Sürekli İletişim İnceleme 2020 – En İyi E-posta Pazarlama Yazılımı

Bir e-posta listesi oluşturmak istiyor ancak hangi e-posta pazarlama hizmetini seçeceğinizden emin değil misiniz? Sürekli İletişim, 20 yılı aşkın bir süredir e-posta pazarlamasında endüstri lideridir.


Sürekli İletişim incelememizde, ihtiyaçlarınız için en iyi e-posta pazarlama hizmeti olup olmadığına karar verebilmeniz için sözlerini test ettik.

Sürekli İletişim

Neden E-posta Pazarlamasına İhtiyacınız Var??

Trafiği olan bir web siteniz varsa, e-posta pazarlaması yapmanız gerekir.

E-posta pazarlama, kitlenizle bağlantı kurmanıza ve onlarla uzun süreli bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. Çoğu küçük işletme, e-posta pazarlamasını satış ve geliri artırmak için önemli bir araç olarak görür.

Aşağıda, e-posta pazarlamasının birkaç faydası vardır:

 • Tekrar ziyaretleri artırın: E-posta pazarlaması ile, e-posta adreslerini toplayarak ve onlara değerli içerik göndererek kitlenizle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca sık sık web sitenize dönmeleri için teşvik edebilirsiniz.
 • Dönüşümleri artırın: E-posta dönüşümleri hem sosyal hem de organik arama trafiğinden daha iyi performans gösteriyor. Daha fazla satış oluşturmak istiyorsanız, e-posta pazarlamasına başlamanız gerekir.
 • Daha fazla gelir elde edin: Araştırmalar, e-posta pazarlamasının harcanan her 1 ABD doları için 38 ABD doları ortalama elde etmenize yardımcı olduğunu gösteriyor.

Sürekli İrtibat İncelemesi: Yeni Başlayanlar İçin En İyi E-posta Pazarlama Hizmeti

Sürekli İletişim, yeni başlayan biri olsanız bile bir e-posta listesi oluşturmanızı kolaylaştırır. Kaydolduktan sonra, bir sektör seçmeniz istenecektir.

Seçiminize bağlı olarak, e-posta kampanyalarının işletmenizi büyütmesi için sektöre özgü öneriler alırsınız. Ayrıca, açılan, okunan ve tıklanan e-postaları oluşturmanıza ve göndermenize yardımcı olan e-posta şablonu tasarım ipuçları alırsınız..

Ayrıca, doğru şekilde e-posta patlaması oluşturmayla ilgili makalemize göz atın.

Sürekli İletişim’in özelliklerine ve yeni başlayanlar için neden en iyi e-posta pazarlama hizmeti olduğuna daha yakından bakalım.

Güzel E-postalar Oluşturmak için Sürükle ve Bırak Düzenleyici

sürekli temas oluşturucu

Güçlü sürükle ve bırak editörü, güzel ve ilgi çekici e-postalar oluşturmanızı kolaylaştırır. Tüm cihazlarda harika görünen birçok yerleşik, mobil cihazlar için optimize edilmiş şablon bulabilirsiniz. Bu şekilde, e-posta bültenlerinizi her zaman sıfırdan oluşturmak zorunda kalmazsınız.

Zaman kazanmak için, e-postalarınız için doğru şablonu seçebilir ve istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz..

Gerçek Zamanlı Raporlama ve Analiz

sürekli iletişim raporlaması

Sürekli İletişim, e-posta pazarlama kampanyalarınızın nasıl performans gösterdiğiyle ilgili bilgi veren gerçek zamanlı raporlama ve analizlerle birlikte gelir. Etkileşim raporu, size gönderimler, açılışlar, tıklamalar ve daha fazlası dahil olmak üzere önemli metrikleri göstererek e-posta kampanyalarınızın performansını izlemenize olanak tanır.

Hangisinin en çok açılış ve tıklamaya sahip olduğunu görmek için farklı e-posta kampanyalarının performansını bile karşılaştırabilirsiniz.

Ayrıca, daha fazla tıklama çekmek için size en uygun düğme yerleşimini gösteren tıklama izleme ısı haritaları alırsınız.

Ayrıca kontrol edin: En İyi WordPress Analytics Çözümleri Karşılaştırıldı

Bütünleşik Pazarlama Hizmetlerinin Yükleri

sürekli kontak entegrasyonu

Constant Contact ile favori web uygulamalarınızla entegrasyon çok kolaydır. Yüzlerce desteklenen uygulama ile pazarlama çalışmalarınızla daha fazlasını başarabilirsiniz. Yapabilirsin:

 • E-posta listenizi katlanarak büyütün
 • Sabit Kişi hesabınız ve diğer çevrimiçi uygulamalar arasındaki kişileri güncelleme
 • Web sitenizi ve pazarlama kanallarınızı daha ilgi çekici hale getirin

WordPress Web Sitenize Kolayca Entegrasyon

İlişkili: E-posta listenizi nasıl büyütürsünüz, FAST!

Sabit Kişi hesabınızı WordPress web sitenize bağlamak son derece basittir. E-postaları toplamak için kolayca bir kayıt formu yerleştirebilmenize rağmen, formunuzu WordPress eklentisi iletişim formu aracılığıyla katıştırmanızı önemle öneririz..

Neden? Aşağıda birkaç neden vardır:

 • Kolay gömme: Bir eklenti ile, gömme kodunu karıştırmanıza gerek yoktur. Constant Contact’ı iletişim formu eklentinize bağladıktan sonra, doğrudan WordPress kontrol panelinizden bir kayıt formu ekleyebilirsiniz..
 • Giriş gerekmez: Her kayıt formu oluşturmak istediğinizde Sabit Kişi hesabınıza her zaman giriş yapmak zorunda değilsiniz, çünkü WordPress yöneticinizden yapabilirsiniz.
 • Herhangi bir iletişim formu kullanarak e-posta listenizi büyütün: E-posta listenizi büyütmek için her zaman ayrı bir kayıt formu oluşturmanız gerekmez. Web sitenizdeki herhangi bir iletişim formuna bir onay kutusu ekleyebilirsiniz. Kutu işaretliyse, kişileri e-posta listenize ekleyebilirsiniz.

WordPress veri havuzunda Sürekli İletişim entegrasyonu sağlayan birçok farklı iletişim formu eklentisi bulabilirsiniz. Ancak, WPForms’u öneriyoruz çünkü kutudan çıktığı halde Sürekli İletişim entegrasyonu sunuyor.

WPForms WordPress için en iyi iletişim formu eklentisidir. WPForms ile herhangi bir eklenti kurmanıza gerek kalmadan Sabit Temas’ı hemen entegre edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için WPForms incelemesinin tamamını okuyun.

Sürekli İletişim Rekabete Karşı Nasıl Yığılır?

Sürekli İletişim, e-posta pazarlamaya yeni başlayan akıllı işletmeler için en uygun yöntemdir. Sabit İletişim’in diğer e-posta pazarlama hizmetlerine kıyasla üstün olduğu birkaç alana bakalım.

1. 60 Günlük Ücretsiz Deneme

Çoğu e-posta pazarlama hizmeti, hizmetlerini test etmek için 14 veya 30 günlük ücretsiz deneme sunarken, Sürekli İletişim araçlarına 60 gün boyunca tam erişim sağlar. Deneme süresinden sonra, abonelik 500 aboneye kadar ayda 20 $ ‘dan başlar.

2. Kolay Kullanım

Sürekli İletişim, herkesin e-posta pazarlamasına başlamasını kolaylaştıran güzel bir arayüzle birlikte gelir.

Güçlü sürükle ve bırak editörü, e-postalarınızı abonelerinizin seveceği şekilde oluşturmayı ve düzenlemeyi zahmetsiz hale getirir. Her planla, her cihazda harika görünen, önceden oluşturulmuş güzel mobil optimize edilmiş şablonlara erişebilirsiniz.

3. Gelişmiş Pazarlama Araçları

Sürekli İletişim, e-posta listenizi büyütmek için gerekli tüm otomasyon araçlarıyla birlikte gelir. Bu nedenle, e-posta pazarlaması için en iyi CRM listemize ulaşmıştır. Aşağıda, yararlı bulacağınız birkaç gelişmiş özellik bulunmaktadır:

 • Çevrimiçi bağış almak için özel bir web sayfası oluşturun.
 • Basit çevrimiçi anketler ve anketler oluşturun.
 • Özel davetler, çevrimiçi kayıtlar, ödeme tahsilatları vb. İle etkinliklerinizi yönetin.

Sürekli İletişim: Eksileri

Sürekli İletişim incelememiz, yazılımın olumsuz yanlarını açıklamadan tamamlanmayacaktır.

Sürekli İletişim ile ilgili hoşlanmadığımız birkaç şey:

Sınırlı otomasyon araçları: Bir e-posta pazarlama hizmeti olarak, sürekli iletişim başlangıç ​​düzeyi kullanıcılar için oluşturulmuştur, bu nedenle ileri düzey kullanıcıların ihtiyaç duyacağı davranış hedefleme özelliklerinin çoğundan yoksundur.

Fiyat: SendinBlue, MailChimp ve Constant Contact alternatifleri gibi diğer e-posta pazarlama hizmetleriyle karşılaştırıldığında, Constant Contact biraz pahalıdır. Ancak, başlangıç ​​dostu bir e-posta pazarlama hizmetine ihtiyacınız varsa, sürekli iletişim en iyi seçimdir.

Sürekli İletişim için Fiyatlandırma ve Destek Seçenekleri

sürekli temas fiyatlandırması

Sürekli İletişim, hizmetlerini test etmek için size 60 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar. Ücretsiz deneme sırasında, sunduğu tüm kampanya türlerini ve özelliklerini keşfedebilirsiniz.

Fiyatlandırma, hesabınızdaki etkin kişi sayısına göre aylık 20 ABD dolarından başlar. E-posta planı, e-posta bültenleri göndermek ve planlamak isteyen kullanıcılar için en iyi seçimdir. Kişi yönetimi, e-posta planlaması, liste oluşturma araçları vb. Gibi tüm temel özelliklere sahip olacaksınız..

Ayrıca, e-posta bülteninin nasıl oluşturulacağı ile ilgili kılavuzumuza göz atın.

Doğum günleri ve yıldönümleri gibi doğru kişilere doğru zamanda e-posta göndermek için bir otomatik yanıtlayıcıya ihtiyacınız varsa, Email Plus sizin için en iyi seçimdir. Ayrıca Anketler ve Anketler, Kuponlar, A / B testi vb. Gibi gelişmiş özelliklere de sahip olacaksınız. Email Plus planı aylık 45 ABD dolarıdır.

Sürekli İletişim canlı sohbet, e-postalar ve tartışma forumlarıyla benzersiz destek sağlar. Ayrıca, sürekli iletişim ile e-posta pazarlamasının her alanında size yardımcı olacak geniş bir kaynak kütüphanesine sahiptir..

E-posta Pazarlama için Sürekli İletişim Hakkındaki Kararımız

Sürekli İletişim, başlangıç ​​seviyesi e-posta pazarlamacılar, küçük işletmeler ve bir e-posta listesi oluşturmak için kullanımı kolay bir araca ihtiyaç duyan kar amacı gütmeyen kuruluşlar için mükemmel bir seçimdir.

Güçlü sürükle ve bırak düzenleyicisinden hazır şablonlara, güzel organize edilmiş kişi yönetimine, güçlü raporlamaya kadar, e-posta pazarlamanızda başarılı olmanız için gereken tüm özellikleri bulacaksınız.

Başlarken, özellikle otomatik yanıtlayıcıya ihtiyacınız yoksa E-posta planıyla başlayabilirsiniz. Büyüdükçe, daha gelişmiş e-posta otomasyon özellikleri için Email Plus’a yükseltebilirsiniz.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız Yarısı 4,6 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Sabit Alın Şimdi başvurun »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map