30 najlepszych wtyczek WordPress w 2020 roku [głównie ZA DARMO!]

najlepsze wtyczki wordpress


Mając do dyspozycji ponad 55 000 wtyczek WordPress, początkującym trudno jest znaleźć najlepsze wtyczki WordPress odpowiadające ich potrzebom. Często użytkownicy pytają nas, czy istnieje magiczna lista „obowiązkowych wtyczek WordPress”, z których korzystają wszyscy profesjonaliści. Odpowiedź brzmi tak. Posiadanie odpowiedniego zestawu wtyczek może mieć ogromny wpływ na rozwój twojego bloga / strony. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze wtyczki WordPress z 2020 roku.

W tym artykule skupiamy się na wyróżnieniu najlepszych wtyczek WordPress w odpowiednich kategoriach. Jeśli nie masz pewności, jak zainstalować wtyczkę WordPress lub jak znaleźć najlepszą wtyczkę WordPress, przewiń w dół do samego końca tego artykułu, aby znaleźć te informacje.

W zależności od przypadku użycia możesz nie potrzebować wszystkich tych wtyczek na swojej stronie, ale uważamy, że wiele z nich jest potrzebnych dla prawie każdego rodzaju witryny.

Zanim zaczniemy, warto poświęcić chwilę na zbadanie kilku rzeczy:

Contents

Znalezienie najlepszej wtyczki WordPress

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieją tysiące darmowych i płatnych wtyczek WordPress. Znalezienie wtyczki do czegoś, co chcesz zrobić w swojej witrynie, może być trudne. Oto jak rozpoczniesz wyszukiwanie.

Najlepsze darmowe wtyczki WordPress.org

Funkcja wyszukiwania w katalogu WordPress.org może pomóc ci zawęzić poszukiwania. Jednak nadal będziesz musiał dużo przewijać w dół, a wiele wyników w ogóle nie będzie istotnych.

Najlepszym sposobem wyszukiwania wtyczek jest skorzystanie z wyszukiwarki Google lub przeszukanie Kategoria wtyczek WPBeginner.

Patrząc na wtyczki w katalogu WordPress.org, spójrz na statystyki wtyczek pod każdą listą. Pokazuje całkowitą liczbę aktywnych instalacji wtyczki, wyższe instalacje oznaczają, że została przetestowana i wykorzystana przez większą liczbę stron internetowych. Zobaczysz także średnią liczbę gwiazdek recenzji, ostatnio zaktualizowanych i przetestowanych do informacji.

Strona wyników wtyczek w katalogu WordPress.org

Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, zapoznaj się z tym przewodnikiem dla początkujących jak wybrać najlepszą wtyczkę WordPress.

Najważniejsze wtyczki WordPress – bezpłatny vs. premium

Istnieją tysiące wtyczek WordPress, które są dostępne bezpłatnie w katalogu WordPress.org. Istnieje jednak wiele wtyczek WordPress, które są sprzedawane na stronach internetowych osób trzecich jako wtyczki premium. To sprawia, że ​​wielu nowych użytkowników zastanawia się, czy wtyczki premium lub płatne są w jakiś sposób lepsze?

Bezpłatne wtyczki WordPress są dostępne bez żadnych gwarancji. Obsługa bezpłatnych wtyczek jest zwykle ograniczona i nie jest gwarantowana. Niektórzy autorzy darmowych wtyczek zapewniają doskonałe wsparcie dla ich bezpłatnych wtyczek, ale wcześniej czy później staje się to uciążliwe. Autorzy wtyczek nie mają zachęty finansowej, by nadal odpowiadać na pytania użytkowników dotyczące ich bezpłatnych wtyczek. Oznacza to, że darmowe wtyczki WordPress są dostępne na bieżąco, bez żadnych gwarancji.

Z drugiej strony, płatne wtyczki WordPress oferują doskonałą obsługę swoich produktów. Większość z nich jest również licencjonowana na licencji GPL, co oznacza, że ​​mają również ograniczoną gwarancję. Ale dostęp do wsparcia oznacza, że ​​możesz uzyskać pomoc znacznie szybciej.

Nie oznacza to, że wtyczki premium są zawsze lepszą alternatywą dla darmowych wtyczek WordPress. W rzeczywistości wiele najpopularniejszych wtyczek WordPress jest darmowych. Na przykład Yoast SEO, WP Super Cache, WPForms, i wiele więcej.

Powinieneś skupić się na znalezieniu dobrej wtyczki, która jest łatwa w użyciu i ma doskonałe recenzje. Po zawężeniu wyszukiwania możesz zdecydować, czy chcesz skorzystać z wtyczki premium, czy darmowej alternatywy. Możesz wypróbować bezpłatne wtyczki, ale jeśli są zbyt trudne w użyciu, możesz wybrać płatną wtyczkę.

Jak zainstalować wtyczkę WordPress

Istnieją dwa proste sposoby instalacji wtyczki WordPress z obszaru administracyjnego witryny. Aby uzyskać bezpłatne wtyczki WordPress, możesz przejść do Wtyczki »Dodaj nowe i wyszukaj nazwę wtyczki, którą chcesz zainstalować.

Uważnie spójrz na wyniki, aby upewnić się, że pobierasz żądaną wtyczkę, a następnie kliknij przycisk Instaluj. Po zainstalowaniu musisz aktywować wtyczkę.

darmowa forma wtyczki

Jeśli pobrałeś wtyczkę WordPress w pliku zip, to w ten sposób ją zainstalujesz.

Po prostu idź do Wtyczki »Dodaj nowe , a następnie kliknij przycisk „Prześlij wtyczkę” u góry.

przesłać wtyczkę

WordPress wyświetli teraz stronę, na której możesz przesłać plik zip wtyczki. Po prostu kliknij przycisk Wybierz plik, zlokalizuj plik zip na komputerze, a następnie kliknij przycisk Zainstaluj teraz.

wybierz plik do przesłania>

WordPress prześle teraz plik wtyczki do Twojej witryny, rozpakuje go i zainstaluje wtyczkę. Po zakończeniu instalacji wyświetli się komunikat o powodzeniu z linkiem do aktywacji wtyczki.

Ważne jest, aby pamiętać, że musisz aktywować wtyczkę, zanim będzie można jej użyć w witrynie WordPress.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat jak zainstalować wtyczkę WordPress.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na najlepsze wtyczki WordPress na rynku.

Najlepsze wtyczki WordPress: w skrócie

Oto 10 najpopularniejszych wtyczek, które naszym zdaniem muszą mieć każdą witrynę.

 1. WPForms – Najlepsza wtyczka WordPress Form
 2. MonsterInsights – Najlepsza wtyczka Analytics do WordPress
 3. SeedProd już wkrótce – Najlepsza wtyczka już wkrótce
 4. OptinMonster – Wtyczka Best Lead Generation
 5. Smash Balloon – Najlepsza wtyczka kanału społecznościowego WordPress
 6. RafflePress – Najlepsza wtyczka konkursu WordPress
 7. TrustPulse – Najlepsza aplikacja do potwierdzenia dowodu społecznego
 8. WP Mail SMTP – Najlepsza wtyczka SMTP
 9. Yoast SEO – Najlepsza wtyczka WordPress dla SEO
 10. Sucuri – Najlepsza wtyczka WordPress dla bezpieczeństwa witryny
 11. UpdraftPlus – Najlepsza wtyczka WordPress do tworzenia kopii zapasowych
 12. Stały kontakt – Najlepsze narzędzie e-mail marketingu
 13. MemberPress – Najpopularniejsza wtyczka członkowska
 14. Beaver Builder – Najlepsze wtyczki WordPress do tworzenia stron
 15. LearnDash – Najlepsza wtyczka LMS
 16. WooCommerce – Najlepsza wtyczka e-commerce WordPress
 17. Wspólne liczby – Najlepsza wtyczka do udostępniania społecznościowego
 18. CSS Hero – Najlepsza wtyczka edytora motywów WordPress
 19. WP Rocket – Najlepsza wtyczka pamięci podręcznej WordPress
 20. Czat na żywo – Najlepsza wtyczka czatu na żywo
 21. Galeria Envira – Najlepsza wtyczka galerii WordPress
 22. Ładne linki – Top Affiliate Marketing Plugin
 23. Ożywić stary post – Najlepsza wtyczka do planowania po
 24. Inteligentny suwak 3 – Najlepsza wtyczka Slider
 25. WPML – Najlepsza wtyczka tłumacząca WordPress
 26. Edytor ról użytkownika – Najlepsze narzędzie do edytowania ról użytkowników
 27. Lepsze wyszukiwanie Zastąp – Najlepsze narzędzie do wymiany
 28. AdSanity – Najlepsza wtyczka WordPress do reklam
 29. W3 Total Cache – Top Caching Plugin
 30. Wstaw nagłówki i stopki – Top Snippet Plugin

1. WPForms – Najlepsza wtyczka WordPress Form

WPForms

Każda strona potrzebuje formularza kontaktowego. WPForms to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka formularza kontaktowego dla WordPress. Jest wyposażony w potężny kreator przeciągania i upuszczania, którego można użyć do tworzenia pięknych formularzy online w ciągu zaledwie kilku minut bez dotykania jednego wiersza kodu.

WPForms to kompleksowe narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju formularzy WordPress, w tym formularzy zamówień, formularzy ankiet, formularzy darowizn, formularzy subskrypcji e-mail itp..

wpforms przeciągnij i upuść wtyczkę konstruktora

WPFormy są dostarczane z dziesiątkami gotowych szablonów formularzy, które doskonale dostosowują się do przepływu pracy i oszczędzają Twój czas. Zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, takie jak: integracja z pocztą e-mail, integracja płatności, logika warunkowa, dodatek do ankiety, formularze wieloczęściowe, przesyłanie post-front i inne.

Jeśli szukasz wtyczki formularza kontaktowego, która jest jednocześnie łatwa i wydajna, nie szukaj dalej niż WPForms. Uważamy, że MUSI MIEĆ dla każdej witryny. Jest używany w ponad milionie witryn!

Mają też dostępną bezpłatną wersję, którą możesz uzyskać – WPForms Lite.

Bonus: użytkownicy IsItWP otrzymują 10% zniżki na WPForms. Wystarczy skorzystać z naszego kuponu WPForms: SAVE10

2. MonsterInsights – Najlepsza wtyczka Analytics do WordPress

MonsterInsights

Jeśli chcesz rozbudować swoją witrynę, musisz dokładnie wiedzieć, jak ludzie ją znajdują i korzystają z niej. MonsterInsights to najlepsza i najpopularniejsza wtyczka Google Analytics do WordPress. Ponad 1,9 miliona witryn korzysta z MonsterInsights.

MonsterInsights sprawia, że ​​bardzo łatwo jest połączyć swoją stronę z Google Analytics i oferuje kompleksowe funkcje śledzenia.

Mimo że Google Analytics jest zbudowany do śledzenia prawie każdej interakcji użytkownika w Twojej witrynie, takiej jak przesyłanie formularzy, transakcje e-commerce, śledzenie pobrań itp., Domyślna konfiguracja Analytics nie pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału śledzenia Analytics.

najlepsza wtyczka wordpress do analiz

Na przykład jeśli chcesz śledzić zdarzenie w witrynie, takie jak śledzenie przesyłania formularzy, musisz dodać niestandardowy kod śledzenia zdarzeń do swojej witryny lub skonfigurować cel Google Analytics dla każdego formularza. Może to być żmudne i czasochłonne, zwłaszcza jeśli nie jesteś programistą ani ekspertem od Analytics.

Dzięki MonsterInsights możesz włączyć różne funkcje śledzenia za pomocą kilku kliknięć bez konieczności dotykania jednego wiersza kodu. Na pierwszy rzut oka możesz sprawdzić wydajność swojej witryny bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym WordPress bez konieczności logowania się do swojego profilu Analytics.

ZA lekka wersja wtyczki można pobrać bezpłatnie z oficjalnego repozytorium wtyczek WordPress.

3. SeedProd – Najlepsza wtyczka już wkrótce

SeedProd

SeedProd to najpopularniejsza już wkrótce i wtyczka trybu konserwacji do WordPress. Gdy tworzysz nową stronę internetową, jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób na skonfigurowanie strony już wkrótce. Możesz go użyć do przechwytywania potencjalnych klientów i powiększania listy uruchamiania.

plug-in najlepiej dostępny wkrótce

Ma możliwość wyświetlenia licznika czasu, udostępniania społecznościowego i śledzenia poleceń.

Jeśli pracujesz nad nowym projektem lub zmianami w witrynie, możesz użyć SeedProd do stworzenia pięknej strony poświęconej konserwacji.

Zawiera wszystkie niezbędne funkcje, których możesz chcieć już wkrótce, oraz wtyczkę trybu konserwacji.

 • Wkrótce tryb aby stworzyć oszałamiającą stronę już wkrótce przed uruchomieniem witryny.
 • Tryb konserwacji, które musisz włączyć, gdy witryna nie działa z powodu konserwacji.
 • Edytor w czasie rzeczywistym, gdzie możesz wprowadzać zmiany w czasie rzeczywistym na swoich stronach bez przełączania się między edytorem a stroną podglądu.
 • Minutnik / pasek postępu aby poinformować klientów, ile czasu zajmie uruchomienie witryny.
 • Bezproblemowa integracja z ulubionymi narzędziami e-mail marketingu, takimi jak Constant Contact, MailChimp itp.
 • I dużo więcej…

ZA wersja darmowa / lite wtyczki można pobrać ze strony WordPress.org.

To także zajmuje pierwsze miejsce na naszej liście wtyczek WordPress już wkrótce.

4. OptinMonster – Wtyczka Best Lead Generation

najlepsza wtyczka wordpress dla lead gen

OptinMonster to najpotężniejsze rozwiązanie do generowania ołowiu na świecie. Jest dostarczany z wysokowydajnymi, wstępnie zbudowanymi szablonami, które sprawdzają się w konwersji użytkowników na potencjalnych klientów i klientów. Możesz wybrać idealny typ kampanii, który z łatwością przyciągnie uwagę odwiedzających, np. Okienko lightbox, ruchomy pasek, pełnoekranowa mata powitalna i więcej.

Sprawdź nasz artykuł na temat najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress.

Dzięki zaawansowanemu silnikowi kierowania i segmentacji możesz wyświetlać spersonalizowane wiadomości każdemu odwiedzającemu witrynę w oparciu o ich położenie geograficzne, źródło skierowań, stronę lub sekcję witryny i więcej.

optinmonster-build-email-blast-list

Niektóre kluczowe funkcje OptinMonster to:

 • Technologia zamiaru wyjścia: Odzyskaj porzuconych użytkowników w potencjalnych klientach, wyświetlając użytkownikom spersonalizowane kampanie dokładnie w momencie, gdy mają zamiar odejść.
 • Retargeting na miejscu: Twórz oferty specjalne skierowane do stałych użytkowników na podstawie ich wcześniejszych interakcji w Twojej witrynie.
 • Kampanie kontrolne na miejscu: Obserwuj użytkowników, uruchamiając kampanie na podstawie interakcji z użytkownikami.
 • Retargetowanie plików cookie: Twórz niestandardowe pliki cookie w przeglądarce na podstawie danych demograficznych klientów, takich jak wiek, płeć, lokalizacja, a następnie wyświetlaj ściśle ukierunkowane kampanie w celu zwiększenia liczby konwersji.

OptinMonster bezproblemowo integruje się ze wszystkimi głównymi usługami e-mail marketingu. Bezpłatną wtyczkę konektora można pobrać z repozytorium wtyczek WordPress, która pozwala łatwo osadzić formularze OptinMonster.

5. Smash Balloon

Smash Balloon

Smash Balloon to pakiet wtyczek kanałów społecznościowych dla WordPress, który pozwala wyświetlać treści w mediach społecznościowych w Twojej witrynie tak, jak chcesz. Smash Balloon ułatwia konfigurowanie kanałów społecznościowych w ciągu zaledwie 30 sekund.

Wszystko, co musisz zrobić, to autoryzować wtyczkę, dodać krótki kod w dowolnym miejscu na swojej stronie i natychmiast wyświetlać treści w mediach społecznościowych.

Smash Balloon oferuje 4 różne wtyczki społecznościowe:

 • Niestandardowy kanał na Facebooku: Zintegruj swoje zdjęcia z Facebooka, filmy, wydarzenia i nie tylko w swojej witrynie, aby całkowicie dopasować ją do wyglądu strony.
 • Kanał na Instagramie: Dodaj do swojej witryny kanały z hashtagiem, możliwymi do kupienia i otagowanymi. Ponadto możesz nawet wyświetlać historie na Instagramie w wyskakującym okienku lightbox.
 • Niestandardowe kanały na Twitterze: Łatwo dodawaj karty Twittera, kanały informacyjne oparte na wyszukiwaniu i automatycznie moderowane tweety z wielokolorowym układem kamieni.
 • Kanał na YouTube: Dodaj tyle kanałów YouTube, ile chcesz, w tym kanałów strumieniowych na żywo.

6. RafflePress – Najlepsza wtyczka konkursu WordPress

najlepsza wtyczka wordpress do konkursu

RafflePress jest najlepszą wtyczką WordPress na rynku, która ułatwia przeprowadzenie udanego konkursu online.

W przeciwieństwie do typowej wtyczki konkursowej, RafflePress oferuje wbudowaną opcję udostępniania wirusów, która nagradza użytkowników dodatkowymi wejściami, jeśli polecą znajomego lub podzielą się prezentami w mediach społecznościowych. W ten sposób możesz zwiększyć ruch, zwiększyć listę e-maili i obserwujących w mediach społecznościowych.

Rzućmy okiem na niektóre z ich wyróżniających się funkcji:

 • Przeciągnij i upuść kreatora prezentów, aby zbudować kampanię prezentów w kilka minut, bez dotykania linii kodu.
 • Gotowe szablony prezentów, które oszczędzają Twój czas, dzięki czemu nie zawsze musisz tworzyć atrakcyjny konkurs od zera.
 • Spraw, aby Twoje rozdanie było wirusowe, zachęcając do udostępniania w serwisach społecznościowych.
 • I dużo więcej…

The darmowa wersja wtyczki jest dostępny do pobrania ze strony WordPress.org.

7. TrustPulse – Najlepsza aplikacja do potwierdzenia dowodu społecznego

najlepsza wtyczka wordpress dla dowodu społecznego

TrustPulse to aplikacja do powiadamiania o dowodach społecznościowych, która wykorzystuje siłę dowodu społecznego w celu zwiększenia zaufania, konwersji i sprzedaży. Za pomocą TrustPulse możesz śledzić i wyświetlać rzeczywiste działania użytkowników w Twojej witrynie, takie jak zakupy i rejestracje. Wzmacnia to zaufanie, prowadząc do zwiększenia sprzedaży i przychodów.

Niektóre z kluczowych funkcji TrustPulse to:

 • Śledzenie zdarzeń w czasie rzeczywistym: Pokaż transmisję na żywo wszelkich działań w witrynie, takich jak zakupy, rejestracje wersji demo itp.
 • Inteligentne kierowanie: Pokaż powiadomienia z dowodu społecznego odpowiednim osobom we właściwym czasie.
 • Działa na dowolnej stronie: TrustPulse to niezależna od platformy aplikacja, co oznacza, że ​​można jej używać na dowolnych platformach, w tym WordPress, Shopify, Joomla, Blogger itp..

8. WP Mail SMTP – Najlepsza wtyczka SMTP

najlepsza wtyczka SMTP wordpress

WP Mail SMTP pomaga rozwiązać problem dostarczania wiadomości e-mail, na który napotyka wiele witryn WordPress, kierując wiadomości e-mail za pomocą odpowiedniego protokołu SMTP zamiast domyślnego serwera hostingowego.

Popularni klienci poczty e-mail, tacy jak Gmail, Yahoo, Outlook itp., Stale ulepszają swoje usługi, aby ograniczyć spam. Jedną z rzeczy, których szukają ich narzędzia antyspamowe, jest to, czy wiadomość e-mail pochodzi z lokalizacji, z której twierdzi, że pochodzi.

wp-mail-smtp-setting

Jeśli nie ma odpowiedniego uwierzytelnienia, e-maile albo trafiają do folderu SPAM, albo, co najgorsze, nie są dostarczane.

Sprawdź także: Jak utworzyć podmuch wiadomości e-mail

WP Mail SMTP rozwiązuje ten problem. To wtyczka MUSI MIEĆ dla wszystkich stron internetowych. Obecnie działa na 900 000 witryn WordPress.

9. Yoast SEO – Najlepsza wtyczka WordPress dla SEO

najlepsza wtyczka wordpress dla SEO

Yoast SEO to najlepsza wtyczka SEO na rynku. Umożliwia łatwą optymalizację witryny WordPress w celu uzyskania lepszego rankingu w wyszukiwarkach.

Zawiera wszystkie ważne funkcje, takie jak mapy witryn XML, edytor meta informacji, sterowanie robotami i wiele innych.

Yoast SEO - Wynik SEO

W przeciwieństwie do większości innych wtyczek WordPress SEO, Yoast SEO wymusza wybranie słowa kluczowego dla swojego bloga, a następnie upewnia się, że odpowiednio użyłeś go na stronie. Yoast SEO pokazuje fragment SEO w edytorze stron, dzięki czemu możesz edytować swój meta opis, aby poprawić współczynniki klikalności w wynikach wyszukiwania.

W skrócie, Yoast SEO zajmuje się techniczną optymalizacją SEO Twojej witryny.

10. Sucuri – Najlepsza wtyczka WordPress dla bezpieczeństwa witryny

najlepsza wtyczka wordpress dla bezpieczeństwa

Sucuri to kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa witryny, które chroni witrynę przed złośliwym oprogramowaniem, atakami siłowymi i innymi potencjalnymi zagrożeniami.

Po aktywacji Sucuri cały ruch w witrynie przechodzi przez ich serwery CloudProxy, a każde żądanie jest skanowane w celu odfiltrowania złośliwych żądań. W ten sposób Sucuri może zmniejsz obciążenie serwera i popraw wydajność swojej witryny poprzez blokowanie całego złośliwego ruchu przed dostaniem się na serwer.

Przegląd Sucuri - hartowanie

Chroni twoją stronę internetową przed SQL Injections, XSS i wszystkimi znanymi atakami. Oprócz tego proaktywnie zgłaszają potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa zespołowi WordPress oraz wtyczkom stron trzecich.

Sprawdź nasz artykuł na temat najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress.

Oprócz blokowania wszystkich ataków, niektóre inne sposoby Sucuri chroni twoją stronę:

 • Pakiet antywirusowy monitoruje Twoją witrynę co 4 godziny, aby upewnić się, że jest ona wolna od potencjalnych luk w zabezpieczeniach i złośliwego oprogramowania.
 • Śledzi wszystko, co dzieje się na Twojej stronie, w tym zmiany plików, ostatnie logowanie, nieudane próby logowania i więcej…
 • Umożliwia przeprowadzenie skanowania po stronie serwera w celu ochrony witryny przed zainfekowanymi i infekcjami na poziomie serwera.

11. UpdraftPlus – Najlepsza wtyczka WordPress do tworzenia kopii zapasowych

najlepsza wtyczka wordpress do tworzenia kopii zapasowych

UpdraftPlus to jedna z najlepszych wtyczek do tworzenia kopii zapasowych WordPress na rynku. Został oceniony jako najpopularniejsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla WordPress, z ponad milionem aktywnych instalacji.

Nawet dzięki bezpłatnej wersji wtyczki możesz łatwo skonfigurować pełne, ręczne lub zaplanowane kopie zapasowe wszystkich plików witryny, w tym bazy danych, wtyczek i motywów. Przywracanie plików jest łatwe i można to zrobić przy minimalnej wiedzy technicznej.

Tworzenie kopii zapasowych za pomocą UpdraftPlus

Co najważniejsze, obsługuje wiele opcji przechowywania w chmurze, w tym Dysk Google, Dropbox i Amazon S3.

Podczas gdy darmowa wersja jest w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje, możesz łatwo ulepszyć podstawowe funkcje dzięki ich wersji premium.

Najlepsza alternatywa: BackupBuddy

12. Stały kontakt – najlepsze narzędzie do marketingu e-mailowego

Stały kontakt

Constant Contact to najpopularniejsza usługa e-mail marketingu dla małych firm. Zawiera mnóstwo konfigurowalnych szablonów wiadomości e-mail, które pomogą Ci uzyskać przewagę. Na początku pojawi się monit o wybranie branży i wcześniejsze doświadczenie w e-mail marketingu. W zależności od dokonanego wyboru otrzymasz dostosowane treści i pomysły promocyjne, które pomogą Ci ulepszyć marketing e-mailowy.

Constant Contact oferuje niezrównaną pomoc dzięki czatowi na żywo, e-mailom i forom dyskusyjnym. Mają też ogromną bibliotekę zasobów i bezproblemowo integruje się z popularnymi narzędziami do generowania leadów, takimi jak OptinMonster i WPForm.

konstruktor stałego kontaktu

Podczas gdy większość usług e-mail marketingu oferuje 14 lub 30-dniowy bezpłatny okres próbny na przetestowanie usługi, Constant Contact zapewnia pełny dostęp do ich narzędzia przez 60 dni. Po zakończeniu okresu próbnego subskrypcja zaczyna się od 20 USD miesięcznie dla maksymalnie 500 subskrybentów.

Stały kontakt jest najlepszy dla inteligentnych firm, które dopiero zaczynają od e-mail marketingu.

Najlepsze alternatywy: SendInBlue, AWeber i ConverKit

13. MemberPress – Najpopularniejsza wtyczka członkowska

najlepsza wtyczka członkowska wordpress

MemberPress jest najbardziej kompletną wtyczką członkowską WordPress, która zawiera wszystkie funkcje potrzebne do łatwego utworzenia potężnej witryny członkowskiej. W przeciwieństwie do innych wtyczek MemberPress pozwala bezproblemowo przekształcić istniejącą witrynę internetową w pełni funkcjonalną witrynę członkowską.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować wtyczkę MemberPress w istniejącej witrynie, wprowadzić dane bramki płatności, skonfigurować produkty i zacząć zapraszać odwiedzających do przyłączenia się do witryny członkowskiej.

memberpress-plugin-options

Dzięki MemberPress możesz ograniczyć dostęp do określonych stron, postów, niestandardowych typów postów lub dowolnych istniejących plików od zwykłych gości. Wtyczka bezproblemowo integruje się z popularnymi usługami e-mail marketingu, takimi jak AWeber, MailChimp, GetResponse itp..

MemberPress oferuje wbudowaną obsługę bramek płatności, takich jak PayPal, Stripe i Authorize.net. Możesz także szybko i łatwo tworzyć strony z cenami dynamicznymi. Wtyczka zawiera również kilka szablonów stron z cenami, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd.

14. Beaver Builder – najlepsze wtyczki WordPress do tworzenia stron

Beaver Builder

Beaver Builder to jeden z najlepszych dragów & upuść narzędzia do tworzenia stron WordPress. Daje to możliwość stworzenia strony internetowej tak, jak chcesz, bez znajomości umiejętności kodowania. Możesz przeciągnąć & upuść, aby z łatwością tworzyć piękne strony.

Beaver Builder zawiera dziesiątki wspaniałych szablonów stron, dzięki czemu możesz łatwo rozpocząć projektowanie od zera. Możesz wybrać szablon, zastąpić obrazy i tekst swoim, a następnie nacisnąć przycisk publikuj.

Interfejs użytkownika Beaver Builder

Beaver Builder współpracuje z dowolnym motywem WordPress, zapewniając pełną kontrolę nad zawartością. Najlepsze jest to, że nawet jeśli przestaniesz korzystać z wtyczki, zawartość zostanie przeniesiona do edytora WordPress. Dzięki planowi pro i wyższym otrzymasz piękne motywy kompatybilne z Beaver Builder, które pozwalają modyfikować swoje style za pomocą natywnego WordPress Customizer.

Chcesz zacząć korzystać z Beaver Builder? Sprawdź nasze oferty Beaver Builder, aby uzyskać najlepszą cenę!

Najlepsze alternatywy: Divi and Elementor

15. LearnDash – Najlepsza wtyczka WordPress LMS

LearnDash

LearnDash jest najlepszą dostępną wtyczką WordPress LMS. LearnDash sprawia, że ​​tworzenie i sprzedaż kursów, quizy, certyfikaty przyznawania nagród i inne są bardzo proste.

Pozwala zaoferować swoim członkom solidne doświadczenie edukacyjne i wspiera najnowsze trendy w zakresie grywalizacji, uczenia się w społecznościach i mikrotekstu.

edit-lesson-learndash

Niektóre sposoby sprzedaży kursów online w LearnDash to:

 • Członkostwo: Sprzedaj tradycyjny dostęp do członkostwa do wszystkich kursów online.
 • Cena jednorazowa: Pozwól użytkownikom na dokonanie indywidualnego zakupu kursu online.
 • Subskrypcja: Maksymalizuj przychody dzięki cyklicznym płatnościom i subskrypcjom swojego kursu online.
 • Licencje na kursy: Zezwól organizatorom na zakup licencji masowo i zapewnij dostęp do ich personelu.

Dzięki LearnDash możesz pozwolić swoim uczniom odblokowywać nowe kursy na podstawie punktów, które zdobywają, kiedy je ukończą. Zwiększa to zaangażowanie użytkowników w twoje kursy online. Możesz także zaoferować front-endowe profile użytkowników, w których członkowie mogą śledzić postępy w nauce.

16. WooCommerce – Najlepsza wtyczka WordPress eCommerce

WooCommerce

WooCommerce to najpopularniejsza platforma eCommerce dla WordPress. Bez wątpienia jest to najbardziej kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia sprzedaż zarówno towarów cyfrowych, jak i fizycznych w witrynie WordPress.

Dzięki setkom bezpłatnych i płatnych rozszerzeń WooCommerce sprawia, że ​​bardzo łatwo jest zbudować i ulepszyć swój sklep, dzięki czemu możesz zacząć sprzedawać produkty w kilka minut. Jeśli chcesz mieć niestandardowy sklep internetowy, możesz łatwo wynająć programistów WooCommerce dzięki dużej społeczności.

Wiadomość powitalna od WooCommerce

WooCommerce jest dostarczany w pakiecie z PayPal (do przyjmowania płatności kartą kredytową i kontami PayPal), BACS i gotówką przy odbiorze do przyjmowania płatności. Aby uzyskać więcej bramek płatności, możesz zainstalować dodatki w swoim sklepie WooCommerce.

WooCommerce zapewnia również łatwą do naśladowania dokumentację, która przeprowadzi Cię przez różne aspekty budowy sklepu internetowego. Prośby o pomoc są obsługiwane na oficjalnych forach, więc jeśli potrzebujesz pomocy, zapewnią ci pomoc. Nie przegap tych najlepszych recenzji hostingu WooCommerce.

Najlepsze alternatywy: BigCommerce

17. Wspólne liczby – Najlepsza wtyczka do udostępniania społecznościowego

Wtyczka Shared Counts

Shared Counts to uproszczona wtyczka mediów społecznościowych do Twojej witryny WordPress, która szybko pobiera, buforuje i wyświetla różne liczby udostępniania społecznościowego za pomocą API SharedCount.com. Jest to zdecydowanie najszybsza wtyczka do udostępniania społecznościowego na rynku. Większość innych wtyczek do udostępniania spowalnia Twoją witrynę, ale jest to napisane przez bardzo renomowanych programistów, którzy cenią sobie wydajność.

Ponieważ została napisana przez programistów, ta wtyczka jest bardzo elastyczna i przyjazna dla programistów. Możesz go łatwo dostosować do własnych potrzeb.

Obsługuje liczenie udziałów dla Facebooka, Pinteresta, LinkedIn, Twittera (przy użyciu interfejsu API NewShareCount), Stumbleupon i udostępniania wiadomości e-mail. Łączy również liczbę akcji, dzięki czemu możesz wyświetlać całkowitą liczbę akcji obok przycisków.

Najlepsza alternatywa: Monarcha

18. CSS Hero – Najlepsza wtyczka edytora motywów WordPress

CSSHero

CSS Hero to wtyczka dostosowywania WordPress, która pomaga dostosować motyw WordPress bez pisania ani jednego wiersza kodu.

Motywy WordPress używają CSS do kontrolowania wyglądu witryny. Oznacza to, że jeśli chcesz dostosować wygląd swojej witryny, musisz nauczyć się CSS. To nie jest wykonalna opcja dla początkujących.

Edytor CSS na żywo CSS Hero

CSS Hero to świetne rozwiązanie, jeśli nie używasz narzędzia do tworzenia stron, takiego jak BeaverBuilder.

19. WP Rocket – Najlepsza wtyczka pamięci podręcznej WordPress

wp rakieta

WP Rocket to najlepsza dostępna na rynku wtyczka buforująca klasy premium. Najlepszą rzeczą w WP Rocket jest to, że uruchamia się po aktywacji, więc nie musisz męczyć się ze złożonymi konfiguracjami wtyczek.

WP Rocket integruje wszystkie najnowsze funkcje zwiększające wydajność, w tym leniwe ładowanie plików CSS, HTML i JavaScript itp..

Najlepsze alternatywy: Super pamięć podręczna i W3 Total Cache

20. Czat na żywo – najlepsza wtyczka na żywo

LiveChat Inc

Czat na żywo to najlepsze narzędzie do czatu na żywo, które pozwala nawiązać kontakt z użytkownikami witryny i skierować ich we właściwym kierunku.

Ceny zależą od liczby agentów, którzy mogą zalogować się do twojego konta Live Chat w tym samym czasie. Możesz jednak utworzyć tyle kont agentów, aby zorganizować członków zespołu. Wszystko, co wpisują klienci, jest natychmiast widoczne w oknie czatu, co pomaga zapewnić szybką pomoc klientom.

ekran czatu na żywo

Narzędzie zawiera również zaawansowane wbudowane raporty i analizy. Możesz nawet zintegrować go ze swoim kontem Google Analytics, aby zmierzyć wpływ czatu na żywo na Twoją firmę. Możesz także uzyskać bezpłatną wtyczkę WordPress do zainstalowania na swojej stronie.

Live Chat Inc obsługuje integrację ze wszystkimi twoimi ulubionymi aplikacjami internetowymi.

21. Galeria Envira – Najlepsza wtyczka galerii WordPress

Galeria Envira

Envira Gallery to najlepsza wtyczka WordPress Gallery, która jest zarówno łatwa, jak i wydajna. Zawiera zestaw gotowych szablonów, które pozwalają łatwo dostosować wygląd i styl galerii.

W przeciwieństwie do innych popularnych wtyczek galerii WordPress, Envira jest lekką, niepuchłą wtyczką. Zawiera wszystkie ważne funkcje po wyjęciu z pudełka. Możesz łatwo ulepszyć podstawowe funkcjonalności, instalując jeden z ich dwudziestu dodatków.

Edytuj-obrazy-metadane-środowisko-galeria

Niektóre z kluczowych funkcji Galerii Envira to:

 • Przeciągnij i upuść konstruktora: Twórz piękne galerie w ciągu kilku sekund za pomocą kilku kliknięć.
 • Responsive przyjazny dla urządzeń mobilnych: Wszystkie galerie zbudowane przy użyciu Envira są w 100% responsywne, co oznacza, że ​​będą działać świetnie na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach.
 • Samodzielne galerie: Twórz niezależne galerie, które nie są powiązane z Twoimi postami i stronami.
 • Mnóstwo dodatków: Możesz znaleźć bogatą kolekcję dodatków, takich jak udostępnianie w serwisach społecznościowych, filmy, WooCommerce, znak wodny – żeby wymienić tylko kilka.

Najlepsze alternatywy: Galeria NextGen i Galeria Modula

22. Pretty Links – wtyczka marketingowa dla najlepszych partnerów

Ładne linki

Pretty Links to wtyczka, której należy używać dla marketerów afiliacyjnych, która pozwala łatwo uporządkować wszystkie linki partnerskie w jednym miejscu. Dzięki Pretty Links znalezienie i zastąpienie linków partnerskich nie będzie kłopotliwe.

get-shortlink-pretty-links

Na przykład za każdym razem, gdy chcesz zmienić link partnerski, nie musisz wnikać głębiej w witrynę i ręcznie zmieniać tych adresów URL. Zamiast tego po prostu robisz to w panelu Ładne linki, który automatycznie zmienia wszystkie opublikowane adresy URL.

Pozwala również zamaskować brzydkie długie adresy URL w krótsze ładne linki.

Najlepsze alternatywy: ThirstyAffiliates

23. Revive Old Post – Best Plug Scheduling Plugin

Ożywić stary post

Revive Old Post pozwala automatycznie udostępniać nowe i stare posty na kontach mediów społecznościowych. Umożliwia udostępnianie treści na wielu platformach, w tym na Facebooku, Twitterze i LinkedIn. Pozwala także śledzić kliknięcia.

Możesz ustawić interwał udostępniania i wybrać liczbę wpisów do udostępnienia. Możesz także publikować posty z polecanymi obrazami w swoich tweetach, aby zwiększyć współczynnik klikalności.

24. Inteligentny suwak 3 – Najlepsza wtyczka suwaka WordPress

inteligentny suwak 3

Smart Slider 3 pozwala szybko zbudować suwak tak, jak chcesz. Rzućmy okiem na kilka funkcji Smart Slider 3:

 • Biblioteka slajdów: Łatwo zbuduj suwak z setkami gotowych slajdów.
 • Animacje warstw: Daje ruchy i przejścia warstw.
 • Dynamiczny generator treści: Importuj treści z zewnętrznych stron, takich jak Instagram, YouTube, Flickr i inne.

recenzja inteligentnego suwaka 3

Przeczytaj naszą pełną recenzję Smart Slider 3.

Najlepsza alternatywa: Soliloquy

25. WPML – Najlepsza wtyczka tłumacząca WordPress

WPML

WPML to dodatkowa wtyczka do tłumaczenia, która umożliwia tłumaczenie postów, stron i niestandardowych typów postów. Zaleca się wykonanie pełnej kopii zapasowej witryny przed jej zainstalowaniem w witrynie.

W przeciwieństwie do większości innych wtyczek tłumaczących, WPML jest zgodny z większością głównych motywów i wtyczek WordPress, więc nie musisz łatać swoich motywów ani wtyczek, aby WPML działał. Pozwala nawet tłumaczyć kopię internetową utworzoną za pomocą popularnego przeciągania & upuść narzędzia do tworzenia stron.

add-wpml-language-switcher

Jeśli potrzebujesz pomocy w tłumaczeniu przez ludzi, WPML łączy Cię z wiodącymi usługami tłumaczeniowymi. WPML zajmuje się wszystkimi wielojęzycznymi pozycjami SEO i współpracuje z popularnymi wtyczkami SEO. W WPML możesz używać tyle języków, ile chcesz.

Oferują 3 plany premium w zależności od liczby funkcji. Z każdym planem premium masz prawo do nieograniczonego korzystania ze stron internetowych.

WPML to najstarsza i najbardziej niezawodna wtyczka do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych WordPress.

Najlepsza alternatywa: TranslatePress. Sprawdź tę recenzję TranslatePress.

26. Edytor ról użytkownika – Najlepsze narzędzie do edytowania ról użytkowników

Edytor ról użytkownika

User Role Editor to świetna wtyczka narzędziowa, która pozwala tworzyć niestandardowe uprawnienia i role dla witryny WordPress. Jest to świetna wtyczka do witryn członkowskich, witryn eCommerce, witryn firmowych lub wszelkiego rodzaju witryn z wieloma autorami / wieloma użytkownikami.

Chociaż nie jest potrzebny dla wszystkich witryn, jest to najlepsza wtyczka tego rodzaju, zwłaszcza gdy jej potrzebujesz.

27. Lepsze wyszukiwanie Zastąp – Najlepsze narzędzie do wymiany

Lepsze wyszukiwanie Zastąp

Lepsze wyszukiwanie Zamień to wtyczka narzędzia WordPress, która pomaga szybko znajdować i zamieniać różne elementy w witrynie. Działa to bardzo podobnie do funkcji Znajdź i zamień w programie Microsoft Word lub równoważnym oprogramowaniu.

Zalecamy zainstalowanie tej wtyczki, gdy jej potrzebujesz, ponieważ jest to najlepsza tego typu. Po zakończeniu korzystania z wtyczki możesz ją po prostu odinstalować.

28. AdSanity – Najlepsza wtyczka WordPress do reklam

AdSanity

AdSanity zapewnia łatwy sposób wstawiania banerów stowarzyszonych w widżetach postu lub paska bocznego. Możesz zarządzać kampaniami afiliacyjnymi i reklamami w panelu administracyjnym WordPress.

Przegląd AdSanity - wybierz rozmiar

Główną zaletą korzystania z AdSanity jest to, że możesz wyświetlać banner partnerski tylko w określonym czasie na swojej stronie. Dzięki raportowi skuteczności możesz łatwo śledzić skuteczność każdego banera publikowanego w witrynie.

29. W3 Total Cache – Top Caching Plugin

W3 Total Cache

Dzięki ponad milionowi aktywnych instalacji W3 Total Cache jest jedną z najpopularniejszych wtyczek buforujących dla WordPress. Poprawia wydajność serwera, buforując każdy aspekt witryny, a także oferuje integrację sieci dostarczania treści.

Jest używany i rekomendowany przez niezliczone firmy i publikacje, takie jak AT&T, MattCutts.com, Mashable.com i inne. Niezależnie od tego, czy witryna jest hostowana we współdzielonej sieci hostingowej, czy na dedykowanym serwerze, wtyczka okaże się pomocna w poprawie wydajności serwera internetowego i skróceniu czasu ładowania strony. Być może jest to jedyna wtyczka zaprojektowana w celu optymalizacji wszystkich praktycznych środowisk hostingowych.

Oferuje obsługę Google Accelerated Mobile Pages (AMP) i Secure Socket Layer (SSL).

Deweloperzy twierdzą, że wtyczka może zaoferować do 80% oszczędności przepustowości poprzez minimalizację, proces zmniejszania rozmiaru HTML, CSS, JavaScript i kanałów bez negatywnego wpływu.

Najlepsza alternatywa: WPRocket

30. Wstaw nagłówki i stopki – Top Snippet Plugin

Wstaw nagłówek i stopkę

Wstaw nagłówek i stopkę to prosta wtyczka narzędziowa, która umożliwia wstawianie kodu, takiego jak Facebook Pixel, niestandardowy CSS, meta weryfikacja i inne w obszarze nagłówka lub stopki witryny.

To oszczędza Ci edytowania plików motywu. Możesz dokonać wszystkich zmian za pomocą prostego interfejsu w desce rozdzielczej WordPress.

Jest używany w ponad 400 000 witryn.

Wtyczki to aplikacje w WordPress, które pomagają przenieść witrynę na wyższy poziom. Mamy nadzieję, że nasza lista najlepszych wtyczek WordPress będzie pomocna.

Ale co jeśli szukasz wtyczki, której nie widziałeś na tej liście?

Postaramy się przedstawić przegląd wyboru najlepszej wtyczki dla Twojej witryny WordPress. Podzielimy się tym, czego powinieneś szukać i jak najlepiej wykorzystać wtyczki WordPress.

Wsparcie! Nie widzę strony wtyczek na moim blogu WordPress

Jeśli nie widzisz strony wtyczek na blogu WordPress, najprawdopodobniej przyczyną jest to, że korzystasz z WordPress.com.

WordPress.com to darmowa usługa hostingowa blogów, która pozwala tworzyć darmowe blogi na ich serwerach. To nie to samo, co posiadanie własnej witryny WordPress.org.

Spójrz na ten przewodnik w Internecie różnica między WordPress.com i WordPress.org. Jedną z głównych różnic między nimi jest to, że nie można instalować wtyczek na blogu WordPress.com, chyba że masz plan wyższej klasy.

Ponadto nie możesz pominąć tego przewodnika na temat najlepszych firm hostingowych WordPress.

Aby korzystać z potężnych wtyczek i motywów WordPress, musisz przejść na własną witrynę WordPress.org. Oto instrukcje krok po kroku, jak to zrobić przenieś się z WordPress.com do WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map