OptinMonster Review 2020: En İyi Optin ve Dönüşüm Aracı mı?

E-posta listesi kayıtlarınızı artırmak ister misiniz?? OptinMonster bugün piyasadaki en iyi dönüşüm ve potansiyel satış oluşturma aracıdır.


Bu OptinMonster incelemesinde, eklentinin özelliklerine ve onu WordPress destekli web siteleri için en iyi olası satış yaratma aracı haline getireceğiz..

OptinMonster incelemesi - En İyi WordPress Aday Müşteri Oluşturma Eklentisi

Olası Satış Yaratma Eklentisine Neden İhtiyacınız Var??

E-posta, kullanıcılarınıza ve müşterilerinize ulaşmanın en uygun maliyetli yoludur. Ama ihtiyacın var potansiyel müşterilerinizin e-posta adreslerini alın önce herhangi bir e-posta gönderebilirsiniz. Açık görünüyor, değil mi? Elbette, kullanıcılara istenmeyen e-postalar göndermeye spam gönderme denir ve spam gönderen taktikleri kullanmak işletmeniz ve web siteniz için zararlı olacaktır. Dikkatli davranmalısınız.

Bu nedenle web sitelerinin e-posta adresinizi ve sizinle iletişim kurmadan önce izninizi istediğini görüyorsunuz. Facebook, Twitter ve Instagram gibi büyük web siteleri bile dikkatli e-posta pazarlamacılığına girer ve e-posta adresinizi ister. Gerçekten EN İYİ ve en güçlü çevrimiçi pazarlama aracı.

Sorun şu ki, web sitenize basit bir kayıt formu eklemek tek başına iyi çalışmıyor. Kullanıcılar genellikle bu “temel” kayıt formlarını yok sayar.

Olası satış oluşturma eklentisi olmadan, bugün web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların% 70-90’ı bir daha asla geri gelmeyecek. Ancak, düzgün bir şekilde entegre edilmiş ve akıllıca kullanılan olası satış yakalama eklentisi, bu ziyaretçileri abonelere ve ödeme yapan müşterilere dönüştürmenize yardımcı olabilir.

OptinMonster İncelemesi: İşinizi Büyütmenize Nasıl Yardımcı Olur

OptinMonster sadece bir optin’den daha fazlası & olası satış yaratma aracı. E-posta listenizi büyütmenize, ayrıca satışları ve geliri artırmanıza yardımcı olan eksiksiz bir dönüşüm optimizasyon yazılımıdır.

Çok sayıda farklı kullanım durumu bulabilmenize rağmen, incelememizde, bir yayıncı veya e-ticaret satıcısıysanız OptinMonster’ın işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğini açıklayacağız.

Yayıncılar için OptinMonster

Yayıncıysanız, aşağıda nasıl yapılacağına dair birkaç örnek verilmiştir OptinMonster işinizi büyütmenize yardımcı olabilir.

1. E-posta Listenizi Hızla Büyütün

OptinMonster, dönüştüren göz alıcı bir optin formu oluşturmayı kolaylaştırır. Davranış algılama teknolojisi ile doğru kampanyaları doğru zamanda doğru ziyaretçilere gösterebilirsiniz. Bu şekilde, ziyaretçileriniz e-posta listenize abone olmaya en uygun olduğunda optin formlarınızın görüntülendiğinden emin olabilirsiniz.

optinmonster yönlendiren algılama örneği

Örneğin, nişinizdeki en iyi bir blogda sizden bahsedildiyse, belki de yalnızca o blogdan ziyaret eden kişiler için hedefli bir kampanya istersiniz. OptinMonster ile, ziyaretçilerinizi abonelere dönüştürmek için yönlendirme kaynağını temel alan yüksek düzeyde özelleştirilmiş mesajlar gösterebilirsiniz.

Benzer şekilde, kullanıcı davranışına, sitenizin sayfasına, ziyaretçilerin bulunduğu yere ve cihaza (masaüstü, mobil veya tablet) ve daha fazlasına göre hedefli bir kampanya yürütebilirsiniz.

2. Sayfa Görüntülemeleri Artırma

optinmonster sayfa görüntüleme sayısını artırır

E-posta listenizi büyütmenin yanı sıra, OptinMonster sayfa görüntülemelerinizi büyütmenize yardımcı olabilir. Evet / Hayır özelliğiyle birlikte davranış algılama kuralları ile etkileşimli web sitesi ziyaretçilerinizi en popüler sayfalarınıza yönlendirir.

3. İlk Kez Ziyaretçilerinizi Düzenli Ziyaretçilere Dönüştürün

Araştırmalar, ilk kez gelen ziyaretçilerin% 70’inden fazlasının sitenize geri dönmeyeceğini gösteriyor. Çoğu durumda, bu pazarlama çabalarınızın yaklaşık% 98’inin boşa gideceği ve müşteri kazanımlarında da para kaybedeceğiniz anlamına gelir.

Bir e-posta listesiyle, ziyaretçilerinizle bağlantı kurabilir ve sitenizi daha sık ziyaret etmeye teşvik edebilirsiniz..

Potansiyel müşterileriniz sitenizden ayrılırken boş bir şekilde oturmak yerine, ziyaretçilerinizin ayrılmak üzere olduğu anda hedefli bir kampanya veya pop-up formu göstermek için OptinMonster’ı kullanabilirsiniz. Bu şekilde, ilk ziyaretçilerinizin% 2-4’ünü ek bir aboneye dönüştürebilir ve muhtemelen normal ziyaretçilere dönüştürebilirsiniz..

E-Ticaret için OptinMonster

Bir e-Ticaret satıcısıysanız, aşağıda birkaç yol vardır OptinMonster işinizi büyütmenize yardımcı olabilir.

1. Sepeti Terk Etmeyi Azaltın

Alışveriş sepetini terk etme, muhtemelen e-Ticaret perakendecilerinin üstesinden gelmesi gereken en büyük zorluktur.

OptinMonster’ın çıkış amacı teknolojisi, ziyaretçileri terk etmek için hedefli bir kampanya gösterir ve ayrılmadan önce dönüşüm sağlamalarını teşvik eder.

e-ticaret listesi oluşturma açılır penceresi

Aşağıda, terk eden ziyaretçilerinize gösterebileceğiniz birkaç kampanya fikri bulunmaktadır:

 • Bir destek temsilcisiyle sohbet etme daveti
 • Bir satın alma işlemini teşvik etmek için özel bir indirim teklifi
 • E-posta listenize katılarak olası satış mıknatısınızı indirme daveti

2. E-posta Listenizi Büyütün

Tabii ki, bir e-posta listesi oluşturmak e-Ticaret işiniz için hayati önem taşımaktadır. OptinMonster ile e-posta listenizi büyütmek ve abonelerinizi müşterilere dönüştürmek için yüksek hedefli kampanyalar oluşturabilirsiniz.

İlişkili: E-posta listenizi nasıl büyütürsünüz, FAST!

3. Yerinde Yeniden Hedefleme

“Yeniden hedefleme”, e-Ticaret endüstrisinde bir terimdir.

Geleneksel yeniden hedefleme, müşterilerinizi sitenizden kişiselleştirilmiş reklamlarla ayrıldıktan sonra hedefleyen yeniden hedeflemedir.

OptinMonster koşmanıza izin verir yerinde yeniden hedefleme özelleştirilmiş çıkış açılır kampanyası isteyerek potansiyel müşterilerinizi sitenizden ayrılmadan önce hedefleyen.

Çıkış açılır penceresi, müşterilerinizin ayrılmak üzere oldukları tam anda tetiklenir.

OptinMonster ile Güzel Optin Formlar Oluşturma

OptinMonster sana yardım eder e-posta kayıtlarınızı güçlendirin. Web sitenize ekleyebileceğiniz birçok farklı türde optin ile birlikte gelir.

 • Işık kutusu açılır pencereleri
 • Slidein Optin formları
 • Mobil Cihazlara Uygun Pop-up’lar
 • İçerik seçeneklerinin altında
 • Yüzen çubuk optin formları
 • Kenar çubuğu optin formları
 • ve dahası

Tüm bu optin formları, sezgisel sürükle ve bırak oluşturucusuyla sonsuz şekilde özelleştirilebilir. Oluşturduğunuz tüm seçenekler için kendi renklerinizi, yazı tiplerinizi, resimlerinizi ve metninizi kullanabilirsiniz.

Aslında Dönüştüren Optinler

OptinMonster, dönüşümlerinizi artırmak için tasarlanmış muhteşem özelliklerle birlikte gelir.

Niyet Teknolojisinden Çıkış – Çıkış amacı, kullanıcı web sitenizden ayrılmak üzereyken optin formlarınızı göstermenize olanak tanır.

OptinMonster'da Intent teknolojisinden çıkın

Kaydırma Tabanlı Tetikleyiciler – Bir kullanıcı sayfayı aşağı kaydırdığında bir açılır pencere veya başka bir optin formu görüntüle.

Sayfa Düzeyinde Hedefleme – Farklı sayfalar için hedeflenmiş seçenekler oluşturmanıza olanak tanır.

OptinMonster'da sayfa düzeyinde hedefleme

Kolay A / B Testi – Hangisinin size en iyi dönüşümü sağladığını test etmek için farklı seçenekler çalıştırın.

Zaman Bazlı Tetikleyiciler – Müşterilerinize ziyaretleri sırasında doğru zamanda iyi yerleştirilmiş bir teklif gösterin.

Yerleşik Analytics – OptinMonster size optin’lerinizin ne kadar iyi olduğunu gösterir. Bu, en iyi sanatçılarınızı bulmanıza ve stratejinizi optimize etmenize yardımcı olur.

Coğrafi yer hedefleme – Ziyaretçilerinizin coğrafi yerlerine göre hedeflenen kampanyaları gösterin.

MonsterLinks 2 adımlı optins – Bir ziyaretçi bir resmi veya bağlantıyı tıkladığında bir açılır pencere formu görüntüle.

Hareketsizlik sensörü – Etkin olmayan ziyaretçileri hedefleyin ve onları abonelere dönüştürün.

OptinMonster ile Tam Ekran Karşılama Kapıları

Kullanıcılarınızın dikkatini hemen çekmek ister misiniz? Hiçbir şey tam ekran harekete geçirici mesajdan daha iyi çalışmaz. Harika çalışıyor ve başka hiçbir araç bunu OptinMonster’dan daha iyi yapamaz.

Piyasadaki olası satış oluşturma araçlarının çoğu kullanıcıları farklı bir sayfaya yönlendirir. Bu, sitenizi giriş sayfalarını kullanmaktan dolayı Google tarafından cezalandırılma riskine sokar.

OptinMonster, kullanıcıları yönlendirmeden tam ekran bir karşılama kapısı veya geçiş reklamı görüntüler. Bu, kullanıcılarınıza tam ekran bir harekete geçirici mesaj görüntülemenin en güvenli yoludur.

OptinMonster tarafından oluşturulan tam ekran karşılama kapısı

OptinMonster’ın sürükle ve bırak üreticisi ile, dönüşüm oranlarınızı tavanda artıracak oldukça ilgi çekici karşılama kapıları oluşturabilirsiniz.

OptinMonster ile Akıllı MonsterLinks ™

OptinMonster MonsterLinks ™ adlı başka bir harika özellik ile geliyor. Web sitenizdeki herhangi bir bağlantıya veya resme 2 adımlı bir optin ekler.

Zeigarnik Etkisi olarak bilinen ve başlatanların süreci bitirme olasılığının daha yüksek olduğunu belirten psikoloji ilkesini kullanır..

Kullanıcı zaten bir eylem başlattığından (bağlantıyı veya düğmeyi tıklayarak), işlemi tamamlama (abone olma) olasılığı daha yüksektir, bu da MonsterLinks’i web sitenizdeki herhangi bir geleneksel abone formundan çok daha etkili hale getirir..

MonsterLinks

OptinMonster ile MonsterEffects ™ ile Kullanıcıları Katılım

OptinMonster, tercihlerinizin daha çekici ve etkileşimli görünmesini sağlamak için MonsterEffects ™ adlı bir dizi görsel efektle birlikte gelir.

Bu efektler, pop-up pencerenize özel CSS efektleri ekleyerek ziyaretçilerinizin dikkatini çekmenize ve dönüşümü artırmanıza yardımcı olur. OptinMonster 26 dahili CSS3 animasyon efektleri pop-up’larınıza uygulayabileceğiniz.

Bu efektler güzeldir ve kullanıcılar tarafından anında fark edilir. Ayrıca pop-up’larınızın canlı görünmesini sağlar ve web sitenizdeki kullanıcı deneyimini geliştirir.

OptinMonster Yarışmaya Karşı Nasıl Biriktiriyor?

OptinMonster kurşun üretimi söz konusu olduğunda en iyi üründür. OptinMonster’ın diğer olası satış oluşturma araçlarına kıyasla üstün olduğu birkaç alana bir göz atalım.

1. Çok sayıda özellik

OptinMonster’ın bazı harika özellikleri:

 • Sürükle ve bırak oluşturucu: Güçlü sürükle ve bırak oluşturucu, dakikalar içinde çarpıcı optin formları oluşturmayı kolaylaştırır.
 • Kampanya türleri: OptinMonster, ziyaretçilerinize ışık kutusu pop-up’ı, tam ekran karşılama matı, sürgülü kaydırma kutusu, kayan çubuk, geri sayım sayacı gibi en dikkat çekici teklifleri göstermek için 8 farklı kampanya türüyle birlikte gelir.
 • Kampanya tetikleyicileri: Akıllı kampanya tetikleyicilerini kullanarak, doğru kampanyaları doğru kişiye doğru zamanda görüntüleyebilirsiniz. OptinMonster, çıkış amacı, kaydırma tetikleyici, hareketsizlik sensörü vb.Gibi diğer olası satış yaratma çözümlerinden daha fazla kampanya tetikleyicisi sağlar..
 • Hedeflenen kampanyalar: OptinMonster, kullanıcı davranışlarını tespit etmenin yanı sıra trafik kaynağına, web sitenizin sayfasına veya bölümüne, coğrafi konumunuza ve ziyaretçilerinizin cihazlarına göre hedefli kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır.
 • Kusursuz entegrasyonlar: Favori e-posta pazarlama hizmetlerinizi OptinMonster ile entegre etmek çok kolay.
 • Eyleme Geçirilebilir Analizler: OptinMonster, olası satış yaratma kampanyalarınızın ne kadar iyi performans gösterdiğini belirlemenize yardımcı olacak ayrıntılı istatistikler sunar. Ayrıca A / B olası satış yaratma fikirlerinizi test edebilir ve kitlenizle en iyi şekilde çalışanlara sadık kalabilirsiniz.

2. Kolay Kullanım

OptinMonster, mutlak bir başlangıç ​​olsanız bile olası satış yaratma kampanyası oluşturmayı kolaylaştırır. İşaret edip tıklayabilirseniz güzel tasarım formları oluşturabilirsiniz, tasarım veya kodlama becerisine gerek yoktur.

Arayüzü düzenli, bu da optin formları oluşturmayı diğer araçlardan çok daha kolay hale getiriyor. Bunun da ötesinde, yerleşik şablonlar başlamayı kolaylaştırır, böylece her zaman sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız.

Ayrıca, tüm favori e-posta pazarlama hizmetlerinizle sorunsuz entegrasyon sağlar, böylece dönüşüm sağlayan bir potansiyel müşteri oluşturma kampanyası kolayca oluşturabilirsiniz.

3. Her Türlü İşletmeler için Mükemmel

OptinMonster olası satış yaratma aracından bekleyebileceğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir. Bir yayıncı, e-ticaret tüccarı, B2B işi veya başka bir pazarlamacı olun, OptinMonster’ı son derece yararlı bulacaksınız.

4. Yüksek Performans

OptinMonster barındırılan bir platform olduğundan, WordPress için oluşturulan diğer pop-up eklentileri gibi sunucu kaynaklarını tüketmez. Bu, sitenizi yavaşlatmadan her zaman yüksek performansın sağlandığı anlamına gelir.

Bu en iyi WordPress açılır pencere eklentilerine göz atın.

OptinMonster Fiyatlandırması & Destek

optinmonster fiyatlandırma planları 2020

OptinMonster için fiyatlandırma, tüm temel araçlarla birlikte tek bir site lisansı için ayda 9 ABD dolarından başlar. Artı planları, Temel plandaki her şeyin yanı sıra çıkış amacı teknolojisi, MonsterLinks, hareketsizlik sensörü vb.Gibi gelişmiş özellikleri içeren aylık 19 $ ‘a mal oluyor. 3 site için.

Büyüme planı 5 siteyi destekler, Profesyonel’de her şeyi içerir ve özel marka eklemenize olanak tanır, böylece uygulama kendi sitenize benziyor. Ayrıca, aylık $ 49 karşılığında etkinlik günlüğü ve istemci giriş ayrıntılarına erişebilirsiniz.

Ücretli bir çözüm olarak, OptinMonster Bilet tabanlı bir sistem üzerinden premium destek ile geliyor. Biletler için yanıt süresi inanılmaz derecede hızlı. Üründe ve müşterilerinin dönüşüm gereksinimlerinde deneyimli uzmanlardan oluşan kendi şirket içi destek ekibi var..

Kendi başlarına bir şeyler yapmak isteyenler için de kapsamlı belgeler mevcuttur. Bu, eğiticileri, nasıl yapılır kılavuzlarını ve videoları içerir. OptinMonster’ın Dönüşüm Optimizasyonu blogu dönüşüm oranlarınızı artırmanın en iyi yollarıyla ilgili makaleleri düzenli olarak yayınlar.

Ayrıca, OptinMonster vs Sumo arasındaki bu karşılaştırmaya da göz atmak istersiniz.

En İyi Olası Satış Oluşturma Aracı Olarak OptinMonster ile İlgili Kararımız

OptinMonster, piyasadaki herhangi bir dönüşüm optimizasyonu / potansiyel satış oluşturma aracı tarafından sunulan en kapsamlı özellik setini sunar.

Kullanım kolaylığı açısından, şimdiye kadar denediğimiz diğer tüm araçları kolayca gölgede bırakıyor. Kullanımı son derece kolaydır ve tüm popüler e-posta hizmetleri, CMS ve e-Ticaret platformlarıyla çalışır.

Güvenle söyleyebiliriz ki OptinMonster en iyi potansiyel müşteri oluşturma ve dönüşüm optimizasyon aracıdır. 5/5 yıldız veriyoruz, işte değerlendirme puanımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

OptinMonster’ı Şimdi Alın »
OptinMonster Kuponuna Bakın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map