Sabit Temas Kupon Kodu (2020)

Sabit Temas Kupon Kodu


Sabit Temas kupon kodu mu arıyorsunuz? Sürekli İletişim, küçük işletmeler için önde gelen e-posta pazarlama hizmetidir. Birkaç tıklamayla e-posta şablonlarını özelleştirmek veya özel e-postanızı tasarlamak için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ile birlikte gelir. Yeni web sitesi kullanıcılarını selamlamak için kolayca hoş geldiniz e-postası oluşturabilir, kullanıcı davranışına göre otomatik e-postalar gönderebilir ve e-postaları açıcı olmayanlara tekrar gönderebilirsiniz. Constant Contact ayrıca e-posta listelerinizi, kişi segmentasyonunuzu ve eksiksiz bir web sitesi oluşturucu çözümünü büyütmek için güçlü liste oluşturma araçları sunar. Mümkün olan en iyi fiyatlandırmaya başlayabilmeniz için bir Sürekli İletişim promosyon kodu arıyorsanız, doğru yerdesiniz! IsItWP olarak sizin adınıza özel anlaşmalar yapmak için çok çalışıyoruz. Constant Contact e-posta pazarlamasında% 15’e varan indirimleri nasıl bulacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Almak % 15 KAPALI İletişim E-posta Pazarlama hakkında

% 15 İNDİRİM almak için Sabit Kontak kupon kodumuzu kullanın!

Anlaşma yapmak “

Almak % 15 KAPALI İletişim E-posta Pazarlama hakkında
Kod Gerekmez. Anlaşma talep etmek için düğmeyi tıklayın.

HTTPS’ye gidin: //WWW.ISITWP.COM/REFER/CONSTANT-CONTACT/

Özel Sabit İletişim kupon kodumuzla mümkün olan en iyi fırsatı elde etmek için aşağıdaki talimatları izleyin.

İlk olarak, yönlendirme bağlantımızı kullanarak Constant Contact web sitesini ziyaret edin. Oradan, Ücretsiz ayını Başlat buton.

Sürekli İletişim İndirim Kodu

Bir sonraki sayfada, e-posta planınız için ayrıntılar eklemeniz ve yeni bir hesap oluşturmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekecek.

Sürekli İletişim E-posta Planı

Şimdi seçmek için biraz aşağı kaydırmanız gerekir. 12 Aylık Ön Ödeme seçeneği. Bu şekilde, Sürekli İletişim’de% 15 tasarruf edebilir ve 30 günlük ücretsiz kullanım elde edebilirsiniz.

Sürekli İletişim Ödemesi

Siparişinizi incelemek için sipariş özeti bölümüne bakın ve siparişinizi Sonraki satın alma işlemini tamamlamak için düğmesine basın.

Constant Contact kupon kodumuzu faydalı bulduğunuzu umarız. Daha fazla indirim için kupon sayfamızı da kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Sabit Temas Kupon Kodu SSS

Constant Contact’ı henüz kullanmaya hazır değil misiniz? Burada Sürekli İrtibat indirimimiz hakkında aldığımız en yaygın soruların birkaçını cevaplayacağız.

1. Etkili bir e-posta pazarlama hizmeti nedir?

E-posta pazarlama hizmeti, tek tıklamayla 1000’lerinize güzel e-postalar göndermek için mükemmel bir çözümdür. Daha fazla iş fırsatı elde etmek ve işinizi bir sonraki seviyeye çıkarmak için bir pazarlama aracıdır.

2. Bir e-posta pazarlama hizmeti için aylık ne kadar?

Sürekli İletişim indirim kodumuzla, fiyatları 500 abone başına aylık 20 $ ‘dan başlar. Ayrıca 12 Aylık Ön Ödeme planında% 30 indirim ve 30 günlük ücretsiz deneme sürümü alırsınız.

3. Bir e-posta pazarlama hizmetinin ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet, IsItWP kullanıcılarına özel Constant Contact 60 Günlük Deneme Sürümü ile e-posta pazarlama hizmetini ÜCRETSİZ olarak kullanabilirsiniz. Risk yok, kredi kartı gerekliliği ve gizli ücret yok!

4. Etkili bir e-posta pazarlama hizmetinin faydaları nelerdir??

Constant Contact gibi güçlü e-posta pazarlama hizmeti size birçok açıdan yardımcı olacaktır:

 • Sürükle ve Bırak E-posta Oluşturucu: E-posta şablonlarını özelleştirmek ve herhangi bir kodu düzenlemeden kullanıcılarınız için güzel e-postalar tasarlamak için yerleşik bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ile birlikte gelir.
 • e-Ticaret E-posta Pazarlama: Sürekli İletişim, e-ticaret mağazaları için yeni müşteriler bulmayı, müşterileri dahil etmeyi ve potansiyel alıcılara otomatik e-postalar göndermeyi içeren eksiksiz bir e-posta çözümü sağlar.
 • E-posta Takibi: Kullanıcılarınızdan gelen yanıtı görmek için e-posta pazarlama kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Bu şekilde, e-postalarınızı iyileştirebilir ve çevrimiçi ortamda daha fazla iş elde edebilirsiniz.
 • E-posta Bölümlemesi: Her seferinde doğru e-postayı göndermek için kişilerinizi uygun segmentlere ayırabilirsiniz. Ayrıca, sitenizdeki kullanıcı tıklamalarına dayalı bir e-postanın tetiklenmesine yardımcı olur.

… Artı çok daha fazlası. Daha fazla özellik ve seçenek görmek için tüm Sürekli İletişim incelememize göz atın.

5. Sürekli İletişim küçük işletmeler ve çevrimiçi mağazalar için iyi mi?

Evet, Constant Contact gibi bir e-posta pazarlama hizmeti küçük işletmeler ve e-ticaret mağazaları için idealdir. Sürükle ve bırak e-posta oluşturucu, kullanıcı davranışı hakkında otomatik e-postalar, hoş geldiniz e-postaları ve uygun bir fiyat ile birlikte gelir.

6. En iyi e-posta pazarlama hizmeti nedir?

Constant Contact popüler bir e-posta pazarlama hizmetidir ve uzun süredir hizmet vermektedir. Daha fazla seçenek için en iyi e-posta pazarlama hizmetleri listemize bakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map