LayerSlider İnceleme – Fiyat değer mi?

WordPress siteniz için göz alıcı sürgü oluşturmak mı istiyorsunuz? LayerSlider görüntüleri, videoları, içerik yayınlamayı ve daha fazlasını göstermenize yardımcı olabilir. Yüzlerce farklı animasyon ve her slaytta içerik katmanlama yeteneği içerir. Ancak mevcut en iyi WordPress kaydırıcı eklentisi mi? LayerSlider incelememizde öğrenin.


layerslider incelemesi

Neden Slider Eklentisi Kullanılmalı??

Sitenizde sunabileceğiniz çok şey olduğunda, ana sayfanızda ne göstereceğinizi bilmek zor.

Kaydırıcı, en popüler içeriğinizi göstermenin, e-Ticaret mağazanızdaki öne çıkan ürünleri görüntülemenin veya en son seyahatinizden fotoğraf paylaşmanın eğlenceli bir yoludur. Kaydırıcı animasyonlar kullanıcılar için de dikkat çekici ve ilgi çekici olabilir.

LayerSlider Hakkında

LayerSlider, CodeCanyon pazarında 1,5 milyondan fazla etkin kurulum, 80 bin satış ve 4,7 olumlu yıldız derecelendirmesi ile popüler bir WordPress kaydırıcı eklentisidir. LayerSlider, WordPress web sitenizde kolayca kaydırıcılar, resim galerileri ve slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır.

Eklenti, bir grup hevesli web tasarımcısı ve geliştiricisi olan Kreatura tarafından geliştirildi. İlk olarak Ocak 2012’de piyasaya sürüldü. Ayrıca WordPress dışındaki web siteleri için CodeCanyon’da premium jQuery kaydırıcı eklentisi satıyorlar.

LayerSlider İncelemesi: Çok Amaçlı, Duyarlı Slider Eklentisi

LayerSlider, WordPress için en popüler kaydırıcı eklentilerinden biridir. Animasyonlar ve geçiş efektleri ile dikkat çekici kaydırıcılar, galeriler ve atlıkarıncalar oluşturmanıza olanak tanır.

Her slaytta resimler, videolar, metin ve daha fazlasını içeren içerik katmanları ekleyebilirsiniz. Her katmanın kendi geçiş efektleri olabilir. Ayrıca 3 farklı kaydırıcı gezinme stili arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca, LayerSlider, kaydırıcılarınıza kolayca benzersiz bir görünüm vermek için 13 özelleştirilebilir kaplama ile birlikte gelir. Skin PSD dosyaları da dahildir, böylece tasarımcılar kendi kaplamalarını daha kolay oluşturabilirler. Tüm görünümler duyarlı ve mobil uyumludur.

LayerSlider’ın birkaç özelliği daha:

 • Görsel düzenleyiciyi sürükleyip bırakın: Kullanımı kolay görsel düzenleyici, kişiselleştirme için sonsuz olasılıklarla güzel kaydırıcılar oluşturmanıza olanak tanır.
 • 200’den fazla animasyon efekti: LayerSlider, WordPress sitenizde, slayt geçişleri, paralaks vb.Dahil olmak üzere çarpıcı animasyon efektleriyle güzel bir kaydırıcı oluşturmayı kolaylaştırır..
 • İçerik kaydırıcısı: Sınırlı bir alanda çok fazla bilgi sunmak artık zor değil. LayerSlider’ın içerik kaydırıcısı ile içeriği dinamik olarak yayınlardan ve sayfalardan alıp kitlenize görüntüleyebilirsiniz.
 • Tonlarca özelleştirme seçeneği: LayerSlider ile özelleştirme seçenekleri sınırsızdır. Eklenti, 18 kaydırıcı görünümü, tonlarca premium kaydırıcı şablonu ve cihaza özgü düzenlerle gönderilir.

İlk Slider’ınızı Oluşturma

Eklentiyi yükleyin ve etkinleştirin, eklentiye yönlendirileceksiniz LayerSlider WP »Tüm Kaydırıcılar Menü.

Tıkla Yeni ekle başlamak için düğme.

LayerSlider İncelemesi - yeni ekle

Bir ad yazın ve tıklayın Kaydırıcı Ekle.

LayerSlider İncelemesi - ad

Üst kısımda, Ayarlar sayfasında olduğunuzu gösteren sekmeler göreceksiniz.

LayerSlider Review - kaydırıcı ayarları

Bunun altında, kaydırıcınız için tüm seçenekleri göreceksiniz. Boyutu, animasyonları, hızı, gezinme seçeneklerini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

LayerSlider İncelemesi - ayarlar

Ayarlarınızı seçmeyi bitirdiğinizde, Slaytlar üstteki sekme.

Onlar 2kişi Ayarlamak için tıklayın düğmesini tıklayın. Üst kısım görüntüyü ayarlamak için alt kısım küçük resmi ayarlamak içindir. Küçük resmi boş bırakırsanız resmin kendisi kullanılır. Ayrıca tek tek görüntü süresini ayarlayabilir, 100’den fazla geçiş efektinden birini seçebilir ve (isteğe bağlı olarak) bağlantıları yapılandırabilirsiniz.

LayerSlider İncelemesi - resimleri seçin

Bunun altına kaydırıcıya daha fazla katman ekleyebilirsiniz. Daha fazla resim, metin, HTML, video, yayın içeriği vb. Eklemek için birçok seçenek var..

LayerSlider İncelemesi - katman ekle

Ayrı katmanların geçişlerini de ayarlayabilirsiniz.

LayerSlider İncelemesi

Başka bir slayt eklemek için, üstündeki yeşil artı işaretini tıklayın. Slaytlar çıkıntı.

İşiniz bittiğinde, Değişiklikleri Kaydet alttaki düğme.

Kaydırıcınızı görüntülemek için kısa kodu LayerSlider WP »Tüm Kaydırıcılar Tüm kaydırıcılarınızın listelendiği ekran.

LayerSlider için Dokümantasyon ve Destek Seçenekleri

LayerSlider’ın resmi web sitesinde çevrimiçi belgeler ve SSS’ler bulunmaktadır. Belgeler, kurulum, sürgü oluşturma, gelişmiş özelleştirme için öğreticiler içerir, sorun giderme, ve geliştiriciler için yardım. SSS ayrıca birçok yaygın sorunu da ele alıyor.

LayerSlider ürününü satın aldığınızda, geliştiricilerin hataları düzeltmek ve genel soruları yanıtlamak için yardım içeren 6 aylık desteği vardır. 12 ay daha uzatılmış destek satın almayı seçebilirsiniz.

LayerSlider ve Soliloquy

Çok sayıda kaydırıcı eklentisi var, ancak öneririz Monolog WordPress için en iyi duyarlı kaydırıcı eklentisi olarak.

Çoğu kaydırıcı eklentisi, insanların aslında kullanmadığı çok büyük miktarda özellik ile şişirilir. Ayrıca, genellikle çok kafa karıştırıcı arayüzlere sahip olacaklar ve sitenizin performansını yavaşlatacaklar.

LayerSlider kötü bir eklenti değil. Güçlü ve birçok özelliği var. Ancak arayüz çok başlangıç ​​dostu değil – geliştiriciler düşünülerek oluşturuldu.

Bazı cilt tasarımları da oldukça tarihli:

LayerSlider İncelemesi - bu yıl hangi yıl

3d gezinti düğmeleri

Soliloquy kullanıcı deneyimini ilk sıraya koyuyor. Yeni başlayanlar için hafif ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Birkaç dakika içinde bir kaydırıcıyı bir araya getirebilirsiniz.

Hepsinden iyisi, Soliloquy sitenizi yavaşlatmaz. Test ettiğimiz en hızlı kaydırıcı eklentisi:

Slider Eklentisi
Sayfa Yükleme süresi
İstekler
Sayfa boyutu
Monolog1.34 saniye26945 KB
Nivo Kaydırıcı2.12 saniye291 MB
Meteor2.32 saniye271,2 MB
Devrim Kaydırıcısı2.25 saniye291 MB
LayerSlider2.12 saniye30975 KB

Bunun nedeni, dinamik eşzamansız ajax önyüklemesi adı verilen karma bir teknik kullanmak için tasarlanmasıdır.

Tüm Soliloquy incelememizde daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

LayerSlider Yarışmaya Karşı Nasıl Yığınlanıyor

LayerSlider, tipik bir WordPress kaydırıcı eklentisinden çok daha fazlasıdır. Aşağıda LayerSlider’ın eğrinin önünde kalmasının birkaç yolu vardır:

1. Aralarından Seçebileceğiniz Düzinelerce Şablon

LayerSlider, kaydırıcılarınız, galerileriniz ve pop-up’larınız için düzinelerce tasarım şablonunu içe aktarmanıza olanak tanır. Bu, bir tasarımı sıfırdan oluşturmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde başlatabileceğiniz anlamına gelir.

2. Dönüşüm Odaklı Popup’lar Oluşturun

İster onları sevin ister nefret edin; pop-up’ların web sitenizde daha fazla dönüşüm sağlayabileceğini inkar edemezsiniz.

Bir bilgi çubuğundan, tam boyutlu ve modal’a kadar pop-up’ları hoş geldiniz, her türlü aniden belirmek LayerSlider ile hayal edebileceğiniz bir kampanya. Görünüşe ince ayar yapabilir ve pop-up’larınızı ne zaman ve nasıl görüntüleyeceğinizi kontrol edebilirsiniz. E-posta listenizi büyütmek için haber bülteni abonelik kutunuzu da gömebilirsiniz..

3. Her Değişikliği LayerSlider Revizyonlarıyla Kaydedin

katman kaydırıcı revizyonları

LayerSlider eksiksiz bir sürüm kontrol sistemi ile birlikte gelir. Bir tasarımda yaptığınız her değişikliğin kaydını tutar. Bu, bir kaydırıcıyı sürükleyerek her kayıtta hangi değişikliklerin yapıldığını görmenizi sağlar.

Ayrıca kolayca önceki bir sürüme geri dönmenizi sağlar.

LayerSlider Fiyatlandırması

LayerSlider’ın normal lisansı sadece 26 $ karşılığında satın alınabilir. Normal lisans ile, eklentiyi tek bir WordPress sitesinde kullanabilirsiniz. Ayrıca 6 ay boyunca ücretsiz destek alacaksınız ve gelecekteki tüm güncellemeler.

7,50 ABD doları ek destek için 12 aya kadar destek verebilirsiniz.

Uzatılmış bir lisans için 1 kerelik bir ücret $ 125 ödemeniz gerekir. Genişletilmiş lisansla eklentiyi premium temanızla paketleyebilirsiniz.

Kararımız: LayerSlider Satın Almalısınız?

LayerSlider popüler bir eklentidir çünkü birçok animasyon ve geçiş seçeneğine sahiptir, böylece her türlü içerik ve eğlenceli efektle karmaşık kaydırıcılar oluşturmanıza olanak tanır.

Arayüzün biraz kafa karıştırıcı ve çok kullanıcı dostu olmadığını gördük, ancak belgeler sıkıştığınızda yardımcı olacak çok sayıda öğretici içeriyor. Bununla birlikte, tüm özelliklerin nasıl kullanılacağını öğrenmek biraz zaman alabilir.

LayerSlider 4.2 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız Yarısı 4.2 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

LayerSlider’ı Şimdi Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map