Kayan Sosyal Bar

Sosyal medyadaki paylaşımları artırarak blog trafiğinizi artırmak mı istiyorsunuz? Ziyaretçilerinizin sevdikleri içeriği Floating Social Bar ile paylaşmalarını kolaylaştırın. Floating Social Bar incelememizde WordPress için neden en iyi sosyal medya eklentisi olarak adlandırdığımızı öğrenin.


Kayan Sosyal Bar İncelemesi

Neden Sosyal Paylaşım Eklentisine İhtiyacınız Var?

Aranıyor blogunuza gelen trafiği artırın? Sosyal medya paylaşımı bunu yapmanın en etkili yollarından biridir – ancak tüm paylaşımı kendiniz yapıyorsanız.

Sosyal medyadan blogunuza daha fazla trafik çekmek için başkalarının içeriğinizi sizin için paylaşmasını sağlamanız gerekir.

Ve okuyucularınızın doğrudan blogunuzdan paylaşması ne kadar kolay olursa, o kadar çok olur. WordPress sitenize bir eklenti ile sosyal medya paylaşım düğmeleri ekleyerek, okuyucuların yayınlarınızı arkadaşlarıyla ve takipçileriyle paylaşması için sürtünmeyi kaldırıyorsunuz.

Kayan Sosyal Çubuğu En İyi Yapan Nedir??

Kayan Sosyal Bar ücretsizdir ve WordPress.org’daki en popüler sosyal paylaşım eklentilerinden biridir..

Çünkü hızlı ve hafif, basit ve başlangıç ​​dostu, göz alıcı ve iyi tasarlanmış ve sadece çalışıyor!

Birçok sosyal eklenti çok büyük ve kötü kodlanmış ve sitenizi yavaşlatın.

Ayrıca, genel olarak yüzen sosyal çubuklar genellikle sitenizdeki içeriği engelleyerek ziyaretçilerin okuyamamasını sağlar. Kayan Sosyal Çubuk, çubuk yalnızca ziyaretçiler sayfayı aşağı kaydırmaya başladığında sayfanın üstüne yapıştığından.

Floating Social Bar ince ve hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca bir kullanıcı düğmelerin üzerine geldiğinde komut dosyaları yükler ve hiç kimsenin kullanmadığı yüzlerce sosyal medya platformuyla şişirilmez. Bunun yerine, trafiğinizin çoğunu alacağınız ana platformlara odaklanır (Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn ve Pinterest).

Ayrıca, sezgisel sürükle ve bırak arayüzüyle kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kayan yatay çubuk dikkat çekicidir ve okuyucuya eşlik eder ve yoluna girmeden takip eder, böylece sayfanın neresinde olursa olsun içeriğinizi kolayca paylaşabilirler.

Tüm bu özellikler, WordPress.org’daki en iyi sosyal paylaşım eklentisi yapmak için bir araya geliyor.

Kayan Sosyal Barınızı Ayarlama

Başlamak için eklentiyi yükleyin ve etkinleştirin. Ayarlar »Kayan Sosyal Çubuk.

İstediğiniz sosyal medya platformlarını Mevcut Sosyal Hizmetler alanı Etkin Sosyal Hizmetler aşağıdaki alan.

Kayan Sosyal Bar İncelemesi - hizmetleri seçin

Altında Ayar aşağıdaki bölümde daha fazla seçenek yapılandırmayı seçebilirsiniz.

Kayan Sosyal Çubuk İncelemesi - ayarlar

 • Sosyal Bar Etiketi: Bu boş bırakılabilir. Girdiğiniz metin, sosyal paylaşım düğmelerinizin solunda gösterilir.
 • Çubuğu Tek Başına Göster: Paylaşım çubuğunuzu sayfalarda ve medya ek sayfalarında da görüntülemek isteyip istemediğinize karar verin.
 • Twitter kullanıcı adı: Yayınlarınız tweetlendiğinde Twitter kullanıcı adınızı otomatik olarak ekleyin.
 • İstatistikleri Güncelleme Aralığı: Eklentinin paylaşım sayılarını kontrol etmesi için varsayılan zaman aralıklarını değiştirin.
 • Pinterest Görüntüsü Yedek: Gönderide veya sayfada hiçbir resim bulunmuyorsa, isteğe bağlı olarak varsayılan olarak bir resim seçin.
 • Sosyal Çubuğu Statik Yap: Çubuk yayınınızın en üstünde kalacak şekilde kayan işlevi devre dışı bırakın.
 • Sosyaliteyi Devre Dışı Bırak: Varsayılan olarak, sosyal komut dosyaları yalnızca kullanıcı fareyi düğmenin üzerine getirdiğinde yüklenir. Sayfa yüklendiğinde komut dosyalarını devre dışı bırakmak ve yüklemek için bu kutuyu işaretleyin.

Seçeneklerinizi belirlemeyi tamamladığınızda, Değişiklikleri Kaydet sayfanın altındaki düğme.

Sosyal paylaşım çubuğu ilk olarak blog yayını içeriğinizin hemen üzerinde görünecektir.

Kayan Sosyal Çubuk İncelemesi - görünür

Ziyaretçiler aşağı kaydırdıkça ve sayfanın üst kısmına ulaştıklarında, üste yapışacak ve okumaya devam ederken orada yüzecekler.

Kayan Sosyal Bar İnceleme - Başa Dön

Ek Belgeler

Floating Social Bar, WPBeginner.com için Syed Balkhi ve Thomas Griffin tarafından oluşturuldu ve WordPress.org’da ücretsiz olarak mevcut.

Anlamak için çok fazla özellik olmayan, kullanımı çok basit bir eklentidir. WPBeginner’da, başlangıç ​​hakkında, sık sorulan soruların yanıtlarıyla birlikte daha ayrıntılı bir makale bulabilirsiniz: Kayan Sosyal Bar – WordPress için En İyi Sosyal Medya Eklentisi.

Değişken Sosyal Bar ve Jetpack Paylaşım Modülü

WordPress için en iyi sosyal paylaşım eklentisini mi arıyorsunuz??

Muhtemelen Yüzen Sosyal Çubuğun yanı sıra Jetpack’in Paylaşım modülüne rastladınız.

Jetpack, WordPress.com’un arkasındaki şirket Automattic’ten ücretsiz bir eklentidir. Güvenlikten devreye sokmaya, ekran modüllerine kadar seçebileceğiniz ve etkinleştirmeyi seçebileceğiniz bir dizi farklı modül içerir. Nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için Jetpack incelememize bakın.

Jetpack’in Paylaşım modülünde ayrıca, hizmetleri görüntülemeyi seçebileceğiniz veya bir paylaş düğmesinin arkasına gizleyebileceğiniz bir sürükle ve bırak arayüzü bulunur.

Kayan Sosyal Bar İncelemesi - jetpack paylaşımı

Kayan Sosyal Çubuğun aksine, Jetpack’in paylaşım düğmeleri, içeriğinizi okurken kullanıcıyı kaydırmaz ve takip etmez. Bunun yerine, yalnızca yayınınızın sonunda görüntülenirler ve onları taşımak için function.php dosyanıza kod eklemeniz gerekir.

Jetpack, sayfa yüklendiğinde tüm paylaşım komut dosyalarını da yükleyerek sitenizi yavaşlatabilir.

Kararımız

Sitenizi yavaşlatmadan yeni başlayan, başlangıç ​​dostu, hafif bir sosyal paylaşım eklentisi arıyorsanız Floating Social Bar’ı öneriyoruz.

Floating Social Bar 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Yıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 0,0 / 5,0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Floating Social Bar’ı şimdi edinin »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map