ThirstyAffiliates Review [Test Edildi]: Satın Almalı mısınız?

Gelirinizi optimize ederken satış ortağı bağlantılarınızı organize etmenin ve yönetmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? WordPress için ThirstyAffiliates eklentisi, bağlantılarınızı yönetmenize ve gizlemenize yardımcı olabilir, böylece daha fazla kazanabilirsiniz. Aşağıdaki ThirstyAffiliates incelememizde nasıl olduğunu öğrenin.


ThirstyAffiliates İncelemesi

Affiliate Marketing ile WordPress Blogunuzdan Para Kazanın

İster bir blog’u ister hobi olarak veya profesyonel bir çalışma olarak yönetiyor olun, büyük olasılıkla blogunuzdan para kazanın. Blogunuzdan para kazanma söz konusu olduğunda, orada birçok seçenek vardır: yazma veya koçluk yapma, fiziksel veya dijital ürünler satma, reklam görüntüleme ve daha fazlası gibi kendi hizmetlerinizi tanıtmak.

Bir WordPress sitesinden para kazanmanın en etkili ve popüler yollarından biri bağlı kuruluş pazarlamasıdır.

Bağlı kuruluş pazarlamasının, hızlı bir yatırım gerektirmeden (kendi ürünlerinizi satmanın aksine) kurulumu hızlı olma avantajı vardır..

Ve reklamcılığın aksine, büyük bir kitleniz olmasa bile bağlı kuruluş pazarlaması çok kazançlı olabilir.

Daha fazla oku: WordPress için En İyi Bağlı Kuruluş Eklentileri.

Neden Satış Ortaklığı Bağlantı Eklentisine İhtiyacınız Var??

Bağlı kuruluş pazarlamasına girdikten sonra, düşündüğünüz kadar kolay olmadığını fark edebilirsiniz..

Tüm bağlı kuruluş kimliklerinizi ve bağlantılarınızı takip etmek ve sitenizdeki her bağlantının doğru bir şekilde çalıştığından emin olmak da dahil olmak üzere takip edilmesi gereken birkaç lojistik ayrıntı var..

ThirstyAffiliates kullanmanın birkaç faydası:

1. Ortaklık Bağlantılarını Kolayca Yönetin

ThirstyAffiliates gibi özel bir satış ortağı bağlantı eklentisi kullanmak, tüm satış ortağı bağlantılarınızı tek bir merkezi konumda tutmanıza olanak tanır: WordPress kontrol paneliniz, tam ihtiyacınız olan yerde.

Örneğin, tanıtımını yaptığınız şirket satış ortağı bağlantısını değiştirirse, eklediğiniz satış ortağı bağlantılarını bulmak ve değiştirmek için yayınladığınız her blog yayınını derinlemesine incelemeniz gerekmez. Bunun yerine, ThirstyAffiliates panelinizdeki bağlantıyı değiştirebilirsiniz; tüm bağlantılarınız otomatik olarak güncellenir.

2. Bağlantı Gizleme

ThirstyAffiliates ayrıca satış ortağı bağlantılarınız için bağlantı yeniden yönlendirmeyi (“bağlantı gizleme” olarak da bilinir) etkinleştirir. Bu, ziyaretçileriniz http://tracking.example.com/a/5653/3535/6582 gibi belirsiz bir URL görmek yerine, ziyaretçilerinizin http://yourblog.com/go/example gibi daha hoş görünen bir URL göreceği anlamına gelir. Yeniden yönlendirme yerine çıplak bağlantıları kullanmak ziyaretçilerinizin kafa karıştırıcı veya rahatsız edici olmasını sağlayarak bu bağlantıları tıklamaktan çekinmeyin – bu özellik bu tereddüt biçimini önler.

3. Kullanıcıların Neleri Tıkladıklarını Anlamalarına Yardımcı Olun

ThirstyAffiliates gibi tüm bağlantılarınız için tutarlı bir yeniden yönlendirme sistemi kullanmak, ziyaretçilerin sitenize ve önerilerinize daha fazla güvenmesini sağlar. Neyi tıkladıklarını tam olarak anlamalarına yardımcı olur ve hangi bağlantıların satış ortağı bağlantıları olduğunu daha kolay söyler.

ThirstyAffiliates Hakkında Daha Fazla Bilgi

ThirstyAffiliates, Brisbane, Avustralya merkezli bir ekip olan Rymera Web Co. tarafından geliştirilen ve yönetilen bir bağlantı gizleme eklentisidir..

ThirstyAffiliates, WordPress blog yazarları düşünülerek oluşturuldu. Ancak, bağlı kuruluş bağlantılarını yönetmek için WordPress kullanan herhangi bir bağlı pazarlamacı için mükemmel bir seçimdir.

ThirstyAffiliates ile Tamamen Özelleştirilebilir Bağlantılar Nasıl Oluşturulur

ThirstyAffiliates ile bağlantılarınızı genel veya bağlantı başına tamamen özelleştirebilirsiniz.

Eklentiyi yükledikten ve etkinleştirdikten sonra şuraya gidebilirsiniz: Satış Ortağı Bağlantıları »Ayarlar başlamak.

ThirstyAffiliates Review - ayarlar

Burada, yönlendirme URL’lerinizi oluşturmak için kullanılan bağlantı önekini seçebilirsiniz.

Ayrıca, bağlantılarınızı özelleştirmek için tonlarca başka seçenek de vardır:

 • URL’de bağlantı kategorisini görüntüleme
 • yönlendirme kodu (ör.. 301 veya 302)
 • bağlantıların takip edilmemesi veya takip edilmemesi gerekip gerekmediği
 • bağlantıların her zaman yeni bir sekmede açılıp açılmayacağı
 • ve dahası

İlk satış ortağı bağlantınızı eklemek için şu adrese gidin: Ortaklık Bağlantıları »Yeni Ekle.

ThirstyAffiliates Review - yeni bağlantı ekle

Burada bağlantınızı adlandırabilir, satış ortağı URL’nizi yapıştırabilir ve hatta bağlantıya bir resim ekleyebilirsiniz (harekete geçirici mesaj düğmesi, ürün resmi veya logo gibi).

Bağlantılar ayrıca yayınlar veya sayfalar gibi kategorilere ayrılabilir ve tek tek bağlantılar için yönlendirme türünü değiştirebilirsiniz.

Sürecin daha ayrıntılı bir incelemesini burada görebilirsiniz: ThirstyAffiliates ile WordPress’de Ortaklık Bağlantıları Nasıl Eklenir.

ThirstyAffiliates Zaman Kazandırır & Sitenizi Geliştirin

Diğer satış ortağı bağlantı eklentilerinin aksine, ThirstyAffiliates’in şişkinlik veya gereksiz özellikleri yoktur ve sitenizi yavaşlatmaz. Satış ortağı yönlendirme bağlantılarınızı yönetmek için ihtiyacınız olan seçeneklere sahiptir.

ThirstyAffiliates ayrıca yedeklemeleri ve tam içe ve dışa aktarmayı da destekler. Bu, başka bir satış ortağı sitesi oluşturmaya karar verirseniz, yeni siteye olan bağlantılarınızı tekrar yazmak yerine dışa aktarabileceğiniz anlamına gelir.

Eklentilerle Gelişmiş Özellikler ve Seçenekler Alın

ThirstyAffiliates ayrıca gelişmiş seçenekler sunan veya size daha da fazla zaman kazandırmak için belirli işlevleri otomatikleştiren birkaç premium eklentiye sahiptir..

Her eklenti eklentisi ayrı olarak satın alınabilir veya 1 ek ücret karşılığında birkaç eklentiyle birlikte bir paket satın almayı seçebilirsiniz..

Bireysel eklentilerin fiyatları oldukça dik olabilir, ancak bunları birlikte paketlerseniz paradan tasarruf edebilirsiniz.

Kullanılabilir eklentiler şunları içerir:

 • Autolinker: Blog’unuza otomatik olarak satış ortağı bağlantıları eklemek için anahtar kelimeler seçin.
 • İstatistikleri: Satış ortağı bağlantılarınızdaki tüm tıklamaları takip edin.
 • AZON: Blogunuzdaki mevcut Amazon satış ortağı bağlantılarını arayın ve ThirstyAffiliates’e aktarın.
 • Coğrafi konumlar: Ziyaretçi konumlarını tespit edin ve ülkeye özgü satış ortağı bağlantılarıyla hedefleyin.
 • Google Tıklama İzleme: Satış ortağı bağlantılarını otomatik olarak tespit edin ve Google Analytics Etkinlik izleme ekleyin.
 • CSV İthalatçısı: Satış ortağı bağlantılarınızı sahip olduğunuz diğer sitelere ve diğer sitelerden içe ve dışa aktarın.

İlişkili: ThirstyAffiliates, Pretty Links’le karşılaştırıldığında nasıl öne çıkıyor?.

ThirstyAffiliates için Destek ve Belgeler

ThirstyAffiliates, sitelerinde birkaç öğretici içeren bir bilgi tabanına sahiptir ve eklenti ve eklentiler için sorun giderme kılavuzlarıyla birlikte kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunları giderir.

Eklenti, WordPress.org dizininde yüksek oranda derecelendirilmiştir ve geliştiriciler, eklentinin ücretsiz sürümü için bile destek dizilerini çözmede oldukça aktiftir..

Resmi web sitesinde premium eklenti eklentisi kullanıcıları için de destek vardır ve tüm sorulara 24-48 saat içinde cevap vereceğine söz verirler..

ThirstyAffiliates Fiyatlar

susuzluk fiyatları

Susuz Ortaklar 3 fiyatlandırma planı sunar. Bunlar konum:

 • 1 site lisansı 49 $
 • 5 site lisansı 79 ABD doları
 • 149 dolara sınırsız site lisansı

Tüm lisanslar 12 aylık e-posta desteği ve 12 aylık eklenti güncellemelerini içerir. ThirstyAffiliates’den memnun değilseniz, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde geri ödeme talep edebilirsiniz.

Satış Ortağı Bağlantı Yönetimi için ThirstyAffiliates Kullanımı Hakkındaki Kararımız

ThirstyAffiliates’in bağlı kuruluş pazarlama bağlantılarını kullanan herhangi bir WordPress sitesi için çok yararlı bir eklenti olduğuna inanıyoruz. Satış ortağı bağlantılarınızı tek bir yerden yönetmenin ve okuyucularınızı korkutacak çirkin varsayılan bağlantılar yerine güzel yönlendirme bağlantılarını kullanmanın kolay bir yoludur.

Ayrıca sitenizi yavaşlatmayacak hafif bir eklentidir ve aşırı şişkinlik olmadan ihtiyacınız olan seçenekleri tam olarak sunar.

ThirstyAffiliates’e 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

ThirstyAffiliates’i Şimdi Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me