SeedProd İncelemesi – # 1 Çok Yakında Sayfa Eklentisi İncelendi

Yeni web siteniz için kısa bir süre sonra çarpıcı bir sayfa mı oluşturmak istiyorsunuz? SeedProd yakında # 1 ve WordPress için bakım modu eklentisi olmakla övünüyor. Bu SeedProd incelemesinde, yutturmacaya uyup uymadıklarını görmek için özelliklerini inceleyeceğiz.


SeedProd Yakında Pro Hakkında

seedprod incelemesi

800.000’den fazla aktif kurulumla, SeedProd yakında en popüler olan ve WordPress için bakım modu eklentisidir. SeedProd yakında veya bakım sayfası oluşturmayı çok kolaylaştırır ve ilk günden itibaren ziyaretçilerinizin e-posta adresini toplamaya başlamanızı sağlar.

2018’de SeedProd, IsItWP, WPBeginner’ın arkasındaki yönetim şirketi ve OptinMonster, WPForms, MonsterInsights, vb.Gibi birçok popüler WordPress eklentisi olan Awesome Motive Inc.’e katıldı..

Gerçekten Yakında Bir Sayfaya İhtiyacınız Var mı?

Neden yakında bir sayfaya ihtiyacınız olduğunu merak ediyorsanız, aşağıda göz önünde bulundurmanız gereken birkaç neden vardır:

1. İnsanları Heyecanlandırın

Yakında yayınlanacak bir sayfa oluşturmak, kullanıcıların ürününüz veya web siteniz hakkında başlatmak istediğiniz heyecanını yaşamanın harika bir yoludur. Yakında SeedProd gibi bir eklenti, sitenizi başlatmak için kaç gün süreceğini göstermenizi sağlayan bir geri sayım zamanlayıcı ile birlikte gelir.

2. Gün E-posta Listenizi büyütün

Sadece bir blog başlatmış olmanız, potansiyel ziyaretçilerinizin ilk günden itibaren akın edeceği anlamına gelmez. Temel olarak, sitenizi başlatmadan önce hedef kitlenizle bağlantı kurmanız gerekir. Yakında etkileşimli bir sayfayla e-posta bülteninizi entegre edebilir ve e-posta listenizi büyütmeye başlayabilir, böylece hedef kitlenizle iletişim kurabilirsiniz.

3. SEO’nuzu geliştirin

Bir siteye geçmeden önce Google, SEO’nuzu geliştirmenize yardımcı olduğu için yakında bir sayfa oluşturmanızı önerir..

SeedProd İncelemesi – Özelliklere ve Eklentilere Hızlı Bir Bakış

SeedProd Yakında gelmek isteyebileceğiniz tüm temel özellikler ve bakım eklentisi ile birlikte gelir. Özelliklerine ve eklentilerine bir göz atalım.

Temel özellikler

 • Yakında mod: Sadece birkaç tıklama ile kolayca etkileyici bir sayfa oluşturun.
 • Bakım Modu: Yakında gelecek olan bir sayfanın aksine, bir bakım sayfası genellikle siteniz bakım için kapatıldığında etkinleştirilir.
 • Gerçek zamanlı editör: WordPress Özelleştirici gibi, editör ve önizleme sayfası arasında geçiş yapmadan sayfalarınızda gerçek zamanlı düzenlemeler yapabilirsiniz.
 • Geri sayım sayacı / ilerleme çubuğu: Müşterilerinize sitenizi başlatmanın ne kadar süreceğini bildirin.

Gelişmiş özellikler

 • Optin form entegrasyonu: Optin formunuzu, MailChimp’e daha iyi bir e-posta pazarlama alternatifi olan AWeber, GetResponse, Campaign Monitor veya Constant Contact gibi en sevdiğiniz popüler e-posta pazarlama araçlarıyla entegre edin.
 • 50’den fazla tema: Yakında gelecek bir sayfayı birkaç dakika içinde başlatmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken kapsamlı açılış sayfası temaları listesinden seçim yapmak ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlamaktır.
 • Ücretsiz 500.000+ arka plan resimleri: Unsplash’tan 500.000’den fazla muhteşem arka plan resmine erişin.
 • Popup iletişim formu: E-posta tercih formunuzun yanına sayfanıza bir açılır pencere iletişim formu ekleyerek ziyaretçilerinizin sizinle iletişim kurmasına izin verin.

Eklentileri

 • Aciliyet geri sayımı: Her kullanıcı için, bülteninize kaydolma gibi istenen işlemi yapmaya teşvik etmek üzere bir geri sayım sayacı görüntüleyerek aciliyet duygusu oluşturun.
 • Özel 404 sayfası: İlgi çekici tasarımlarla, özel 404 sayfanızdan olası satışlar toplayın.
 • Bildirim çubuğu: Duyurular için yapışkan bir bildirim çubuğu oluşturarak ve geri sayım sayacıyla işlemlere çağrı yaparak ziyaretçilerinizin dikkatini çekin.
 • Özel giriş sayfası: WordPress siteniz için kolayca özel bir giriş sayfası oluşturun.

Yakında ve Bakım Sayfasını Etkinleştirmenin En Kolay Yolu

SeedProd Yakında bir sayfa oluşturmak için tam teşekküllü bir premium eklentidir. SeedProd’un ücretsiz sürümünü WordPress eklenti deposunda da bulabilirsiniz.

Ücretsiz sürüm, yakında temel ve bakım sayfalarını oluşturmanızı sağlar. Premium sürümle, sayfaları e-posta pazarlama aracınızla entegre edebilir, bir açılır iletişim formu ekleyebilir, 50’den fazla açılış sayfası teması arasından seçim yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

SeedProd Pro’yu yükledikten ve etkinleştirdikten sonra, lisans anahtarınızı doğrulayabileceğiniz, SeedProd’u kullanma hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz ve eklentiyi kullanmaya başlayabileceğiniz Lisans sayfasına yönlendirileceksiniz..

seedprod incelemesi - lisans sayfası

Sadece tıklayın Ayarlar Sayfasına Git düğmesini tıklayın. Yakında sitenize gelmeyi veya bakım modunu etkinleştirebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

seedprod incelemesi - yakında sayfayı etkinleştir

Herhangi bir modu etkinleştirmeden önce, sayfanın nasıl görüneceğini görmek için sayfa oluşturucuya gitmek isteyebilirsiniz..

SeedProd , WordPress Özelleştirici’ye benzeyen gerçek zamanlı bir sayfa oluşturucu ile gönderilir. Tüm özelleştirme sayfa oluşturucuda yapılabilir. En iyisi, oluşturucu ve önizleme sayfası arasında geçiş yapmanız gerekmez.

seedprod gerçek zamanlı oluşturucu

Sayfa oluşturucuda yapabileceğiniz birkaç şey şunlardır:

Farklı Bir Stok Arka Plan Resmi Seçin

Unsplash’ta 500.000’den fazla stok arka plan görüntüsü arasından seçim yapın. Bir resim seçtikten sonra, anında açılış sayfanızın arka planına aktarabilirsiniz.

seedprod incelemesi - arka planı değiştir

Geri Sayım Sayacı Ekleme

Bitiş tarihini belirleyebilir ve sayfanıza anında bir geri sayım sayacı ekleyebilirsiniz.

Temel Açılış Sayfası

Sitenizde temel bir özel açılış sayfası oluşturmak istiyorsanız, sitenizdeki Açılış Sayfaları sekmesini tıklamanız yeterlidir. SeedProd Ayarları sayfa. Ardından, açılış sayfanız için istediğiniz URL bilgilerini belirtin. Ardından, Sayfa oluştur.

sayfa pro incelemesi - açılış sayfası

Şimdi sayfanın adını belirtmeniz ve bir tema seçmeniz istenecek.

seedprod incelemesi - bir tema seçin

Sayfanız için bir tema seçtikten sonra, sayfayı istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz gerçek zamanlı sayfa oluşturucuya gönderilirsiniz.

SeedProd için fiyatlandırma

SeedProd temel plan için 29.60 $ ‘dan başlayan 4 farklı fiyatlandırma planı sunuyor.

Plus lisansı, SeedProd’u 3 web sitesinde yılda 69.60 $ karşılığında kullanmanıza olanak tanır. Sınırsız site ve eksiksiz özellikler için, Pro planını yıllık 99,20 $ karşılığında satın alabilirsiniz..

Ömür boyu güncellemeler ve öncelikli destek için yılda 239,20 ABD doları tutarında Ultimate lisans satın alabilirsiniz..

Ayrıca, yakında eklenecek WordPress’in epxert seçimine göz atın.

Çok Yakında Bir Sayfa Oluşturmak İçin SeedProd’u Kullanma Kararımız

Şüphesiz, SeedProd yakında # 1 ve iyi bir nedenle bakım modu eklentisi. Ayrıca büyük bir bonus olan SeedProd ile temel bir açılış sayfası da oluşturabilirsiniz..

Gerçek zamanlı sayfa oluşturucu, yakında geleceğinizi ve bakım sayfalarınızı özelleştirmenizi çok kolaylaştırır. En iyi şey, sayfanızdaki tüm değişiklikleri yapabilmeniz ve hatta anında önizleyebilmenizdir..

Öneririz SeedProd yakında, bakım ve temel açılış sayfalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak isteyen kullanıcılar için.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

SeedProd’u Şimdi Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me