LearnDash Kupon Kodu (2020)

LearnDash


LearnDash kupon kodu mu arıyorsunuz? LearnDash en popüler WordPress LMS (Öğrenme Yönetim Sistemi) eklentisidir. Kullanıcılarınız için kolayca çevrimiçi kurslar tasarlamak için bir sürükle ve bırak kursu oluşturucu ile birlikte gelir. LearnDash, dünyanın dört bir yanındaki büyük üniversiteler, servet 500 şirketleri, eğitim organizasyonları ve girişimciler tarafından güvenilmektedir. LearnDash’i öğrencileriniz için forumlar oluşturmak, çevrimiçi kurslar sunmak ve izlemek, profesyonel eğitim satmak ve daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Mümkün olan en iyi fiyatlandırmaya başlayabilmeniz için bir LearnDash promosyon kodu arıyorsanız, doğru yerdesiniz! IsItWP’de sizin adınıza özel indirimler için pazarlık yapmak için çok çalışıyoruz. Mümkün olan en iyi LearnDash fırsatını nasıl elde edeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

LearnDash WordPress LMS Eklentisinde En İyi Teklifi Alın

En iyi fiyatı almak için LearnDash kupon kodumuzu kullanın!

Anlaşma yapmak “

LearnDash WordPress LMS Eklentisinde En İyi Teklifi Alın
Kod Gerekmez. Anlaşma talep etmek için düğmeyi tıklayın.

WWW.ISITWP.COM/REFER/LEARNDASH/ adresine gidin

Özel LearnDash kupon kodumuzla mümkün olan en iyi fırsatı elde etmek için aşağıdaki talimatları izleyin.

İlk olarak, yönlendirme bağlantımızı kullanarak LearnDash web sitesini ziyaret edin. Oradan, Başlamak buton.

LearnDash Web Sitesi

Ardından, bir plan seçmeniz gerekecek. LearnDash 3 plan sunar: Temel, Artı Paket, ve Pro Paketi.

Tıkla Sepete ekle satın almak istediğiniz planın altındaki düğme.

LearnDash Fiyatlandırması

Bundan sonra, ödeme sayfasında sipariş özetini göreceksiniz.

Bir LearnDash promosyon kodu girmenize gerek yoktur. Sadece LearnDash bağlantımızı takip edin ve en iyi fiyatlandırma otomatik olarak uygulanacaktır.

Ad, soyadı ve e-posta adresi gibi hesap bilgilerinizi eklemek için aşağı kaydırın.

Yıkama Sırası

Şimdi bir ödeme yöntemi seçmeniz ve ödeme bilgilerini eklemeniz gerekecek.

LearnDash Sipariş Gönder

Tıkla Siparişi Gönder satın alma işlemini tamamlamak için düğmesine basın.

LearnDash kupon kodumuzu faydalı bulduğunuzu umarız. Daha fazla indirim için kupon sayfamızı da kontrol etmek isteyebilirsiniz.

LearnDash Kupon Kodu SSS

Henüz LearnDash’i kullanmaya hazır değil misiniz? Burada, LearnDash indirimimiz hakkında aldığımız en yaygın soruların birkaçına cevap vereceğiz.

Öğrenme yönetim sistemi nedir?

Bir öğrenme yönetim sistemi (LMS) çevrimiçi kurslar, kısa sınavlar, forumlar ve sertifikalar oluşturmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. WordPress temanızla sorunsuz bir şekilde çalışır ve markanızla eşleşmesi için özelleştirilmesi kolaydır. Kurs oluşturucuyu, kullanıcılarınız için sınırsız genel ve özel çevrimiçi kurslar oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Aylık bir LMS için ne kadar?

LearnDash indirim kodumuzla fiyatı 159 $ ‘dan başlıyor. Ayrıca her bir plan için 30 günlük para iade garantisi alacaksınız.

Bir öğrenme yönetim sisteminin faydaları nelerdir??

Bir öğrenme yönetim sistemini basit bir eğitim web sitesiyle karşılaştırırsanız, LMS daha iyi bir seçenektir, her zaman.

verimlilik: Çevrimiçi kurslar kurmak için ihtiyacınız olan tüm seçeneklerle birlikte gelir. Herhangi bir manuel çalışma yapmanız gerekmez ve sitenizde sınırsız sayıda kursu etkin bir şekilde satabilirsiniz.

Entegrasyonlar: LearnDash, WooCommerce, Easy Digital Downloads, bbPress, BuddyPress, PaidMembershipsPro, vb.Gibi popüler WordPress eklentileriyle entegre olur.Ayrıca LMS’nizi Zapier, Stripe, SmartCart ve daha fazlasına bağlamak için güçlü eklentilerle birlikte gelir.

Tercüme-Hazır: LearnDash ile, kullanıcılarınızı dünyanın herhangi bir ülkesinde veya bölgesinde evinizde gibi hissettirmek için birden fazla dilde çevrimiçi kurslar oluşturabilirsiniz. İngilizce, Arapça, Çince, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Lehçe, Rusça vb.Dahil olmak üzere 10’dan fazla popüler dil ile birlikte gelir..

… Artı çok daha fazlası. LearnDash’in tüm özelliklerini görmek için burayı tıklayın.

LMS üniversiteler, kolejler ve eğitim kurumları için iyi midir??

Evet, LMS, hızlı bir şekilde çevrimiçi kurslar kurmak ve sunmak isteyen üniversiteler, kolejler ve herhangi bir eğitim kurumu için en iyi seçimdir. Ücretsiz bir demo tema şablonu, güçlü eklentiler ve kullanıcılarınız için en iyi çevrimiçi kursları tasarlama zamanı veren para iade garantisi ile birlikte gelir.

En iyi WordPress öğrenme yönetim sistemi eklentisi nedir?

LearnDash popüler ve iyi bilinen bir öğrenme yönetim sistemi eklentisidir. Daha fazla seçenek için en iyi WordPress LMS eklentileri listemize bakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map