MailPoet İncelemesi (2020): WordPress’te E-posta Pazarlama

Doğrudan e-posta bültenlerini doğrudan WordPress panonuzdan göndermenin kolay bir yoluna mı ihtiyacınız var? MailPoet Newsletters eklentisi tam aradığınız şey olabilir. MailPoet Haber Bültenleri incelememizde kurulumun ne kadar kolay olduğunu öğrenin.


mailpoet incelemesi

Neden E-posta Haber Bültenine İhtiyacınız Var?

Her gün ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerini düşünün – kaç tanesini hatırlıyor ve geri dönüyorsunuz?

Muhtemelen çok fazla değil.

Web sitesi ziyaretçilerinizin çoğu aynı. İçeriğinizin keyfini çıkarabilirler, ancak sitenizden ayrıldıktan sonra geri dönmeleri olası değildir.

Bu nedenle bir e-posta bültenine sahip olmak çok önemlidir: Bu bir kerelik ziyaretçilerin çoğunu sadık hayranlara dönüştürebilir.

Sosyal medyanın aksine, doğrudan e-posta gelen kutularında kitlenizle konuşma konusunda daha kişisel ve güçlü bir şey var. Ve e-postayla, keyfi endişelenmenize gerek kalmadan istediğiniz içeriği oluşturma ve gönderme özgürlüğüne sahipsiniz karakter sınırları veya azalan organik erişim.

MailPoet Haber Bültenleri, e-posta haber bültenlerini doğrudan WordPress kontrol panelinizden göndermenizi kolaylaştırır – işte nasıl.

MailPoet Newsletters Eklentisi – Genel Bakış

MailPoet incelemesi

Mailpoet, WordPress kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış basit ama güçlü bir e-posta pazarlama WordPress eklentisidir.

Doğrudan WordPress panonuzdan e-posta bültenleri oluşturmanıza ve göndermenize olanak tanır. Kontrol panelinizden ayrılmadan e-posta listenizi bile yönetebilirsiniz. Bu, Aweber, MailChimp, vb.Gibi diğer e-posta pazarlama çözümlerinden ayrı olmasını sağlar..

Bu eklenti ile ilgili en iyi şey, bültenlerinizi oluşturmanın ve göndermenin basit ve basit olmasıdır. WordPress kullandığınız ve arayüze zaten aşina olduğunuz için, e-posta pazarlamasına mutlak bir başlangıç ​​yapsanız bile üstesinden gelinecek bir öğrenme eğrisi yoktur..

İşleri daha hızlı hale getirmek için, markanıza uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilen güzel tasarlanmış yerleşik şablonlar sunar.

MailPoet Eklentisi Özellikleri

MailPoet, e-posta pazarlama çabalarınızı başarılı kılmak için mükemmel özelliklerle donatılmıştır. Şimdi sunduğu özelliklere hızlıca göz atalım.

1. Önceden Oluşturulmuş Şablonlar

MailPoet sizin için 50’den fazla güzel tasarlanmış şablon sunar. Bu, hızlı bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar, böylece sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız. Marka adınız, logonuz, vb. Gibi birkaç değişikliği yapmanız yeterlidir. Daha da özelleştirmek istiyorsanız, bu da mümkündür, çünkü bu şablonların her bir kısmı özelleştirilebilir.

2. Otopilot’ta Blog Güncellemeleri

Mailpoet otomatik pilot blogu

Blogunuzda yayınladıklarınız hakkında okuyucularınızı güncel tutun. Otomatik pilot seçeneklerindeki blog güncellemeleri, yayınla düğmesine bastığınız anda blogunuzu kullanıcılarınızla paylaşmanıza olanak tanır. Güncellemeleri haftalık veya aylık olarak da planlayabilirsiniz.

3. Yeni Abonelere Hoş Geldiniz

MailPoet özellikleri

Yeni abonelerin uygun şekilde karşılanması, kullanıcıların bildirimleri ile yoksaydıkları e-postalar arasında fark yaratabilir. Basit otomasyon ve iş akışları ile bir karşılama serisi kurabilirsiniz ve MailPoet bunu oradan alır.

4. Liste Bölümleme

MailPoet ile e-posta listenizi bölümlere ayırmak kolaydır. Segmentasyon ile potansiyel müşterilerinizi ilgi alanlarına ve davranışlarına göre ayrı bir grupta kategorize edebilir ve onlara ortak ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş e-postalar gönderebilirsiniz. dönüşümleri artırdığı kanıtlandı segmentlere ayrılmamış e-postalara kıyasla.

5. Kayıt Formları

Kenar çubuklarınıza ve altbilgilerinize kayıt formları eklemenizi sağlar, böylece kullanıcılarınızı müşterilere dönüştürebilirsiniz.

6. Analitik

mailpoet analizi

Analiz özelliği sayesinde, açılışları, tıklamaları ve abonelikten çıkmaları izlemek kolaydır. Bu, bültenlerinizin nasıl performans gösterdiğini bilmenizi sağlar ve daha iyi katılım ve dönüşüm için bunları optimize edebilirsiniz.

MailPoet Haber Bülteninizi Ayarlama

Şimdi MailPoet ile ilk bülteninizi nasıl oluşturacağınıza bakalım.

Adım 1: MailPoet’i Yükleme

Öncelikle, WordPress panonuza MailPoet’i yükleyin ve etkinleştirin. 1000 aboneniz oluncaya kadar eklentiyi ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

İndirdikten sonra haber bültenlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

2. Adım: Mailpoet ile ilk Bülteninizi Oluşturma

Bülteninizi oluşturmak için şu adrese gidin: MailPoet »E-postalar WordPress kontrol panelinizde. Artık ekranınızda 4 farklı seçenek göreceksiniz.

  • Bülten
  • Hoşgeldiniz E-postası
  • Son Mesaj Bildirimleri
  • WooCommerce

Tıkla Oluşturmak altındaki düğme Bülten.

MailPoet şablonları

Bu sizi bülteniniz için bir şablon seçebileceğiniz yeni bir ekrana götürecektir. Markanıza en uygun olanı seçin. Birini bulamazsan endişelenme. Şablonunuzu daha sonra özelleştirebilirsiniz.

Posta kağıdı şablonu

3. Adım: E-posta Şablonunuzu Özelleştirme

Şablonu seçtikten sonra, gereksinimlerinizi karşılamak için sürükle ve bırak oluşturucusunu kullanarak özelleştirmeye başlayabileceğiniz yeni bir ekrana yönlendirileceksiniz..

Solunuzda sayfa oluşturucu olacak ve sağınızda içerik, sütun, stil ve önizleme gibi tüm stil öğelerinizi göreceksiniz.

Posta kağıdı şablonunu özelleştirme

Ekranınızın üstünde, alanınızı ekleyebileceğiniz iki alan göreceksiniz. konu satırı ve metni önizle. Öyleyse metninizi buraya ekleyin.

Şablondaki herhangi bir öğeyi değiştirmek için farenizi belirli bölümün üzerine getirin; ayarları görürsünüz, simgeleri siler, kopyalar ve taşırsınız. Değişiklik yapmak için ayarlar simgesini kullanın. İsterseniz bir bölümü silebilir veya çoğaltabilirsiniz.

Mailpoet özelleştirmesi

Bir bölümü bir yerden başka bir yere taşımak için Sürüklemek için Sürükle simgesini kullanın ve ardından yerleştirmek istediğiniz yere bırakın. Sağ tarafınızdaki seçenekleri kullanarak arka plan rengi vb. Sütunlar ve stiller de ekleyebilirsiniz..

MailPoet_Newsletter

Bir kez bittiğinde, Sonraki düğmesini tıklayın. Bu, değişikliklerinizi otomatik olarak kaydeder ve sizi bülteninizi gönderebileceğiniz yeni bir sayfaya götürür.

4. Adım: Bülteninizi Gönderme

Son adım, bülteninizi göndermektir. Tıkladıktan sonra Sonraki önceki adımda, birkaç farklı alan seçeneği içeren bir ekrana yönlendirilirsiniz. Birincisi konu satırınızı eklemektir.

İkincisinde, kitlenizi segmentlere ayırmak için bir liste seçebilirsiniz. Son olarak, gönderenin ve alıcının e-posta adreslerini ekleyin.

MailPoet_Emails_

Ayrıca, e-postalarınızı Planlamak seçeneği. Bu seçeneği işaretlediğinizde, e-postalarınızı göndermek istediğinizde tarih ve saat ekleyebileceğiniz yeni bir alan açılır..

MailPoet haber bültenleri

Her şey eklendiğinde, gönder düğmesine (hemen göndermek istiyorsanız) veya zamanlama düğmesine (daha sonra için zamanlamak istiyorsanız) basın.

MailPoet ile e-posta bültenleri göndermek bu kadar kolay.

MailPoet Premium ile Gelişmiş E-postalar Gönderme

Eklentinin ücretsiz sürümü yalnızca 1000 aboneye e-posta göndermenize izin verir ve sınırlı istatistikler ve diğer özellikler sunar.

MailPoet’in premium sürümü ile şunları elde edersiniz:

  • 1000’den fazla aboneye e-posta gönderebilme
  • Google Analytics ile kolay entegrasyon da dahil olmak üzere her abone ve bülten için ayrıntılı istatistikler içeren gelişmiş bir istatistik panosu
  • Abonelerinizin bültenlerinizi almasını sağlamak için iyileştirilmiş yayınlanabilirlik, spam puanı testi ve otomatik hemen çıkma yönetimi
  • Ayarlarınızın bireysel optimizasyonu dahil öncelik desteği

MailPoet ayrıca WordPress.org’da WooCommerce, İletişim Formu 7 ve Gravity Forms gibi diğer hizmetlerle entegre olmasını sağlayan birkaç eklenti eklentisine sahiptir..

MailPoet Kullanımına İlişkin Kararımız

Basit e-posta bültenlerini doğrudan WordPress kontrol panelinizden yönetmenin kolay bir yolunu arıyorsanız, MailPoet iyi bir seçimdir. WordPress.org dizinindeki en popüler ve yüksek puan alan e-posta bülten eklentilerinden biridir.

Tetikleyiciler, segmentasyon, analitik ve raporlama veya daha iyi teslim edilebilirlik için daha fazla seçeneğe ihtiyaç duyan daha gelişmiş e-posta pazarlamacıları için AWC, ConvertKit veya Constant Contact gibi MailChimp’e mükemmel bir alternatif olan bağımsız bir e-posta bülten servisi.

MailPoet’in eksik olduğu temel özelliklerden biri, katılım formları için daha iyi tasarımlardır. Kaydolma formları temanızın form stilini varsayılan olarak kullanır. Daha iyi tasarlanmış kaydolma formları veya pop-up’lar, açılır pencereler vb. Gibi yüksek dönüşüm sağlayan formlar ve A / B bölme testi gibi özellikler için daha fazla seçenek istiyorsanız, benzer bir eklenti kullanmanızı öneririz OptinMonster. OptinMonster, her ikisini de kullanmak istiyorsanız MailPoet ile kolayca entegre olabilir.

MailPoet Newsletters’a 5 üzerinden 4 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

MailPoet’i Şimdi Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me