10 En İyi E-posta Barındırma Sağlayıcıları 2020 (Karşılaştırıldı ve İncelendi)

Best-posta barındırma sağlayıcıları


Küçük işletmeniz için en iyi e-posta barındırma sağlayıcılarını mı arıyorsunuz??

İşletmenizi çevrimiçi başlatmak için bir web barındırma hizmeti satın aldıysanız, birçok barındırma hizmetinin e-postalarınızı barındırmak için yerleşik bir seçenek sunduğunu fark etmiş olabilirsiniz..

Bu yeni başlayanlar için harika bir şey olsa da, çoğu için bir dezavantaj var. Ve bunların en büyüğü sınırlı özellikleridir. İşte o zaman e-posta barındırma hizmetleri resme girer. Web barındırma hizmetleri tarafından sunulan dahili seçeneklerin aksine, e-posta barındırma hizmetleri ile gönderdiğiniz her e-posta kullanıcılarınıza teslim olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca e-postalarınız üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. İnanılmaz desteklerinden dolayı, yapılandırması veya ayarları ile ilgili herhangi bir şey endişelenmenize gerek kalmadan yalnızca işinize konsantre olabilirsiniz..

En İyi E-posta Barındırma Sağlayıcısı Nasıl Bulunur

Genellikle, iyi bir e-posta barındırma hizmeti sağlayıcısı seçmeden önce dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Bunlardan bazılarına bakalım:

  • Özel alan: Her zaman özel bir e-posta etki alanı kullanmanıza izin verip vermediğini kontrol edin.
  • Teslimat Garantisi: E-postalarınızın spam klasörü yerine alıcıların gelen kutusuna ulaşması olasılığı.
  • Dosya Gönderme Kapasitesi: E-posta barındırma sağlayıcınızın hesabınızdan büyük dosya eki göndermenize izin verip vermediğini kontrol edin. Daha büyük dosyalar daha iyi gönderebilirsiniz.
  • Çalışma Zamanı: % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sağlayamazsa bir barındırma hizmeti seçmenin bir anlamı yoktur.
  • Güvenlik: E-postalarınızı spam veya diğer zararlı tehditlerden uzak tutmak son derece önemlidir.

1. Bluehost: Ücretsiz E-posta Alanıyla E-posta Barındırma

Bluehost e-postası

Bluehost, web barındırma ile birlikte e-posta barındırma hizmetleri sunan en popüler ve en iyi e-posta barındırma sağlayıcılarından biridir. Bu hizmetlerle, bir yıl boyunca ücretsiz bir alan adınız olabilir ve işletmeniz için sınırsız e-posta oluşturabilirsiniz. IMAP aracılığıyla sağlam güvenliği nedeniyle, e-postalarınızın her zaman potansiyel olarak savunmasız tehditlerden korunduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca, postalarınızı güvende tutmak için 3 farklı web posta çözümü sunar.

Bluehost, herhangi bir web barındırma planıyla 5 e-posta hesabı oluşturmanızı sağlar. Ayrıca çalışma süresi konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü Bluehost% 99,99 çalışma süresini koruyan mükemmel bir sicile sahip.

Bluehost hakkındaki tüm incelememizi buradan okuyun.

2. SiteGround: En İyi Güvenli E-posta Barındırma Sağlayıcısı

Site alanı e-posta barındırma

SiteGround, kontrol edebileceğiniz başka bir harika e-posta barındırma sağlayıcısıdır. Zaten önde gelen web küçük ve büyük işletmeler için servis sağlayıcı barındırma olarak markasını yaptı. Ve e-posta barındırma hizmetleri, özellikler ve güvenlik seçenekleri açısından eşit derecede iyidir.

SiteGround’u seçerek saatte 400 e-posta gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz her e-postada en fazla 40 alıcı olabilir ve bir e-posta teslim edilmezse, 24 saat içinde otomatik olarak yeniden göndermeyi dener. Varsayılan olarak her kullanıcı için SpamExpert özelliğini etkinleştirdiğinden, e-postalarınızın güvenliğinden de emin olabilirsiniz..

SiteGround’daki tüm incelememizi buradan okuyun.

3. HostGator: Sınırsız E-posta Adresleri ile En İyi E-posta Barındırma

HostGator, ücretsiz geçiş hizmetleri

HostGator, kullanıcılarına güvenli ve güçlü e-posta barındırma hizmetleri sunan başka bir şaşırtıcı e-posta barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. E-postalarınızı kendi sunucunuzda barındırmanızı sağlar. E-posta oluşturulduktan sonra, istediğiniz bir web istemcisini ayarlayarak onlara web postası üzerinden veya telefonunuzdan erişebilirsiniz..

En iyi yanı, herhangi bir planla sınırsız e-posta hesabı almanızdır. HostGator% 99,98 çalışma süresini garanti eder.

4. G Suite: Gmail ile İşletme E-postaları

GSuite e-postaları, e-posta barındırma

GSuite sadece ortalama e-posta barındırma sağlayıcınız değildir. Tüm Google kuruluşlarına ve güvenlik araçlarına tam erişmenizi sağlayan eksiksiz bir işletme yönetimi aracıdır. Bu, herhangi bir profesyonel yardım almadan işinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

25 MB e-posta eki seçenekleri sunar ve sınırsız sayıda grup e-postası oluşturmanıza olanak tanır. İşletmeler için Gmail dışında, Google Drive, Dokümanlar, Ses vb. Dahil tüm Google uygulamalarına erişmenizi sağlar..
G Suite ile nasıl profesyonel bir e-posta oluşturacağınızı buradan öğrenin.

5. A2 Hosting: Pro-Rated Garantili E-posta Barındırma

A @ hosting, ücretsiz geçiş

A2 Hosting, e-postalarınızın sorunsuz bir şekilde gönderilmesini ve alınmasını sağlayan güvenli ve güvenilir e-posta barındırma hizmetleri sunar. Bir web barındırma sağlayıcısı olarak, ayrıca yönlendirme ve otomatik yanıtlayıcı seçenekleri ile sınırsız e-posta adresleri sunar. Ayrıca, mesajlarınızın her birini kendiniz silene kadar saklanacağı sınırsız depolama kapasitesine sahip olabilirsiniz..

A2 Hosting, her şeyin güvenli ve güvenli olmasını sağlamak için tüm mesajlarınızı otomatik olarak yedekler. Kullanıcı dostu cPanel yapılandırmaları ve ayarları kolaylaştırır. A2 Hosting ile ilgili en iyi şey, kullanılmayan herhangi bir hizmet için her zaman pro-derecelendirilmiş para iade garantisi sunmalarıdır.

A2 Hosting hakkında daha fazla bilgi.

6. Liquid Web: Yönetilen Hosting ile E-posta Barındırma

Liquid Web, e-posta barındırma

Liquid Web harika özellikler sunan başka bir güvenilir e-posta barındırma hizmetidir. Standart plan 25 GB depolama alanı sunar ve 50 MB ekleri destekler. Ayrıca, e-postalarınızı Gmail ve Outlook gibi diğer platformlardan kolayca içe aktarmanıza olanak tanır.

Gerekirse e-posta filtreleri ve kuralları ayarlama esnekliğine sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra POP, SMTP, IMAP erişimi ve kaliteli spam koruması da sunuyor. Farklı özelliklere sahip çeşitli planlar sunar. Planınız ne kadar yüksekse sahip olabileceğiniz daha fazla özellik.

Liquid Web hakkındaki incelememizi buradan okuyun.

7. iPage: En Ucuz E-posta Barındırma Sağlayıcısı

iPage

iPage, işletmeniz için sınırsız e-posta adresi oluşturabileceğiniz başka bir e-posta barındırma hizmetidir. Bu, çalışanları için e-posta adresleri oluşturmanız gereken küçük işletme sahipleri için mükemmel bir seçenektir.

Ayrıca, e-posta yönlendirme ve otomatik yanıtlama işlevi sunar, bu da yokluğunuzda bile müşterilerinizle iletişim kurmanızı kolaylaştırır. E-posta hesabınızın tehditlerden korunmasını sağlamak için IMAP desteği sunar.

İPage hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

8. InMotion Hosting: Yine Bir E-posta Barındırma Platformu

InMotion Hosting, birinci sınıf e-posta ve web barındırma arayanlar için inanılmaz bir e-posta barındırma platformu cum web barındırma hizmetidir. İş e-postalarınızı yönetmek için ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse her özelliğe sahip olabilirsiniz. E-posta filtrelemeden otomatik yanıtlayıcıya, spam e-postaları kara listeye eklemeye kadar kullanıcılarına harika özellikler sunar.

Kullanıcı dostu cPanel’den e-posta ayarlarınız üzerinde çalışabilirsiniz.

InMotion Hosting hakkında daha fazla bilgi.

9. GoDaddy: Başlangıç ​​dostu E-posta Barındırma

GoDaddy e-postaları

GoDaddy, yeni başlayanların e-postaları, alan adlarını ve web barındırma hizmetlerini ayarlamaları için her zaman tercih edilen seçenek olmuştur.

GoDaddy 50GB’a kadar depolama kapasitesi sunar ve% 99.99 çalışma süresini garanti eder. Ayrıca, faturalar göndermenize, randevuları yönetmenize, Rezervasyonlar, Outlook, Müşteri Yönetimi ve MileIQ uygulamalarıyla kilometre izlemenize olanak tanır.

GoDaddy hakkında devamını oku.

10. Office 365: Outlook ile İş E-postaları

Ofis 365

Office 365, küçük ve büyük işletmeler için işletme sınıfı e-posta barındırma olanağı sağlayan en iyi e-posta barındırma sağlayıcılarından biridir. Aldığınız her e-postayı özelleştirmenizi ve saklamanızı sağlar. Hizmetlerini farklı departmanlar ve konumlar arasında işbirliği yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Planner ile farklı görevleri yönetebilir ve ekip çalışmasına katılabilirsiniz. Bu özellikler, işletmenizi kolayca yönetmenize, yönetmenize ve kolaylaştırmanıza yardımcı olur.

Bunlar, tercih edebileceğiniz e-posta barındırma hizmetlerinden bazılarıdır. Bu makalenin, iş e-postanız için en iyi e-posta barındırma hizmetlerini seçmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Ayrıca, piyasadaki en iyi e-posta pazarlama hizmeti sağlayıcılarına da göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me