Beaver Builder Review 2020: En İyi Sürükle ve Bırak Yapıcı mı?

WordPress siteniz için güçlü bir sayfa oluşturucu mu arıyorsunuz? Beaver Builder, WordPress için popüler bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucusudur ve aradığınız şey olabilir.


Bu Beaver Builder incelemesinde, özelliklerine, performansına ve kullanım kolaylığına bir göz atacağız.

Sayfa Oluşturucu WordPress Eklentisi Nedir?

WordPress web siteniz için bir tema ararken, aklınıza gelenlere en yakın temayı satın alabilirsiniz. Özelleştirmek için temanın özelliklerine güvenmeniz gerekecek.

Veya bir temayı tam olarak hayal ettiğiniz gibi çözmek için bir WordPress geliştiricisi kiralayabilirsiniz. Bu maliyetli olacak ve umduğunuz kadar iyi çalışmayabilir.

Son olarak, web sitenizi blok blok oluşturmak için bir sayfa oluşturucu eklentisi kullanabilirsiniz. Bu size istediğiniz düzeni kullanma özgürlüğü verecektir. Farklı sayfalar için birden çok düzen kullanın, sitenizin herhangi bir yerinde kendi renklerinizi, stillerinizi ve içeriğinizi kullanın.

Çok sayıda sayfa oluşturucu eklentisi var. Bazılarının kullanımı çok zor, bazılarında çok fazla şişkinlik var.

WordPress için mükemmel sayfa oluşturucu eklentisi, web sitenizi canlı modda oluşturmanıza izin vermelidir. Hızlı ve kullanımı kolay olmalıdır. Başka bir şey kullanmaya karar verirseniz, arkada karışıklık bırakmamalıdır.

Bununla birlikte, Beaver Builder’ın ölçütlerimize nasıl uyduğuna bakalım.

Beaver Builder ile Tasarımları ve Düzenleri Kolayca Oluşturun

İster bir WordPress acemi ister deneyimli bir profesyonel olun, Beaver Builder eklentisinin güçlü yeteneklerini ve sezgiselliğini seveceksiniz.

Profesyonel web siteleri oluşturmak için asla kodlara veya güreşe kafa karıştırıcı kısa kodlarla dokunmanız gerekmez. Sürükle ve bırak ile, aylar değil dakikalar içinde çarpıcı sayfalar oluşturabilirsiniz.

Beaver Builder’ın WordPress siteniz için çarpıcı sayfaları oluşturmayı nasıl kolaylaştırdığını inceleyelim:

1. Aralarından Seçebileceğiniz Düzinelerce Yaratıcı Sayfa Şablonu

düzinelerce kunduz oluşturucu şablonu

Beaver Builder 30’dan fazla çarpıcı sayfa şablonu ile birlikte gelir. Beaver Builder eklentisi tüm WordPress temalarında çalışır, bu nedenle eklentiyi kullanmaya başlamak için favori temanızı değiştirmeniz gerekmez. WordPress temanızla herhangi bir uyumluluk sorunu bulursanız, dost destek ekibine ulaşabilir ve sorunları çözebilirsiniz..

Duyarlı bir WordPress teması kullandığınız sürece, oluşturduğunuz tüm sayfalar% 100 duyarlı olur, yani tüm cihazlarda harika görünürler.

Tüm Beaver Builder şablonlarını hiçbir gizli ücret ödemeden premium planlarınızdan herhangi biriyle kullanabilirsiniz. Küçük işletmeler, e-Kitaplar, hukuk firmaları ve daha fazlası için şablonlar bulabilirsiniz.

Ayrıca, iletişim sayfaları, bülten kayıtları, sayfalar, fiyatlandırma tabloları ve çok daha fazlası gibi birçok iç sayfa şablonu da bulabilirsiniz..

Daha fazla zaman kazanmak için, eklenti aynı zamanda oluşturucuya sonsuz sayıda şablon kaydetmenize izin verir. Benzer şekilde, hem raw hem de modülleri oluşturucuya kaydedebilirsiniz.

2. Kullanımı Kolay Sayfa Oluşturucu

Çoğu WordPress sayfa oluşturucu yayın düzenleme ekranının içinde çalışır. Kullanıcılar, sayfalarının nasıl görüneceğini tahmin etmeli veya ayrı bir sekmede bir önizleme başlatmalıdır.

Beaver Builder’ın kullanımı kolay kullanıcı arabirimi düzenleyicisi ile Önizleme ve canlı site arasında geçiş yapmanız gerekmez. Ön uç düzenleyicisini kullanmak için WordPress sayfa düzenleyicinize gidin ve Kunduz Oluşturucu sekmesini seçin.

kunduz oluşturucu sekmesi

Bu sizi WordPress sitenizin ön ucuna yönlendirecektir. Ardından, ön uçta sayfalarınızı gerçek zamanlı olarak oluşturmaya ve özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Sayfa oluşturucu arayüzü, sağdaki araçlarla sayfanızın canlı bir önizlemesini gösterir. Sayfanızdaki herhangi bir yeri tıklayıp o bölümü özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca daha fazla satır, içerik bloğu, widget ve geçiş, akordeon, sekme vb. Gelişmiş öğeler de ekleyebilirsiniz..

Beaver Builder, sayfanızı bir WYSIWYG ortamında düzenlemenizi sağlayan canlı bir görsel düzenleyici ile birlikte gelir. Bu, WordPress için kullanımı son derece kolay bir sayfa oluşturucu eklentisi yapar.

Beaver Builder ayrıca kısa kodları ve widget’ları da destekler. Bu, sayfalarınızda Beaver Builder’ı
favori WordPress eklentileri.

3. İçeriğinizi Büyük Bir Hassaslıkla Konumlandırın

Görüntüleri ve metni varsayılan WordPress sayfa düzenleyicinize yerleştirmek acı vericidir. Beaver Builder’ın ön uç sürükle ve bırak sayfa düzenleyicisi ile içeriğinizi büyük bir hassasiyetle kolayca konumlandırabilirsiniz. Düzenlemeyi bitirdiğinizde, değişiklikleri doğrudan ön uçtan kaydedebilir veya son yayınlanan duruma geri dönebilirsiniz.

4. İçeriğinizin Tam Denetimini Elinize Alın

Beaver Builder, içeriğinizi kaybetmeden temanızı değiştirmenizi sağlar. Beaver Builder’ı kullanmayı bırakmaya karar verirseniz, içeriğiniz WordPress düzenleyicisine geri taşınır.

5. Eklenti ve Tema Olarak Kullanılabilir

Beaver Builder hem eklenti hem de tema olarak mevcuttur. Tema, ayarlarla işlevsellik arasında mükemmel bir dengedir. Temayı, sayfalarınızı düzenlerken özelleştirebilirsiniz.

Beaver Builder teması, WordPress özelleştirici aracılığıyla canlı düzenlemeler yapmanıza olanak tanır. Tüm tema ayarlarınız özelleştiricide bulunabilir. Bu şekilde, tema ayarlarınızdaki değişikliklerin herhangi birini canlı olarak önizleyebilirsiniz.

Tema ayrıca çok çeşitli hazır ayarlarla birlikte gelir. Bir düğmeye tıklandığında, hazır ayarlar düzinelerce farklı stil oluşturmak için tema ayarlarını otomatik olarak günceller.

Beaver Builder, hem yeni başlayanlar hem de geliştiriciler için dost

Başlamak için yardıma ihtiyaç duyan yeni başlayanlar Beaver Builder’ı çok faydalı bulacaklar.

İstemci sitelerinde çalışan geliştiriciler, istemcilerin düzeninizi bozmasını engelleyen Düzenleyici Modu gibi geliştirici dostu özelliklerinin keyfini çıkaracaklardır. Geliştiriciler ayrıca özel widget’ları da entegre edebilir, kısa kodlar, veya Beaver Builder’ın özel modül ısıtıcı plakasını kullanın.

Oluşturduğunuz her düzen bir şablon olarak kaydedilebilir ve tekrar kullanılabilir. Ayrıca satırları ve modülleri kaydedebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Varsayılan WordPress içe / dışa aktarma araçlarını kullanarak düzenlerinizi WordPress sitesinden diğerine taşıyabilirsiniz.

Beaver Builder’da Kullanıma Hazır Güçlü Modüller

Modüller, sayfalarınıza ekleyebileceğiniz bloklar gibi davranır. Beaver Builder, herhangi bir web sitesi oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm temel modüllerle birlikte gelir.

 • Metin düzeltici– WordPress yazı düzenleyicisine benzer görsel bir metin düzenleyici ekler
 • Video– Medya kitaplığından, YouTube, Vimeo vb..
 • Akordeon– Etkileşimli bir akordeon menüsü ekler. SSS veya S için ideal&Bir sayfa
 • Buton– Bağlantılarla güzel düğmeler ekleyin
 • Eylem çağrısı– İşlemlere hedefli çağrı ekler
 • Çağırmak– Farklı düzen ile harekete geçirici mesaj gibi
 • İletişim Formu– Hızlı bir şekilde iletişim formu ekleyin.
 • İçerik Kaydırıcısı– Görüntüler ve metin içeren güzel kaydırıcılar ekler
 • Sekmeler– Sekmelere içerik ekleme
 • Sayı Sayacı– Güzel animasyonlu daireler, sayılar ve çubuk sayıcılar ekler
 • Özel HTML– Özel HTML ve WordPress eklentisi kısa kodları ekler
 • Yazı Tipi Simgeleri– FontAwesome, Foundation ve Dashicons kullanın
 • harita– Google Haritalar’ı ekler
 • Post Carousel– Yazılarınızdan, sayfalarınızdan veya özel yazı türlerinizden güzel bir atlıkarınca ekler
 • Fiyatlandırma TablosuGüzel fiyatlandırma tabloları ekler.
 • Sosyal DüğmelerKullanıcıların içeriğinizi sosyal ağda kolayca paylaşmasına olanak tanır
 • Görüşler– Çeşitli stil seçenekleriyle güzel referans kaydırıcısı oluşturur
 • WooCommerce– Çevrimiçi mağaza oluşturmak için basit sürükle ve bırak yöntemiyle ürünler ekleyin

Bu modül listesinin modern web sitelerinin en sık kullanılan öğelerini içerdiğini düşünüyoruz.

Beaver Builder için Fiyatlandırma ve Destek Seçenekleri

Piyasada bulunan çoğu WordPress sayfa oluşturucusunun aksine, Beaver Builder eklentinin lite sürümünü resmi WordPress deposundan ücretsiz olarak indirmenize izin verir.

Tüm premium özellikler için bir bütçeniz yoksa, Beaver Builder’ın lite sürümüne başlayabilirsiniz. Lite sürümü sınırlı özelliklere ve desteğe sahiptir.

kunduz oluşturucu fiyatlandırma

Beaver Builder’ın premium sürümü 3 farklı planda mevcuttur: Standart, Pro ve Ajans. Tüm planlar, sayfa oluşturucuyu sınırsız siteler için kullanmanıza ve ayrıca bir yıl boyunca dünya standartlarında destek sunmanıza olanak tanır.

Tek fark, Standart planın Beaver Builder temasıyla gelmemesidir. Uzman planı, tema ve çoklu site özelliğiyle birlikte gönderilir. Ajans planı size Pro planının tüm özelliklerini sunar. Ayrıca, oluşturucuyu beyaz etiketlemenizi sağlar. Bu şekilde, WordPress yönetici alanındaki Sayfa Oluşturucu ve Kunduz Oluşturucu kelimelerinin tüm örneklerini değiştirirken müşterileriniz için web siteleri oluşturabilirsiniz..

Buradaki farklı Beaver Builder fiyatlandırma planlarına göz atın:

 • Standart: 99 $
 • profesyonel: 199 $
 • Ajans: 399 $

En iyi fırsat için Beaver Builder kuponlarımıza göz atın!

En İyi WordPress Sayfa Oluşturucu Olarak Beaver Builder hakkındaki Kararımız

Beaver Builder’ın WordPress için kullanımı en kolay sürükle ve bırak sayfası oluşturucu eklentisi olduğuna inanıyoruz. Şüphesiz, mevcut en çok indirilen WordPress sayfa oluşturucularından biridir ve her boyuttaki web sitesi için en uygunudur. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, herkesin son derece özelleştirilmiş bir WordPress web sitesi oluşturmasını kolaylaştırır. Şimdiye kadar isteyebileceğiniz tüm güçlü sayfa oluşturma özellikleri ile birlikte gelir.

Beaver Builder’a 4.2 üzerinden 4 yıldız veriyoruz. Puanlama sistemimizin dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız Yarısı 4.2 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Beaver Builder’ı Şimdi Alın »
Beaver Builder Kuponuna Bakın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map