CSS Hero İncelemesi: # 1 WordPress Tema Özelleştirme Eklentisi

Herhangi bir kod yazmadan temalarınızın CSS’sini düzenlemek istiyor musunuz? CSS Hero, herhangi bir WordPress temasının CSS’sini canlı bir önizleme kullanarak doğrudan ön uçtan düzenlemenizi sağlayan premium bir WordPress eklentisidir. Bu CSS Hero incelemesinde, özelliklerine, performansına ve kullanım kolaylığına bir göz atacağız.


css kahraman logosu

CSS Hero nedir ve nasıl çalışır??

CSS Hero, WordPress destekli web siteleri için güçlü bir görsel CSS editörüdür. Kolay grafik kullanıcı arayüzü ile canlı bir önizleme modu kullanarak WordPress sitenizin görünümünü özelleştirmenizi sağlar. Kodlama veya CSS veya HTML bilgisi gerekmez.

WordPress kullanıcılarının çoğu web geliştiricisi değildir. Bu kullanıcılar, sitelerinin görünümünü düzenlemek veya özelleştirmek için fazla CSS / HTML bilmiyorlar. Temalarındaki bir şeyi değiştirme seçeneği yoksa, ne kadar küçük veya kolay olursa olsun, onunla sıkışmışlar.

CSS Hero, herhangi bir WordPress kullanıcısının kod yazmadan veya bir geliştirici tutmadan web sitelerinin görsel görünümünü özelleştirebileceğini iddia ediyor.

Bunu söyledikten sonra, CSS Hero’ya bakalım.

CSS Hero İncelemesi: Artıları & Eksileri

Artıları

CSS Hero kullanmanın avantajlarına bir göz atalım.

 • Şişirmeden sitenizin görünümünü özelleştirin
 • İşaretle ve tıkla özelliği, stilinizi doğrudan ön uçtan düzenlemenizi kolaylaştırır
 • Kolay geri alma ve yineleme seçenekleri
 • Entegre cihaz modları
 • Temel fiyatlandırma planı bile kutudan çıkan tüm özelliklerle birlikte geliyor

Şimdi, CSS Hero’nun birkaç sınırlamasını görelim.
Eksileri

Eklentiyi bir kerelik ücretle sonsuza kadar kullanabilmenize rağmen, bir yıl sonra güncelleme istiyorsanız lisansı yenilemeniz gerekir.

Öncelikli destek yalnızca en pahalı plan olan Lifetime Pro ile kullanılabilir.

CSS Hero ile Kolay WordPress Tema Özelleştirmesi

CSS Hero ile ilgili ilk ve en dikkat çeken şey kullanım kolaylığıdır. Eklentiyi yükledikten ve etkinleştirdikten sonra, web sitenizin ön ucunu ziyaret etmeniz yeterlidir..

Web sitenizin ön ucunda bir CSS Hero düğmesi göreceksiniz. Üzerine tıklamak CSS Hero arayüzünü genişletecek ve temanızı her zaman görünür canlı önizleme ile özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

css hero özelleştirme

CSS Hero’daki görsel düzenleyicinin kullanımı çok kolaydır. İşaretçiyi ve ardından web sitenizdeki herhangi bir öğeyi tıklamanız yeterlidir. CSS Hero, CSS sınıflarını yükleyecek ve özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Özelleştirebileceğiniz tüm öğe özellikleri düğme olarak görüntülenir. Metin, arka plan, kenarlık, boyut, kenar boşluğu, dolgu vb. Gibi bir özelliği tıkladığınızda CSS kahramanı size bununla neler yapabileceğinizi gösterecektir..

Boyutları, değerleri ve CSS ile yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi artırmak veya azaltmak için düğmeler, kaydırıcılar ve kolay kontroller vardır.

CSS Hero ile İstediğiniz Zaman Geri Dönün

Bir web sitesini özelleştirirken, beğenmeyeceğiniz bir şey deneyebilirsiniz. Önce birkaç şeyi deneyebilir ve sonra yaptığınız ilk değişikliğe geri dönmeye karar verebilirsiniz..

css hero geçmişi düzenle

CSS Hero, yaptığınız değişikliklere kolayca geri dönmenizi ve geri almanızı sağlar. Hangisini daha çok sevdiğinizi görmek için farklı durumlara göz atabilir ve ardından etkinleştirebilirsiniz..

Bu özellik, sadece farklı şeyler denemek isteyen yeni başlayanlar için harika bir yardımcıdır. Bir şey beklediğiniz şekilde çalışmazsa, her zaman geri dönme seçeneğiniz vardır.

CSS Hero ile Mobil Test ve Özelleştirme

CSS Hero, web sitenizi farklı cihazlarda ve ekran boyutlarında kolayca önizlemenizi sağlar. Aynı kullanıcı arayüzünü kullanarak sitenizin mobil cihazlarda nasıl göründüğünü düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz..

css hero cihaz uyumluluğu

Bir web sitesini farklı cihazlarda test etmek ve önizlemek yeni başlayanlar için zordur. Mobil uyumlu WordPress temalarında değişiklik yapmaktan bahsetmiyorum bile.

CSS Hero, sitenizin mobil görünümünü önizlemeyi ve düzenlemeyi mümkün kılar. Sitenizin mobil görünümünü düzenlerken aynı özelliklere ve kullanım kolaylığına sahip olursunuz.

WordPress Temaları ve Eklentileri ile CSS Hero Uyumluluğu

WordPress için binlerce WordPress eklentisi ve teması var. Bu temaların ve eklentilerin bazıları standardı takip etmiyor olabilir en iyi uygulamalar WordPress geliştirme için.

CSS Hero’nun Performansı ve Çeşitli Özellikleri

CSS Hero tüm modern web tarayıcılarında çalışır. Kullanır JavaScript ve diğer modern web geliştirme teknolojileri. Şaşırtıcı bir şekilde, kullanıcı deneyimi çok pürüzsüz ve eski bir Linux makinesinde kullanıldığında bile yavaş bir davranış hissetmedik.

Yukarıda bahsettiğimiz önemli özelliklerin yanı sıra, CSS Hero çok daha fazlasını içeriyor.

 • Renk Seçici aracı, her yerden renk seçmenizi sağlar
 • CSS Hero değişikliklerinizi küçültülmüş bir CSS dosyasında dışa aktarma
 • Degradeler, kutu gölgeleri gibi karmaşık CSS özelliklerini kolayca kullanın
 • 600’den fazla Google Yazı Tipi için yerleşik destek
 • Tema varsayılanlarınıza kolayca sıfırlayın

CSS Hero Sizin İçin Doğru Çözüm mü?

CSS Hero kesinlikle tüm özelleştirme ihtiyaçlarınız için herkese uyan tek bir çözüm değildir. Dalış yapmadan ve eklentiyi satın almadan önce, hayatınızı kolaylaştırabileceğini görmek biraz zaman almaya değer.

Aşağıdaki durumlarda CSS Hero satın alın…

 • Kod yazmadan mevcut temanızın görünümünü (stilini) kolayca özelleştirmek istiyorsunuz
 • Yayınınızı kısa kodlarla karıştırmak istemiyorsunuz
 • CSS’yi hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirmek isteyen bir geliştiricisiniz
 • Sayfa oluşturucu eklentinizle birlikte CSS’yi özelleştirmeniz gerekiyor
 • Mevcut CSS dosyanızı sabit olarak kodlamak istemezsiniz.

Aşağıdaki durumlarda CSS Hero satın almayın

Pek çok yeni özelliğe sahip, özel olarak oluşturulmuş bağımsız bir sayfa oluşturmanıza olanak tanıyan bir eklenti arıyorsunuz. Veya varsayılan WordPress düzenleyicisini yepyeni bir eklentiyle değiştirmenizi sağlayan bir eklenti istiyorsanız.

Bu durumlarda, bunun yerine bir sayfa oluşturucu eklentisini dikkate almak isteyebilirsiniz.

CSS Hero için Fiyatlandırma ve Destek Seçenekleri

css kahraman fiyatlandırma

CSS Hero, üç seviye fiyatlandırma planına sahip ücretli bir eklentidir. Başlangıç ​​planları yıllık 29 $ ‘dır ve tek bir site için geçerlidir. Prim planı yılda 59 $ olarak fiyatlandırılır ve 5 sitede kullanabilirsiniz. Onların en iyi planı yılda 199 $ gelen pro ve 999 sitede kullanabilirsiniz. Ayrıca Hero Inspector adlı bir eklenti eklentisiyle birlikte geliyor.

Tüm planlar bir yıllık premium destek ve güncellemeleri içerir.

Destek, bilet tabanlı bir sistem kullanılarak sağlanır. CSS Hero ayrıca, sorunları kendi başlarına çözmek isteyen kullanıcılar için özellikle yararlı olan kapsamlı belgelerle birlikte gelir.

CSS Hero Eklentisi Hakkındaki Kararımız

CSS Hero’yu kullanmanın ne kadar kolay olduğu bizi gerçekten etkiledi. Çok sezgisel olan güzel, basit bir karmaşasız arayüze sahiptir. Kutudan çıkan deneyim mükemmel, söz verildiği gibi çalışıyor. Fiyatlandırma seçenekleri çok makul ve belgeler oldukça kapsamlı ve iyi yazılmış.

CSS Hero’ya 5 yıldız üzerinden 5 veriyoruz. İnceleme puanımızın dökümü.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

CSS Hero’yu Hemen Alın »
Bkz. CSS Kahraman Kuponu »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map