Ücretli Üye Abonelikleri İncelemesi (2020): İyi, Kötü ve Çirkin

WordPress ve WooCommerce ile bir üyelik sitesi kurmak mı istiyorsunuz??


Ücretli Üye Abonelikleri, piyasadaki WooCommerce için en sezgisel WordPress üyelik eklentisi olmakla övünür. Bu derlemede, Ücretli Üyelik Abonelikleri eklentisine ve özelliklerine uyup uymadığını öğrenmek için özelliklerini inceleyeceğiz.

Başlayalım.

Ücretli Üye Abonelikleri Hakkında

ücretli üye abonelikleri

Ücretli Üye Abonelikleri, önde gelen WordPress çeviri eklentilerinden biri olan TranslatePress’in arkasındaki aynı millet olan Cozmoslabs tarafından kullanımı kolay bir WooCommerce üyelik eklentisidir..

Kullanım kolaylığı, Ücretli Üye Aboneliklerini rakiplerinden ayıran # 1 şeydir.

Bu WordPress üyelik eklentisi sizi önceden tanımlanmış bir yapıya zorlamaz, çünkü eklenti WordPress sitenize ve içeriğinize sorunsuz bir şekilde entegre olur. Bu, ele alınması gereken bir öğrenme eğrisi olmadığı anlamına gelir, bu yüzden mutlak bir acemi olsanız bile, neredeyse anında Ücretli Üye Abonelikleri ile bir üyelik sitesi oluşturabileceksiniz..

Ücretli Üye Abonelikleri İncelemesi: WooCommerce ile Üyelik Abonelikleri Sat

Ücretli Üye Abonelikleri, ürün görüntülemeyi, satın almayı kısıtlamak ve üyelerinize özel ürün fiyatları sunmak için en iyi eklentilerden biridir.

İçeriği kısıtlamanın yanı sıra, yinelenen ödemeleri kabul etmenize, ücretsiz denemeler sunmanıza, üyeliği yükseltmenize veya eski sürüme geçirmenize ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Ücretli Üye Abonelikleri ayarlamak için tek yapmanız gereken, ödemeyi kabul etmek, abonelik planlarını ayarlamak ve içeriğinizi her bir gönderi, sayfa veya özel gönderi türünde görünen bir meta kutu aracılığıyla korumak için PayPal adresinizi belirtmektir..

woocommerce mağaza sayfası içeriği kısıtlaması

Ücretli Üye Abonelikleri ile şunları yapabilirsiniz:

 • Ürün görüntüleme ve satın alma işlemini kısıtlama: Bir üyelik sitesi işletiyorsanız üyelerinize ürün erişimini sınırlamak üye olmayanları üyelik sitenize katılmaya teşvik eder.
 • “Amazon Prime” türü bir satış sunun: Bir e-Ticaret satıcısıysanız, ücretli abonelerinize veya üyelerinize Amazon Prime gibi indirimlerle özel fiyatlandırma sağlayabilirsiniz. Bu, mevcut müşterilerinizi ücretli üyeliğinize abone olmaya teşvik eder.
 • Üyelik sitenizde ücretsiz deneme sürümü oluşturun: Ücretsiz deneme sürümü sunun ve kullanıcıların sınırlı bir süre için yalnızca üye olanlara erişmesine izin verin.

Üyelik Sitesi Kurmak için Ücretli Üye Abonelikleri Nasıl Kullanılır

Ücretli Üye Abonelikleri size harika bir katılım deneyimi sunar, bu nedenle yetenek grubunuz ne olursa olsun hızlı ve kolay bir şekilde bir üyelik sitesi oluşturabilirsiniz.

Eklentiyi etkinleştirdikten sonra bir kurulum sayfasına yönlendirilirsiniz. En iyi bölüm, eklentiyi 3 kolay adımla kurabilmenizdir.

ücretli üye abonelikleri inceleme ayarları

İlk sayfada, kayıt, oturum açma vb. Üyelik sayfalarını otomatik olarak oluşturmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Bir düğmeyi tıklatarak bu üyelik sayfalarını ayarlayabilirsiniz.

ücretli üye abonelikleri ödemeyi incele

İlk sayfada gerekli ayarları yapılandırdıktan sonra, PayPal bilgilerinizi belirtmeniz istenecektir. Eklenti, eklentilerin yardımıyla Stripe ve PayPal Express desteği de sunuyor.

Ardından, yeni abonelik planları eklemeniz istenecek.

yeni abonelik planı ekle

Ücretli Üye Abonelikleri Eklentileri

Ücretli Üye Abonelikleri eklentisi 9 temel eklenti ve 7 profesyonel eklenti ile birlikte gelir. Temel eklentiler tüm planlarla kullanılabilir, ancak profesyonel eklentiler yalnızca Profesyonel planla kullanılabilir.

Temel eklentiler:

 • Global İçerik Kısıtlaması: Belirli sayfaları kısıtlamak yerine içeriği global olarak kısıtlayın.
 • İndirim Kodları: Kullanıcıların kaydolurken indirim kodu girmelerine izin ver.
 • E-posta Hatırlatıcıları: Kullanıcılarınıza abonelik süresinin sona ermesi gibi önemli hesap etkinlikleri hakkında bilgi verin.
 • Gezinme Menüsü Filtreleme: Gezinme menüsünün görünürlüğünü kullanıcıların abonelik planına göre özelleştirin.
 • bbPress: Bir forumu üyelik sitenize entegre edin.
 • Sabit Dönem Üyeliği: Belirli bir tarihte son üye abonelikleri.
 • İstediğinizi Öde: Üyelerin istediklerini abonelik ücreti olarak ödemelerine olanak tanır.
 • reCaptcha: Bot spam kaydından kaçının.
 • Etiketler Düzenle: Ücretli Üye Abonelikleri eklentisinden gelen etiketi, dizeyi veya mesajı düzenleyin.

Profesyonel eklentiler:

 • Grup Üyelikleri: Tek bir hesap tarafından yönetilen grup üyeliklerini indirimli fiyattan satmak.
 • PayPal Standardı için Düzenli Ödemeler: PayPal ile yinelenen ödemeleri kabul edin.
 • PayPal Express: PayPal Express ile ödeme kabul et.
 • Stripe: Üyelik sitenizde Stripe ödemesini kabul edin.
 • Faturalar: Abonelik ödemeleri için dinamik olarak faturalar oluşturun.
 • İçerik Damlaması: İçeriğinize yalnızca abonelikten bu yana belirli bir süre sonra erişim sağlayın.
 • Kullanıcı Başına Birden Çok Abonelik: Kullanıcıların birden fazla plana abone olmasına izin ver.

Ücretli Üye Abonelikleri: Avantaj ve Dezavantajları

Bir üyelik sitesi oluşturmak için Ücretli Üye Abonelikleri eklentisini kullanmanın avantaj ve dezavantajlarına göz atalım.

Artıları:

 • Ücretsiz sürüm: Eklentinin ücretsiz bir sürümü WordPress.org’dan indirilebilir..
 • Kullanımı kolay: Ücretli Üye Abonelikleri, yeni katılım deneyimi sayesinde yeni bir üyelik sitesine başlamayı çok kolaylaştırır.
 • Elementor uyumluluğu: İçerik kısıtlama özelliklerini doğrudan Elementor’un ön uç görsel arayüzünden kullanabilirsiniz.
 • Her bütçeye uyar: Ücretli Üye Abonelikleri, sunduğu özellikler için muhtemelen en uygun fiyatlı premium WooCommerce üyelik eklentisidir..

Eksileri:

 • Sınırlı entegrasyon seçenekleri: Ücretli Üye Abonelikleri tüm gerekli özelliklere sahip olsa da, Zapier ve Authorize.net gibi üçüncü taraf hizmetlerle yerleşik entegrasyondan yoksundur.
 • Ara fiyatlandırma planı yok: Eklenti yalnızca 2 plan, 1 site lisansı için Hobbyist ve sınırsız site lisansı için Pro Sürümü sunuyor. Başka ara plan yok.
 • Geri ödeme politikası: 15 günlük geri ödeme politikası olsa da, rahatsızlığınızı açıklayan bir destek bileti açmanız önerilir, böylece geri ödeme isteğinde bulunmadan önce size daha iyi yardımcı olabilirler.

Ücretlendirme: Ücretli Üye Abonelikleri ve WooCommerce Üyelikleri ve ÜyePress

Ücretli Üye Abonelikleri, sunduğu özellikler için muhtemelen en uygun fiyatlı premium üyelik eklentisidir.

Örneğin, başka bir popüler eklenti olan WooCommerce Memberships’in fiyatı tek bir site lisansı için 149 $ ‘dan başlar, ancak abonelik sunmaz. Abonelikler için, tek bir site lisansı için 199 ABD doları ek olan WooCommerce Abonelikleri adı verilen başka bir eklenti yüklemeniz gerekir.

Benzer şekilde, MemberPress’in fiyatı tek bir site lisansı için 149 dolardan başlıyor.

Öte yandan, Ücretli Üye Abonelikleri tek bir site lisansı için sizden yalnızca 69 ABD doları ücret alıyor.

Ücretli Üye Abonelikleri 2 plan sunar:

 • amatör: 9 temel eklentiyle tek bir site lisansı için 69 ABD doları.
 • Profesyonel sürüm: 9 temel eklenti + 7 profesyonel eklentisi olan sınırsız siteler için 149 $.

Üyelik Satmak için Ücretli Üye Abonelikleri Hakkındaki Kararımız

Ücretli Üye Abonelikleri, WordPress ve WooCommerce için en sezgisel üyelik eklentilerinden biridir. Sizi önceden tanımlanmış bir yapıya zorlamaz ve mevcut WordPress sitenize ve içeriğinize entegre eder.

Sadece birkaç tıklamayla, sunduğu mükemmel katılım deneyimi sayesinde bir üyelik sitesi oluşturabilirsiniz. Sayfanızda, yayında veya özel gönderi türlerinde görebileceğiniz meta kutu aracılığıyla içeriği global olarak veya ayrı ayrı kısıtlayabilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, satışlarınızı hızlı bir şekilde büyütmek için en iyi WooCommerce eklentileri hakkındaki kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz..

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Ücretli Üye Aboneliklerini Hemen Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map