A2 Hosting Kupon Kodu (2020)

A2 Hosting


A2 Hosting, özel, VPS, paylaşılan, bayi ve yönetilen WordPress barındırma planlarına sahip popüler bir web barındırma sağlayıcısıdır. Ayrıca ücretsiz bir SSL sertifikası, cPanel hesabı, sınırsız depolama alanı, tek tıklamayla WordPress yükleyicileri ve daha fazlasını sunar. IsItWP kullanıcısı olarak A2 Hosting kupon kodumuzu kullanarak fiyattan% 51 indirim alabilirsiniz!

A2 Hosting Kupon Kodunu Kullan -% 51 İndirim + Ücretsiz Site Transferi

A2 Hosting, dünyadaki hızlı ve güvenilir WordPress hosting şirketlerinden biridir. Hızlı sayfa yükleme süresini elde ettiğinizden emin olarak web sitesi hızına ve performansına odaklanır.

A2 Hosting İndirim Kodu

Otomatik WordPress yüklemesi, önceden yapılandırılmış güvenlik ayarları, ücretsiz SSL sertifikaları, global veri merkezleri ve önbellek çözümleri sağlar. A2 Hosting, yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

WordPress hosting ile aynı zamanda paylaşılan hosting, özel hosting ve VPS hosting planları sunar. Doğrudan kovalamaca gitmeyi ve kupon kodunu almayı tercih ederseniz, Göreyim seni.

A2 Hosting İndirim Koduyla “WordPres Hosting” alın (% 51 İNDİRİM)

A2 Hosting WordPress Barındırma

A2 Hosting, web siteniz veya blogunuz için özel olarak oluşturulmuş güçlü bir WordPress barındırma planına sahiptir. 2 seçenek ile geliyor: Paylaşılan WordPress ve Yönetilen WordPress.

Paylaşılan WordPress

Paylaşılan WordPress planı yeni başlayanlar ve geliştiriciler içindir. Lite’dan turbo sunuculara kadar 3 fiyatlandırma seçeneği vardır, bu da tek site kullanıcıları için sınırsız web sitelerine kadar idealdir.

Tüm planlar ücretsiz SSL sertifikası, sınırsız depolama ve aktarma, ücretsiz site geçişi, kolay kontrol paneli ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Yönetilen WordPress

Yönetilen WordPress barındırma planı, teknik bilgisi olmayan kullanıcılar, işletme sahipleri ve daha az kod bilgisi olan veya hiç bilgisi olmayan yeni başlayanlar için mükemmeldir. Ayrıca 3 fiyatlandırma planı sunar ve gereksinimlerinize bağlı olarak bir plan seçebilirsiniz.

Her plan, Plesk kontrol paneli, site sahneleme, ücretsiz Jetpack lisansı, site geçiş araçları, otomatik yedeklemeler ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir..

A2 Hosting paylaşılan / yönetilen WordPress Hosting Fiyatlandırması: Aylık 3,92 ABD dolarından başlar.

WordPress Hosting’i Hemen Alın

A2 Hosting Kupon Kodu ile “Paylaşılan Hosting” edinin (% 51 İNDİRİM)

A2 Hosting Paylaşımlı Hosting

A2 Hosting, paylaşılan sunucularda uygun fiyatlı bir çözüm arayan kullanıcılar için bir Paylaşımlı Hosting planına sahiptir. Kaynakları paylaşarak web sitesinin hızı ve güvenliği hiçbir şekilde etkilenmez.

Diğer tüm A2 Hosting planları gibi bu plan da ücretsiz bir SSL sertifikası, site geçişi ve kontrol paneli içerir. Tüm web barındırma sunucuları hızlı ve kutudan çıkacak şekilde optimize edilmiştir.

A2 Hosting Paylaşımlı Hosting Fiyatlandırması: $ 2.94 / ay’dan başlar.

Paylaşılan Hosting’i Şimdi Alın

A2 Hosting Özel Fırsatı ile “VPS Hosting” alın (% 50 İNDİRİM)

A2 Hosting VPS Barındırma

A2 Hosting’in VPS (sanal özel sunucu) çözümü, barındırma endüstrisinde popüler bir hizmettir. 3 türe ayrılmıştır: Çekirdek VPS, Yönetilen VPS, ve Yönetilmeyen VPS.

Çekirdek VPS

Core VPS hosting planı, uzmanların 7/24/365 canlı desteği ile tamamen yönetilen bir hosting çözümüdür. Ayrıca sunucularınızı yönetmek ve kontrol etmek için root erişimi sağlar.

Yönetilen VPS

Yönetilen VPS barındırma çözümü, Core VPS planına çok benzer. Bununla birlikte, basit bir VPS planının önüne geçerek sunucu yönetimi için bir kontrol paneline erişmenizi sağlar..

Yönetilmeyen VPS

Yönetilmeyen VPS planı, RAM, disk alanı ve veri aktarım hizmetlerini seçmek isteyen geliştiriciler içindir. Bu, kullandıkça öde çözümü, yani yalnızca kullandığınız hizmetler ve kaynaklar için ödeme yapacağınız anlamına gelir.

Tüm VPS planları yazılım, donanım ve ağ için tamamen güvence altına alınmıştır. Sorularınız veya sorularınız için muhteşem destek ekipleriyle de iletişime geçebilirsiniz..

A2 Hosting VPS Hosting Fiyatlandırması: Ayda $ 25’dan başlar.

VPS Hosting’i Hemen Alın

Özel A2 Hosting Kupon Kodu ile “Özel Hosting” edinin (% 17 İNDİRİM)

A2 Hosting Dedicated Sunucu

A2 Hosting’in Dedicated Server çözümü 3 çeşittir: Yönetilmeyen Sunucular, Çekirdek Sunucular, ve Yönetilen Sunucular.

Yönetilmeyen Sunucular

Bir geliştiriciyseniz ve bir VPS’den daha sağlam bir çözüm arıyorsanız, A2 Hosting Yönetilmeyen özel sunucu gereksinimleriniz için çok uygundur. Farklı fiyatlandırma planları ve web sitelerinizi barındırmak için tam sunucu erişimi sunar.

Çekirdek Sunucular

Çekirdek Sunucular veya özel kök sunucu, geliştiricilerin sunucu kaynaklarını denetlemesi için kök erişimine sahip yönetilen bir platformdur. Kolay hesap yönetimi için basit bir kontrol paneline sahiptir.

Yönetilen Sunucular

Yönetilen Sunucular, kurumsal işletmeler ve e-Ticaret çözümleri içindir. Kök erişimi olmayan tamamen yönetilen bir platform, yani web barındırma sunucunuzu yönetmek için muhteşem uzman ekibine güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Tüm Adanmış Sunucu planları ücretsiz SSL sertifikası, site transferleri ve diğer özellikleri içerir.

A2 Hosting Dedicated Sunucu Barındırma Fiyatlandırma: $ 141.09 / ay’dan başlar.

Dedicated Server’ı Şimdi Edinin

A2 Hosting İndirim Koduyla “Bayi Barındırma” edinin (% 51 İNDİRİM)

A2 Hosting Bayi Hosting

A2 Hosting tarafından Reseller Hosting, sınırsız web sitesine ev sahipliği yapmak için güçlü, güvenilir, güvenli ve yüksek performanslı bir yazılımdır. Kullanıcılarınız için cPanels oluşturmanıza olanak tanır, böylece web siteleri için eksiksiz bir kurulum elde edebilirler.

Her planla birlikte ücretsiz SSL ve SSD, WHM kontrol paneli, 7/24 müşteri desteği ve tonlarca faydalı özellik elde edeceksiniz.

A2 Hosting Bayi Hosting Fiyatlandırması: Ayda 9,80 ABD dolarından başlar.

Şimdi Bayi Barındırma Alın

Almak % 51 KAPALI Hosting Premium WordPress Hosting hakkında!

A2 Hosting anlaşmamız size% 51 İNDİRİM verecek!

Anlaşma yapmak “

Almak % 51 KAPALI Hosting Premium WordPress Hosting hakkında!
Kod Gerekmez. Anlaşma talep etmek için düğmeyi tıklayın.

A2HOSTING.COM’A GİT

IsItWP’nin özel A2 Hosting kupon kodu, WordPress barındırma planlarında size% 51 indirim sağlayacaktır. İndirim talebinde bulunmak için aşağıdaki talimatlarımızı uygulamanız yeterlidir!

İlk olarak, yönlendirme bağlantımızı kullanarak A2 Hosting web sitesini ziyaret edin.

Oradan, tıklamanız gerekecek Başlamak web sitesinin ekranının üst kısmında gördüğünüz düğme.

Başlamak

Ardından, bir alan adı seçmeniz istenecektir. Yeni bir alan adı kaydetme, alan adınızı başka bir kayıt kuruluşundan aktarma ve daha fazlası dahil olmak üzere 4 seçenek vardır..

Bir seçenek belirleyin ve alan adını girin.

Alan adını seçin

“Kullan” düğmesini tıklayın.

Bundan sonra, sipariş özetini inceleyebilir ve “Devam” düğmesini tıklayabilirsiniz..

Sipariş özeti

Kupon kodu, IsItWP’nin yönlendirme bağlantısını ziyaret ettiğiniz için otomatik olarak uygulanır. Devam etmek için “Checkout” düğmesini tıklayın.

Ödeme

Son olarak, kişisel bilgilerinizi, fatura adresinizi ve ödeme ayrıntılarınızı girmelisiniz.

Siparişi tamamla

Satın alma işleminizi tamamlamak için “Siparişi Tamamla” düğmesini tıklayın. Daha sonra A2 Hosting premium WordPress barındırma hizmetine erişeceksiniz.

A2 Hosting kupon kodumuzu faydalı bulduğunuzu umarız. Daha fazla indirim için kupon sayfamızı da kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Yeni bir web sitesi mi arıyorsunuz? en iyi alan adı kayıt şirketini nasıl seçeceğimize dair kılavuzumuzu kaçırmayın.

A2 Hosting Kupon Kodunu Kullanma: SSS

A2 Hosting’e özel fırsat hakkında sık sorulan sorulardan bazıları.

A2 Hosting Hosting’te Nasıl İndirim Alabilirim??

Bir IsItWP kullanıcısıysanız, A2 Hosting’te özel% 51 indirim kazanacaksınız. Ayrıca ücretsiz bir SSL sertifikası, otomatik WordPress kurulumu, ücretsiz site geçişi ve 7/24 müşteri desteği içerir.

Sadece bu şaşırtıcı A2 Hosting özel anlaşma almak için A2 Hosting indirim kodu bağlantısını tıklamanız gerekir. Daha fazla ayrıntı için, A2 hosting indirim kodunun nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıya atlamanız gerekir.

A2 Hosting Hosting Ücretleri Aylık mı?

A2 Hosting ile birden fazla plan ve farklı ödeme seçenekleri elde edersiniz. Aylık ve yıllık olarak ödeme yapmanıza olanak tanır.

A2 Hosting fiyatlandırma planları

Yukarıdaki fiyatlandırma planları herhangi bir CMS veya web sitesi oluşturucu için idealdir. Tüm planlar yüksek performans ve turbo hızı için tamamen optimize edilmiştir.

Paylaşılan ve WordPress barındırma planları WordPress web sitelerine adanmıştır. Tüm planlarda% 51 indirim sunan A2 Hosting indirim kodu ile farklı bir fiyatlandırma yapısına sahiptirler.

A2 Hosting Sıkça Fırsat ve İndirim Sağlıyor mu??

Bu A2 Hosting özel fırsatı, sınırlı bir süre için olan IsItWP kullanıcıları içindir. A2 Hosting her yıl tatil sezonunda indirim ve fırsatlar sunuyor. Bir web barındırma planı almak ve WordPress sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için bu A2 Hosting özel fırsatından yararlanın.

A2 Hosting Para İade Garantisi Sunuyor mu??

Evet, A2 Hosting para iade garantisi sunuyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map