30 najlepších doplnkov WordPress v roku 2020 [väčšinou ZADARMO!]

Najlepšie wordpress pluginy


S viac ako 55 000 doplnkami WordPress je pre začiatočníkov dosť ťažké nájsť tie najlepšie doplnky WordPress, ktoré potrebujú. Používatelia sa nás často pýtajú, či existuje kúzelný zoznam „musí mať doplnky WordPress“, ktoré používajú všetci profesionáli. Odpoveď je ÁNO. Správna sada doplnkov môže mať veľký vplyv na rast vášho blogu / webových stránok. V tomto článku sme vybrali ručne tie najlepšie doplnky WordPress z roku 2020.

Naším cieľom v tomto článku je upozorniť na najlepšie doplnky WordPress vo svojich príslušných kategóriách. Ak si nie ste istí, ako nainštalovať doplnok WordPress alebo ako nájsť najlepší doplnok WordPress, prejdite na spodnú časť tohto článku a vyhľadajte tieto informácie..

V závislosti od prípadu použitia nemusíte všetky tieto doplnky na svojej webovej stránke potrebovať, ale veríme, že ich je potrebných takmer pre všetky typy webových stránok..

Predtým, ako začneme, stojí za to preskúmať si pár vecí:

Contents

Nájdenie najlepšieho doplnku WordPress

Ako sme už uviedli, existujú tisíce bezplatných a platených doplnkov WordPress. Nájdenie doplnku pre niečo, čo chcete na svojich stránkach urobiť, môže byť ťažké. Takto by ste začali hľadať.

Najlepšie bezplatné doplnky WordPress.org

Funkcia vyhľadávania v adresári WordPress.org vám môže pomôcť zúžiť hľadanie. Stále však budete musieť veľa posúvať nadol a mnoho výsledkov nebude vôbec relevantné.

Najlepším spôsobom, ako vyhľadávať doplnky, je vyhľadávanie Google alebo vyhľadávanie prostredníctvom Kategória doplnkov WPBeginner.

Pri prezeraní doplnkov v adresári WordPress.org sa pozrite na štatistiky doplnkov pod každým zoznamom. Ukazuje celkový počet aktívnych inštalácií pre doplnok, vyššie inštalácie znamenajú, že bol testovaný a používaný viacerými webmi. Uvidíte tiež priemerné recenzie, naposledy aktualizované a testované podľa informácií.

Stránka s výsledkami doplnkov v adresári WordPress.org

Podrobnejšie pokyny nájdete v tejto príručke pre začiatočníkov ako si vybrať najlepší doplnok WordPress.

Najlepšie doplnky WordPress – zadarmo a prémiové

Existujú tisíce doplnkov WordPress, ktoré sú k dispozícii zadarmo v adresári WordPress.org. Existuje však veľa doplnkov WordPress, ktoré sa predávajú na webových stránkach tretích strán ako prémiové doplnky. Vďaka tomu veľa nových používateľov zaujíma, či sú prémiové alebo platené doplnky nejakým spôsobom lepšie?

Bezplatné doplnky WordPress sú vám k dispozícii bez akýchkoľvek záruk. Podpora bezplatných doplnkov je zvyčajne obmedzená a nie je zaručená. Niektorí autori bezplatných doplnkov poskytujú vynikajúcu podporu pre svoje bezplatné doplnky, ale skôr alebo neskôr sa z nich stane fuška. Autori doplnkov nemajú žiadnu finančnú motiváciu na to, aby odpovedali na otázky používateľov týkajúce sa ich bezplatných doplnkov. To znamená, že bezplatné doplnky WordPress sú k dispozícii ako také bez akýchkoľvek záruk.

Na druhej strane platené doplnky WordPress ponúkajú prémiovú podporu pre ich produkt. Väčšina z nich má tiež licenciu GPL, čo znamená, že majú aj obmedzenú záruku. Ale prístup k podpore znamená, že môžete získať pomoc oveľa rýchlejšie.

To neznamená, že prémiové doplnky sú vždy lepšou alternatívou k bezplatným doplnkom WordPress. Mnohé z najpopulárnejších doplnkov WordPress sú v skutočnosti bezplatné. Napríklad Yoast SEO, WP Super Cache, WPForms, a mnoho ďalších.

Mali by ste sa zamerať na nájdenie dobrého doplnku, ktorý sa ľahko používa a má vynikajúce recenzie. Po zúžení vyhľadávania sa môžete rozhodnúť, či chcete použiť prémiový doplnok alebo bezplatnú alternatívu. Najprv si môžete vyskúšať bezplatné doplnky, ale ak ich používanie je príliš náročné, môžete ísť na platený doplnok.

Ako nainštalovať doplnok WordPress

Existujú dva jednoduché spôsoby, ako nainštalovať doplnok WordPress z administračnej oblasti vášho webu. Ak chcete získať zadarmo doplnky WordPress, môžete navštíviť stránku Pluginy »Pridať nový a vyhľadajte názov doplnku, ktorý chcete nainštalovať.

Pozorne si prečítajte výsledky, aby ste sa uistili, že sťahujete požadovaný doplnok, a potom kliknite na tlačidlo Inštalovať. Po inštalácii budete musieť doplnok aktivovať.

bezplatný doplnok pre formuláre

Ak ste si stiahli doplnok WordPress do súboru zip, potom ho nainštalujete.

Jednoducho choďte na Pluginy »Pridať nový a potom kliknite na tlačidlo „Nahrať doplnok“ v hornej časti.

upload plugin

WordPress vám teraz zobrazí stránku, na ktorej môžete nahrať súbor zip doplnku. Jednoducho kliknite na tlačidlo Vybrať súbor, vyhľadajte súbor zip vo svojom počítači a potom kliknite na tlačidlo Inštalovať teraz.

vyberte súbor na odovzdanie>

WordPress teraz nahrá súbor doplnku na vašu webovú stránku, extrahuje ho a nainštaluje doplnok. Po dokončení inštalácie sa zobrazí správa o úspechu s odkazom na aktiváciu doplnku.

Je dôležité si uvedomiť, že pred použitím na vašom webe WordPress musíte aktivovať doplnok.

Podrobnejšie pokyny nájdete v našom sprievodcovi ako nainštalovať doplnok WordPress.

Po tom sa pozrime na najlepšie pluginy WordPress na trhu.

Najlepšie doplnky WordPress: Na prvý pohľad

Tu je desať najlepších doplnkov, ktoré podľa nás musia mať všetky webové stránky.

 1. WPForms – Najlepšie doplnok formulára WordPress
 2. MonsterInsights – Najlepšie doplnok Analytics pre WordPress
 3. Čoskoro príde SeedProd – Najlepšie už čoskoro plugin
 4. OptinMonster – Najlepšie doplnky na generovanie olova
 5. Smash balón – Najlepšie doplnok pre sociálne krmivo WordPress
 6. RafflePress – Najlepšie WordPress Contest Plugin
 7. TrustPulse – Najlepšia sociálna korekcia oznámenia App
 8. WP Mail SMTP – Najlepšie doplnok SMTP
 9. Váš SEO – Najlepšie WordPress Plugin pre SEO
 10. Šučur – Najlepšie doplnok WordPress pre zabezpečenie stránok
 11. UpdraftPlus – Špičkový doplnok WordPress pre zálohovanie
 12. Neustály kontakt – Špičkový e-mailový marketingový nástroj
 13. MemberPress – Najobľúbenejší doplnok pre členstvo
 14. Beaver Builder – Najlepšie doplnky WordPress pre vytváranie stránok
 15. LearnDash – Najlepšie doplnok LMS
 16. WooCommerce – Najlepšie doplnok elektronického obchodu WordPress
 17. Zdieľané počty – Najlepšie doplnok pre sociálne zdieľanie
 18. CSS Hero – Najlepšie doplnok WordPress Theme Editor
 19. WP Rocket – Najlepšie WordPress Cache Plugin
 20. Live chat – Najlepšie Live Chat Plugin
 21. Galéria Envira – Špičkový doplnok Galérie WordPress
 22. Pekné odkazy – Špičkový doplnkový marketing pre pridružené spoločnosti
 23. Oživiť starý príspevok – Najlepšie doplnok na plánovanie príspevkov
 24. Inteligentný jazdec 3 – Najlepšie Slider plugin
 25. WPML – Najlepšie doplnok pre preklad WordPress
 26. Editor užívateľských rolí – Najlepší nástroj na správu rolí používateľov
 27. Nahradenie lepšieho vyhľadávania – Najlepší náhradný nástroj
 28. AdSanity – Špičkový doplnok WordPress pre reklamy
 29. Celková medzipamäť W3 – Špičkový doplnok pre vyrovnávaciu pamäť
 30. Vložte hlavičky a päty – Doplnok s najvyšším úryvkom

1. WPForms – Najlepšie doplnok formulára WordPress

WPForms

Každá webová stránka potrebuje kontaktný formulár. WPForms je pre začiatočníkov najprijateľnejších doplnkov kontaktných formulárov pre WordPress. Je dodávaný s výkonným tvorcom drag and drop, ktorý môžete použiť na vytvorenie krásnych online formulárov za pár minút bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu.

WPForms je komplexný obchod na vytváranie akéhokoľvek typu formulára WordPress vrátane objednávkových formulárov, formulárov prieskumu, darovacích formulárov, formulárov na odber e-mailov atď..

doplnok Builder pre drag and drop builder

WPForms sú dodávané s desiatkami preddefinovaných šablón formulárov, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu pracovnému postupu a ušetria vám čas. Dodáva sa so všetkými pokročilými funkciami, ako sú: integrácia e-mailového marketingu, integrácia platieb, podmienená logika, addon prieskumu, viacdielne formuláre, front-end post post a ďalšie.

Ak používate doplnok kontaktného formulára, ktorý je jednoduchý a výkonný, potom nehľadajte nič iné ako WPForms. Sme presvedčení, že MUSÍ byť na každom webe. Používa sa na viac ako milióne webových stránok!

Majú tiež k dispozícii bezplatnú verziu, ktorú môžete získať – WPForms Lite.

Bonus: Používatelia IsItWP získajú 10% zľavu na WPForms. Jednoducho použite náš kupón WPForms: SAVE10

2. MonsterInsights – Najlepšie doplnok Analytics pre WordPress

MonsterInsights

Ak chcete svoj web rozšíriť, je dôležité, aby ste vedeli, ako presne ľudia nájdu a používajú váš web. MonsterInsights je najlepší a najobľúbenejší doplnok Google Analytics pre WordPress. MonsterInsights používa viac ako 1,9 milióna webových stránok.

MonsterInsights uľahčuje pripojenie vašich webových stránok k službe Google Analytics a ponúka komplexné funkcie sledovania.

Aj keď je služba Google Analytics navrhnutá na sledovanie takmer každej interakcie používateľov na vašom webe, ako sú odosielanie formulárov, transakcie elektronického obchodu, sledovanie sťahovania atď., Predvolené nastavenie služby Analytics vám nedovoľuje využiť plný potenciál sledovania služby Analytics..

najlepší wordpress plugin pre analytiku

Ak napríklad chcete sledovať udalosť na mieste, napríklad sledovanie odosielania formulárov, musíte na svoj web pridať vlastný kód sledovania udalostí alebo nastaviť cieľ Google Analytics pre každý formulár. Môže to byť únavné a časovo náročné, najmä ak nie ste vývojár alebo odborník na službu Analytics.

S MonsterInsights môžete povoliť rôzne funkcie sledovania iba pár kliknutiami bez toho, aby ste sa museli dotknúť jedného riadku kódu. Na prvý pohľad môžete skontrolovať výkonnosť svojich stránok priamo na hlavnom paneli WordPress bez prihlásenia do svojho profilu Analytics.

lite verzia doplnku je k dispozícii na stiahnutie zadarmo z oficiálneho archívu doplnkov WordPress.

3. SeedProd – Najlepšie už čoskoro plugin

SeedProd

SeedProd je najpopulárnejšou verziou už čoskoro a doplnkom pre režim údržby pre WordPress. Pri vytváraní novej webovej stránky je to najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako nastaviť stránku, ktorá bude čoskoro k dispozícii. Môžete ho použiť na zachytenie potenciálnych zákazníkov a rozšírenie rozbaľovacieho zoznamu.

seedprod najlepšie prichádza čoskoro plugin

Má schopnosť ukazovať odpočítavanie času, zdieľanie v sociálnej sieti a sledovanie odporúčaní.

Ak pracujete na novom dizajne alebo zmenách stránok, môžete použiť SeedProd na vytvorenie krásnej stránky údržby.

Dodáva sa so všetkými základnými funkciami, ktoré by ste mohli kedy potrebovať od najbližšej verzie a doplnkom pre režim údržby.

 • Už čoskoro režim Ak chcete vytvoriť skvelú stránku, ktorá bude k dispozícii čoskoro pred spustením webu.
 • Režim údržby, ktoré musíte povoliť, keď je váš web z dôvodu údržby.
 • Editor v reálnom čase, kde môžete na svojich stránkach vykonávať úpravy v reálnom čase bez prepínania medzi editorom a stránkou náhľadu.
 • Časovač odpočítavania / indikátor priebehu aby ste svojim zákazníkom dali vedieť, ako dlho bude trvať, kým sa spustí váš web.
 • Bezproblémová integrácia s vašimi obľúbenými nástrojmi pre e-mailový marketing, ako je napríklad neustály kontakt, MailChimp atď.
 • A oveľa viac …

bezplatná / lite verzia doplnku je k dispozícii na stiahnutie na WordPress.org.

To tiež robí na vrchole v našom zozname WordPress čoskoro pluginy.

4. OptinMonster – Najlepšie doplnky na generovanie olova

najlepší wordpress plugin pre lead gen

OptinMonster je najvýkonnejšie riešenie na výrobu elektród na svete. Dodáva sa s vysoko výkonnými vopred zostavenými šablónami, ktoré dokážu premeniť vašich návštevníkov na potenciálnych zákazníkov a zákazníkov. Môžete si vybrať perfektný typ kampane, ktorý ľahko upúta pozornosť vašich návštevníkov, ako sú kontextové okná lightbox, plávajúci panel, uvítacia podložka na celej obrazovke a ďalšie.

Prečítajte si náš článok o najlepších doplnkoch pre vyskakovacie okno WordPress.

Vďaka výkonnému mechanizmu zacielenia a segmentácie môžete každému jednotlivému návštevníkovi na vašom webe zobraziť prispôsobenú správu na základe jeho geografickej polohy, zdroja sprostredkovania, stránky alebo časti vášho webu a ďalších.

optinmonster-build-email-výbuch-list

Niektoré kľúčové vlastnosti OptinMonster sú:

 • Technológia ukončenia zámeru: Obnovte opúšťanie návštevníkov na potenciálnych zákazníkov zobrazením prispôsobených kampaní svojim návštevníkom v presnom okamihu, keď sa chystajú odísť.
 • Presmerovanie na mieste: Vytvorte špeciálne ponuky zacielené na opakovaných návštevníkov na základe ich predchádzajúcich interakcií na vašom webe.
 • Následné kampane na mieste: Sledujte svojich návštevníkov pomocou spustených kampaní na základe interakcií s návštevníkmi.
 • Presmerovanie súborov cookie: Vytvorte si vlastné súbory cookie prehliadača na základe demografických údajov vašich zákazníkov, ako sú vek, pohlavie, poloha a potom zobrazte vysoko cielené kampane na zvýšenie konverzií..

OptinMonster sa hladko integruje so všetkými hlavnými službami e-mailového marketingu. K dispozícii je bezplatný doplnok pre konektory, ktorý si môžete stiahnuť z úložiska doplnkov WordPress, ktorý vám umožní ľahko vložiť formuláre OptinMonster..

5. Rozbiť balón

Smash balón

Smash balón je sada doplnkov so sociálnymi kanálmi pre WordPress, ktorá vám umožňuje zobraziť obsah sociálnych médií na vašom webe tak, ako chcete. Balónik Smash uľahčuje nastavenie sociálnych kanálov do 30 sekúnd.

Všetko, čo musíte urobiť, je autorizovať doplnok, pridať skratku kamkoľvek na svoj web a okamžite zobraziť obsah sociálnych médií.

Balíček Smash ponúka 4 rôzne doplnky pre sociálne krmivá:

 • Vlastný informačný kanál na Facebooku: Integrujte svoje fotografie, videá, udalosti a ďalšie položky do svojho webu, aby sa úplne zhodovali so vzhľadom a dojmom webu.
 • Instagram Feed: Pridajte na svoje stránky informačné kanály hashag, nakupovateľné a označené. Navyše si môžete dokonca zobraziť príbehy Instagramu v rozbaľovacej ponuke lightbox.
 • Vlastné informačné kanály Twitter: Ľahko pridajte twitterové karty, informačné kanály založené na vyhľadávaní a automaticky moderované tweety s rozložením muriva vo viacerých stĺpcoch.
 • Informačný kanál pre YouTube: Pridajte toľko informačných kanálov YouTube, koľko chcete, vrátane živých prenosov.

6. RafflePress – Najlepšie WordPress Contest Plugin

najlepší wordpress plugin pre súťaž

RafflePress je najlepší doplnok WordPress pre prezradenie na trhu, ktorý uľahčuje spustenie úspešnej online súťaže.

Na rozdiel od typického doplnku pre súťaž, RafflePress ponúka vstavanú možnosť zdieľania vírusov, ktorá odmeňuje používateľov bonusovými položkami, ak odporučia priateľa alebo ak zdieľajú váš darček na sociálnych sieťach. Takto môžete zvýšiť návštevnosť, rozšíriť zoznam e-mailov a sledovateľov sociálnych médií.

Poďme sa rýchlo pozrieť na niektoré z ich vynikajúcich funkcií:

 • Ak chcete zostaviť reklamnú kampaň za niekoľko minút, drag and drop build giveaway build, bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu.
 • Vopred zostavené šablóny na prezradenie, ktoré vám ušetria čas, takže nemusíte vždy budovať atraktívnu súťaž od nuly..
 • Urobte zo svojich darov vírusovú stimulovaním zdieľania v spoločnosti.
 • A oveľa viac …

bezplatná verzia doplnku je k dispozícii na stiahnutie na WordPress.org.

7. TrustPulse – Najlepšia sociálna korekcia oznámenia App

najlepší doplnok wordpress pre sociálnu kontrolu

TrustPulse je aplikácia na kontrolu spoločenských dôkazov, ktorá využíva silu spoločenských dôkazov na zvýšenie dôvery, konverzií a predaja. S TrustPulse môžete sledovať a zobrazovať skutočné aktivity používateľov na vašom webe, ako sú nákupy a registrácie. To posilňuje dôveru, čo vedie k zvýšeniu predaja a výnosov.

Niektoré z kľúčových vlastností TrustPulse sú:

 • Sledovanie udalostí v reálnom čase: Zobrazte živý prenos akejkoľvek akcie na vašom webe, ako sú nákupy, demo registrácie, atď.
 • Inteligentné zacielenie: Ukážte svojim sociálnym dôkazom správnym ľuďom v pravý čas.
 • Funguje na akomkoľvek mieste: TrustPulse je aplikácia nezávislá od platformy, čo znamená, že ju môžete používať na všetkých platformách vrátane WordPress, Shopify, Joomla, Blogger atď..

8. WP Mail SMTP – Najlepšie doplnok SMTP

Najlepšie wordpress SMTP plugin

WP Mail SMTP pomáha vyriešiť problém s doručovaním e-mailov, s ktorým sa veľa stránok WordPress stretáva smerovaním e-mailov cez správny protokol SMTP namiesto predvoleného hostiteľského servera..

Populárne e-mailové klienty ako Gmail, Yahoo, Outlook atď. Neustále vylepšujú svoje služby, aby obmedzili spam. Jednou z vecí, ktorú hľadajú ich spamové nástroje, je, či e-mail pochádza z miesta, z ktorého pochádza.

wp-mailu SMTP Nastavenie

Ak tam nie je správne overenie, potom e-maily buď pôjdu do priečinka SPAM, alebo to najhoršie nie je doručené vôbec..

Skontrolujte tiež: Ako vytvoriť e-mail

WP Mail SMTP tento problém rieši. Toto je MUSÍ mať doplnok pre všetky webové stránky. V súčasnosti beží na 900 000 webových stránkach WordPress.

9. Váš SEO – Najlepšie WordPress Plugin pre SEO

najlepší wordpress plugin pre SEO

Váš SEO je najlepší SEO plugin na trhu. To vám umožní ľahko optimalizovať vaše stránky WordPress pre lepšie hodnotenie vyhľadávačov.

Je dodávaný so všetkými dôležitými funkciami, ako sú súbory XML, editor meta informácií, kontrola robotov a ešte oveľa viac.

Váš SEO - SEO skóre

Na rozdiel od väčšiny ostatných zásuvných modulov WordPress SEO vám služba Yoast SEO vyžaduje, aby ste pre svoj blog vybrali kľúčové slovo pre zameranie a potom sa ubezpečili, že ste ho na stránke vhodne použili. Váš SEO vám ukáže útržok SEO v editore stránky, takže môžete upraviť svoj meta popis a zvýšiť tak mieru prekliknutia vo výsledkoch vyhľadávania..

Stručne povedané, váš SEO sa postará o všetky technické optimalizácie SEO pre vaše stránky.

10. Sucuri – najlepší doplnok WordPress pre zabezpečenie stránok

najlepší wordpress plugin pre bezpečnosť

Sucuri je kompletné riešenie zabezpečenia webu, ktoré chráni vaše stránky pred škodlivým softvérom, útokmi hrubou silou a inými možnými zraniteľnými miestami.

Po aktivácii Sucuri prechádza všetka prevádzka vašich webových stránok cez servery CloudProxy a každá žiadosť sa naskenuje, aby sa odfiltrovali škodlivé požiadavky. Týmto spôsobom môže Sucuri znížte zaťaženie servera a zlepšite výkon svojich stránok blokovaním všetkého škodlivého prenosu v dosahu na váš server.

Sucuri Review - tvrdenie

Chráni vaše webové stránky pred SQL Injections, XSS a všetkými známymi útokmi. Okrem toho aktívne hlásia potenciálne bezpečnostné hrozby hlavnému tímu WordPress a doplnkom tretích strán.

Pozrite si náš článok o najlepších doplnkoch zabezpečenia WordPress.

Okrem blokovania všetkých útokov niektoré ďalšie spôsoby, ako Sucuri chráni vaše webové stránky, sú:

 • Jeho antivírusový balík monitoruje vaše webové stránky každé 4 hodiny, aby sa zabezpečilo, že vaše webové stránky neobsahujú potenciálne chyby a škodlivý softvér.
 • Sleduje všetko, čo sa deje na vašom webe, vrátane zmien súborov, posledného prihlásenia, neúspešných pokusov o prihlásenie a ďalších informácií.
 • Umožňuje vykonávať skenovanie na strane servera, aby ste chránili svoje webové stránky pred napadnutím a infekciami na úrovni servera.

11. UpdraftPlus – Najlepší doplnok WordPress pre zálohovanie

najlepší wordpress plugin pre zálohovanie

UpdraftPlus je jedným z najlepších zálohovacích doplnkov WordPress na trhu. Bolo hodnotené ako najobľúbenejšie riešenie zálohy pre WordPress s viac ako miliónom aktívnych inštalácií.

Aj s bezplatnou verziou doplnku môžete ľahko nastaviť úplné, manuálne alebo naplánované zálohy všetkých súborov webových stránok vrátane databázy, doplnkov a tém. Obnovenie súborov je jednoduché a môžete to urobiť s minimálnymi technickými znalosťami.

Zálohovanie pomocou UpdraftPlus

Najlepšie zo všetkého je, že podporuje viac možností ukladania v cloude, vrátane Disku Google, Dropbox a Amazon S3.

Aj keď je bezplatná verzia plná všetkých základných funkcií, ich prémiovou verziou môžete ľahko vylepšiť základné funkcie.

Najlepšia alternatíva: BackupBuddy

12. Neustály kontakt – najlepší marketingový nástroj pre e-mail

Neustály kontakt

Neustály kontakt je najobľúbenejšou službou e-mailového marketingu pre malé podniky. Je dodávaný s hromadou prispôsobiteľných šablón e-mailov, ktoré vám pomôžu náskok. Keď začnete, zobrazí sa výzva na výber odvetvia a predchádzajúcich skúseností s e-mailovým marketingom. Na základe výberu získate prispôsobené obsahové a propagačné nápady, ktoré vám pomôžu vylepšiť váš e-mailový marketing.

Konštantný kontakt ponúka bezkonkurenčnú podporu so živými chatami, e-mailom a diskusnými fórami. Majú tiež rozsiahlu knižnicu zdrojov a hladko sa integrujú s populárnymi nástrojmi na generovanie potenciálnych zákazníkov, ako sú OptinMonster a WPForms..

staviteľ stálych kontaktov

Zatiaľ čo väčšina e-mailových marketingových služieb ponúka 14 alebo 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, služba Constant Contact vám poskytuje plný prístup k ich nástroju po dobu 60 dní. Po uplynutí skúšobnej doby sa odber začína až na 20 dolárov mesačne až pre 500 odberateľov.

Nepretržitý kontakt je najlepší pre inteligentné firmy, ktoré začínajú e-mailovým marketingom.

Najlepšie alternatívy: SendInBlue, AWeber a ConverKit

13. MemberPress – Najobľúbenejší doplnok pre členstvo

Najlepšie wordpress členstvo plugin

MemberPress je najkompletnejší členský doplnok WordPress, ktorý sa dodáva so všetkými funkciami, ktoré potrebujete, aby ste ľahko vytvorili výkonnú členskú stránku. Na rozdiel od iných doplnkov umožňuje služba MemberPress transformáciu existujúcej webovej stránky na plnohodnotnú členskú stránku bez problémov.

Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať doplnok MembersPress na svoju existujúcu stránku, zadať podrobnosti o platobnej bráne, nastaviť svoje produkty a začať pozvať svojich návštevníkov, aby sa pripojili k vašej členskej stránke.

memberpress-plugin-voľby

Pomocou MemberPress môžete obmedziť prístup na konkrétne stránky, príspevky, vlastné typy príspevkov alebo akékoľvek existujúce súbory od svojich bežných návštevníkov. Doplnok sa hladko integruje do obľúbených e-mailových marketingových služieb, ako sú AWeber, MailChimp, GetResponse atď.

MemberPress ponúka vstavanú podporu pre platobné brány ako PayPal, Stripe a Authorize.net. Dynamické stránky s cenami môžete tiež vytvárať rýchlo a ľahko. Doplnok sa dodáva aj s niekoľkými šablónami cenových stránok, ktoré vytvárajú jedinečný vzhľad.

14. Beaver Builder – Najlepšie WordPress Pluginy pre tvorbu stránok

Beaver Builder

Beaver Builder je jedným z najlepších ťahaní & zrušte stavače stránok WordPress. Poskytuje vám možnosť vytvoriť webovú stránku tak, ako chcete, bez znalosti akýchkoľvek kódovacích schopností. Môžete pretiahnuť & kvapka na ľahké vytváranie krásnych stránok.

Beaver Builder je dodávaný s desiatkami nádherných šablón stránok, takže môžete svoj návrh ľahko naštartovať bez toho, aby ste začínali od nuly. Môžete si vybrať šablónu, nahradiť obrázky a text vašou a stlačiť Publikovať.

Používateľské rozhranie Beaver Builder

Beaver Builder pracuje s akoukoľvek témou WordPress, ktorá vám dáva plnú kontrolu nad svojím obsahom. Najlepšia vec je, že aj keď ste doplnok prestali používať, váš obsah sa prenesie do editora WordPress. Vďaka tomuto plánu a vyššie získate krásne témy kompatibilné s Beaver Builder, ktoré vám umožňujú upravovať vaše štýly pomocou natívneho nástroja WordPress Customizer..

Chcete začať s Beaver Builderom? Pozrite sa na naše ponuky Beaver Builder a získajte najlepšiu cenu!

Najlepšie alternatívy: Divi a Elementor

15. LearnDash – najlepší doplnok LMS pre WordPress

LearnDash

LearnDash je najlepší existujúci doplnok WordPress LMS. LearnDash uľahčuje vytváranie a predaj kurzov, poskytovanie kvízov, udeľovania certifikátov a ďalších.

Umožňuje vám ponúknuť svojim členom robustné skúsenosti so vzdelávaním a podporuje najnovšie trendy v oblasti gamifikácie, sociálneho vzdelávania a mikroobsahu.

edit-lekcie-learndash

Niektoré zo spôsobov, ako môžete predávať svoje online kurzy zo stránky LearnDash, sú:

 • členstva: Predajte tradičný prístup k všetkým svojim online kurzom.
 • Jednorazová cena: Umožniť používateľom nakupovať jednotlivé kurzy online.
 • predplatné: Maximalizujte príjmy prostredníctvom opakovaných platieb a predplatného za váš online kurz.
 • Licencie na kurzy: Umožnite organizátorom hromadne si kúpiť licenciu a umožniť prístup svojim zamestnancom.

S programom LearnDash môžete nechať svojich študentov odomknúť nové kurzy na základe bodov, ktoré získajú pri dokončení kurzov. To zvyšuje zapojenie používateľov do vašich online kurzov. Môžete tiež ponúknuť profily používateľov front-end, kde môžu členovia sledovať svoj pokrok v učení.

16. WooCommerce – najlepší doplnok elektronického obchodu WordPress

WooCommerce

WooCommerce je najobľúbenejšou platformou elektronického obchodu pre WordPress. Je to bezpochyby najkomplexnejšie riešenie, ktoré vám umožňuje predávať na vašom webe WordPress digitálny aj fyzický tovar.

Vďaka stovkám bezplatných a platených rozšírení vám WooCommerce veľmi ľahko buduje a vylepšuje váš obchod, takže môžete začať predávať výrobky za pár minút. Ak chcete vytvoriť vlastný online obchod, môžete si vďaka veľkej komunite ľahko najať vývojárov WooCommerce.

Uvítacia správa od spoločnosti WooCommerce

WooCommerce je dodávaný so službou PayPal (na prijímanie platieb kreditnou kartou a PayPal na účet), BACS a dobierkou na prijímanie platieb. Pre viac platobných brán môžete nainštalovať doplnky do svojho obchodu WooCommerce.

WooCommerce tiež poskytuje ľahko sledovateľnú dokumentáciu, ktorá vás prevedie rôznymi aspektmi budovania internetového obchodu. Žiadosti o podporu sa vybavujú na oficiálnych fórach, takže v prípade, že potrebujete pomoc, dostanú vás. Nenechajte si ujsť tieto najlepšie recenzie hostingu WooCommerce.

Najlepšie alternatívy: BigCommerce

17. Zdieľané počty – Najlepšie doplnok pre sociálne zdieľanie

Doplnok pre zdieľané počty

Shared Counts je chudobný doplnok pre sociálne médiá pre vašu stránku WordPress, ktorý pomocou rozhrania SharedCount.com API rýchlo načíta, uloží do pamäte cache a zobrazí rôzne počty sociálnych zdieľaní. Toto je zďaleka najrýchlejší doplnok na zdieľanie sociálnych sietí na trhu. Väčšina ďalších doplnkov zdieľania spomaľuje vaše webové stránky, ale napíšu ich veľmi renomovaní vývojári, ktorí si cenia výkon.

Keďže je napísaný vývojármi, tento doplnok je veľmi flexibilný a priateľský pre vývojárov. Môžete ho ľahko prispôsobiť tak, aby vyhovoval potrebám vašej témy.

Podporuje počty zdieľaní pre Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter (pomocou NewShareCount API), Stumbleupon a zdieľanie e-mailov. Kombinuje tiež počet zdieľaní, takže spolu s tlačidlami môžete zobraziť celkový počet zdieľaní.

Najlepšia alternatíva: monarcha

18. CSS Hero – najlepší doplnok WordPress Theme Editor

CSSHero

CSS Hero je prispôsobovací doplnok WordPress, ktorý vám pomôže prispôsobiť si tému WordPress bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu.

Témy WordPress používajú CSS na kontrolu vizuálneho vzhľadu vašej webovej stránky. To znamená, že ak si chcete prispôsobiť vzhľad a dojem svojej stránky, musíte sa naučiť CSS. Pre začiatočníkov to nie je možné.

CSS Hero live vizuálny editor CSS

CSS Hero je vynikajúce riešenie, ak nepoužívate nástroj na tvorbu stránok, ako je BeaverBuilder.

19. WP Rocket – najlepší plugin pre medzipamäť WordPress

raketa WP

WP Rocket je najlepší prémiový modul pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte na trhu. Najlepšie na WP Rocket je to, že sa spustí po aktivácii, takže nemusíte zápasiť s komplexnými konfiguráciami doplnkov..

WP Rocket integruje všetky najnovšie funkcie na zvýšenie výkonu, vrátane minimalizácie načítania súborov CSS, HTML a JavaScript, atď..

Najlepšie alternatívy: Super Cache a Celková medzipamäť W3

20. Live Chat – Najlepšie Plugin Live Chat

LiveChat Inc

Live Chat je najlepší live chat nástroj, ktorý vám umožní dostať sa do kontaktu s návštevníkmi vašich webových stránok a nasmerovať ich správnym smerom.

Cena je založená na počte agentov, ktorí sa môžu prihlásiť na váš účet naživo v rovnakom čase. Na usporiadanie členov tímu však môžete vytvoriť toľko, ako sú účty agentov. Všetko, čo zákazníci píšu, je okamžite viditeľné v okne rozhovoru, čo vám pomôže rýchlo poskytnúť pomoc vašim zákazníkom.

livechat-chat obrazovke

Tento nástroj je tiež dodávaný s výkonnými vstavanými správami a analytikmi. Môžete ho dokonca integrovať do svojho účtu Google Analytics a merať vplyv, ktorý má Live Chat na vašu firmu. Môžete tiež získať bezplatný doplnok WordPress, ktorý môžete nainštalovať na svoj web.

Live Chat Inc podporuje integráciu so všetkými vašimi obľúbenými webovými aplikáciami.

21. Galéria Envira – doplnok Top WordPress Gallery

Galéria Envira

Envira Gallery je najlepší doplnok Galérie WordPress, ktorý je jednoduchý a výkonný. Dodáva sa so sadou preddefinovaných šablón, ktoré vám umožňujú ľahko prispôsobiť vzhľad a dojem z vašej galérie.

Na rozdiel od iných populárnych doplnkov Galérie WordPress je Envira ľahký nefarbený doplnok. Dodáva sa so všetkými dôležitými funkciami po vybalení z krabice. Základné funkcie môžete ľahko vylepšiť nainštalovaním jedného z ich dvoch tuctov doplnkov.

Úpravy-images-metadáta-Enviro-galéria

Niektoré z hlavných funkcií programu Envira Gallery sú:

 • Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou: Vytvorte nádherné galérie behom niekoľkých sekúnd pomocou niekoľkých kliknutí.
 • Citlivý na mobil: Všetky galérie, ktoré ste vytvorili pomocou Enviry, sú 100% citlivé, čo znamená, že budú fungovať skvele na mobilných zariadeniach, tabletoch a stolných zariadeniach..
 • Samostatné galérie: Vytvorte nezávislé galérie, ktoré nie sú viazané na vaše príspevky a stránky.
 • Tony addónov: Nájdete rozsiahlu zbierku doplnkov, ako sú napríklad zdieľanie v sociálnych sieťach, videá, WooCommerce, vodoznaky..

Najlepšie alternatívy: NextGen Gallery a Modula Gallery

22. Pekné odkazy – doplnok pre najlepší marketing v pridruženom priemysle

Pekné odkazy

Pretty Links je nevyhnutný doplnok pre pridružených obchodníkov, ktorý vám umožní ľahko usporiadať všetky vaše pridružené odkazy na jednom mieste. Vďaka službe Pretty Links nebude hľadanie a nahrádzanie vašich pridružených odkazov bezproblémové.

get-shortlink-Pretty-väzby

Napríklad, kedykoľvek budete chcieť zmeniť pridružený odkaz, nemusíte na svoje stránky kopať hlbšie a tieto adresy URL ručne meniť. Namiesto toho to jednoducho urobíte na paneli Pekné odkazy, ktoré automaticky zmenia všetky zverejnené adresy URL.

Tiež vám umožňuje maskovať vaše škaredé vyzerajúce dlhé adresy URL do kratších pekných odkazov.

Najlepšie alternatívy: ThirstyAffiliates

23. Oživiť starý príspevok – najlepší doplnok na plánovanie príspevkov

Oživiť starý príspevok

Aplikácia Revive Old Post vám umožňuje automaticky zdieľať svoje nové a staré príspevky na účtoch sociálnych médií. Umožňuje vám zdieľať váš obsah na viacerých platformách vrátane služieb Facebook, Twitter a LinkedIn. Umožňuje tiež sledovať kliknutia.

Môžete nastaviť interval zdieľania a zvoliť počet príspevkov, ktoré sa majú zdieľať. Môžete tiež uverejňovať príspevky s vybranými obrázkami v tweety, aby ste zvýšili mieru prekliknutia.

24. Inteligentný jazdec 3 – Najlepšie doplnok WordPress Slider

inteligentný jazdec 3

Smart Slider 3 vám umožní rýchlo vytvoriť jazdec tak, ako chcete. Pozrime sa na niekoľko funkcií inteligentného jazdca 3:

 • Knižnica snímok: Ľahko vytvorte jazdec so stovkami premade snímok.
 • Animácie vrstiev: Poskytuje vrstvám pohyby a prechody.
 • Generátor dynamického obsahu: Importujte obsah z externých stránok, ako sú napríklad Instagram, YouTube, Flickr a ďalšie.

inteligentné hodnotenie jazdca 3

Prečítajte si našu kompletnú recenziu funkcie Smart Slider 3.

Najlepšia alternatíva: Soliloquy

25. WPML – najlepší prekladový modul WordPress

WPML

WPML je prémiový prekladový doplnok, ktorý vám umožňuje prekladať vaše príspevky, stránky a vlastné typy príspevkov. Pred inštaláciou na svoje webové stránky sa odporúča vykonať úplné zálohovanie.

Na rozdiel od väčšiny ostatných prekladateľských doplnkov je WPML kompatibilný s väčšinou hlavných tém a doplnkov WordPress, takže na to, aby fungoval WPML, nemusíte opravovať svoje témy alebo doplnky. Umožňuje dokonca prekladať webové kópie vytvorené pomocou obľúbeného ťahania & tvorcovia kvapiek stránok.

add-wpml-language-switcher

Ak potrebujete pomoc s ľudským prekladom, potom vás WPML pripojí k popredným prekladateľským službám. WPML sa stará o všetky viacjazyčné SEO a bezproblémovo spolupracuje s obľúbenými doplnkami SEO. S WPML môžete použiť ľubovoľný počet jazykov.

Ponúkajú 3 prémiové programy na základe počtu funkcií. S každým prémiovým plánom získate neobmedzené použitie webových stránok.

WPML je najstarší a najspoľahlivejší doplnok na vytváranie viacjazyčných webových stránok WordPress.

Najlepšia alternatíva: TranslatePress. Pozrite sa na túto recenziu služby TranslatePress.

26. Editor užívateľských rolí – Najlepší nástroj na správu rolí používateľov

Editor užívateľských rolí

User Role Editor je skvelý nástrojový doplnok, ktorý vám umožňuje vytvárať vlastné povolenia a role pre vaše stránky WordPress. Je to vynikajúci doplnok pre weby s členstvom, webové stránky elektronického obchodu, firemné stránky alebo akýkoľvek typ webovej stránky s viacerými autormi / používateľmi..

Aj keď to nie je potrebné pre všetky stránky, je to najlepší doplnok svojho druhu, zvlášť keď ho potrebujete.

27. Nahradenie lepšieho vyhľadávania – Najlepší náhradný nástroj

Nahradenie lepšieho vyhľadávania

Replace Better Search Replace je nástrojový doplnok WordPress, ktorý vám pomôže rýchlo nájsť a nahradiť rôzne položky na vašej lokalite. Táto funkcia je veľmi podobná funkcii Nájsť a nahradiť v programe Microsoft Word alebo podobnom softvéri.

Odporúčame vám nainštalovať tento doplnok, keď ho potrebujete, pretože je to najlepšie svojho druhu. Po dokončení používania doplnku ho môžete jednoducho odinštalovať.

28. AdSanity – najlepší doplnok WordPress pre reklamy

AdSanity

AdSanity poskytuje jednoduchý spôsob vloženia pridružených bannerov do miniaplikácií posta alebo bočného panela. Svoje pridružené kampane a reklamy môžete spravovať na administračnom paneli WordPress.

Recenzia AdSanity - vyberte veľkosť

Hlavnou výhodou používania služby AdSanity je, že môžete zobrazovať pridružený banner iba v určenom časovom rámci na svojich webových stránkach. Pomocou prehľadu výkonnosti môžete ľahko sledovať výkonnosť každého bannera, ktorý zverejníte na svojich stránkach.

29. Celková medzipamäť W3 – Špičkový doplnok pre vyrovnávaciu pamäť

Celková medzipamäť W3

S viac ako miliónom aktívnych inštalácií je program W3 Total Cache jedným z najpopulárnejších doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre WordPress. Zlepšuje výkon servera tým, že ukladá všetky aspekty vašej stránky do vyrovnávacej pamäte a ponúka tiež sieťovú integráciu doručovania obsahu.

Používajú ho a odporúčajú nespočetné spoločnosti a publikácie ako AT&T, MattCutts.com, Mashable.com a ďalšie. Bez ohľadu na to, či je váš web hostovaný v zdieľanej hostiteľskej sieti alebo na vyhradenom serveri, je pre vás doplnok užitočný na zlepšenie výkonu webového servera a zníženie času načítania stránky. Možno je to jediný doplnok navrhnutý na optimalizáciu všetkých praktických hostiteľských prostredí.

Ponúka podporu pre stránky Google Accelerated Mobile Pages (AMP) a Secure Socket Layer (SSL).

Vývojári tvrdia, že doplnok môže ponúknuť až 80% úspory šírky pásma prostredníctvom minifikácie, procesu zmenšovania veľkosti HTML, CSS, JavaScript a informačných kanálov bez negatívneho dopadu..

Najlepšia alternatíva: WPRocket

30. Vložte hlavičky a päty – Doplnok s najvyšším úryvkom

Vložte hlavičku a pätu

Insert Header and Footer je jednoduchý doplnok, ktorý vám umožní vložiť kód, ako je Facebook Pixel, vlastný CSS, meta verifikácia a ďalšie, do oblasti záhlavia alebo päty vášho webu..

To vás ušetrí od úpravy súborov tém. Všetky zmeny môžete vykonať pomocou jednoduchého rozhrania vo vašom hlavnom paneli WordPress.

Používa sa na viac ako 400 000 webových stránkach.

Doplnky sú aplikácie vo WordPress, ktoré vám pomôžu posunúť váš web na ďalšiu úroveň. Dúfame, že náš zoznam najlepších doplnkov WordPress bude pre vás užitočný.

Čo keby ste však hľadali doplnok, ktorý ste v tomto zozname nevideli?

Pokúsime sa vám poskytnúť prehľad o tom, ako vybrať najlepší doplnok pre vaše stránky WordPress. Budeme sa deliť o to, čo by ste mali hľadať a ako vyťažiť maximum z doplnkov WordPress.

Pomoc! Na svojom blogu WordPress nevidím stránku doplnkov

Ak na svojom blogu WordPress nevidíte stránku doplnkov, najpravdepodobnejším dôvodom je skutočnosť, že používate WordPress.com..

WordPress.com je bezplatná služba hostenia blogov, ktorá vám umožňuje na svojich serveroch vytvárať bezplatné blogy. Nie je to to isté, ako mať svoj vlastný web hostiteľa WordPress.org.

Pozrite sa na tohto sprievodcu na internete rozdiel medzi WordPress.com a WordPress.org. Jedným z hlavných rozdielov medzi nimi je, že nemôžete inštalovať doplnky na blogu WordPress.com, pokiaľ nemáte nadradený plán.

Túto príručku by ste si nemali nechať ujsť ani o najlepších hostingových spoločnostiach WordPress.

Ak chcete používať výkonné doplnky a témy WordPress, budete musieť prejsť na webovú lokalitu WordPress.org, ktorú hostíte. Tu sú podrobné pokyny, ako postupovať prejsť z WordPress.com na WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map