Hepsi Bir Arada SEO Paketi

WordPress web siteniz için bir SEO eklentisi mi arıyorsunuz? All in One SEO Pack, bir milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılan popüler bir WordPress SEO eklentisidir. Bu Hepsi Bir Arada SEO Paketi incelemesinde, özelliklerine, performansına ve kullanım kolaylığına bir göz atacağız.


Hepsi Bir Arada SEO Paketi incelemesi

Gerçekten WordPress için bir SEO Eklentisine İhtiyacınız Var mı?

Birçok yeni başlayan kullanıcıdan neden bu yüzden bir SEO Eklenti? Arama motorları internetteki çoğu web sitesi için birincil trafik kaynağıdır. Her gün İnternet’te arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alan binlerce yeni web sitesi görünüyor.

Beğenin ya da beğenmeyin, web sitenizin sonuçlarda en üstte göründüğü anahtar kelimeler diğer birçok işletme ve web sitesi için değerlidir. Bu sonuçlarda sıralamanız için sizinle rekabet etmek için SEO’larını geliştiriyorlar.

Sitenizi düzgün bir şekilde optimize etmeyerek ne kadar trafiğin eksik olduğunu bulmak da sizi şaşırtabilir.

Bir SEO eklentisi, arama motoru dostu bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Web sitenizden yeni kitleler keşfetmenize ve daha fazla trafik ve satış almanıza yardımcı olur.

Hepsi Bir Arada SEO Paketi ile Ayrıntılı SEO Ayarları

Adından da anlaşılacağı gibi, Hepsi Bir Arada SEO Paketi, her şey dahil bir SEO paketi olmaya çalışır. Birçok özellik ve seçeneğe sahip güçlü bir eklentidir. Sadece ziyaret edin All in One SEO »Genel Ayarlar eklentinin genel ayarlarını yapılandırma.

All in One SEO Pack eklentisi için genel ayarlar sayfası

Yalnızca genel ayarlar sayfasında, aşağı kaydırırken ayarlayabileceğiniz farklı bölümler bulunur. Ana sayfa, başlık, özel posta türleri, anahtar kelime, ekran, noindex, gelişmiş ayarlar vb..

Hepsi Bir Arada SEO Paketi, Genel Ayarlar sayfasından Web Yöneticisi araçları hesabınızı doğrulamanıza da olanak tanır. Google Analytics’i web sitenizde kolayca kurmak için Google Analytics Kimliğinizi de ekleyebilirsiniz.

Şuna bir bak Hepsi Bir Arada SEO Paketi kullanım kılavuzu ayrıntılı talimatlar için.

WordPress’te İçerik Türleri için SEO Ayarları

All in One SEO paketi, her içerik türü (yayınlar, sayfalar veya özel yayın türleri) için yayın düzenleyicinin altına özel bir meta kutu ekler. Bu meta kutuyu kullanarak her yazı için özel bir başlık tanımlayabilir, meta açıklama ve anahtar kelimeler ekleyebilirsiniz.

Hepsi bir arada SEO Paketi yayın ayarları

Temel meta etiketlerin yanı sıra, sayfanızın veya SEO’nun çeşitli gelişmiş yönlerini de düzenleyebilirsiniz. All in One SEO, noindex etiketini ayarlamanızı, kanonik url’yi ayarlamanızı, Site haritası ve diğer birçok seçenek. Ne yaptığınızı bilinceye kadar bunları değiştirmemenizi öneririz..

Hepsi Bir Arada SEO Paketiyle Özellik Yöneticisi

Bazı eklenti özellikleri varsayılan olarak etkinleştirilmemiştir. Ziyaret etmeniz gerekiyor Hepsi Bir Arada SEO »Özellik Yöneticisi etkinleştirmek için. Özellik modülünden aşağıdaki modülleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz:

 • XML Site Haritaları
 • Sosyal Meta
 • Robots.txt
 • Dosya Düzenleyici
 • İthalatçı & İhracatçı
 • Kötü Bot Engelleyici
 • Performans (Varsayılan: Etkin)

Bir modülü etkinleştirdiğinizde, eklenti menüsünün altına kendi ayarlar sayfası eklenir. Belirli bir özelliği ve sitenizde nasıl davrandığını yapılandırmak için o sayfayı ziyaret edebilirsiniz..

All in One SEO eklentisinde XML Site Haritalarını ayarlama

Hepsi Bir Arada SEO Paketi ve Yoast SEO

Yoast SEO ve Hepsi Bir Arada SEO Paketi, piyasadaki en popüler iki WordPress SEO eklentisidir. Her iki eklentinin de hayranları ve bu eklentileri web siteleri için gerekli olduğunu düşünen kullanıcıları var.

İkisi de güçlü özellikler sunuyor. Ancak bir Yoast SEO kullanıcısıysanız, birkaç özelliği kaçırabilirsiniz.

 • Size bir SEO puanı ve bunun nasıl geliştirileceğine dair öneriler gösteren Yoast SEO eklentisinde içerik analizi.
 • Galeta unu
 • RSS Feed Optimizasyonu
 • İnce Ayar Taksonomisi Terim endeksleme
 • Ve bir avuç diğer özellik

Ayrıntılı analiz için tam Yoast SEO İncelememize bakın.

Ayrıca All in One SEO’nun her ayarlar sayfasındaki seçeneklerin kapsamlı bir listesine sahip olduğunu da kaydettik. Eklenti, kullanıcılardan her sayfada çok fazla karar vermelerini ister..

All in One SEO’nun kullanıcı arayüzü göz alıcıdır. Kullanıcıların çok fazla kaydırma yapmasını gerektirir ve kaydırma yaptıklarında, artık görünmez olan yukarıdaki bilgileri kaçırırlar. Bu, uzun ayarlar sayfasını ayarlarken kullanıcıların bağlam dışında hissetmelerini sağlar.

Hepsi Bir Arada SEO için Fiyatlandırma ve Destek Seçenekleri

All in One SEO, kapsamlı çevrimiçi dokümantasyonun yanı sıra eklentinin içine yerleştirilmiş satır içi bağlamsal dokümantasyona sahiptir.

Kullanıcılar 39 $ ve daha sonra aylık 10 $ veya her yıl 49 $ için premium destek ve ekstra özellikler alabilir. Eklentiler kendi destek forumları, video eğitimleri ve e-posta yoluyla premium destek sunar.

Birçok ücretsiz eklentide olduğu gibi, eklenti için ücretsiz destek garanti edilmez.

Kararımız

Hepsi Bir Arada SEO Paketi, SEO güç merkeziniz olmak için kapsamlı bir özellik kümesi sunar. SEO aracını kurmak ve kullanmak en kolay olmayabilir. SEO jargonuna aşina olmayan yeni başlayanlar oldukça zor olabilir. Biz 5 üzerinden 3,4 vermek.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız YarısıYıldız derecelendirmesi boş 3,5 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

All In One SEO Paketini Hemen Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me