TrustPulse İncelemesi: Social Proof Uygulamasıyla Dönüşümleri Artırma

Ziyaretçilerinizin% 98’inin herhangi bir işlem yapmadan web sitenizden ayrıldığını hiç fark ettiniz mi??


Ürünlerinizin / hizmetlerinizin yeterince güvenilir olup olmadığından emin olmadıkları için çoğu kişi web sitenizi terk eder.

İnsanların işinize güvenmediğini bilmenin ne kadar cesaret kırıcı olduğunu biliyoruz. Ama endişelenme. Artık kullanıcılarınızı istediklerini sunabileceğinize ve ikinci bir düşünce vermeden size güvenebileceklerine inanmaya ikna edebilirsiniz..

Bunu, işletmenizin gerçek zamanlı sosyal kanıtını TrustPulse yazılımı.

TrustPulse, güven oluşturmak, dönüşümlerinizi ve satışlarınızı artırmak için sosyal kanıtın gücünden yararlanmanıza yardımcı olan bir FOMO ve sosyal bildirim yazılımıdır.

Bu TrustPulse incelemesinde, özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi veriyoruz ve ayrıca bildirimlerinizi görüntülemek için web sitenizde nasıl kullanacağınıza da bakıyoruz. Bunu yaparken aşağıdakileri ele alacağız:

 • Neden TrustPulse kullanılır?
 • TrustPulse Genel Bakış
 • Özellikleri
 • TrustPulse Nasıl Kullanılır
 • Kullanım kolaylığı
 • Fiyatlandırma
 • TrustPulse Hakkında Ne Düşünüyoruz

Öyleyse başlayalım.

TrustPulse Sosyal Bildirim Eklentisini Neden Kullanmalısınız?

Kimse işletmenizle ilgili söylediklerinizin umrunda değil. Sosyal kanıt uygulamasıyla, müşterilerinizin müşterilerinizin ürününüz hakkında ne düşündüğünü bilmesini sağlayabilir ve kullanıcıları sizden satın almaya teşvik edebilirsiniz..

İşletmenizle ilgili sosyal kanıt görüntülemek, ziyaretçileriniz için bir referans eklemek gibidir. İşinize güvenilirlik katmanın harika bir yoludur. Ayrıca, müşterilerinizin işletmeniz hakkında tarafsız bir fikre sahip olmalarına yardımcı olur..

TrustPulse ile, ziyaretçilerinizin web sitenizde kullanıcılarınız tarafından gerçekleştirilen gerçek zamanlı işlemi göstererek işletmenizin meşruiyetini bilmesini sağlayabilirsiniz. Bu herhangi bir işlem olabilir. Bir kullanıcı tarafından yakın zamanda yapılmış bir satış, ücretsiz deneme veya e-posta bültenine kaydolma hakkında onları bilgilendirebilirsiniz.

Başkalarının ürünlerinizi / hizmetlerinizi kullandığını bilerek, ziyaretçileriniz tereddüt etmeden harekete geçmeye teşvik edilecektir. Bunun nedeni, bu bildirimlerin işletmenizin gerçekliğini doğrulamasıdır.

TrustPulse, güveni artırmak, dönüşümü artırmak ve satışlarınızı artırmak için sosyal kanıtların gerçek gücünden yararlanmanıza yardımcı olur.

TrustPulse – Genel Bakış

TrustPulse

Yukarıda da belirtildiği gibi, TrustPulse web sitenizin dönüşümünü artırmak için sosyal kanıtların gücünden yararlanmanıza yardımcı olan bir pazarlama otomasyon yazılımıdır. Bunu kullanarak, kullanıcıları sitenizde istediğiniz işlemi yapmaya ikna etmek için gerçek zamanlı satın alma, kaydolma, müşteri etkinliği ve daha fazlasını izleyebilir ve vurgulayabilirsiniz..

Dönüşüm oranınızı artırmak için kullanıcı hedeflerini doğru zamanda doğru kullanıcılara görüntülemek için akıllı hedefleme seçeneğini kullanabilirsiniz. En iyi şey, tüm bunların tek bir satır kodlanmadan yapılabilmesidir..

Tasarım açısından bile TrustPulse harika bir iş çıkardı. Görsel olarak çarpıcı, hazır, kullanıma hazır güzel tasarımlarla birlikte gelir. Ayrıca, bu yazılım kullanımı kolaydır ve kullanıcıları müşterilere çekmede% 100 etkilidir. Böylece, anında sonuçları sitenizde kullanmaya başladıktan hemen sonra görebilirsiniz..

TrustPulse Özellikleri

TrustPulse dönüşümlerinizi ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak inanılmaz özelliklerle birlikte gelir. Bazılarına bir göz atalım.

1. Yangın Bildirimleri

Bu özellik, kullanıcıların web sitenizde gerçekleştirdiği gerçek zamanlı işlemi görüntülemenize olanak tanır. Böylece, ziyaretçileriniz bir satın alma işlemi yapıldığında veya bir kullanıcı kaydolduğunda vb. Gerçek zamanlı bildirimi görebilir. Bu bildirimleri açılış sayfanızda ve ödeme sayfalarınızda görüntüleyerek, Ziyaretçi. Ziyaretçilerinizi hemen harekete geçmeye teşvik etmenin harika bir yolu.

2. Akıllı Hedefleme

Akıllı hedefleme özelliğiyle, bu bildirimleri ve sosyal kanıtları ziyaretçileri görmeleri gereken anda kolayca görüntüleyebilirsiniz. TrustPulse hedefleme kurallarını ve zamanlamalarını kontrol etmenizi sağlar, böylece dönüşümleri artırmak için kolayca kullanabilirsiniz.

3. Gerçek Zamanlı Etkinlik Takibi

İle TrustPulse, sitenizde gerçekleşen tüm canlı işlemleri izlemek mümkündür. Bu eylemleri ziyaretçilerinize bildirim olarak görüntülemek için kullanabilirsiniz. Buna satın alma işlemleri, demo kayıtları, form gönderimleri, bülten kayıtları vb. Dahildir..

4. Analitik

Yazılım ayrıca istatistiklerinizi kontrol etmenizi sağlar. Bu özelliği kullanarak dönüşüm hedeflerinizi kolayca izleyebilir ve hangi sayfanın en yüksek dönüşüm sağladığını öğrenebilirsiniz.

5. Uyumluluk

TrustPulse WordPress, Magento, SquareSpace, Drupal, vs. gibi farklı platformlarla sorunsuz bir şekilde entegre olur. CMS’nize bakılmaksızın, dönüşümlerinizi gerçekten artırmak istiyorsanız bu yazılımı kolayca kullanabilirsiniz..

Bunlar, yazılımın sunduğu birkaç özelliktir. Sahip olabileceğiniz çok daha fazlası var.

TrustPulse Nasıl Kullanılır

Yukarıda belirtildiği gibi, TrustPulse sizin için bir referans gibi çalışır. Ürününüze / hizmetlerinize güvenen kişilerin gerçek önerileri gibi davranan müşterinizin eylemlerini gerçek zamanlı olarak görüntülemenize olanak tanır.

TrustPulse ile bir hesap oluşturduktan sonra, kampanyalarınızı doğrudan gösterge tablosundan oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ancak bundan önce web sitenize bağlamanız gerekir. Kullanabilirsiniz İlk Sitenizi Ekleyin bunun için düğme.

truspulse incelemesi

Sonraki adımda, bir kampanya adı ve URL’nizi ekleyin.

Tamamlandığında, kampanyanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmanın ilk adımı, web sitesinin görünümü ve tasarımı üzerinde çalışmaktır. Yazılımınızın sunduğu çeşitli seçenekleri kullanarak kampanyanızı tasarlayabilirsiniz. Bir dil seçebilir, görüntülemek istediğiniz mesaj üzerinde çalışabilir, bağlantılar ekleyebilir (ürün sayfanıza) ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca, bildiriminizin görüntülenmesini istediğiniz konumu seçme, bildirim boyutu ekleme, animasyonlar ekleme ve daha pek çok seçeneğiniz de vardır..

TrustPulse Kampanya tasarımı

Daha fazla seçenek istiyorsanız, aşağı kaydırın ve Gelişmiş Ayarlar seçeneği. Bu seçeneklerle kampanyanızı görsel olarak çekici hale getirebilirsiniz.

TrustPulse Kampanya tasarımı ve stili

Bir sonraki adım, kullanıcılarınızın etkinliklerini yakalamaktır. Burada 2 seçeneğiniz olacak:

 • automagic
 • Zapier

Eğer seçerseniz automagic seçeneğini seçerseniz, yazılımın etkinlikler için izlemesini istediğiniz sayfaların URL’sini ekleyebilirsiniz. Ayrıca, ziyaretçilerinizin dönüşüm üzerine gönderilmesini istediğiniz bir sayfanın URL’sini de ekleyebilirsiniz.

İşiniz bittiğinde, yerinde etkinliklerinizi izlemeye başlamak için aracın ayarlarınızı kaydedin. İkinci seçeneği kullanmak için bir Zapier hesabınızın olması gerekir.

Eğer bir hesabınız yoksa, 1. seçenek gitmek iyidir. Bir sonraki adımda, bu bildirimlerle ilgili kendi kurallarınızı ekleyebilirsiniz. Böylece burada bu bildirimlerin nerede görüntülenmesini istediğinizi, görüntüleme süresini vb. Seçebilirsiniz. Temel olarak, bu seçenekler bildirimlerinizin kuralları üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar..

bildirim ayar kuralları, trustpulse kuralları

Altında daha fazla seçeneğiniz var Gelişmiş Ayarlar sekmesi. Anonim kullanıcılardan gelen bildirimleri gizlemek / görüntülemek, bir seferde görüntülenecek maksimum bildirim sayısını seçmek vb. İstiyorsanız bunları kullanabilirsiniz..

TrustPulse kuralları

Son adım, kampanyanızı web sitenizde yayınlamaktır. TrustPulse artık sizin için web sitesi şablon dosyanızın gövde etiketine kopyalayıp yapıştırmanız gereken bir kod oluşturacaktır. Tamamlandığında, araç hemen web sitenizin etkinliklerini izlemeye başlayacak ve bir eylem tespit ettiği anda ziyaretçinize gösterecektir..

Kullanım kolaylığı

TrustPulse kullanımı çok kolaydır. Ayarlamak için tek bir satırı kodlamanız gerekmez. Her şey sadece bir fare tıklaması ile yapılabilir. Bu nedenle, daha önce kullanma deneyiminiz olmasa bile, kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Fiyatlandırma

TrustPulse 4 farklı fiyatlandırma planı sunar. Bunların her biri için ücretsiz deneme süresiyle başlayabilirsiniz.

TrustPulse Fiyatlandırması

Web sitenizin oluşturduğu oturum sayısına bağlı olarak, işletmeniz için en iyi planı seçebilirsiniz. Bu planların her biri, sunduğundan memnun kalmazsanız 14 günlük para iade garantisi içerir..

En iyi şey, yeni başlayanlar için de ücretsiz bir planı olması. Sitenizde 500 veya daha az oturum varsa, hiçbir şey ödemeniz gerekmez.

TrustPulse Kullanımı Hakkındaki Kararımız

Tüm özellikleri kontrol ettikten ve uygulamanın ne kadar kullanıcı dostu olduğunu test ettikten sonra, TrustPulse sitenize harika bir ek olabilir. Kullanımı çok basittir ve bir acemi bile kolayca kullanabilir. Özellikler de şaşırtıcı.

Bildirimleri görüntülemek için kendi kurallarınızı belirleyebilirsiniz, bu da siteniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Sitenize sosyal kanıt eklemenize izin veren daha fazla eklentiye göz atmak istiyorsanız, WordPress için en iyi sosyal kanıt eklentileri hakkındaki makalemize göz atın..

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

TrustPulse’u Şimdi Alın »
TrustPulse Kuponuna Bakın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map