Pretty Links Review – Ortaklık Bağlantılarını Kolaylıkla Yönetin

WordPress’te satış ortağı bağlantılarınızı, yönlendirmelerinizi ve sosyal bağlantılarınızı yönetmek için bir eklenti mi arıyorsunuz? Pretty Links eklentisi, bağlantılarınızı yönetmenize yardımcı olmak için tam olarak bunu yapar (artı çok daha fazlası!). Bu eklenti ile WordPress bağlantılarınızı kolayca kısaltabilir, gizleyebilir, izleyebilir ve paylaşabilirsiniz.


Bu Pretty Links incelemesinde, özelliklerine, işlevlerine, fiyatlandırmasına ve daha fazlasına göz atacağız.

Pretty Links Hakkında

Pretty Links güçlü bir hepsi bir arada WordPress link yönetimi eklentisidir. WordPress sitenizde başka bir URL’ye yönlendirebileceğiniz temiz, basit URL’ler oluşturmanıza olanak tanır. Mevcut site içeriğiniz veya bağlı kuruluş bağlantıları gibi harici bağlantılar için yönlendirmeler oluşturabilir, gruplayabilir ve bu eklentiyi kullanarak bunları birden fazla platformda kolayca paylaşabilirsiniz.

Uzun, çirkin bağlı kuruluş bağlantılarınızı güzel bağlantılara dönüştürmenizi sağlar. Bir blog yazarı veya satış ortağı pazarlamacısıysanız, bu eklentinin WordPress’te satış ortağı bağlantıları eklemenizi ve düzenlemenizi sağlayan bir dizi özelliği vardır.

Ayrıca, sosyal medya platformlarında ve e-posta kampanyalarınızda paylaşabileceğiniz yayınlarınızı ve sayfa URL’lerinizi kısaltmanıza olanak tanıyan bir bağlantı kısaltıcı araçtır. TinyURL, budurl ve bit.ly gibi diğer URL küçültme hizmetlerinin aksine, bu eklenti kendi alan adınızdan kaynaklanan kısa bağlantılar oluşturmanıza izin verir.

Pretty Links bir bağlantı yönetim aracı daha fazladır; ayrıca bir bağlantı izleme özelliği vardır. Güzel URL’nizdeki her isabeti izler ve trafik kaynağı, tarayıcı, işletim sistemi, ana bilgisayar vb.İle ilgili tam bir rapor sağlar..

Pretty Links İnceleme: Pretty Links ile Başlarken

Pretty Links, temiz bir arayüze sahip basit ve kullanımı kolay bir WordPress eklentisidir.

Başlamak için eklentiyi WordPress sitenize yüklemeniz gerekir. Adım adım açıklamalı bir kılavuza ihtiyacınız varsa, WordPress eklentisinin nasıl yükleneceği ile ilgili eğiticimiz.

Eklenti sitenize yüklendikten sonra, eklenti lisansını etkinleştirmeniz gerekir. Ziyaret etmek Pretty Link »Etkinleştir Pro WordPress kontrol panelinizden ve eklenti lisansınızı girin.

etkinleştirme-güzel-bağlantılar

Eklenti lisansınızı etkinleştirdiğinize göre, şu adresi ziyaret ederek eklentinin ayarlarını inceleyebilirsiniz. Pretty Link »Seçenekler.

Oldukça-bağlantılar-seçenekleri

İlk seçenek, Genel, siteniz için yedek bir URL eklemenize olanak tanır. WordPress kurulumunuza işaret eden başka bir alan adınız varsa, buraya bir kontrol koyarak bu seçeneği etkinleştirebilirsiniz..

Her seçenek öğesinden sonra, hızlı bilgi seçeneğin yapmanıza izin verdiği şey hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayabileceğiniz yeri işaretleyin.

Oldukça-bağlantılar-seçenekleri-hızlı-info

İkinci seçenek, Bağlantılar, varsayılan bağlantı seçeneklerinizi yapılandırmanıza olanak tanır.

Bu seçenekten varsayılan bir yeniden yönlendirme türü seçebilir, izlemeyi etkinleştirebilir, nofollow’u etkinleştirebilir, bilgi karakteri sayısını belirtebilir, Google Analytics’i etkinleştirebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Google Analytics’i etkinleştirmek için sitenizde MonsterInsights veya Google Analyticator’ın yüklü olması gerekir.

Oldukça-bağlantılar-default-link-seçenekleri

Ardından, tüm eklenti seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

İlk Güzel Bağlantınızı Oluşturma

İlk güzel bağlantınızı oluşturmak için şu adrese gidin: Pretty Link »Yeni Bağlantı Ekle.

eklenti oldukça bağlantı

İlk olarak, bir yönlendirme türü seçebilirsiniz. 301 kalıcı, 302 geçici, 307 geçici, güzel çubuk vb. Dahil olmak üzere çeşitli yönlendirme türlerini destekler. Örnek olarak, bir satış ortağı bağlantısı için güzel bir bağlantı ekleyeceğimiz için yukarıdaki ekran görüntüsünde 307 geçici bir yeniden yönlendirme seçtik.

Ardından, hedef URL’nizi girmeniz gerekir. Sitenize dahili bir bağlantı veya buraya harici bir satış ortağı bağlantısı ekleyebilirsiniz. Örneğin, yukarıdaki ekran görüntüsüne Avada WordPress temasının satış ortağı URL’sini ekledik.

Ardından, bir Güzel Link slug eklenti tarafından otomatik olarak oluşturulur. Otomatik oluşturulan bilgi rastgele bir harf kombinasyonudur, böylece kolayca okunabilir bir ad düzenleyebilir ve verebilirsiniz. Yukarıdaki örnekte, temanın adını kullandık, Avada, güzel bağlantı sümüklübesi olarak.

Ardından, güzel bağlantınız için bir başlık ekleyebilirsiniz. Bu örnekte temanın adını ekledik, Avada, başlık olarak.

Bağlantınıza notlar da ekleyebilirsiniz.

Ardından, Gelişmiş seçenekler gelişmiş bağlantı seçeneklerini yapılandırmak için bağlantı.

Oldukça-bağlantılar-ileri-seçenekleri

İlk olarak, bağlantınızı bir gruba ekleyebilirsiniz. Pretty Links, bağlantılarınızı gruplara ekleyerek düzenlemenizi sağlar. Önceden oluşturulmuş gruplarınız varsa, seçeneklerden birini seçebilir veya yalnızca yeni bir grup oluşturabilirsiniz. Yeni Grup Ekle buton.

Bu örnekte, önceden oluşturulmuş grubu seçtik Satış Ortağı Bağlantıları. Bağlantılardan önce gruplar oluşturmak ve yapılandırmak için şu adrese gidebilirsiniz: Pretty Link »Gruplar.

Ardından, Takip etme seçeneği. Varsayılan olarak işaretlenmiştir, çünkü varsayılan bağlantı seçeneklerinden ayarladık.

Ardından, parametre yönlendirme ve izleme seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Gelişmiş Seçeneklerin altında şunu görebilirsiniz: Profesyonel Seçenekler. Bu seçenek bağlantı otomasyon özelliklerini içerir.

Oldukça-bağlantılar-yanlısı seçenekleri

Sona erme bağlantı seçeneğini belirleyebilirsiniz, ancak bağlantıların süresi dolduktan sonra süresi dolmuş bir yönlendirme bağlantısı ayarlamak için çok dikkatli olmanız gerekir. Yayınlarınızda ve sayfalarınızda bu bağlantıyla değiştirmek istediğiniz anahtar kelimelerin bir listesini ekleyebilirsiniz.

Bu örnekte, temayla ilgili 2 anahtar kelime ekledik. Anahtar kelime değiştirme sayısı eklenti seçeneklerinden tanımlanabilir.

Tüm bağlantı seçeneklerini yapılandırdıktan sonra, Oluşturmak bağlantınızı kaydetmek için düğme.

WordPress Yazılarınıza Güzel Bağlantı Ekleme

Pretty Links, güzel bağlantılarınızı doğrudan yayınlarınıza eklemenizi sağlar. Bir yayında yeni bir hoş bağlantı oluşturabilir veya mevcut bir hoş bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yayınınıza hoş bir bağlantı eklemek için yayın düzenleyicinizi görsel modda açın. Orada bir Güzel Bağlantı Ekle araç çubuğundaki simge.

insert-güzel-link-ikon

Simgeyi tıkladığınızda, yeni ve güzel bir bağlantı ekleme seçeneklerini göreceksiniz.

eklenti yeni-güzel-link-to-a-yazı

Mevcut bir hoş bağlantıyı kullanmak istiyorsanız, Mevcut Güzel Bağlantıyı Kullan seçenek.

WordPress yayınlarınıza ve sayfalarınıza hoş bağlantılar eklemek kolaydır.

Çok sayıda güzel bağlantı ekledikten, içerik yazdıktan ve yayınınızı yayınladıktan sonra, yayın için sosyal medyada ve diğer platformlarda paylaşabileceğiniz bir kısa bağlantı oluşturmak isteyebilirsiniz. Pretty Links kolaylaştırır.

Yayın düzenleyicisi sayfasında, Kalıcı Bağlantınızın yanında Düzenle düğmesini tıkladığınızda yeni bir düğme görürsünüz: Kısa Bağlantı Al.

get-Kısa bağlantı-güzel-bağlantıları

Sadece bağlantıyı tıklayın ve yayınınız için bir kısa bağlantı alacaksınız.

kopyalamaya karşı Kısa bağlantı

Artık bağlantıyı kopyalayıp sosyal platformlarınızda paylaşabilir veya e-posta abonelerinize gönderebilirsiniz.

Güzel Bağlantılarınızı Görüntüleme ve Paylaşma

Oluşturduğunuz güzel bağlantıları görüntülemek için şu adrese gidebilirsiniz: Güzel Linkler »Güzel Linkler kontrol panelinden. Orada, hoş bağlantılar listenizi göreceksiniz.

Herhangi bir bağlantıya fareyle gelirseniz, Twitter paylaşım simgesi, e-posta simgesi, bağlantı tıklama istatistikleri, bağlantı düzenleme ve daha fazlası dahil farklı seçenekler görürsünüz..

Oldukça-bağlantılar-liste

Bir gönderiye giden güzel bir bağlantıyı paylaşmak istiyorsanız, altındaki Twitter simgesini tıklayıp paylaşabilirsiniz. Benzer şekilde, güzel bağlantıyı e-postalarda da paylaşabilirsiniz.

Pretty Links: Fiyatlandırma ve Destek

Pretty Links ücretsiz bir premium WordPress eklentisidir. Ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz Güzel Linkler Lite resmi WordPress eklenti deposundan ve istediğiniz kadar sitede kullanın.

Gelişmiş özellikler ve seçenekler için premium planlarını satın almanız gerekir. 3 fiyatlandırma planı vardır: Acemi, pazarlamacı, ve Süper İştirak.

Oldukça-bağlantılar-fiyatlandırma

Acemi plan normalde yıllık 118 $ maliyeti. 1 web sitesinde Pretty Links kullanmanıza izin verir. Özellikleri arasında gelişmiş yönlendirme türleri, otomatik olarak güzel bağlantılar oluşturma ve anahtar kelimeleri otomatik bağlama.

pazarlamacı plan normalde yıllık 198 $ ‘dır. Bu plan, eklentiyi en fazla 5 web sitesinde kullanmanızı sağlar. Başlangıç ​​planında bulunan tüm özellikleri içerir ve gelişmiş eklentiler ekler.

Süper İştirak planın normal fiyatı yıllık 398 dolar. Bu planla, en fazla 25 web sitesi için eklenti lisansı alırsınız. Başlangıç ​​ve Pazarlamacıda sağlanan tüm özellikleri içerir ve ayrıca öncelikli destek sunar.

Ayrıca şunu da kontrol et: WordPress için En İyi Bağlı Kuruluş Eklentileri.

Tüm planlarda 1 yıllık destek ve güncelleme alacaksınız. Pretty Links ile ilgili en iyi şey, eklentiden memnun kalmazsanız 14 gün boyunca% 100 risksiz para iade garantisi alabilmenizdir..

Eklentide tam bir makale seti var Kullanım kılavuzu eklentiyi yapılandırmanıza ve kullanmanıza yardımcı olmak için. Premium destek için, Pretty Links web sitesine giriş yaparak bir destek isteği göndermeniz gerekir.

WordPress Sitenizde Güzel Bağlantılar Kullanma Hakkındaki Kararımız

Pretty Links eklentisi, bağlantı yönetimi, otomasyon, satış ortağı yönetimi ve kısa bağlantılar için güçlü bir eklentidir. Bağlı kuruluş bağlantıları eklemenize, diğer bağlantıları düzenlemenize ve yönetmenize olanak tanıyan eksiksiz bir özellik setine sahiptir. Bağlantılarınızı kolayca kısaltabilir ve hoş bağlantılar yapabilirsiniz.

Pretty Links kullanmak oldukça kolaydır. WordPress arayüzünü bilen herkes bu eklentiyi kullanabilir. Bağlantılarınızı bir profesyonel gibi yönetmek için bu eklentiyi kullanmak için herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız yoktur.

Pretty Links’in, bağlı pazarlamacılar, blogcular, sosyal medya pazarlamacıları ve WordPress bağlantılarını çekici ve akılda kalıcı hale getirmek isteyen herkes için mükemmel bir hepsi bir arada bağlantı yönetimi eklentisi olduğuna inanıyoruz..

Biz 5 üzerinden 5 vermek. İnceleme puanımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Şimdi Pretty Links Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map