1,50 € ‘dan başlayan en iyi 10 İngiltere Web Hosting Hizmeti – Karşılaştırma (2020)

en iyi İngiltere hosting hizmetleri


Bir web sitesi başlatmak ama en iyi İngiltere web hosting ne olduğunu merak ilgileniyor musunuz? Bir web sitesi oluşturmak için, güvenilir web İngiltere’deki siteler için iyi çalışır hosting gerekir. Ama orada pek çok web orada barındırma seçenekleri olduğundan, web siteniz için en iyi seçim bulmak zor olabilir.

Bu makalede, İngiltere’deki en iyi web barındırma işini ele alacağız. İngiltere siteniz için en iyi web barındırma hizmetini seçebilmeniz için yükleme süresini, çalışma süresini, desteği, fiyatlandırmayı ve daha fazlasını ele alacağız.

İngiltere Web Hosting İnceleme Süreci Hakkında

En iyi İngiltere web barındırma için seçimlerimize başlamadan önce inceleme sürecimizi gözden geçirelim.

Çok sayıda web barındırıcısına kaydolmanız ve tümünü test etmeniz sizin için pratik olmadığından, bu listedeki en popüler web barındırıcılarının çoğu için bunu sizin için yaptık.

İşte size zaman kazanmak ve kolayca en iyi İngiltere web hosting seçmenize yardımcı olmak için yaptıklarımız:

 1. Piyasadaki en iyi İngiltere web barındırıcılarına kaydoldum.
 2. Test WordPress web sitesi oluşturuldu.
 3. Bir WordPress teması yükleyerek ve kukla içerik ve resimler ekleyerek bu test sitelerinde canlı bir site ortamını yansıtır.
 4. Sitenin nasıl performans göstereceğini görmek ve test verilerini kaydetmek için birkaç farklı hız testi yaptık.

Artık bu web sunucularını nasıl incelediğimizi bildiğinize göre, İngiltere’deki en iyi barındırma için listemizdeki 1 numaralı seçime göz atalım.

1. Bluehost

Bluehost-en-uk-web barındırma

 • Yükleme zamanı: 689 ms
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: Bluehost.com

Bluehost’u kullanmaya başlayın »

Bluehost, dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesine güç veren en popüler web barındırma sağlayıcısıdır. WordPress.org tarafından resmi olarak tavsiye edilen Bluehost, tek tıklamayla WordPress kurulumu sunuyor. Böylece, web sitenizi hemen indirmeye başlayabilirsiniz, indirmek ve yüklemek için karmaşık bir yazılım yok.

Bluehost ile barındırılan her web sitesi ayrıca ücretsiz bir alan adı ve SSL sertifikası ile birlikte gelir. Ayrıca, Bluehost’u 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Barındırma hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, para iade garantisi sunarlar.

Bluehost ayrıca 7/24 destek sunar, eğitimli şirket içi uzmanları, ihtiyacınız olan her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Buna ek olarak, rehberler, video eğiticileri ve daha fazlasını içeren bir yardım merkezi sunarlar..

Bluehost en iyi ücretsiz web hosting şirketlerinden biridir.

İngiltere Sunucuları: Evet, Londra, İngiltere.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 6,29 € ‘dan başlıyor.

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda 2,17 € ödüyor (% 60’ın üzerinde indirim + ücretsiz alan adı, SSL). Tüm ayrıntıları Bluehost Kupon sayfasında kontrol edin.

Bluehost incelememizi okuyun »

2. SiteGround

SiteGround-uk-web barındırma

 • Yükleme zamanı: 649 ms
 • uptime:% 99,98
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: SiteGround.com

SiteGround’u kullanmaya başlayın »

SiteGround, en popüler web barındırma hizmetlerinden biridir ve birçok profesyonel blogcu tarafından önerilir. Şu anda 2 milyon alana ev sahipliği yapıyorlar.

SiteGround, küçük ve orta ölçekli web siteleri (100.000 aylık veya daha az ziyaretçiye sahip siteler) için güvenilir, hızlı ve güvenli web hosting sunar ve sınıfının en iyisi desteği sunar.

Ayrıca, paylaşılan bir barındırma planı ile ücretsiz bir web sitesi oluşturucu, ücretsiz SSL sertifikası, ücretsiz CloudFare CDN, ücretsiz e-posta hesapları ve ücretsiz günlük yedeklemeler elde edersiniz.

İngiltere Sunucuları: Evet, Londra, İngiltere.

Fiyatlandırma: Aylık 9.95 € ‘dan başlayan fiyatlar.

Özel teklif: Kullanıcılarımız 3,95 € / ay özel teklif alıyor.

SiteGround incelememizin tamamını okuyun »

3. HostGator

host-timsah-en-uk-web barındıran

 • Yükleme zamanı: 691 ms
 • uptime:% 99,96
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: HostGator.com

HostGator’ı kullanmaya başlayın »

HostGator yeni başlayanlar için en iyi İngiltere web barındırma sağlayıcılarından biridir. HostGator ile ücretsiz site oluşturma araçları ve 4.500 web sitesi şablonu elde edersiniz. Böylece, önceden bir deneyim yaşamadan kolayca bir web sitesi yapabilirsiniz.

Her plan ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği, sınırsız e-posta adresi, tek tıklamayla WordPress kurulumu, ücretsiz SSL sertifikası, Google ve Bing Ads için 100 $ kredi ve daha fazlasını sunar.

HostGator ayrıca, 7/24/365 telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla teknik destek ve 500’den fazla video eğitimi içeren kapsamlı belgeler sunar.

Ayrıca, 45 günlük para iade garantisi sunuyorlar, böylece web barındırma hizmetini risksiz deneyebilirsiniz.

İngiltere Sunucuları: Hayır, ABD.

Fiyatlandırma: Normal fiyat 6,95 $ / ay’dan başlar (yaklaşık 6,20 € / ay).

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda sadece $ 2.78 ödüyor (yaklaşık 2.48 € / ay).

HostGator incelememizi okuyun >>

4. A2 Hosting

a2-hosting-uk

 • Yükleme zamanı: 1.28 s
 • uptime:% 99,90
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: A2hosting.com

A2 Hosting kullanmaya başlayın »

A2 Hosting, İngiltere siteleri için en hızlı, en kolay, en güvenilir web barındırma hizmetlerini sunmaktadır. En ucuz plan bile 5 veritabanı, sınırsız depolama alanı, sınırsız aktarım, ücretsiz SSL ve SSD, her zaman para iade garantisi ve daha fazlası ile birlikte gelir.

A2 Hosting ile, 20 kat daha hızlı yükleme sayfası sağlayan Turbo sunucularına da erişebilirsiniz. Ancak, Turbo sunucular yalnızca en pahalı 2 planla kullanılabilir.

A2 Hosting ayrıca Windows ve Linux olmak üzere 2 işletim sistemi ile birlikte gelir ve WordPress, Drupal, Joomla ve diğerlerini tek tıklamayla yükleyebilirsiniz.

İngiltere Sunucuları: Hayır, Amsterdam, Hollanda.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 7.12 € ‘dan başlıyor.

Özel teklif: Özel teklif fiyatlandırma ayda sadece 2,64 € ‘dan başlıyor.

A2 Hosting incelememizi okuyun >>

5. Yeşiller

Yeşil-inekler-en-uk-web-host

 • Yükleme zamanı: 697 ms
 • uptime:% 99,92
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: GreenGeeks.com

GreenGeeks ile başlayın »

GreenGeeks, tükettikleri gücü yeşil enerji şeklinde şebekeye 3 kat geri getiren bir yeşil enerji web barındırma hizmetidir. Sadece çevreye bağlı değil, aynı zamanda en iyi hız teknolojisini, mükemmel güvenliği ve toprağa teknik desteği sağlıyorlar.

Her plan 1 tıklamalı uygulama yükleyici (WordPress dahil), sınırsız web alanı, sınırsız veri aktarımı, 1. yıl için ücretsiz alan adı, ücretsiz joker SSL ve daha fazlasını sunar.

İngiltere Sunucuları: Hayır, Amsterdam, Hollanda.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma aylık 9,95 ABD dolarından başlar (yaklaşık 8,88 € / ay).

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda sadece 2,95 ABD doları ödüyor (yaklaşık 2,63 € / ay).

GreenGeeks incelememizi okuyun >>

6. iPage

Ipage-web-hosting-uk

 • Yükleme zamanı: 2.60 s
 • uptime:% 99,98
 • Destek: 8/10
 • İnternet sitesi: iPage.com

İPage’i kullanmaya başlayın »

iPage başka bir çevre dostu web barındırma sağlayıcısıdır. Veri merkezleri ve web sunucuları rüzgar enerjisi ile çalışıyor. iPage aynı zamanda en uygun fiyatlı web barındırıcılarından biridir.

Bir iPage barındırma planı ile ücretsiz bir alan adı, site oluşturucu sürükleyip bırakma, 1000’ler şablon, SSL sertifikası, e-posta adresi, ücretsiz alan adı transferi ve daha fazlasını elde edersiniz.

Ayrıca 7/24 mükemmel müşteri desteği ve 30 günlük para iade garantisi sunarlar..

İngiltere Sunucuları: Hayır, ABD.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 8.35 € ‘dan başlıyor.

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda sadece 1,50 € ödüyor.

İPage incelememizi okuyun >>

7. tsoHost

tsohost-en-uk-web-hosting

tsoHost, 250.000’den fazla müşteri tarafından güvenilen ve 14 yıldır faaliyet gösteren, İngiltere merkezli bir hosting firmasıdır..

tsoHost, tam olarak yönetilen WordPress barındırma, tek tıklamayla kurulum, ücretsiz alan adı ve üstün hız sunar. WordPress hosting’in yanı sıra, bulut web hosting, cPanel hosting, en iyi VPS hosting ve özel sunucu da sunuyorlar. VPS ve adanmış sunucu web barındırma çözümleri ile% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi elde edersiniz.

Paylaşılan barındırma planları 30 günlük para iade garantisi ile gelir ve ayrıca telefon, destek biletleri ve canlı sohbet yoluyla 7/24 uzman desteği ile desteklenir.

İngiltere Sunucuları: Evet, Londra, İngiltere.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 2,92 € ‘dan başlar.

8. Hostinger

hostinger-uk-web barındıran

Hostinger, 29 milyondan fazla kullanıcısıyla 2004 yılında kurulmuş bir Avrupa web barındırıcısıdır. Onlar bulut ve VPS hosting yanı sıra küçük ve orta ölçekli web siteleri için mükemmel paylaşılan web hosting sunuyoruz.

Bu web barındırma hizmeti, güçlü ve kullanımı kolay, olağanüstü hız, WordPress optimizasyonu ve daha fazlası olan benzersiz bir hPanel sunar.

Yeni başlayanlar 7/24/365 canlı müşteri desteğiyle rahatlayabilir ve 30 günlük para iade garantisi ile bunları risksiz deneyebilirsiniz.

İngiltere Sunucuları: Evet, İngiltere.

Fiyatlandırma: Aylık 7,99 € ‘dan başlayan fiyatlar.

Özel teklif: Bu makaleyi yazarken ayda 0,80 € kadar az bir ücret karşılığında başlayabilirsiniz..

Hostinger ile başlayın »

9. Kalp İnterneti

Kalp-internet-web-hosting

Heart Internet, barındırılan web siteleri için İngiltere’nin 2. büyük web sunucusudur. Heart Internet, İngiltere merkezli ağlarıyla güvenlik, güvenilirlik ve hız sağlar.

Ayrıca tek tıklamayla WordPress kurulumu sunuyor ve başlangıç ​​web barındırma planı ile yeni başlayanlar için iyi 10GB web alanı ve 50GB aylık bant genişliği elde ediyorsunuz. Ayrıca, siteniz büyüdükçe kolay yükseltme seçenekleri sunar.

Sorunlarınızı çözebilir ve sorularınızı 7/24 dost destek ekibi tarafından yanıtlayabilirsiniz..

İngiltere Sunucuları: Evet, İngiltere.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 3.99 € ‘dan başlıyor.

10. eUKhost

eUKhost-UK-web-host

eUKhost esas olarak İngiltere’de yerleşiktir ve dünya genelinde 35.000’den fazla müşteri tarafından güvenilmektedir.

Temel paylaşılan web barındırma paylaşılan planı 2GB İngiltere disk alanı, ölçülmemiş bant genişliği, ücretsiz alan adı ve daha fazlası ile birlikte gelir.

eUKhost ayrıca TrustPilot’taki 10 üzerinden 9,4 puan almasının önemli bir parçası olan 7/24 yüksek dereceli teknik destek sunuyor..

İngiltere Sunucuları: Evet, Maidenhead, Reading, Nottingham ve Manchester, İngiltere.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma 2,78 € / ay’dan başlıyor.

En İyi İngiltere Web Hosting Seçimi

Sitenizin İngiltere merkezli olup olmadığını veya esas olarak İngiltere kullanıcıları için hazırlanmış bir web sitesi yapıyor olun, en iyi İngiltere web barındırma seçerken dikkate almanız gereken birkaç faktör vardır:

 1. Gecikme
 2. Çalışma Süresi Garantisi
 3. Özellikleri
 4. Teknik Destek

Her birini hızlıca gözden geçirelim.

1. Gecikme
En önemli faktörlerden biri gecikmedir.

Gecikme nedir? Gecikme, kullanıcının yaptığı bir isteği alan ve işleyen bir sunucunun zaman aralığıdır. Gecikme, web barındırıcısının konumu ve web sitesi kitlesinin konumundan etkilenir. Bir web sitesi veya kullanıcı veri merkezine ne kadar yakın olursa sayfa yükleme süresi o kadar iyi olur.

Yani, neden web barındırma sunucuları yere bakarak önemli olduğunu görebilirsiniz. Web sitesi ziyaretçilerini kaybetme riskiniz yoksa, web sitenizin hızlı bir şekilde yüklenmesi gerekir. İngiltere’de bir web sitesi hazırlıyorsanız, İngiltere’de veya yakınlarında sunucuları olan web barındırıcıları aramak istersiniz. Bununla birlikte, bazı ABD tabanlı web barındırıcıları hala hızlı bir yükleme süresi sunacak kadar güçlüdür.

2. Çalışma Süresi Garantisi
Çalışma süresi, bir sunucunun çalıştığı ve kullanılabilir olduğu zaman ölçüsüdür. Web sitenizde çok fazla kesinti yaşanıyorsa, kullanıcılar sitenizi ziyaret edemez. Bu, web sitenizin ziyaretçilerinin rahatsız olmasına neden olabilir ve hatta sitenizin artık var olmadığını düşünebilir, bu yüzden iyi bir çalışma süresi garantisi sunan bir web barındırma seçmeniz önemlidir.

% 100 çalışma süresini garanti etmek neredeyse imkansızdır, ancak% 99.9’un altındaki herhangi bir şey oldukça güvenilmezdir.

3. Özellikler
İyi bir web barındırma kolayca bir web sitesi oluşturmak için gereken tüm özellikleri sağlamalıdır. Örneğin, bazı önemli özellikler şunları içerir:

 • Tek Tıklamayla Kurulum – Tek tıklamayla WordPress gibi bir yazılım yükleyebilmeniz gerekir.
 • Web Sitesi Oluşturucu – Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu ile web sitesi oluşturmak çok daha kolay.
 • E-posta Barındırma – Bir işletme olarak, alan adınızla eşleşen bir işletme e-postasına sahip olmak önemlidir.
 • Ücretsiz Alan Adı – Birçok web barındırıcısı, başlangıçta size para kazandıracak ücretsiz bir alan adı sağlar.

Diğer değerli özellikler pazarlama araçları, sınırsız disk alanı ve bant genişliği, kontrol paneli ve daha fazlasını içerir. İhtiyacınız olan her şeyi sunduğundan emin olmak için web barındırma özelliklerine yakından bakın.

4. Teknik Destek
Yeni başlayanlar ve uzmanlar için sağlam bir teknik destek sağlayan bir web veya blog barındırma hizmeti seçmek önemlidir. Mükemmel yanıt süresiyle 7/24 destek sunabilecek bir web barındırma seçmek en iyisidir, bu şekilde bir geri arama veya yanıt beklemek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine, sorunlarınızı hemen düzeltebilir ve web sitenizin her zaman ziyaretçilerinizin kullanımına sunulduğundan emin olabilirsiniz.

Ayrıca belgelere de bakmalısınız. Sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak çok çeşitli belgeler sağlayan bir web barındırıcısı, bilgi tabanınızı artırmanıza ve kendi sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacaktır..

Özet: En İyi İngiltere Web Hosting

En iyi İngiltere web barındırma sağlayıcılarının tümünü inceledikten sonra, Bluehost’u # 1 seçimimiz olarak öneriyoruz. Bluehost dünyanın en popüler web hosting şirketlerinden biri olarak, web sitenizin güvenli ellerde olduğunu biliyorsunuz.

Bluehost, ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok sayıda fiyatlandırma planı, çok çeşitli özellikler, harika müşteri desteği, mükemmel performans ve çalışma süresi sunar ve ayrıca ekonomiktir.

İngiltere Web HostingMostMoney GeriYük ZamanUptimeSupportUK Sunucusu
Bluehost€ 2.17 / ay30 gün689 ms% 99.9910/10Evet
SiteGround€ 3,95 / ay30 gün649 ms% 99.9810/10Evet
HostGator$ 2,78 / ay45 günler691 ms% 99.9610/10Hayır
A2 Hosting€ 2.64 / ay30 gün1280 ms% 99.909/10Hayır
Greengeeks$ 2.95 / ay30 gün697 ms% 99,929/10Hayır
iPage€ 1.50 / ay30 gün2600 ms% 99.988/10Hayır
tsoHost€ 2.92 / ay30 günN / AN / A10/10Evet
Hostinger€ 0.80 / ay30 günN / AN / A9/10Evet
Kalp İnternet€ 3.99 / ay30 günN / AN / A8/10Evet
eUKhost€ 2,78 / ay30 günN / AN / A10/10Evet

En iyi İngiltere web barındırma bu makaleyi beğeneceğinizi ve sizin için en iyi web barındırma seçmenin biraz daha kolay olduğunu umuyoruz. Bu makaleyi beğendiyseniz, En Ucuz Hosting Şirketleri hakkındaki diğer yazıya göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map