Bloom Review 2020: Bu E-posta Optin Eklentisi Buna Değer Mi?

Posta listenizi oluşturmak ve büyütmek ister misiniz? WordPress tabanlı bir siteniz varsa, Bloom gibi e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olacak e-posta optin eklentilerini kullanabilirsiniz.


Bu Bloom incelemesinde, gerçekten harika olup olmadığını ve yatırımınıza değer olup olmadığını öğrenmek için eklentinin özelliklerine ve işlevlerine bir göz atacağız.

çiçeklenme inceleme

Not: IsItWP’de şunu kullanıyoruz: OptinMonster kurşun üretimi için bir Bloom alternatifi. Daha fazla bilgi için OptinMonster incelememizin tamamını okuyabilirsiniz..

WordPress için Neden Bir E-posta Optin Eklentisine ihtiyacınız var??

E-posta pazarlama, her web sitesi sahibinin yapması gereken en önemli görevlerden biridir. E-posta pazarlaması, bir grup kişiye (hedef kitleniz) e-posta yoluyla ticari mesaj gönderme işlemini ifade eder.

Kuşkusuz, e-posta pazarlaması kişisel bir marka, işletme veya başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için etkili bir tekniktir.

Hedef kitlenizin / olası müşterilerinizin e-posta gelen kutusuna ulaşmadan önce, e-posta pazarlamasında ilk ve en önemli adım olan e-posta adreslerini toplamanız gerekir..

Peki, e-posta pazarlamasını kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı olmak için piyasada bir dizi e-posta pazarlama hizmeti vardır, ancak bazı özelliklerle yetersiz kalırlar. Sitenize genel e-posta optin formları oluşturmanıza ve yerleştirmenize izin verirken, çarpıcı tasarım seçenekleri, hedeflenmiş ekran ayarları ve ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmenize yardımcı olan diğer önemli işlevler gibi birçok harika özelliğe sahip değiller..

Bu yüzden WordPress için bir e-posta optin eklentisine ihtiyacınız var. E-posta optin eklentileri genellikle büyük e-posta pazarlama hizmetleri ile derin entegrasyon ile gelir. Eklentiler, WordPress siteniz için güzel ve yüksek dönüşümlü optin formları oluşturmanıza yardımcı olur.

Bloom – WordPress için Lider E-posta Optin Eklentisi

Bloom bugün piyasada lider bir WordPress e-posta optin eklentisidir ve Elegant Themes tarafından oluşturuldu.

Eklenti, güzel e-posta optin formları oluşturmanıza ve bunları WordPress sitenizdeki çeşitli konumlarda görüntülemenize olanak tanır. Web sitesi ziyaretçilerinizi e-posta abonelerine dönüştürmenize yardımcı olur ve site dönüşümlerinizi artırır.

Bloom, AWeber, MailChimp, Campaign Monitor, vb.Dahil olmak üzere en popüler 16 e-posta pazarlama hizmetiyle entegrasyona sahiptir..

çiçeklenme-posta pazarlama hizmeti entegre

Eklentinin ana özelliklerinde size yol göstereceğiz:

Altı Optin Form Ekran Tipi

Bloom, 6 optin form ekran tipiyle birlikte gelir. Her ekran türüyle farklı biçimlerde ve konumlarda optin formları gösterebilirsiniz.

çiçek-optin-form türleri

1. Otomatik Optin Açılır Pencereleri: Zamanlanmış bir gecikme, içeriğin sonu, kaydırma, yorum yapma, satın alma veya işlem yapılmadığında tetiklenen otomatik optin açılır pencereleri oluşturun.

2. Otomatik Optin Fly-Ins: Açılır pencereler olarak 10 fly-in animasyonu ve farklı tetikleyicilerle etkileyici fly-in’ler oluşturun.

3. Satır İçi Optin Formlar: İçeriğiniz içindeki belirli konumlarda optinleri görüntülemeniz gerektiğinde, satır içi optin formlarını kullanabilirsiniz. Bir form oluşturun, kısa kodunu oluşturun ve istediğiniz yerde kullanın.

4. İçerik Optimize Formlarının Altında: Aşağıdaki içerik optin formları, en çok ilgi gören yayın / sayfa ziyaretçilerini optin formunuz aracılığıyla abone olmaya teşvik etmenizi sağlar.

5. Widget Alanı Optin Formlar: Sitenizdeki widget’a hazır herhangi bir alanda güzel optin formları görüntüleyin.

6. Kilitli İçerik Seçenekleri: Kilitli içerik tercihleri, yalnızca abonelerinizin erişebileceği bir üst düzey içeriğiniz varsa yararlı ve etkilidir. Kilitli içerik tercihleri ​​yerleştirerek blogunuza abone olmaları için doğrudan blog okuyucularınızı çekebilirsiniz.

Kapsamlı Tasarım Seçenekleri – 100+ Form Şablonu

Tasarım söz konusu olduğunda, Bloom sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Başlamak için 100’den fazla önceden hazırlanmış optin form şablonu vardır. Her şablon benzersiz bir tasarıma ve profesyonel bir dokunuşa sahiptir.

çiçeklenme-opt-in-form-şablonları

Bir tasarım oluşturmak için bir şablon seçin ve ardından sayfanın sonundaki ‘İleri: Özelleştir’ düğmesini tıklayın. Tasarım seçenekleri burada sınırsızdır, çünkü seçtiğiniz şablondaki her şeyi özelleştirebilirsiniz.

çiçeklenme-tasarım-seçenekleri

Optin form içeriğinizi, düzeninizi, stilinizi ve değiştirmek istediğiniz her şeyi kullanıcı dostu arayüzünde yapılandırın. Formlar, görüntü yönlendirmeleri, optin kenarlıkları ve kenarları ve sınırsız renkler için mevcut çeşitli tasarım seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, kendi tasarım lezzetinizi sağlamak için özel CSS de ekleyebilirsiniz.

Güçlü Ekran Ayarları

Etkileyici tasarım seçeneklerinin yanı sıra, Bloom etkileyici ve güçlü ekran ayarları da sağlar. Optin formlarınızın web sitenizde veya yayınlarınızda nerede ve ne zaman görüneceğini kontrol edebilirsiniz. Şaşırtıcı görüntü ayarlarıyla, yüksek hedefli optin formları oluşturabilir ve ziyaretçilerinizi abonelere dönüştürmek için bunları en uygun yerlerde görüntüleyebilirsiniz.

çiçeklenme-display-settings

Otomatik Açılır ve Açılır Tetikleyiciler: Etkinliklerinizi, işlem yapılmadığında, yayının altında, yorum yaptıktan, kaydırdıktan, satın aldıktan sonra ve tıkladıktan sonra zaman gecikmesine göre tetikleyin. Bu yükleme ayarlarını yapılandırma seçeneklerini kontrol etmeniz yeterlidir.

Hedef Odaklı Görüntülü Reklamcılık Yerleri: Görüntüleme konumlarını (her şey, ana sayfa, blog sayfası, arşivler, kategoriler, etiketler, yayın, sayfa) ve belirli konumlara yönelik hedefe özgü tercihleri ​​seçebilirsiniz. Ayrıca, optin formlarını görüntülemek için değil görüntülemek için belirli sayfaları ve yayınları tanımlayarak optin hedeflemeyi hassaslaştırabilirsiniz.

çiçek ekran özgü-sonrası seçenekleri

Bloom Dashboard – Kullanıcı Dostu Bir Yaklaşım

Bloom’in kontrol paneli, optin formlarınızın bir bakışta ne kadar iyi dönüşüm sağladığını görmenizi sağlar. E-posta hesapları oluşturmak ve yönetmek, optin istatistiklerini ve dönüşüm oranlarını, bölünmüş AB testlerini vb.Kolay erişim için WordPress kontrol panelinize özel bir panel alırsınız..

çiçeklenme-pano

Split AB Testi: Şaşırtıcı tasarım ve ekran ayarlarına ek olarak, Bloom, dönüşüm oranlarını artırmanıza yardımcı olacak harika bir özelliğe sahiptir. Bölünmüş AB testi özelliği, hangisinin geri kalanından daha iyi performans gösterdiğini görmek için optin formunuzun farklı varyasyonlarını karşılaştırmanıza olanak tanır.

Bloom-AB-testi

Optin İstatistikleri: Bloom ile ilgili bir başka ilginç özellik de kapsamlı bir şekilde sunulan optin istatistikleridir.

çiçeklenme-pano istatistikler

İstatistikler, aşağıdakiler dahil eklentinin performansına ilişkin gerçek zamanlı bir genel bakış sunar:

 • Tüm zamanların ortalama dönüşüm oranı, abone sayısı ve liste büyüme oranı
 • Tüm optin gösterimleri, dönüşüm sayıları ve dönüşüm oranı
 • Son 12 aylık yeni kayıt grafiği
 • E-posta listesi abone sayıları ve büyüme oranı
 • En yüksek dönüşüm sağlayan sayfalar

Bloom Verilerini ve Ayarlarını İçe ve Dışa Aktarma: Bloom verilerini ve ayarlarını bir siteden başka bir siteye kolayca içe ve dışa aktarın.

Bloom Eklentisi için Fiyatlandırma ve Destek Seçenekleri

Bloom, eklentiyi indirmek için Themes Club’a katılmanızı gerektiren Elegant Themes tarafından premium bir eklentidir. Ürünü tek tek satın alamazsınız. Bloom eklentisine ve diğer ürünlere erişmek için Elegant Themes üyelik planlarından birini satın almanız gerekir. Ayrıca, bir tema için tüm temalarını ve eklentilerini alacaksınız.

İki üyelik planları var. Bunlar: 1) Yıllık 89 $ ‘dan Yıllık Erişim ve 2) 249 $ bir kerelik ödeme için Ömür Boyu Erişim.

Bu, düşük bütçeli şirketler için oldukça pahalı olan Bloom’u satın almak için en az 89 $ harcamanız gerektiği anlamına gelir. Bununla birlikte, plana dahil edilen güçlü temalar ve eklentiler paketi aboneliği değere dönüştürüyor.

Elegant Themes, destek biletleri, forumlar ve canlı sohbet dahil olmak üzere farklı kanallar aracılığıyla tüm ürünleri için özel destek sunar. Bloom eklentisi için ayrıntılı belgeler, video eğitimleri ve makaleler alabilirsiniz.

Optin formlarınızı özelleştirmek için bazı tasarım seçenekleri sunarken, ana dezavantajı görsel bir özelleştirici ile gelmemesidir. Formunuzda yaptığınız değişiklikleri görüntülemek için önizleme düğmesini tıklamanız gerekir.

Bloom vs. OptinMonster- En İyi Olası Satış Çözümü

OptinMonster varolan en şaşırtıcı olası satış yaratma çözümüdür.

Bloom’u, en popüler olası satış yaratma çözümü olan OptinMonster ile karşılaştırmazsak Bloom incelememiz eksik olur..

Gibi bir SaaS çözümü ile karşılaştırıldığında OptinMonster, Bloom, daha fazla sunucu kaynağı tüketme eğilimindedir ve bu da sitenizi yavaşlatmanıza neden olabilir. Ayrıca, OptinMonster’ın tuval açılır penceresi ve çıkış amacı tetikleyicileri gibi birçok yararlı özelliği yoktur. Bloom’ta hedefleme seçenekleri de sınırlıdır.

En iyi WordPress açılır pencere eklentileri hakkındaki makalemizi kaçırmayın.

OptinMonster fiyatlandırması $ 29 / ay’dan başlar. Öte yandan, siteniz için Bloom satın almak istiyorsanız, yılda en az 89 ABD doları harcamanız gerekir..

Bütçenize uygun bir optin oluşturucu arıyorsanız, OptinMonster en iyi seçimdir. Bununla birlikte, WordPress’e özgü bir optin eklentisiyle gitmeyi tercih ediyorsanız, Bloom denemeye değer.

OptinMonster incelemesinin tamamını okuyabilirsiniz.

Kurşun Üretimi İçin Bloom hakkındaki Kararımız

Bloom, WordPress siteleri için e-posta optin formları oluşturmak için gerçekten kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Basit ve karmaşık olmayan gösterge paneli, herkesin çekici optin formları oluşturmasına ve daha fazla potansiyel müşteri oluşturmasına olanak tanır.

OptinMonster kadar zengin özelliklere sahip olmasa da, e-posta listenizi büyütmek için tüm temel işlevleri ve bazı hedefleme seçeneklerini sunar. Bloom’u WordPress için benzersiz bir potansiyel müşteri oluşturma eklentisi yapan kapsamlı bir şablon listesi ile birlikte gelir.

WordPress için özel olarak oluşturulmuş bir potansiyel müşteri oluşturma eklentisi arıyorsanız, Elegant Themes’in Bloom sizin için güvenilir bir seçimdir. 3.8 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 3.8 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Hemen Çiçek Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map