Як захистити свій сайт WordPress від повторюваного вмісту

Дублюючий вміст викликає все більшу стурбованість у власників сайтів. WordPress створює кілька сторінок з повторюваним вмістом, сюди входять архіви дат, категорії, теги тощо. Крім цього, скребки для вмісту також становлять загрозу для нових сайтів. Іноді ці скребки для вмісту можуть навіть бути вище за оригінальний сайт. У цій статті я розповім про захист вашого веб-сайту WordPress від повторних проблем із вмістом та справу зі скребками вмісту.


Ідентифікація повторюваного вмісту

Пошукові системи досить розумні, щоб дізнатись постійну посилання на статтю та розрізняти архіви та окремі записи. Один із поширених міфів серед нових блогерів – це те, що пошукові системи покарають їх за свої сторінки архівів. Це не правда.

Однак в деяких випадках сторінка архіву може бути точно схожа на кілька інших сторінок вашого сайту. Давайте розглянемо деякі можливі сценарії випадків, коли ви можете випадково створити повторюваний вміст.

1. Архів категорії лише з однією публікацією буде точною копією оригіналу публікації.
2. Архів тегів, що містить лише одне повідомлення, буде копією оригінальної публікації
3. У одному авторському блозі авторський архів буде точно таким же, як і ваш основний архів покажчиків та дат.

Якщо на вашому веб-сайті є багато тегів, які ви мали лише один раз, а в шаблонах архівів тегів відображається повна публікація, це означає, що у вас є багато сторінок тегів, які майже ідентичні деяким вашим публікаціям. Це ускладнює пошуковим системам зрозуміти, яку з них вони повинні вважати головною ланкою, і саме тут починаються проблеми. Пошукові системи можуть вважати це навмисною спробою створити повторюваний контент для вищих рейтингів.

Перш за все, ви повинні навчитися ефективно використовувати категорії та теги для сортування вашого вмісту. Якщо у вас є звичка створювати занадто багато категорій і занадто багато тегів з однаковою назвою, то ви робите це не правильно. Для вирішення цієї ситуації ви можете скористатися Інструменти управління термінами плагін для об’єднання категорій, тегів та інших таксономій.

Об’єднайте небажані категорії та теги, щоб уникнути повторення проблеми із вмістом

Інший спосіб вирішити питання архівів – доручити пошуковим системам не проводити індексацію та не слідкувати за цими сторінками. Цього можна досягти, використовуючи WordPress SEO підключати. Після установки та активації плагіна перейдіть до SEO »Назви & Метас. Перейдіть на вкладку Інше, і ви знайдете запис Meta Robots для свого автора та архівів дат. Ви можете ні на що не вводити файли, ані припускати їх, а також відключати ці архіви. Якщо ви працюєте з одним авторським блогом, то я рекомендую вам ні на що не писати, ані виходити, ані вимкнути авторські архіви на вашому сайті..

Створіть авторський архів noindex та nofollow за допомогою WordPress SEO

Ви також можете зробити те ж саме для категорій та тегів, натиснувши на вкладку Таксономії.

Уривок проти повного вмісту

Простий спосіб уникнути дублювання вмісту – використовувати уривки на всіх сторінках архіву та покажчика. Використання уривків не тільки допомагає уникнути проблеми, що повторюється, а також збільшує перегляд сторінки та покращує час завантаження сторінки на вашому веб-сайті..

Щоб замінити повні публікації витягами, вам може знадобитися відредагувати файли шаблонів теми або дочірньої теми, такі як archive.php, category.php, tag.php тощо. Вам потрібно знайти екземпляри:

<?php the_content (); ?>

і замініть їх на:

<?php the_excerpt (); ?>

Ще один спосіб зробити це на вашому веб-сайті – використовувати цей код у файлі function.php або тематичному плагіні WordPress для вашого сайту..

// Додати фільтр до_контенту
add_filter (‘the_content’, ‘my_excerpts’);

функція my_excerpts ($ content = false) {
// Якщо домашня сторінка, архів чи результати пошуку
if (is_front_page () || is_archive () || is_search ()):
глобальний $ пост;
$ content = $ пост->post_excerpt;

// Якщо у вікні Факультативний витяг встановлено уривок
if ($ вміст):
$ content = apply_filters (‘the_excerpt’, $ content);

// Якщо уривок не встановлено
ще:
$ content = $ пост->post_content;
$ content = strip_shortcodes ($ content);
$ content = str_replace (”;

ендіф;
ендіф;

// Обов’язково поверніть вміст
повернути $ вміст;
}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map