Zorlu Formlar İncelemesi: Gelişmiş WordPress Formları Oluşturun

Müthiş Formlar satın almayı mı düşünüyorsunuz, ancak bunun en iyi seçim olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Anlıyoruz. Formidable Forms, WordPress için gelişmiş bir form oluşturucu eklentisidir, ancak derinlemesine bir analiz yapmadan ihtiyaçlarınız için uygun olup olmadığını söylemek imkansızdır. Müthiş Formlar incelememizde, özelliklerine, fiyatlandırmasına ve daha fazlasına göz atacağız.
müthiş formlar incelemesi


Formidable Formlar Hakkında (Formerdable Formidable Pro)

Formidable Forms, bir geliştirici kiralamak zorunda kalmadan kolayca gelişmiş formlar oluşturmanızı sağlayan bir WordPress form oluşturucusudur. Basit iletişim formundan karmaşık çok sayfalı formlara kadar, Müthiş Formlar ile hayal edebileceğiniz her tür web formunu oluşturabilirsiniz.

Eklentinin lite sürümü WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak, lite sürümü yalnızca temel bir iletişim formu oluşturmanıza izin verir. Gelişmiş formlar için profesyonel sürüme geçmeniz gerekir.

Zorlu Formlar İncelemesi: Temel Form Oluşturma

WordPress için çoğu modern form oluşturucu eklentisi gibi, Formidable bir sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir. Nasıl çalıştığını görmek için Formidable Forms ile nasıl temel bir iletişim formu oluşturacağınıza bakalım.

Müthiş Formların arayüzü Yerçekimi Formlarına biraz benzer.

müthiş form oluşturucu

Tüm alanlar sağ panelde düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Eklentiyi gittiğinizde nasıl kullanacağınız konusunda sizi eğitmek için, oluşturucu içindeki oklarla net talimatlar koydular.

Oluşturucunuza bir form alanı eklemek için sağ paneldeki herhangi bir alanı tıklamanız yeterlidir. Düzeni değiştirmek için Düzen sekmesini tıklayabilirsiniz. Ardından çeşitli form düzenleri arasından seçim yapmanız istenir..

Bir form oluşturduğunuzda, Genel Ayarlar sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada özel bir teşekkür mesajı, özel stil stil seçenekleri, düğme seçenekleri ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

genel ayarlar form oluşturucu

Zorlu Formlarla Gelişmiş Formlar Oluşturma

İster temel bir form oluşturmak isteyin, ister karmaşık bir çevrimiçi uygulama oluşturun, Formidable Forms bunu tek bir kod satırına dokunmadan yapmanıza yardımcı olur. Arayüz hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için son derece kullanıcı dostudur. Şimdi Formidable Pro’daki bazı gelişmiş özelliklere göz atalım.

1. Farklı Bir Düzen Seçin

css düzeni kenar çubuğu

Müthiş Formlar, harika görünen ve WordPress temanıza mükemmel uyan çoklu düzen seçenekleriyle gönderilir. Düzen sekmesini sağ paneldeki Alanlar sekmesinin yanında bulabilirsiniz.

2. Gelişmiş Alanlar

Kutunun dışında Formidable Pro, Dosya Yükleme, Zengin Metin, Parola, Kredi Kartı vb.Gibi bir ton gelişmiş form alanı ile birlikte gelir..

3. Gelişmiş Özellikler

ön uçtaki tarih

Formidable Pro, aşağıdakiler gibi çok çeşitli benzersiz gelişmiş özelliklerle gönderilir:

  • Verileri kullanıcı arabiriminde görüntüle: Formidable Forms, form verilerini ön uçta görüntülemenizi sağlayan tek form oluşturucu eklentisidir.
  • Çok sayfalı form: İlerleme çubuğu ile çok sayfalı bir form oluşturarak form terkini azaltma.
  • Grafik ve grafik: Karmaşık veri trendlerini grafikler ve tablolarla iletin.
  • Hesaplama: Gelişmiş sayısal hesaplamalar yapın – özellikle e-ticaret mağazaları için kullanışlıdır.
  • Ve dahası…

Müthiş Formlar: Fiyatlandırma ve Destek

Formidable Forms, WordPress.org deposundan indirebileceğiniz ücretsiz bir sürüm sunmaktadır. Ücretsiz sürüm, sitenizde temel bir iletişim formu oluşturmanıza olanak tanır.

müthiş profesyonel inceleme- fiyatlandırma

Formidable Forms ile karmaşık formlar veya çevrimiçi uygulamalar oluşturmak istiyorsanız, pro sürümünü satın almanız gerekir. Pro sürümü 4 farklı planda mevcuttur:

Kişiye özel: 49 ABD doları karşılığında, 1 yıllık standart destekle 1 yıllık premium lisansı alacaksınız.

yaratıcı: 99 $ için eklentiyi en fazla 3 sitede kullanabilirsiniz. MailChimp entegrasyonu, MailPoet entegrasyonu, Bootstrap eklentileri ve kullanıcı izleme ve konum eklentileri de dahil olmak üzere eklentiler alırsınız..

: 199 $ karşılığında, öncelikli destek ve PayPal Standardı, Zapier, kullanıcı kaydı, AWeber ve benzeri güçlü eklentiler alacaksınız.

kuruluş: 399 $ karşılığında sınırsız site lisansı, elit destek ve Stripe, WooCommerce ve daha fazlası dahil olmak üzere gelişmiş eklentiler alacaksınız.

Sitenizde Müthiş Formlar Kullanma Kararımız

Müthiş Formlar, gelişmiş formları kolayca oluşturmak isteyen kullanıcılar için en uygunudur.

Bu eklenti, gelişmiş bir WordPress form oluşturucusundan beklediğiniz tüm temel özelliklerle birlikte gelir.

Kullanıcı tarafından gönderilen formlar oluşturmak, form verilerini ön uçta görüntülemek, güçlü hesaplamalar yapmak ve daha fazlasını yapmak isteyen kullanıcılara Müthiş Formlar öneriyoruz..

4 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Müthiş Formları Hemen Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me