BackupBuddy Review 2020: En İyi Premium Yedekleme Eklentisi mi?

WordPress siteniz için bir yedek eklenti mi arıyorsunuz? BackupBuddy, piyasadaki en popüler WordPress yedekleme eklentilerinden biridir. Bu BackupBuddy incelemesinde, onu en iyi WordPress yedekleme eklentisi yapan şeye bir göz atacağız.


BackupBuddy İncelemesini Tamamla

WordPress için Neden Bir Yedekleme Eklentisine İhtiyacınız Var??

İnternet olmasını istediğimiz kadar güvenli değil. Her gün binlerce web sitesi DDOS saldırıları, saldırı girişimleri ve veri hırsızlığı nedeniyle kapanıyor.

Birçok site sahibi, verilerini kaybedene kadar yedeklemenin öneminin farkında değildir. Kayıp verilerin kurtarılması uygun yedeklemelerle çok pahalı, acı verici ve tamamen önlenebilir.

Piyasada birkaç WordPress yedekleme çözümü var. İşte WordPress destekli bir site için ideal bir yedekleme çözümünde aradığımız şey.

 • Düzenli programda otomatik olarak yedekler oluşturur
 • Yedekleri bulutta depolar
 • Ağrısız geri yükleme ve yedeklemelerden taşıma olanağı sunar

BackupBuddy’ye bir bakalım ve bunların hepsini ve daha sonra ne kadar iyi yaptığını görelim.

Tam Yedeklemeler için Hızlı ve Kolay Kurulum

Başlangıç ​​seviyesindeki çoğu kullanıcı, yedekleme yazılımı tarafından kullanılan terminolojilere aşina değildir. Bu, yedekleme çözümlerini kurarken karar vermelerini biraz zorlaştırır.

BackupBuddy, yeni başlayanların eklentiyi etkinleştirir etkinleştirmez yedekleme çözümlerini kurmasını çok basit ve kolay hale getirir.

Onlara anlaşılması çok kolay seçeneklerle basit bir form gösterir. Sadece doldurmak ve kaydetmek sadece yedekleme çözümünüzü kurmakla kalmaz, aynı zamanda ilk çözümünüzü de başlatır. tam yedekleme.

Kullanıcıları çok sayıda karar ve seçenekten kurtarır. Saniyeler içinde çalışmaya başlar ve yazılımın çalışmasını sağlamak için mücadele etmenize gerek yoktur.

Otomatik Zamanlanmış Yedeklemeler

Çoğu kullanıcının web sitesini her güncellediklerinde manuel olarak yedekleme zamanı yoktur. BackupBuddy, otomatik bir programı hızlı bir şekilde ayarlamanıza ve ardından unutmanıza olanak tanır.

Sizin tarafınızdan tanımlanan programda otomatik olarak yedekler oluşturur. Web sitenize ne sıklıkla yeni içerik yayınladığınıza bağlı olarak, bu zamanlamayı ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

BackupBuddy programları

BackupBuddy’nin bir başka harika özelliği de birden fazla zamanlama ayarlamanıza izin vermesidir. Örneğin, günlük yedekleme için bir zamanlama ayarlayabilirsiniz. veri tabanı, ve ardından her hafta tam yedeklemeler oluşturmak için bir başkası.

BackupBuddy ile Yedeklemelerinizi Bulutta Saklayın

Herhangi bir web sitesi yedekleme çözümünün en önemli özelliklerinden biri, yedekleri birden fazla konumda saklayabilmektir. BackupBuddy, yedeklemelerinizi güvenli bir şekilde saklamak için bir dizi seçenek sunar.

Her BackupBuddy eklentisi, BackupBuddy’nin Stash bulut depolama alanında 1 GB depolama alanına erişmenizi sağlar. Eklenti ayrıca eski yedeklemeleri bulut depolama alanınızdan otomatik olarak silmenizi sağlar. Bu, 1 GB’ın web sitelerinin% 95’i için oldukça yeterli olduğu anlamına gelir. Ancak, daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa kullanılabilir. 5 GB için yılda sadece 35 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

BackupBuddy ile yedeklemenizi uzak bulut konumlarına kaydedin

BackupBuddy ayrıca yedeklemelerinizi Google Drive ve Dropbox gibi popüler bulut depolama hizmetlerine kaydetmenizi sağlar.

Amazon S3 ve Rackspace gibi ucuz bulut depolama hizmetlerini de destekler.

Bulut depolama dışında yedeklemelerinizi kendi sunucunuza kaydedebilir, FTP kullanarak başka bir sunucuya gönderebilir veya yedekleri kendinize e-posta ile gönderebilirsiniz.

BackupBuddy ile Web Sitelerini Kolayca Geri Yükleme ve Taşıma

Birçok yedekleme çözümü yedek oluşturmayı kolaylaştırır. Ancak siteleri onlarla geri yüklemek o kadar kolay değil. BackupBuddy, web sitenizi yedekten geri yüklemeyi son derece basitleştirir.

Tüm dosyalarınızı yedekten bir tıklamayla geri yüklersiniz. BackupBuddy ayrıca eski bir yedeklemeden seçilen dosyaları değiştirmenizi sağlar. Bu, temalar ile çalışırken veya canlı bir sitede dosyaları düzenlerken özellikle kullanışlıdır.

BackupBuddy ayrıca veritabanınız için kolay geri alma seçeneği ile birlikte gelir. Bir yedek seçebilir ve dosyaları değiştirmeden söz konusu yedeklemeyle birlikte depolanan veritabanına geri dönebilirsiniz.

Bir web sitesini sunucudan diğerine veya yeni bir alan adına geçiriyorsanız. Ardından BackupBuddy bunun için son derece kolay bir geçiş sihirbazı sağlar. Yedekleme ve importbuddy.php dosyanızı yeni sunucuya yüklemeniz yeterlidir. Ardından, web sitenizi kolayca taşımak için importbuddy komut dosyasını çalıştırın.

BackupBuddy ile Hızlı Zararlı Yazılım Taramaları Gerçekleştirin

Malware web siteleriyle ilgili yaygın bir sorundur. Genellikle kötü amaçlı yazılımlar, site sahibinin bilgisi olmadan bir web sitesine eklenir. Bu genellikle kötü amaçlı yazılım veya truva atlarını ziyaretçinin bilgisayarına indiren bir komut dosyasıdır.

Kötü amaçlı yazılımlar, sitenizin arama motoru sıralamalarını yok edebilir. BackupBuddy yerleşik hızlı bir kötü amaçlı yazılım tarayıcı ile birlikte gelir. Web sitenizi yaygın kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı kontrol etmek için bunu kullanabilirsiniz. Web sitenizi Google güvenli tarama, Norton güvenli web, PhishTank, SiteAdvisor ve diğer çevrimiçi araçları kullanarak kontrol eder.

Sitenizde bir kötü amaçlı yazılım tespit edilirse, hızlı bir düzeltme için sitenizi daha önceki bir yedeklemeye geri yükleyebilirsiniz. Ancak, bunun tekrarlanmamasını sağlamak için web sitenizin genel güvenliğini artırmanız gerekecektir..

BackupBuddy için Fiyatlandırma ve Destek Seçenekleri

BackupBuddy için fiyatlandırma, 2 site lisansı için yılda 80 $ ‘a kadar düşük bir fiyatla başlar. BackupBuddy’yi ömür boyu destek ve yükseltmeleri olan sınırsız sitelerde kullanmanıza izin veren 297 $ karşılığında bir Gold lisansı satın alabilirsiniz..

Eklentinin resmi destek forumlarından tüm abonelere bilet tabanlı destek sağlanır. Sorular genellikle birkaç saatten kısa bir sürede yanıtlanır.

Kendi başlarına bir şeyler yapmayı tercih eden kullanıcılar, çevrimiçi belgeleri oldukça kapsamlı ve tatmin edici bulacaktır. Ayrıca resmi Codex’a, eğitimlere, video eğitimlerine, talimatlara ve destek forumlarına erişebilirsiniz.

BackupBuddy’deki En İyi WordPress Yedekleme Eklentisi Olarak Kararımız

BackupBuddy, WordPress yedekleme eklentinizden ihtiyaç duyacağınız kapsamlı bir özellik kümesi sunar. Gerektiğinde ekran yardımı ile çok parlak bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kullanıcı deneyimi şıktır ve yeni başlayanlar bile kullanımı oldukça kolay bulur.

Eklenti kodu güvenilirdir ve arkasında WordPress topluluğunun en iyi zihinlerinden birine sahiptir. Son derece güvenilir ve çok güvenilir. Düzenli olarak korunur ve güvenli ve güvenli tutmak için sık güncellemeler alır.

İyi bir profesyonel desteğe sahip bir WordPress sitesi için yedekler kurmanın en uygun maliyetli yoludur.

BackupBuddy’nin piyasadaki en iyi WordPress yedekleme eklentilerinin başında olduğuna inanıyoruz. 5 üzerinden mükemmel 5 veriyoruz.

İnceleme puanımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

BackupBuddy’yi Şimdi Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map