RafflePress İnceleme: En İyi WordPress Giveaway Eklentisi?

Bir hediyeyi nasıl çalıştıracağınızı merak ediyor musunuz? RafflePress, piyasadaki en iyi WordPress hediye eklentisi olmakla övünür. Bu derlemede, en güçlü ve kullanıcı dostu WordPress yarışma eklentisi olup olmadığını öğrenmek için RafflePress eklentisine ve özelliklerine bir göz atacağız.


Başlayalım.

RafflePress hakkında

rafflepress-eşantiyon-eklentisi

RafflePress başarılı bir çevrimiçi yarışmayı kolaylaştıran yepyeni bir WordPress hediye eklentisidir. RafflePress ekibi, WordPress hediye eklentilerinin çoğunun şişkin, buggy, yavaş ve kullanımı zor olduğunu fark etti. Böylece, hem güçlü hem de kullanımı kolay bir hediye eklentisi sağlamak amacıyla RafflePress’i oluşturdular.

RafflePress, WPBeginner tarafından onaylanmış resmi bir eklentidir ve SeedProd’un Coming Soon Page eklentisinin yaratıcısından gelir. SeedProd, 2018 yılında OptinMonster, WPForms ve MonsterInsights gibi popüler eklentilerin arkasındaki şirket olan Awesome Motive Inc.’e katıldı..

RafflePress ile Neden Hediye Vermelisiniz??

wordpress hediye eklentisi

İlk etapta neden bir hediye yarışması oluşturmanız gerektiğini merak ediyorsanız, bazı avantajlara göz atalım:

1. Web Sitesi Trafiğini Artırın
Çevrimiçi bir yarışma düzenlemek, web sitenize daha fazla trafik çekmek için harika bir yoldur. RafflePress kullanıcılarına bir arkadaşlarına başvurmaları veya hediyelerinizi sosyal medyada paylaşmaları durumunda bonus girişleri ile ödüllendiren yerleşik viral paylaşım sunar.

2. E-posta Listenizi Büyütün
Bir hediye verirken, yarışmanız için giriş almak üzere kullanıcıların e-posta listenize kaydolmasını isteyebilirsiniz. İnsanlar yarışmanızı kazanma şansı için abone olmak için acele edecekler.

3. Sosyal Medya Takipçilerini Artırın
Ayrıca, kullanıcılarınızın hediyelarınıza bonus girişler karşılığında sizi Twitter, Instagram, Facebook ve daha fazlasında takip etmelerine izin verebilirsiniz, bu da sosyal medya takipçilerinizi hızla artırabilir.

4. Hedeflenen Olası Satışlar ve Satışlar Yaratın
Başarılı bir hediye almak daha hedefli satışlar ve satışlar elde etmenize bile yardımcı olabilir. Viral bir hediye marka bilinirliğini arttırdığından, işletmenize ve sunduğunuz ürünlere daha fazla kişi tanıtılacak.

Örneğin, KnivesShipFree.com başarılı bir yarışma düzenledi. 10.000 doların üzerinde gelir.

RafflePress İncelemesi: Özelliklere Genel Bakış

rafflepress en iyi wordpress hediye eklentisi

RafflePress çevrimiçi bir hediyeyi kolayca ve başarıyla çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Göze çarpan özelliklerinden bazılarına hızlı bir göz atalım:

 • Sürükle ve Bırak Giveaway Oluşturucu – RafflePress sürükle ve bırak hediye oluşturucusu, bir kod satırına dokunmadan dakikalar içinde bir hediye kampanyası oluşturmanıza olanak tanır.
 • Önceden Oluşturulmuş Hediye Şablonları – İster daha fazla e-posta abonesi, takipçisi vb. Olsun, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için önceden oluşturulmuş hediye şablonları sunarlar.
 • Duyarlı, Mobil Uyumlu – RafflePress hediye widget’ı% 100 duyarlı olduğundan masaüstlerinde, tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünecek.
 • Bakınız-a-Friend – RafflePress Arkadaşına Tavsiye Et özelliğiyle viral hediyeler yaratabilir ve sözleri hızlıca öğrenebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Entegrasyonları – Eklenti, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube ve daha fazlasında aşağıdakileri büyütmenizi kolaylaştırır.
 • Sahtecilik Koruması ve Tek Tıkla Giriş – Tek tıklamayla giriş, dolandırıcılık girişlerini ortadan kaldırırken kullanıcıların yarışmanıza katılmasını kolaylaştırır.
 • Pazarlama ve CRM Entegrasyonları – RafflePress, en iyi e-posta pazarlama hizmetleri ve CRM Yazılımları ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.
 • Hediye Açılış Sayfası – “Dikkat dağıtan ücretsiz” bir hediye açılış sayfası, hediyeniz için daha fazla giriş almanıza yardımcı olur.
 • İzleme ve Yeniden Hedefleme – Dönüşüm hedeflerinize ulaşmak için başarı izleme ve yeniden hedefleme özelliğini kullanın.

Gördüğünüz gibi RafflePress, en başarılı hediyeleri yaratmanıza yardımcı olacak bir ton özellik sunuyor. Şimdi, RafflePress ile viral bir hediye oluşturmanın ne kadar kolay olduğuna bakalım.

RafflePress İncelemesi: Viral Hediye Oluşturmanın En Kolay Yolu

RafflePress kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Yani, bir hediye oluşturmanın zor olacağını düşünüyorsanız,.

RafflePress ile bir hediyeyi nasıl çalıştıracağınıza bakalım.

RafflePress’i yükleyip etkinleştirdikten ve Lisans Anahtarınızı doğruladıktan sonra, ilk hediyenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

WordPress panonuzdaki RafflePress simgesine tıklayın, bu sizi yeni bir pencereye götürecektir. Tıklayın Yeni ekle ekranın üst kısmına yakın.

rafflepress-eklenti yeni eşantiyon

Ardından, hediyenizi adlandırmanız ve bir hediye şablonu seçmeniz istenir. RafflePress, Klasik (herhangi bir hediye türü oluşturmanıza olanak tanır), E-posta Listenizi Büyütün, Arkadaşınıza Tavsiye Edin, Facebook Sayfanızı Büyütün ve daha fazlası gibi hediye şablonları sunar.

rafflepress-şablonlar

Bir şablon seçtikten sonra, hediye ödülü ayrıntılarınızı ayarlayabileceğiniz RafflePress hediye oluşturucuya yönlendirilirsiniz. Sonuçta, size çok sayıda yarışma girdisi kazandıracak harika bir ödül.

Burada ödülün adını seçebilirsin, örneğin “Beats by Dre Headphones”, yarışma ödülünün kısa bir açıklamasını ekleyebilir ve ödülün bir resmini yükleyebilirsin.

rafflepress-yarışma-ödül ayrıntıları

Birden fazla ödülünüz varsa, + Başka Ödül Ekle düğmesi daha fazla eklemek için. Ayrıca hediye paketinizin başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini ve saat dilimini de ayarlayabilirsiniz.

Hakkında en heyecan verici şey RafflePress sundukları tüm eylemlerdir. Hedeflerinize ulaşmak ve insanlara yarışmaya birden fazla giriş vermek için hediyenize istediğiniz kadar eylem ekleyebilirsiniz.

Örneğin, sosyal medyada aşağıdakilerinizi büyütmek istiyorsanız, Bizi Twitter’da takip et ve Bizi Pinterest’te takip et gibi işlemleri seçebilirsiniz..

rafflepress-eylemler-hediye

Ayrıca, bu işlemlerin her birinin hediye katılımcılarına kaç giriş vereceğini de seçebilirsiniz..

Ayrıca, Arkadaşa Öner eylemleri hediyelerinizi viral hale getirmeye yardımcı olabilir. Bu işlemle kullanıcılar yarışmanızı herhangi bir sosyal medya platformunda veya e-postayla paylaşmak için ek girişler alabilirler.

rafflepress-viral hediye

RafflePress ayrıca tasarım seçenekleri sunar. Böylece yazı tipinizi, arka plan renginizi, düzeninizi, düğme renginizi ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

rafflepress-eşantiyon-eklentisi tasarım

Hediyenizi oluşturmayı bitirdikten sonra, paylaşmak da çok kolaydır. Hediye paketinizi çevrimiçi paylaşmak için 3 seçeneğiniz vardır:

 • RafflePress WordPress Bloğu – Hediyeyi WordPress postanıza veya sayfanıza gömmek için RafflePress WordPres Bloğunu kullanın (yeni WordPress blok düzenleyici).
 • WordPress Kısa Kodu – Yarışmanızı klasik WordPress Düzenleyicisine, WordPress temanızın içine veya kenar çubuğu widget’larına gömmek için WordPress Kısa Kodunu kullanın.
 • Hediye Açılış Sayfası – Daha fazla dönüşüm ve etkileşim elde etmek için hediyeniz için dikkat dağıtan bir açılış sayfası oluşturun.

rafflepress-eşantiyon-açılış sayfası

Gördüğünüz gibi, RafflePress ile bir hediye oluşturmak basittir, ancak tam olarak istediğiniz çevrimiçi yarışma türünü oluşturmanıza izin veren güçlü özellikler sunar.

RafflePress için fiyatlandırma

RafflePress 4 farklı fiyatlandırma planı sunar: Plus, Pro, Growth ve Ultimate.

rafflepress fiyatlandırma

RafflePress Plus sadece yılda 49 ABD dolarıdır ve trafiğinizi büyütmek ve daha fazla takipçi almak için ihtiyacınız olan tüm temel araçlarla birlikte gelir. Artı planı, 1 web sitesinde hediye çalıştırmak içindir. Zaman kontrolleri, çoklu ödüller, e-posta doğrulaması, bildirimler, Pro eylemleri (girmek için Twitter’da izleyin gibi) ve daha fazlası gibi özellikler sunar.

Pro planı 3 web sitesi için 99 $ / yıl’dır ve düzenli hediye almak ve onlarla daha fazlasını yapmak isteyen işletmeler ve blogcular için harikadır. Bu plan, Artı planındaki özelliklerin yanı sıra e-posta entegrasyonları, anketler ve anketler, zorunlu işlemler, resim gönderme ve daha fazlası ile birlikte gelir..

Yılda 199 $ ‘a mal olan Büyüme planı, hızlı ve büyük sonuçlar isteyen işletme sahipleri için en iyisidir. Büyüme planı ile Pro ve 20 sitedeki her şeyi, arkadaşınızı yönlendirin (viral), sosyal girişler, hediye açılış sayfası ve daha fazlasını elde edersiniz.

Son olarak, Ultimate planı ömür boyu lisans içindir ve 1 kerelik ücret 349 $ ‘dır..

Bu makaleyi yazarken, normal fiyatlandırmadan% 20 indirimli RafflePress kullanmaya başlayabilirsiniz..

Kararımız: Bir Hediye Oluşturmak için RafflePress Kullanmalısınız?

RafflePress bir sebepten dolayı kendini en iyi WordPress hediye eklentisi olarak adlandırıyor. Daha önce hiç hediye oluşturmadıysanız endişelenmenize gerek yok – RafflePress ile birkaç dakika içinde başarılı bir hediye oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, sundukları özellikler hedeflerinize ulaşmayı daha da kolaylaştırıyor. Sosyal medyanızı takip etmek, e-posta listenizi büyütmek, web sitenizin trafiğini artırmak veya marka bilinirliğini artırmak istiyorsanız, RafflePress ile bunu kolayca yapabilirsiniz.

Öneririz RafflePress hızlı ve kolay bir hediye vermek isteyen herkese.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

RafflePress’i Hemen Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map