований варіант обміну вірусами, який нагороджує користувачів бонусними записами, якщо вони посилаються на товариша або поділяються вашими подарунками в соціальних мережах. Таким чином ви зможете залучати більше трафіку, збільшувати список електронної пошти та послідовників соціальних медіа.

Давайте коротко розглянемо деякі їх функції:

 • Перетягніть програму для роздачі подарунків, щоб створити рекламну кампанію за лічені хвилини, не торкаючись рядка коду.
 • Заздалегідь створені шаблони роздачі, щоб заощадити ваш час, тому вам не завжди потрібно створювати привабливий конкурс з нуля.
 • Зробіть свою передачу вірусною, стимулюючи соціальний обмін.
 • І ще багато…

The безкоштовна версія плагіна доступний для завантаження з WordPress.org.

7. TrustPulse – Найкраща програма соціального підтвердження доказів

кращий плагін WordPress для соціального доказування

TrustPulse це програма соціального підтвердження, яка використовує соціальний доказ для збільшення довіри, конверсій та продажів. За допомогою TrustPulse ви можете відстежувати та відображати реальні дії користувачів на своєму сайті, як-от покупки та реєстрації. Це примушує довіру, що призводить до збільшення продажів та доходу.

Деякі з основних особливостей TrustPulse:

 • Відстеження подій у режимі реального часу: Показуйте пряму трансляцію будь-яких дій на вашому сайті, таких як покупки, демо-реєстрації тощо.
 • Розумне націлювання: Показуйте свої соціальні сповіщення правильним людям у потрібний час.
 • Працює на будь-якому сайті: TrustPulse – це незалежне від платформи додаток, тобто ви можете використовувати його на будь-яких платформах, включаючи WordPress, Shopify, Joomla, Blogger тощо.

8. WTP Mail SMTP – Найкращий плагін SMTP

кращий плагін WordPress SMTP

WP Mail SMTP допомагає вирішити проблему доставки електронної пошти, з якою стикаються багато сайтів WordPress, шляхом маршрутизації електронних листів через відповідний протокол SMTP замість вашого сервера хостингу за замовчуванням..

Популярні клієнти електронної пошти, такі як Gmail, Yahoo, Outlook тощо, постійно вдосконалюють свої послуги для зменшення спаму електронної пошти. Однією з речей, на яку шукають їхні інструменти щодо спаму, є те, чи походить електронний лист із місця, з якого він стверджує, що походить.

wp-mail-smtp-налаштування

Якщо належної автентифікації немає, то електронні листи надходять у папку SPAM або, найгірше, взагалі не надходять..

Також перевірте: Як створити вибух електронної пошти

WP Mail SMTP вирішує цю проблему. Це ОБОВ’ЯЗКОВО плагін для всіх веб-сайтів. Зараз працює на 900 000 сайтах WordPress.

9. Йоаст SEO – Кращий WordPress плагін для SEO

кращий плагін WordPress для SEO

Yoast SEO – найкращий плагін SEO на ринку. Це дозволяє легко оптимізувати ваш сайт WordPress для кращого рейтингу пошукових систем.

Він постачається з усіма важливими функціями, такими як мапи сайту XML, редактор метаінформації, управління роботами та багато іншого.

Yoast SEO - Оцінка SEO

На відміну від більшості інших плагінів WordPress SEO, Yoast SEO надає вам змогу вибрати ключове слово для вашого блогу, а потім переконається, що ви належним чином використовували його на своїй сторінці. Yoast SEO показує вам фрагмент SEO в редакторі сторінки, щоб ви могли редагувати мета-опис, щоб покращити показник кліків у результатах пошуку.

Коротше кажучи, Yoast SEO піклується про всю технічну SEO-оптимізацію для вашого сайту.

10. Sucuri – найкращий плагін WordPress для безпеки сайту

кращий плагін WordPress для безпеки

Sucuri – це повне рішення щодо безпеки веб-сайту, яке захищає ваш сайт від зловмисного програмного забезпечення, жорстоких атак та інших потенційних вразливих місць.

Після активації Sucuri увесь трафік вашого веб-сайту проходить через їх сервери CloudProxy, і кожен запит сканується для фільтрації шкідливих запитів. Таким чином Сукурі може зменшити завантаження сервера та підвищити ефективність вашого сайту заблокувавши весь зловмисний трафік на доступ до вашого сервера.

Огляд Sucuri - загартовування

Він захищає ваш веб-сайт від SQL Injections, XSS та всіх відомих атак. На додаток до цього, вони активно повідомляють про можливі загрози безпеці основної команди WordPress та сторонніх плагінів.

Перегляньте нашу статтю про кращі плагіни безпеки WordPress.

Окрім блокування всіх атак, Sucuri захищає ваш веб-сайт:

 • Його антивірусний пакет здійснює моніторинг вашого веб-сайту кожні 4 години, щоб переконатися, що ваш веб-сайт не містить потенційних вразливих програм та зловмисних програм.
 • Він відслідковує все, що відбувається на вашому сайті, включаючи зміни файлів, останнє вхід, невдалі спроби входу та багато іншого…
 • Це дозволяє проводити сканування на стороні сервера, щоб захистити ваш веб-сайт від компрометованих захворювань та інфекцій на рівні сервера.

11. UpdraftPlus – верхній плагін WordPress для резервного копіювання

кращий плагін WordPress для резервного копіювання

UpdraftPlus – один з кращих плагінів резервного копіювання WordPress на ринку. Це оцінено як найпопулярніше рішення для резервного копіювання WordPress, що містить понад мільйон активних установок.

Навіть за допомогою безкоштовної версії плагіна ви можете легко налаштувати повне, ручне або заплановане резервне копіювання всіх файлів вашого веб-сайту, включаючи базу даних, плагіни та теми. Відновити файли легко, і ви можете це зробити з мінімальними технічними знаннями.

Резервне копіювання за допомогою UpdraftPlus

Найкраще, що він підтримує кілька варіантів хмарного зберігання, включаючи Google Drive, Dropbox та Amazon S3.

Хоча безкоштовна версія повністю укомплектована усіма основними функціями, ви можете легко покращити основні функціональні можливості за допомогою їх преміум-версії.

Найкраща альтернатива: BackupBuddy

12. Постійний контакт – головний інструмент маркетингу електронної пошти

Постійний контакт

Постійний контакт – найпопулярніша послуга маркетингу електронної пошти для малого бізнесу. У комплекті є безліч настроюваних шаблонів електронної пошти, які допоможуть вам почати. Починаючи роботу, вам буде запропоновано вибрати галузь та попередній досвід маркетингу електронною поштою. На основі вибору ви отримаєте індивідуальні ідеї щодо вмісту та реклами, які допоможуть вам підвищити рівень маркетингу електронної пошти.

Постійний контакт пропонує неперевершену підтримку за допомогою прямого чату, електронної пошти та форумів для обговорень. У них також є велика бібліотека ресурсів, і вона безперебійно інтегрується з популярними інструментами генерації свинцю, такими як OptinMonster та WPForms.

постійний контакт будівельник

Хоча більшість служб маркетингу електронної пошти пропонують 14 або 30-денну безкоштовну пробну версію для перевірки послуги, постійний контакт надає повний доступ до їх інструменту протягом 60 днів. Після пробного періоду передплата починається від 20 доларів на місяць для до 500 абонентів.

Постійний контакт найкращий для розумних підприємств, які тільки починають з маркетингу електронною поштою.

Найкращі альтернативи: SendInBlue, AWeber і ConverKit

13. MemberPress – найпопулярніший плагін для членства

кращий плагін для WordPress членства

MemberPress – це найповніший плагін для членства в WordPress, який постачається з усіма функціями, необхідними для створення потужного веб-сайту для членства. На відміну від інших плагінів, MemberPress дозволяє вам перетворити існуючий веб-сайт на повнофункціональний веб-сайт без зайвих проблем.

Все, що вам потрібно зробити – це встановити плагін MemberPress на існуючий веб-сайт, ввести дані про свій платіжний шлюз, налаштувати свої продукти та почати запрошувати відвідувачів приєднатися до вашого сайту членства.

memberpress-plugin-параметри

За допомогою MemberPress ви можете обмежити доступ до певних сторінок, публікацій, спеціальних типів публікацій або будь-яких існуючих файлів від своїх постійних відвідувачів. Плагін легко інтегрується з популярними маркетинговими послугами електронної пошти, такими як AWeber, MailChimp, GetResponse тощо.

MemberPress пропонує вбудовану підтримку платіжних шлюзів, таких як PayPal, Stripe та Authorize.net. Ви також можете швидко та легко створювати сторінки з динамічним ціноутворенням. Плагін також постачається з декількома шаблонами сторінок із цінами, щоб створити неповторний вигляд.

14. Beaver Builder – найкращі плагіни WordPress для створення сторінки

Бівер будівельник

Beaver Builder – один з найкращих перетягувань & падіння будівельників WordPress. Це дає вам можливість створити веб-сайт так, як вам потрібно, не знаючи жодних навичок кодування. Ви можете перетягнути & падіння, щоб легко створити гарні сторінки.

Beaver Builder постачається з десятками чудових шаблонів сторінок, тому ви можете легко почати дизайн, не починаючи з нуля. Ви можете вибрати шаблон, замінити зображення та текст вашим, а потім натисніть кнопку “Опублікувати”.

Інтерфейс користувача Beaver Builder

Beaver Builder працює з будь-якою темою WordPress, надаючи повний контроль над своїм вмістом. Найкраще, навіть якщо ви перестали користуватися плагіном, ваш вміст переноситься в редактор WordPress. За допомогою плану та вище ви отримаєте прекрасні сумісні теми Beaver Builder, які дозволяють змінювати свої стилі за допомогою нативного WordPress Customizer.

Хочете розпочати роботу з Beaver Builder? Перегляньте наші пропозиції Beaver Builder, щоб отримати найкращу ціну!

Найкращі альтернативи: Діві та Елементор

15. LearnDash – найкращий плагін LMS для WordPress

LearnDash

LearnDash – найкращий модуль WordPress LMS, який існує. LearnDash дозволяє легко створювати та продавати курси, доставляти вікторини, нагороджувати сертифікати тощо.

Це дає змогу запропонувати членам надійний досвід навчання та підтримує останні тенденції у гейміфікації, соціальному навчанні та мікроконтенті.

редагувати-урок-учняш

Деякі з способів продажу онлайн-курсів у LearnDash:

 • Членство: Продайте традиційний доступ до всіх своїх онлайн-курсів.
 • Одноразова ціна: Дозволити користувачам здійснювати індивідуальну покупку онлайн-курсу.
 • Підписка: Максимізуйте дохід за допомогою регулярних платежів та підписки на онлайн-курс.
 • Ліцензії на курси: Дозвольте організаторам купувати ліцензію оптом і надавати доступ їх персоналу.

Завдяки LearnDash ви можете дозволити своїм студентам розблокувати нові курси на основі очок, які вони заробляють, коли вони закінчують курси. Це збільшує залучення користувачів до ваших онлайн-курсів. Ви також можете запропонувати профілі для передового користування, де члени можуть відстежувати свій успіх у навчанні.

16. WooCommerce – найкращий плагін для електронної комерції WordPress

WooCommerce

WooCommerce – найпопулярніша платформа електронної комерції для WordPress. Без сумніву, це найбільш комплексне рішення, яке дозволяє вам продавати як цифрові, так і фізичні товари на веб-сайті WordPress.

Завдяки сотням безкоштовних і платних розширень, WooCommerce дуже просто створює і покращує ваш магазин, тому ви можете розпочати продаж продуктів за лічені хвилини. Якщо ви хочете влаштувати інтерактивний інтернет-магазин, то ви можете легко найняти розробників WooCommerce завдяки великій громаді.

Вітальне повідомлення від WooCommerce

WooCommerce постачається в комплекті з PayPal (для прийому платежів за допомогою кредитної картки та рахунку PayPal), BACS та готівкою за доставку за прийняття платежів. Щоб отримати додаткові шлюзи для платежів, ви можете встановити додатки у своєму магазині WooCommerce.

WooCommerce також надає просту документацію, яка дозволяє вам переглядати різні аспекти створення інтернет-магазину. Запити про підтримку обробляються на офіційних форумах, тому, якщо вам потрібна допомога, вони вас охоплюють. Не пропустіть ці найкращі огляди хостингу WooCommerce.

Кращі альтернативи: BigCommerce

17. Спільні рахунки – Кращий плагін для соціального доступу

Плагін для спільних графів

Shared Counts – це нетривалий плагін для соціальних медіа для вашого сайту WordPress, який швидко завантажує, кешує та відображає різні підрахунки соціальних мереж за допомогою API SharedCount.com. Це на сьогоднішній день найшвидший плагін соціального обміну на ринку. Більшість інших плагінів для загального користування сповільнюють ваш веб-сайт, але це написано дуже авторитетними розробниками, які цінують продуктивність.

Оскільки він написаний розробниками, цей плагін дуже гнучкий і зручний для розробників. Ви можете легко налаштувати його відповідно до потреб вашої теми.

Він підтримує кількість підрахунків акцій для Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter (за допомогою API NewShareCount), Stumbleupon та обміну електронною поштою. Він також поєднує кількість підрахунків акцій, тож ви можете відображати загальну кількість акцій поряд із кнопками.

Найкраща альтернатива: Монарх

18. CSS Hero – найкращий плагін редактора тем WordPress

CSSHero

CSS Hero – це плагін для налаштування WordPress, який допоможе вам налаштувати свою тему WordPress, не записуючи жодного рядка коду.

Теми WordPress використовують CSS для контролю візуального вигляду вашого веб-сайту. Це означає, що якщо ви хочете налаштувати зовнішній вигляд свого сайту, вам доведеться вивчити CSS. Це не можливий варіант для початківців.

CSS Hero live візуальний редактор CSS

CSS Hero – це чудове рішення, якщо ви не використовуєте конструктор сторінок, як BeaverBuilder.

19. Ракета WP – найкращий плагін кешу WordPress

wp ракета

WP Rocket – найкращий плагін кешування преміум-класів, доступний на ринку. Найкраще в ракеті WP – це те, що він запускається після активації, тому вам не потрібно боротися зі складними конфігураціями плагінів..

WP Rocket інтегрує всі найновіші функції для підвищення продуктивності, включаючи ледачу мінімізацію завантаження файлів CSS, HTML та JavaScript тощо.

Кращі альтернативи: Супер кеш і W3 Загальний кеш

20. Чат в прямому ефірі – найкращий плагін для прямого чату

LiveChat Inc

Live Chat – найкращий інструмент чату в прямому ефірі, який дозволяє вам зв’язатися з відвідувачами вашого веб-сайту та вказати їх у правильному напрямку.

Ціна базується на кількості агентів, які можуть одночасно увійти у ваш акаунт у чаті. Однак ви можете створити стільки, скільки агентських облікових записів для організації членів вашої команди. Все, що клієнти набирають, видно миттєво у вікні чату, що допоможе вам надати швидку допомогу своїм клієнтам.

livechat-чат-екран

Інструмент також постачається з потужними вбудованими звітами та аналітикою. Ви навіть можете інтегрувати його зі своїм обліковим записом Google Analytics, щоб виміряти вплив прямого чату на ваш бізнес. Ви також можете отримати безкоштовний плагін WordPress для встановлення на своєму веб-сайті.

Live Chat Inc підтримує інтеграцію з усіма улюбленими веб-додатками.

21. Галерея Envira – Топ плагінів WordPress Gallery

Галерея Енвіра

Envira Gallery – це найкращий плагін WordPress Gallery, який є простим і потужним. Він постачається з набором заздалегідь створених шаблонів, які дозволяють легко налаштувати зовнішній вигляд вашої галереї.

На відміну від інших популярних плагінів WordPress Gallery, Envira – це легкий плагін без роздуття. Він поставляється з усіма важливими особливостями поза коробкою. Ви можете легко покращити основні функціональні можливості, встановивши один із двох десятків їхніх доповнень.

Edit-images-metadata-envira-gallery

Деякі з основних особливостей галереї Envira:

 • Перетягувач конструктор: Створіть прекрасні галереї за лічені секунди.
 • Чуйний мобільний дружній: Усі галереї, які ви створили за допомогою Envira, реагують на 100%, тобто вони чудово працюватимуть на мобільних, планшетних та настільних пристроях.
 • Автономні галереї: Створіть незалежні галереї, не пов’язані з вашими публікаціями та сторінками.
 • Тони адонів: Ви можете знайти велику колекцію доповнень, таких як Соціальний обмін, Відео, WooCommerce, Водяний маркер – лише щоб назвати кілька.

Найкращі альтернативи: Галерея NextGen та Галерея модулів

22. Симпатичні посилання – плагін для найпопулярнішого партнерського маркетингу

Досить посилання

Pretty Links – обов’язковий плагін для афілійованих маркетологів, який дозволяє легко організувати всі партнерські посилання в одному місці. Завдяки досить посиланням, пошук та заміна партнерських посилань не буде зайвим.

get-shortlink-досить-посилання

Наприклад, щоразу, коли ви хочете змінити партнерське посилання, не потрібно заглиблюватися у свій сайт і вручну змінювати ці URL-адреси. Натомість ви просто зробите це на панелі Pretty Links, яка автоматично змінить всі опубліковані URL-адреси.

Це також дозволяє вписати потворні довгі URL-адреси в короткі симпатичні посилання.

Найкращі альтернативи: Спрагливі філії

23. Revive Old Post – найкращий плагін для планування публікацій

Відродження старого посту

Revive Old Post дозволяє автоматично ділитися своїми новими та старими публікаціями у своїх облікових записах у соціальних мережах. Це дозволяє вам ділитися своїм вмістом на кількох платформах, включаючи Facebook, Twitter та LinkedIn. Це також дозволяє відстежувати кліки.

Ви можете встановити інтервал обміну та вибрати кількість публікацій, якими слід поділитися. Ви також можете публікувати розміщені зображення у ваших твітах, щоб підвищити кількість кліків.

24. Смарт-слайдер 3 – Кращий плагін для слайдера WordPress

розумний слайдер 3

Smart Slider 3 дозволяє швидко створити повзунок так, як вам завгодно. Давайте розглянемо кілька функцій Smart Slider 3:

 • Бібліотека слайдів: Легко створити повзунок із сотнями попередньо виготовлених слайдів.
 • Анімація шару: Це дає шари руху та переходи.
 • Динамічний генератор вмісту: Імпорт вмісту із зовнішніх веб-сайтів, таких як Instagram, YouTube, Flickr тощо.

розумний слайдер 3 огляд

Прочитайте наш повний огляд Smart Slider 3.

Найкраща альтернатива: Солівок

25. WPML – найкращий плагін для перекладу WordPress

WPML

WPML – це преміальний плагін перекладу, який дозволяє перекладати ваші публікації, сторінки та користувацькі типи публікацій. Радимо зробити повне резервне копіювання свого веб-сайту, перш ніж встановлювати його на своєму веб-сайті.

На відміну від більшості інших плагінів перекладу, WPML сумісний з більшістю основних тем WordPress та плагіну, тому вам не потрібно латати свої теми чи плагіни, щоб WPML працював. Це навіть дозволяє перекладати веб-копію, створену з популярним перетягуванням & падіння сторінок будівельників.

add-wpml-language-switch

Якщо вам потрібна допомога з людського перекладу, то WPML підключає вас до провідних служб перекладу. WPML опікується всіма багатомовними SEO та бездоганно працює з популярними плагінами SEO. З WPML ви можете використовувати стільки мов, скільки вам подобається.

Вони пропонують 3 преміум-плани з урахуванням кількості функцій. З кожним преміальним планом ви отримуєте безлімітне право користування веб-сайтами.

WPML – найстаріший і найнадійніший плагін для створення багатомовних веб-сайтів WordPress.

Найкраща альтернатива: TranslatePress. Перегляньте цей огляд TranslatePress.

26. Редактор ролей користувача – Найкращий інструмент редактора ролей користувача

Користувач редактор ролей

User Role Editor – це чудовий плагін для утиліти, який дозволяє створювати власні дозволи та ролі для вашого сайту WordPress. Це чудовий плагін для веб-сайтів членства, веб-сайтів електронної комерції, корпоративних сайтів або будь-якого типу веб-сайтів для багатьох авторів / користувачів..

Хоча він потрібен не для всіх сайтів, це найкращий плагін, який ви є спеціально, коли вам це потрібно.

27. Кращий пошук замінити – Кращий замінний інструмент

Кращий пошук замінити

Better Search Replace – це плагін для утиліти WordPress, який допомагає швидко знаходити та замінювати різні елементи на своєму сайті. Ця робота дуже схожа на функцію “Знайти та замінити” в Microsoft Word або еквівалентному програмному забезпеченні.

Ми рекомендуємо встановити цей плагін тоді, коли він вам потрібен, оскільки він найкращий у своєму роді. Щойно ви працюєте з плагіном, ви можете просто його видалити.

28. AdSanity – найкращий плагін WordPress для оголошень

AdSanity

AdSanity надає простий спосіб вставити афілійовані банери всередині віджетів допису або бічної панелі. Ви можете керувати своїми афілійованими кампаніями та оголошеннями на панелі адміністратора WordPress.

Огляд AdSanity - виберіть розмір

Основна перевага використання AdSanity полягає в тому, що ви можете відображати афілійований банер лише у визначені часові рамки на своєму веб-сайті. За допомогою звіту про ефективність ви можете легко відстежувати ефективність кожного банера, який ви публікуєте на своєму сайті.

29. W3 Загальний кеш – Топ плагіну кешування

W3 Загальний кеш

Маючи понад мільйон активних установок, W3 Total Cache є одним з найпопулярніших плагінів кешування для WordPress. Це покращує продуктивність вашого сервера, кешуючи всі аспекти вашого сайту, а також пропонує інтеграцію мережі доставки вмісту.

Його використовували та рекомендували безлічі компаній та видань, таких як AT&T, MattCutts.com, Mashable.com та інші. Незалежно від того, чи розміщено ваш веб-сайт у спільній хостинговій мережі або на спеціальному сервері, ви знайдете цей плагін корисним для покращення роботи веб-сервера та скорочення часу завантаження сторінки. Можливо, це єдиний плагін, розроблений для оптимізації всіх практичних середовищ хостингу.

Він пропонує підтримку Google Accelerated Mobile Pages (AMP) та Secure Socket Layer (SSL).

Розробники стверджують, що плагін може забезпечити до 80% економії пропускної здатності за допомогою мінімізації, зменшення розміру HTML, CSS, JavaScript та каналів без негативного впливу..

Найкраща альтернатива: WPRocket

30. Вставте колонтитули – верхній плагін Snippet

Вставте колонтитул та колонтитул

Insert Header and Footer – це простий плагін для утиліти, який дозволяє вставляти код, наприклад, Facebook Pixel, користувацький CSS, метаперевірка та інші у верхній або нижній колонтитул вашого веб-сайту..

Це позбавить вас від редагування файлів тем. Ви можете внести всі зміни за допомогою простого інтерфейсу всередині вашої інформаційної панелі WordPress.

Він використовується на понад 400 000 веб-сайтів.

Плагіни – це додатки в WordPress, які допомагають перевести веб-сайт на наступний рівень. Ми сподіваємось, що ви знайдете наш список найкращих плагінів WordPress для корисних.

Але що робити, якщо ви шукали плагін, якого ви не бачили в цьому списку?

Що ж, ми спробуємо дати вам огляд того, як вибрати найкращий плагін для вашого сайту WordPress. Ми поділимося, що вам слід шукати та як максимально використовувати плагіни WordPress.

Довідка! Я не бачу сторінку плагінів у своєму блозі WordPress

Якщо ви не бачите сторінку плагінів у своєму блозі WordPress, найімовірнішою причиною є те, що ви використовуєте WordPress.com.

WordPress.com – безкоштовна хостингова служба, яка дозволяє створювати безкоштовні блоги на їх серверах. Це не те саме, що мати власний веб-сайт WordPress.org.

Ознайомтеся з цим посібником на сторінці різниця між WordPress.com та WordPress.org. Однією з головних відмінностей між ними є те, що ви не можете встановлювати плагіни на блозі WordPress.com, якщо ви не плануєте їх вищий клас.

Крім того, ви не повинні пропустити цей посібник про кращі хостинг-компанії WordPress.

Для того, щоб використовувати потужні плагіни та теми WordPress, вам потрібно буде перейти на власний веб-сайт WordPress.org. Ось покрокові інструкції, як це зробити перейти з WordPress.com до WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map