LiveChat İnceleme: En İyi Canlı Sohbet Yazılımı mı?

Anlık mesajlaşma için WordPress sitenize canlı sohbet eklemek ister misiniz? Sitenize canlı sohbet etmek, site ziyaretçilerinizle daha iyi iletişim kurmanıza ve daha fazla ziyaretçiyi olası satışlara dönüştürmenize yardımcı olur. WordPress’e canlı sohbet eklemek için popüler LiveChat yazılımını kullanabilirsiniz, ancak en iyi seçimdir?


Bu LiveChat incelemesinde, sizin için doğru araç olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak nasıl çalıştığını, özelliklerini ve işlevlerini, fiyatlandırmasını ve daha fazlasını kontrol edeceğiz..

LiveChat Yazılımı Hakkında

LiveChat Inc

LiveChat, piyasadaki en iyi canlı sohbet yazılımı eklentilerinden biridir. Web sitenize canlı sohbet eklemenizi ve kullanıcılarınıza en hızlı yanıtı vermenizi sağlayan bir uygulamadır. Site ziyaretçilerinizin herhangi bir destek ve satış sorgusu hakkında ekibinizle canlı sohbet etmesini sağlar.

LiveChat, mesaj gizleme, dosya paylaşımı, zaman çizelgesi, teslimat durumu ve bildirimler gibi birçok yararlı sohbet aracıyla birlikte gelir. Otomatik ve kişisel karşılama gibi müşterileri çekmek için daha ilginç seçenekler var. Sohbeti, yorumları, biletleri vb. Puanlamak için geri bildirim seçenekleri de vardır..

LiveChat arayüzü basit ve öğrenmesi kolaydır. Sohbet destek ekibinizi düzenli tutmak için temsilci grupları, temsilci rolleri, çalışma zamanlayıcısı, sohbet denetimi vb. Gibi ekip yönetimi seçenekleri vardır. Ayrıca temel istatistikler, sohbet raporları, bilet raporları, günlük özet ve daha fazlasını içeren raporlar ve analizler sağlar.

LiveChat, WordPress ve Drupal gibi CMS platformları, Shopify ve BigCommerce gibi e-ticaret uygulamaları ve Bilgi Tabanı ve Zendesk gibi yardım masası uygulamaları da dahil olmak üzere 130’dan fazla araçla sorunsuz entegrasyona sahiptir. WordPress web sitenize LiveChat eklemek için resmi WordPress eklenti deposunda ücretsiz bir eklenti var.

Neden Sitenize Canlı Sohbet Eklemeniz Gerekiyor??

Canlı sohbet, sitenizdeki ziyaretçileri yanıtlamanın en hızlı yollarından biridir. E-postalardan ve telefonlardan çok daha hızlı. Sitenize canlı sohbet seçeneği eklemek, kullanıcılarınızın kafalarında belirirken bir soru sormalarını sağlar. Ve sonunuzdan anında bir yanıt, iletişimi harika kılar!

Çoğu zaman, canlı sohbet destek ve satış için kullanılır. Bazı ürün ve hizmetleri satan bir şirketseniz, hem destek hem de satış için canlı sohbete ihtiyacınız olacaktır. Bir müşteri ürününüzü kullanırken bir sorunla karşılaştığında, canlı sohbet yoluyla sizinle hemen iletişime geçebilir. Ardından, anında yardım sunabilirsiniz.

Bu tür geliştirilmiş iletişim, kullanıcının zihnindeki izleniminizi kesinlikle artıracaktır. Ve bu, uzun vadede kesinlikle ağızdan ve diğer medyayla paylaştıklarında işe yarayacaktır. En azından, siz işi yapana kadar onlar sizin müşterileriniz olacak.

Bir kullanıcıyla bir ürünle ilgilendiğini bildiğinizde, kullanıcıyı doğrudan ödeme sayfasına yönlendirebileceğinizden, canlı sohbet olası satış yaratma ve satış için harikadır. Birçok kullanıcı, yalnızca tamamlayıcı bilgi bulamadıkları için bir ürün satın alma fikrinden vazgeçer. Böylece, bu kullanıcıların her birini yakalayabilir ve müşterilere dönüştürebilirsiniz.

Özetle, canlı sohbet kullanıcı deneyimini, katılımını, olası satış yaratmayı ve satışları geliştirir. İşinizi büyütmenin ve başarılı olmanın basit ama harika bir yoludur.

LiveChat İncelemesi: LiveChat’e Başlarken

LiveChat premium bir canlı sohbet yazılımıdır, ancak başlamak için 30 günlük ücretsiz deneme sürümü vardır. Böylece ücretsiz kaydolabilir ve yazılımı 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilir, özelliklerini keşfedebilir ve bir aboneliğe devam edip etmeyeceğinize veya kullanmaya devam edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz. İlk başta sadece bir e-posta adresiyle ücretsiz kaydolabileceğiniz için harika bir seçenektir.

Başlamak için LiveChat web sitesini ziyaret etmeniz ve Ücretsiz kaydol buton.

kayıt-free-livechat

Şimdi LiveChat kayıt işlemini başlatmak için işletme e-postanızı girmelisiniz. Alternatif olarak, Google hesabınızla da kaydolabilirsiniz.

enter-posta-livechat-kaydolma

Ardından ikinci adımda web sitenizin adresini girmeniz gerekir. Ardından, sohbet amacını da seçin.

girmek-site-adresi-livechat-kaydolma

Üçüncü ve son adımda, bir sektör türü, çalışan sayısı ve kitle türü seçebilirsiniz. Yalnızca müşterilerinizle canlı sohbet etmeyi planlıyorsanız, B2C bir tek. Ancak diğer işletmelerle de sohbet etmek istiyorsanız, ayrıca B2B. Ve, İç kullanım dahili kullanım için iletişim için istiyorsanız.

Sonra tıklayın Hesap oluştur buton.

create-hesap-livechat

Şimdi bir oturum açma sayfası göreceksiniz. 1. adımda kullandığınız e-postanız ve şifrenizle oturum açın. Kayıt işlemi tamamlanmıştır.

Ardından, LiveChat kurulum işleminin sonraki adımlarını göreceksiniz. Bir sonraki adımda, sitenize LiveChat kodunu yüklemeniz gerekecek.

yüklemek-kod livechat

Bir WordPress sitesi için, LiveChat eklentisi ile kolay ve güvenlidir. Aşağıdaki sonraki bölümde LiveChat eklentisini yükleme ve WordCress ile LiveChat’i bağlama adımlarını göstereceğiz. Böylece, Sonra yapacağım sonraki adıma geçmek.

3. adımda bir sohbet teması seçebilirsiniz.

Sohbet-tema-livechat

4. Adım LiveChat profilinizi kişiselleştirmenizi sağlar. Bir profil fotoğrafı yükleyebilir ve bir hoş geldiniz mesajı ayarlayabilirsiniz.

kişiselleştirmek-livechat

Son olarak 5. adımda, ekibinize temsilciler ekleyebilirsiniz.

oluşturmak-maddeleri-livechat

Toplam aracı sayısını ekledikten sonra, Uygulamaya Git buton.

Artık LiveChat arayüzünün açık olduğunu göreceksiniz. Burada üst kısımda sitenize LiveChat’i yüklemediğinize dair bir bildirim görürsünüz. Şimdi, sitenize nasıl yükleyeceğinizi göstereceğiz.

WordPress Sitenize LiveChat’i Yükleme

LiveChat kurulum işlemini tamamladıktan sonra, artık WordPress sitenize yüklemeye hazırsınız. LiveChat hesabınızı WordPress sitenize bağlamak için basit bir işlemdir. Bu amaçla WordPress için ücretsiz bir LiveChat eklentisi var.

Başlamak için WordPress kontrol panelinize giriş yapın ve adresini ziyaret edin. Eklentiler »Yeni Ekle. tip Canlı sohbet önce arama kutusunda. Göründükten sonra yükleyin ve etkinleştirin.

yüklemek-livechat-eklentisi

Aktive olduktan sonra, Canlı sohbet kontrol panelinize eklendi. Adresine git LiveChat »Ayarlar.

Ardından, tıklamanız gerekecek LiveChat ile oturum açın düğmesini LiveChat ile WordPress’e bağlamak için.

bağlamak-livechat-ile-wordpress

Bundan sonra, WordPress sitenizin LiveChat ile bağlantılı olduğunu göreceksiniz.

livechat yüklenmiş-in-wordpress

Tıkla Web uygulamasını aç LiveChat arayüzüne gitmek için.

Artık sohbetlerinizi, sohbet ekibinizi ve her şeyi oradan yönetebilirsiniz.

Web sitenizi kontrol ederseniz, sitenize LiveChat ekranının eklendiğini görürsünüz.

Canlı katma-on-wordpress

LiveChat Özelliklerini Kontrol Etme

LiveChat, sitenize canlı sohbet eklemek için zengin özelliklere sahip bir uygulamadır. Çok sayıda sohbet aracı, özelleştirme seçenekleri ve ekip yönetimi özellikleri var.

1. Basit ama tam sohbet ekranı

-Sohbet ekran livechat

Sohbetlerin listesini, sohbet kutusunu ve müşterinin iletişim bilgilerini aynı ekranda görebilirsiniz. Tüm sohbetleri önceliğe göre bir kerede yönetmeyi kolaylaştırır.

2. Kapsamlı Sohbet Raporları

livechat-raporlar

LiveChat, sohbetler, biletler ve e-Ticaret istatistiklerini görebileceğiniz oldukça kapsamlı raporlar sunar.

Tam Özelleştirme Mümkün

livechat-settings

LiveChat, sohbet arayüzünüzün nasıl göründüğünü ve nasıl çalıştığını tamamen özelleştirmenizi sağlar. Şuraya giderek her şeyi özelleştirebilirsiniz: Ayarlar LiveChat hesabınızdaki menü.

LiveChat Yazılımı: Fiyatlandırma ve Destek

LiveChat premium bir canlı sohbet yazılımıdır, ancak her zaman 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle başlayabilirsiniz.

30 gün sonra özelliklerinden memnunsanız, planlarından birine abone olabilirsiniz. Mevcut 4 fiyatlandırma planı var.

livechat fiyatlandırma

Temel LiveChat planı starter. Küçük ofis veya ev ofisi ihtiyaçları için uygundur. Sınırsız aracı hesabı oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca 60 günlük sohbet geçmişine ve temel sohbet özelleştirmesine izin verir. Sınırsız sohbet geçmişine ve tam sohbet özelleştirmesine ihtiyacınız varsa, satın almanız gerekir takım en azından planla.

Başlangıç ​​ücreti, giriş yapan aracı başına aylık 16 ABD dolarıdır.

İkinci, Takım plan tam zamanlı bir destek ekibi içindir. Sınırsız aracı hesabı oluşturmanıza, sınırsız sohbet geçmişini, tam sohbet özelleştirmesini ve temel raporlamayı görmenizi sağlar. Oturum açan aracı başına aylık 33 ABD doları tutar.

Üçüncü, plan en popüler plan. Büyük firmaların müşteri hizmetleri departmanı düzenlemeleri uygundur. Çalışma planlayıcısı, personel tahmini vb. Gibi Takım planından daha fazla gelişmiş özelliğe sahiptir..

En yüksek fiyatlı LiveChat planına denir kuruluş. En gelişmiş özelliklere sahiptir. Fortune 500 şirketleri veya benzeri şirketler için tasarlanmıştır. Oturum açan aracı başına aylık 149 ABD dolarıdır.

LiveChat, canlı sohbet yoluyla 7/24 özel destek sağlar. Ayrıca, bu yazılımı kullanırken karşılaştığınız herhangi bir sorunla ilgili size yardımcı olmak için öğreticiler, web seminerleri vb.Ile zengin bir bilgi tabanına sahiptir..

WordPress Sitenizde LiveChat Yazılımını Kullanma Hakkındaki Kararımız

LiveChat şüphesiz tüm seviye kullanıcılar için uygun harika bir sohbet aracıdır. Küçük işletmeler ve büyük Fortune 500 şirketleri için kullanışlıdır.

LiveChat kullanımı kolaydır. Web sitenizde verimli sohbeti verimli bir şekilde çalıştırmak için basit kullanıcı arayüzü, ancak güçlü özelliklere sahiptir. Yüklemek ve kullanmak için tek bir koda dokunmanız gerekmediği için LiveChat’i WordPress’e yüklemek ücretsiz eklentileri ile kolaydır.

LiveChat’in WordPress sitenize canlı sohbet eklemek için mükemmel bir canlı sohbet yazılımı olduğuna inanıyoruz. Canlı sohbeti çalıştırmak için ihtiyaç duyacağınız eksiksiz bir özellik setine sahiptir. E-Ticaret ve diğer araçlarla entegrasyonu hayatınızı kolaylaştırır.

Biz 5 üzerinden 4.5 vermek. İnceleme puanımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Hemen Canlı Sohbet Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map