Smart Slider 3 İncelemesi (2020): Soliloquy’den Daha mı İyi?

WordPress siteniz için bir kaydırıcı eklentisi mi arıyorsunuz? Smart Slider 3’ün sizin için doğru kaydırıcı eklentisi olup olmadığını bilmek ister misiniz? Smart Slider 3 incelememizde, özelliklerine göz atacağız ve ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için en iyi kaydırıcı eklentisi olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


Smart Slider 3 Hakkında

smart slider 3 incelemesi

Smart Slider 3, WordPress siteniz için en güçlü ve kullanımı kolay slider eklentilerinden biridir. WordPress ve Joomla için üstün kaliteli yazılım satan Macaristan’dan bir ekip olan Nextend tarafından yayınlandı.

Smart Slider 3, ücretsiz sürümleri için 400.000’den fazla etkin yüklemeye sahip ücretsiz bir eklentidir. Ücretsiz sürümü, WordPress deposundaki diğer tüm eklentilerden daha fazla özellik sunar. Pro sürümü ile, ömür boyu ve yüzlerce örnek kaydırıcı için güncellemeler alırsınız.

Smart Slider 3 İncelemesi: Kullanımı Kolay Arayüzü ile Tonlarca Şablon

Smart Slider 3 ile ilgili en iyi şey, mutlak bir acemi olsanız bile, kolayca çarpıcı bir kaydırıcı oluşturabilirsiniz.

Çoğu kaydırıcı eklentisinin aksine, arayüz çok fazla özellikle şişirilmez. Bu, beceri kümelerinden bağımsız olarak herkesin bir kaydırıcı oluşturmasını kolaylaştırır.

Smart Slider 3 Nasıl Çalışır

Eklentiyi yükledikten ve etkinleştirdikten sonra, yeni bir kaydırıcı oluşturmak için Smart Slider kontrol paneline gidebilirsiniz. 2 seçenek bulabilirsiniz: Yeni Kaydırıcı ve Şablon Kütüphanesi.

 • Yeni Kaydırıcı: Sıfırdan bir kaydırıcı oluşturmak istiyorsanız bu seçeneği kullanın.
 • Şablon Kütüphanesi: Kütüphaneden hazır bir kaydırıcıyı içe aktarmak ve ardından özelleştirmek istiyorsanız bu seçeneği kullanın. Sadece zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda mükemmel renk paleti ve tasarımıyla bir kaydırıcı oluşturmanıza da olanak tanır.

Bu 2 seçeneğe ek olarak, siteniz için bir tane oluşturmadan önce bile Akıllı Kaydırıcının nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olacak örnek bir kaydırıcı bulabilirsiniz..

smart slider 3 arayüzü

Yeni Kaydırıcı düğmesini tıkladığınızda, bir kaydırıcı hazır ayarı seçmeniz istenir. Kaydırıcı adını, kaydırıcınızın genişliğini ve yüksekliğini belirleyebilirsiniz. Bir kaydırıcı hazır ayarı seçin ve Oluştur’u tıklayın.

akıllı sürgü 3 sürükle ve bırak

Ardından, kaydırıcınız için resim veya video yüklemeniz istenir. Dosyaları sürükleyip bırakabilir ve tercihlerinize göre konumlandırabilirsiniz. Aşağı kaydırdığınızda, bir kaydırıcıyı nasıl yayınlayacağınızı açıklayan mevcut tüm özelleştirme seçenekleri ve talimatları gösterilir.

smart slider 3 arayüzü

Kaydırıcıyı önizlemek için üst kısımdaki Önizleme düğmesini tıklayabilirsiniz.

Smart Slider 3’teki Özellikler

Smart Slider 3 ile bir kaydırıcıyı sıfırdan oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu artık bildiğinize göre, diğer özelliklere daha ayrıntılı bir göz atalım.

1. 180+ Slider Örnekleri:

Özel bir kaydırıcı oluşturmak, özellikle tasarımcı değilseniz ve genellikle vasat grafikler ve slaytlar oluşturuyorsanız, sıkıcı bir görev olabilir. Bir kaydırıcı örneği ile, kaydırıcınızın her zaman doğru renk kombinasyonu ve öğeleriyle profesyonel görüneceğinden emin olabilirsiniz..

Tek yapmanız gereken kütüphaneden doğru kaydırıcı örneğini seçmek ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmektir.

katman listesi - akıllı sürgü 3

Kaydırıcı oluşturucudaki sol görev çubuğundan kolayca yeni katmanlar ekleyebilirsiniz. Hepsinden iyisi, eklenen slaytlar Photoshop’ta olduğu gibi düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

2. Animasyon:

animasyon ekle - akıllı kaydırıcı 3

Her katmana kolayca animasyon ekleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca her katman için ayrıntıların kolayca özelleştirilebileceği etkileşimli bir görsel zaman çizelgesine sahiptir.

Eklenti Ken-burns efekti, metin efekti, arka plan animasyonu, animasyonu ortaya çıkarmak vb.Gibi farklı efektleri destekler..

3. Kolay Kullanım Arayüzü:

smart slider 3 sürükle ve bırak oluşturucu

Smart Slider 3, kullanımı kolay arayüz sayesinde göz alıcı bir kaydırıcı oluşturmayı kolaylaştırır. Sürükle ve bırak oluşturucusuyla, bir sayfa oluşturucudaki içeriği özelleştirdiğiniz gibi kaydırıcıyı özelleştirebilirsiniz.

Bu eklenti ile bir kaydırıcı oluşturmak bir beyinsizdir. Şuraya gidin: Akıllı Kaydırıcı seçeneğini seçin ve ardından Slayt Ekle buton.

Medya dosyalarını kaydırıcıya yüklerken, bu kaydırıcıyı yayınlarınızda, sayfalarınızda ve tema dosyalarınızda nasıl yayınlayacağınız gösterilir. Sayfayı aşağı kaydırın ve özelleştirme seçeneklerini de bulabilirsiniz.

smart slider 3 ayarları

En iyi şey, kaydırıcınızın görünümünü kapsamlı bir şekilde özelleştirmek istiyorsanız, Uzman modu. Bu, gelişmiş özelleştirme seçeneklerini gösterecektir.

4. herhangi bir Amaç için Sürgü inşa

Smart Slider 3, herhangi bir amaç için bir kaydırıcı oluşturmanıza olanak tanır. Birkaç kullanım durumu:

 • Portföyünüzü sergilemek için bir slayt gösterisi oluşturun
 • Blog yayınlarınızı, YouTube videonuzu, Instagram yayınlarınızı vb. Dinamik olarak gösterin.
 • Açılış sayfanızda ekranın üst kısmını kaplayan tam sayfa kaydırıcısını görüntüleme.

Smart Slider 3 için Destek ve Fiyatlandırma

akıllı kaydırıcı 3 fiyatlandırma

Smart Slider 3, WordPress sitenizde kaydırıcılar oluşturmanın ve yayınlamanın her alanında size yol gösteren kapsamlı bir belgeye sahiptir. Ayrıca tüm Smart Slider 3 eğiticilerini adım adım izledikleri bir YouTube kanalı işletiyorlar.

Smart Slider 3 yalnızca bilet tabanlı destek sunar. Destek sayfasında yayınlanan iletişim formları aracılığıyla onlarla iletişime geçebilirsiniz..

Hepsinden iyisi, herhangi bir profesyonel lisansla Smart Slider 3’ün TÜM özelliklerini alırsınız. 3 farklı fiyatlandırma planı vardır:

 • Tek alan (35 $): Açıkçası, 1 site için
 • İşyeri (150 $): 10 site için
 • Sınırsız (250 $): Sınırsız siteler için

Smart Slider 3 ve Soliloquy Karşılaştırması

Smart Slider 3 ve Soliloquy, WordPress için en iyi kaydırıcı eklentilerinden 2 tanesidir. Her bir kaydırıcı arasında kafa kafaya bir karşılaştırma yapalım, böylece hangisinin ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olduğuna karar verebilirsiniz..

Kullanıcı Arayüzü Karşılaştırması:

Soliloquy arayüzü, yerel WordPress ortamınızın bir parçası gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Öte yandan, Smart Slider 3’ün arayüzü biraz farklı görünüyor. Yeni başlayanlar için slayt oluşturma işlemini hızlı ve kolay hale getirecek şekilde tasarlanmıştır.

Kaydırıcı eklentiniz için minimalist bir pano istiyorsanız, Soliloquy’e göz atmak isteyebilirsiniz..

Smart Slider 3 ile, gösterge paneli Soliloquy kadar şık olmasa da, bir kaydırıcı oluşturmak için uğraşacak çok az veya hiç öğrenme eğrisi yoktur.

Özellikleri & Fiyat Karşılaştırması

Soliloquy birçok yerleşik özellik ve eklenti ile birlikte gelir. Tersine, Smart Slider 3 yüzlerce kaydırıcı örneği sağlamaya odaklanmıştır, böylece kullanıcılar sıfırdan oluşturmak zorunda kalmadan hızla bir kaydırıcı oluşturabilirler.

Şu anda, Smart Slider 3 5 kaydırıcı türü, 23+ katman türü ve 100+ örnek kaydırıcı sunar.

Soliloquy için fiyat 19 $ ‘dan başlıyor. Ancak başlangıç ​​planı size yalnızca temel özellikler sunar. Tam özelliklerden yararlanmak için Geliştirici planına 99 ABD Doları karşılığında abone olmanız gerekir.

Smart Slider 3’ün fiyatı 35 $ ‘dan başlıyor. 35 $ ​​ile bu eklentinin tüm özelliklerini ve ömür boyu otomatik güncellemeleri alacaksınız.

Smart Slider 3 ile İlgili Kararımız

Smart Slider 3, tonlarca hazır slider şablonuyla birlikte gelen kullanımı kolay bir slider eklentisi isteyen kullanıcılar için en iyi seçimdir. 35 ABD doları karşılığında, mevcut tüm özellikleri sunan bir profesyonel sürüm satın alabilirsiniz.

Ayrıca, tüm kaydırıcılar% 100 yanıt verir, yani telefonda, tablette ve bilgisayarda iyi görünürler.

Bu makalenin Smart Slider 3’ün web siteniz için en iyi seçim olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, Soliloquy eklentisi hakkındaki incelememize de göz atmak isteyebilirsiniz..

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Smart Slider 3’ü şimdi edinin »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map