BirchPress İncelemesi – WordPress Randevu Rezervasyon Eklentisi

WordPress sitenize çevrimiçi rezervasyon sistemi eklemek ister misiniz? BirchPress, piyasadaki en popüler, kullanıcı dostu WordPress randevu ve rezervasyon eklentilerinden biridir. Ama bu senin için en iyi seçim mi?


Bu BirchPress incelemesinde, sizin için doğru seçenek olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak özelliklerine, işlevlerine, fiyatlandırmasına ve daha fazlasına göz atacağız.

BirchPress Eklentisi Hakkında

birchpress-WordPress-eklentisi

BirchPress son derece kapsamlı bir WordPress randevu rezervasyon eklentisidir. WordPress sitenizde kolay çevrimiçi randevu formları oluşturmanıza olanak tanır, böylece ziyaretçileriniz müsaitlik durumunu kontrol edebilir, randevu alabilir veya çevrimiçi rezervasyon yapabilir. Kullanıcılarınızın doğrudan katılımınız olmadan sitenizde kolayca randevu almasını sağlayan mükemmel bir zamanlayıcı eklentisidir..

Eklenti, rezervasyon takviminizi Google Takvim, iCal, iPhone, Android veya Outlook gibi zaten kullandığınız diğer takvimlerle senkronize eder. Randevular rezerve edildiğinde, yeniden planlandığında veya iptal edildiğinde kullanıcılarınıza e-posta bildirimleri ve hatırlatıcılar yapılandırabilir ve gönderebilirsiniz.

Ödemeleri kabul etmek için dahili PayPal ve kredi kartı desteğine sahiptir. Başka ödeme ağ geçitleri kullanmak istiyorsanız, bunları WooCommerce entegrasyonu ile ekleyebilirsiniz.

BirchPress, çevrimiçi randevu seçeneklerine izin veren her türlü işletme için uygundur. Sağlık ve sağlıklı yaşam, eğitim, fitness, rekreasyon, salon, güzellik, otomobil veya diğer herhangi bir hizmet veya iş web sitesi için kullanabilirsiniz.

BirchPress İncelemesi – BirchPress’e Başlarken

BirchPress, WordPress yayınlarınıza ve sayfalarınıza kolayca randevu rezervasyon formları eklemenizi sağlayan basit ve temiz bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir.

İlk olarak, sitenize BirchPress eklentisini yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Sonra şuraya git Randevular »Ayarlar eklenti ayarlarını yapılandırmak için.

genel ayarlar- randevu rezervasyonu

İçinde Genel sekmesinde, saat diliminizi, tarih ve saat biçiminizi, para biriminizi ve rezervasyon tercihlerinizi yapılandırabilirsiniz. Eklenti destek lisans anahtarınızı oradan da ekleyebilirsiniz.

Sonraki, Form Oluşturucu randevularınızı özelleştirmenizi sağlar. Eklentinin sizin için önceden tasarlanmış bir randevu formu vardır, bu nedenle varsayılan formu kullanmayı tercih ederseniz Form Oluşturucu ayarlarını atlayabilirsiniz..

Bildirimler sekmesi, servis sağlayıcılarınıza ve istemcilerinize bildirim e-postalarını yapılandırmanıza olanak tanır.

PayPal e-postanızı ekleyebilir ve ödeme seçeneklerini Ödemeler sekmesi. WooCommerce’i kullanmak istiyorsanız, cihazı etkinleştirebilir ve WooCommerce sekmesi. Özel kod eklemek istiyorsanız, kodu Özel kod çıkıntı.

Tüm eklenti ayarlarını inceledikten ve yapılandırdıktan sonra, devam edip yerleri, Servis sağlayıcıları, ve Hizmetler.

Konum, Sağlayıcı ve Hizmet Ekleme

BirchPress eklentisi, farklı konumlar, sağlayıcılar ve hizmetler ekleme seçenekleriyle WordPress’te eksiksiz bir randevu rezervasyon sistemi oluşturmayı kolaylaştırır.

İlk olarak, hizmet sunduğunuz farklı yerleri ekleyebilirsiniz. Yeni bir konum eklemek için şu adrese gidin: Randevular »Mekanlar ve tıkla Konum ekle.

birchpress-plugin-eklenti yeni konum

Ardından, farklı servis sağlayıcıları ekleyebilirsiniz. Hizmet sağlayıcılar farklı ajanslar veya ajanstaki farklı kişiler olabilir. Örneğin, bir hastane için rezervasyon formu oluşturuyorsanız, her doktoru servis sağlayıcı olarak eklemeniz gerekir.

Yeni bir sağlayıcı eklemek için şu adrese gidin: Randevular »Sağlayıcılar ve tıkla Sağlayıcı Ekle.

eklenti yeni-sağlayıcı-birchpress-eklentisi

Servis sağlayıcının adını ve açıklamasını girin. Bir takvim rengi seçin.

Ardından aşağıya kaydırın İlave bilgi ve servis sağlayıcının e-posta adresini girin. Bu özellik yalnızca eklentinin premium sürümlerinde kullanılabilir.

Bundan sonra aşağıya kaydırın. Çalışma programı Bölüm. Ardından bir konum seçin ve Program Ekle kullanılabilir süreleri ayarlamak için. Sağlayıcının hizmetleri birden fazla konumda bulunuyorsa, bunu tek tek ayarlayabilirsiniz.

iş-zamanlama-birchpress

Her şeyi ayarladıktan sonra, devam edin ve sağlayıcıyı yayınlayın.

Ardından, Hizmetler eklemeniz gerekir. Adresine git Randevular »Hizmetler ve tıklayın Hizmet Ekle buton.

Eklenti hizmetler-birchpress

Hizmet adınızı ve açıklamanızı girin. Ardından, sağ taraftaki panelden hizmet konumlarını ve hizmet sağlayıcıları seçin.

Ardından, ekranın Servis Ayarları bölümüne gidin ve servis seçeneklerinizi yapılandırın.

servis ayarları

Ardından, devam edin ve hizmetlerinizi yayınlayın.

Artık konumlar, sağlayıcılar ve hizmetler eklediğinize göre, artık sitenize bir randevu formu eklemeye hazırsınız.

Sitenize Randevu Rezervasyon Formu Ekleme

Kısa kodlar sayesinde BirchPress ile rezervasyon formu eklemek çok kolay. Tek yapmanız gereken, rezervasyon formunu eklemek istediğiniz sayfayı açmak ve aşağıdaki kısa kodu yapıştırmaktır:

[Bpscheduler_booking_form]

create-rezervasyon-page-birchpress

Ardından sayfayı yayınlayın. Artık sayfayı ön uçta görüntüleyebilirsiniz. Randevu formu aşağıdaki ekran görüntüsüne benziyor:

randevu-form-birchpress

Takviminizde Randevuları Görüntüleme

Kullanıcılar sitenizden randevu almaya başladığında, bunları gösterge tablonuzda görüntüleyebilirsiniz. Adresine git Randevular »Takvim.

takvim birchpress

BirchPress, kullanıcılarınızın herkese açık olarak görüntülemeleri için takviminizi web sitenizin ön ucunda görüntülemenize de olanak tanır. Herkese açık bir takvim eklemek için, takviminizi göstermek istediğiniz bir sayfaya aşağıdaki kısa kodu ekleyebilirsiniz:

[Bpscheduler_public_calendar]

eklenti kamu takvim-birchpress

Bu özellik yalnızca ve iş+ planları.

BirchPress Eklentisi: Fiyatlandırma ve Destek

BirchPress ücretsiz ve premium bir WordPress eklentisidir. Ücretsiz sürümünü resmi WordPress eklenti deposunda bulabilirsiniz. Ancak, sınırlı özelliklere sahiptir. Tüm özelliklerinden yararlanmak için premium bir plan satın almanız gerekir.

3 fiyatlandırma planı vardır: Kişiye özel, , ve iş+.

fiyatlandırma-birchpress inceleme

İle Kişiye özel otomatik e-posta bildirimlerini kullanabileceğiniz, hatırlatma e-postaları gönderebileceğiniz ve tatilleri engelleyebileceğiniz; ancak, ödeme seçeneklerini kaçırır. Kişisel planın maliyeti $ 99.

Kullanıcılarınızın yaptığı çevrimiçi rezervasyonlar için ödeme kabul etmek istiyorsanız, veya iş+ plan. İş planı ile yalnızca PayPal entegrasyonu elde edersiniz; ancak Business + planı Authorize.net ve WooCommerce’i kullanmanıza da olanak tanır.

3 planın tamamı 1 site lisansı ve 1 yıllık destek ve güncelleme sunuyor.

Destek için resmi BirchPress web sitesini ziyaret edebilir ve Destek »Belgeler Menü. Eklentiyi yapılandırmanıza ve kullanmanıza yardımcı olacak eksiksiz bir makale setine sahiptir..

BirchPress’i WordPress Rezervasyon Sistemi için Kullanma Kararımız

BirchPress kullanıcı dostu ve zengin özellikli bir WordPress randevu rezervasyon eklentisidir. Hizmetlerinizi, hizmet konumlarınızı ve sağlayıcılarınızı eklemek için basit bir arayüz sunar. Kullanıcılarınızın farklı konumlardaki farklı hizmetler için randevuları sorunsuz bir şekilde ayırmalarını sağlar.

Kısa kodlarla sitenize randevu formu eklemek artık çok kolay. BirchPress’in premium planlarıyla ödemeleri kabul edebilir, e-posta bildirimlerinizi yapılandırabilir, randevu formlarınızı özelleştirebilir, herkese açık bir takvim oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Eklenti, bir WordPress rezervasyon sisteminde ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklere sahiptir.

BirchPress’in en iyi WordPress randevu ve rezervasyon eklentisi olduğuna inanıyoruz. Sitelerine çevrimiçi rezervasyon sistemi eklemek isteyen herhangi bir WordPress kullanıcısı için mükemmeldir.

Biz 5 üzerinden 4.5 vermek. İnceleme puanımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Hemen BirchPress Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me