10 En İyi Web Hosting Avustralya (2020), Hız Test Sonuçları

en iyi avustralya web hosting şirketleri


En iyi Avustralya web hosting mi arıyorsunuz? Bir web sitesi oluştururken, ihtiyacınız olan hız, performans, güvenlik ve desteği almak için en iyi web barındırma hizmetini seçmek önemlidir. Yanlış web barındırma seçimi web sitenizin güvenilmez hale getirebilir, bu da web sitenizin trafiğini, SEO’yu ve hatta dönüşümleri olumsuz etkileyebilir.

Bu makalede, en iyi 10 Avustralya web barındırma hizmeti için seçimlerimizi sizinle paylaşacağız. Bu listedeki web barındırma sağlayıcılarının tümü Avustralya’da değildir, ancak hepsi aradığınız kaliteli hizmeti sunabilmektedir..

Başlayalım.

Web Hosting Avustralya İnceleme: Sürecimiz

En iyi web barındırma Avustralya için ilk 10 seçimlerimize girmeden önce, IsItWP web barındırma inceleme sürecimizi paylaşmak istiyoruz.

Size ayrıntılı bir inceleme yapabilmemiz için bu listedeki web sunucularının çoğunu kendimiz test ettik. Biz bu sizin için en iyi Avustralya web barındırma hizmeti seçme işlemini yapacak umuyoruz. Sizin için yaptığımızdan, bir dizi farklı Avustralyalı web sunucusunu denemek için zaman kaybetmenize gerek yok.

Bu web sunucularını aşağıdaki adımları uygulayarak test ettik:

 1. En iyi Avustralya web barındırma hizmetleri ile kaydoldunuz.
 2. Test WordPress web sitesi oluşturdu.
 3. Canlı bir site ortamını yansıtmak için bir WordPress teması, resimler ve kukla içerik eklendi.
 4. Sitenin nasıl çalışacağını görmek için hız testleri gerçekleştirdi ve test verilerini kaydetti.

Gördüğünüz gibi, bu web sunucularını teste tabi tutuyoruz, bu yüzden en iyi Avustralya web barındırma hizmetleri listesinden eminiz.

Başlayalım!

1. SiteGround

SiteGround-avustralya

 • Yükleme zamanı: 649 ms
 • uptime:% 99,98
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: SiteGround.com

SiteGround’u kullanmaya başlayın »

SiteGround, Avustralya’nın en iyi web barındırma hizmetlerinden biridir ve 2 milyondan fazla alan adının güvenilir web barındırıcısıdır.

SiteGround ile web sitenizi oluşturmak kolaydır. Ücretsiz WordPress yüklemesi (dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi) veya Weebly site oluşturucu arasından seçim yapabilirsiniz. Her iki seçenek de anında bir web sitesi yapmanıza izin verir.

SiteGround telefon, canlı sohbet ve biletlerle 7/24 ulaşılabilen birinci sınıf müşteri desteği sağlar. Böylece, sorununuz ne olursa olsun, hızlı, güvenilir toplama ve çözüme güvenebilirsiniz.

Ayrıca, SiteGround piyasadaki en hızlı web hosting hizmetlerinden bazılarını sunmaktadır. Avustralya’da, Yeni Zelanda’da, Asya’da ve Güney Pasifik’te en iyi şekilde çalışan Singapur’da bir veri merkezi var ve birçok yerel Avustralya ev sahibinden daha iyi performans gösteriyor.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Singapur.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 14,95 AU’dan başlıyor.

Özel teklif: Kullanıcılarımız aylık 4,95 AU $ özel teklif alıyor.

SiteGround incelememizi okuyun »

wpengine incelemesi2. WP Motoru

 • Yükleme zamanı: 582 ms
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: WPEngine.com

WP Engine kullanmaya başlayın »

WP Engine, Avustralya’da en popüler yönetilen WordPress hostingidir. Yönetilen WordPress barındırma, WP Engine’in web sitenizin tüm bakımını gerçekleştireceği anlamına gelir; tek yapmanız gereken sitenizi kurmak ve gerisini.

Hangi her WP Engine planını web sitenizi yıldırım hızında yapacak global CDN (içerik dağıtım ağı) alırsınız.

Ayrıca, birkaç dakika içinde profesyonel bir web sitesi oluşturabilmeniz için yerleşik SEO ve güvenlik içeren 36 premium tema sunar. WP Engine ayrıca 7/24 canlı sohbet desteği sunar.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Sidney, Avustralya.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma aylık 35 ABD Doları’ndan başlıyor (ABD Doları).

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda 28 $ ödüyor (USD).

WP Engine’i bugün kullanmaya başlayın »

3. A2 Hosting

a2-hosting-australia

 • Yükleme zamanı: 1.28 s
 • uptime:% 99,90
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: A2hosting.com

A2 Hosting kullanmaya başlayın »

A2 Hosting, Singapur’da bulunan veri merkezleri ve 20 kata kadar daha hızlı olan turbo sunucuları sunan, Avustralya siteleri için en hızlı web barındırma sağlayıcılarından biridir..

A2 Hosting kullanımı kolaydır, WordPress, Drupal ve Joomla için optimize edilmiştir, ücretsiz, kolay site geçişinin yanı sıra telefon, sohbet ve destek biletleri aracılığıyla 7/24 müşteri desteği sağlar.

Ne A2 Hosting diğer web ana bilgisayarlarından öne kılan onların “her zaman” para iade garantisi. 30 gün içinde hizmetlerinden memnun değilseniz, tam bir geri ödeme alırsınız. Ayrıca, ilk 30 günden sonra kullanılmayan hizmetler için orantılı geri ödeme almaya hak kazanırsınız.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Singapur.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 7,99 $ ‘dan başlıyor (USD).

Özel teklif: Özel teklif fiyatı sadece 2,96 $ / ay’dan başlıyor (USD).

A2 Hosting incelememizi okuyun »

4. Bluehost

bluehost-avustralya

 • Yükleme zamanı: 689 ms
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: Bluehost.com

Bluehost’u kullanmaya başlayın »

Bluehost, dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesine güç veren, piyasadaki en popüler WordPress barındırma hizmetlerinden biridir.

Bluehost bir Aussie sitesi oluşturmak yeni başlayanlar için en iyi web barındırma biridir. Her planda ücretsiz bir alan adı, SSL sertifikası, tek tıklamayla WordPress kurulumu ve 7/24 destek alırsınız. Böylece, Bluehost ile sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz.

Ayrıca, en ucuz barındırma planı ve 30 günlük para iade garantisi ile bile sınırsız bant genişliği elde edersiniz.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Utah, ABD.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 11,41 TL’den başlıyor.

Özel teklif: IsItWP kullanıcıları ayda yalnızca 3,93 AU ödüyor.

Bluehost incelememizi okuyun »

5. HostGator

hostgator-avustralya

 • Yükleme zamanı: 691 ms
 • uptime:% 99,96
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: HostGator.com

HostGator’ı kullanmaya başlayın »

HostGator yeni başlayanlar için başka bir harika web hosting sağlayıcısıdır. Ücretsiz bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu ve 4.500 web sitesi şablonu, çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için ücretsiz alışveriş sepeti yazılımı, 7/24/365 teknik destek ve daha fazlasını sunarlar..

Her planla aynı zamanda ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği, sınırsız e-posta adresi, kullanımı kolay bir kontrol paneli ve 45 günlük para iade garantisi elde edersiniz.

İster kişisel bir blog ister küçük işletme web sitesi oluşturmak isteyin, HostGator yeni başlayanlar için kolaylaştırır.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Houston ve Utah, ABD.

Fiyatlandırma: Normal fiyat 6,95 $ / ay’dan başlıyor.

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda yalnızca $ 2.78 ödüyor (USD).

HostGator incelememizi okuyun »

6. Yeşiller

Yeşil-inekler-avustralya

 • Yükleme zamanı: 697 ms
 • uptime:% 99,92
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: GreenGeeks.com

GreenGeeks ile başlayın »

GreekGeeks, Avustralya’daki siteler için mükemmel bir seçenek olan başka bir web barındırma sağlayıcısıdır. Avustralya’da veri merkezleri olmamasına rağmen, hızlı SSD tabanlı paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS ve WordPress barındırma hizmeti sunuyorlar.

Özelliklerinden bazıları arasında ücretsiz sürükle bırak web sitesi oluşturucu, sınırsız web alanı, ücretsiz e-posta hesapları, 7/24 destek ve daha fazlası bulunmaktadır..

Ayrıca, GreenGeeks çevre dostu bir web barındırıcısıdır. Şebekeye tükettikleri gücün 3 katını yenilenebilir enerji şeklinde geri koydular.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Amsterdam, Hollanda.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma aylık 9,95 $ ‘dan başlıyor (USD).

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda yalnızca 2,95 ABD doları ödüyor (USD).

GreenGeeks incelememizi okuyun »

7. WP Barındırma

wp-hosting-australia

WP Hosting% 100 Avustralya WordPress hostingidir. 2008’den beri faaliyet gösteriyorlar ve Melbourne Üniversitesi, Melbourne Kongre Sergi Merkezi, Mortgage Choice, Avustralya Birliği ve daha fazlası gibi büyük Avustralya web siteleri tarafından güveniliyorlar..

WP Hosting günlük yedeklemeler, ücretsiz site geçişi, “her zaman açık” DDoS koruması, sınırsız veri aktarımı ve daha fazlasını sunar.

Ayrıca e-posta ve bilet desteği ile 7/24 ulaşılabilen Avustralya merkezli bir destek ekibi ve çalışma saatleri içinde telefon desteği sunuyorlar.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Sidney, Avustralya.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 19 AU’dan başlar.

8. Kinsta

kinsta-avustralya-best-web barındırma

Kinsta, sizin için tüm web sitenizin bakımını yapan başka bir tamamen yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısıdır. En büyük müşterilerinden bazıları TripAdvisor, Buffer, Ubisoft, Intuit ve FreshBooks’tur..

Her planda ücretsiz bir SSL sertifikası ve CDN bulunur. Diğer özellikler arasında veri merkezinizi seçme olanağı, günlük yedeklemeler ve çalışma süresi kontrolleri, yıldırım hızları, geliştirme için hazırlık alanları ve daha fazlası yer alır.

Ayrıca WordPress geliştiricilerinden uzman desteği ve 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Sidney, Avustralya.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma 30 $ / ay’dan başlıyor (USD).

9. Bulut Yolları

cloudways-best-avustralya-web barındırma

Cloudways, yönetilen bulut tabanlı bir web barındırma platformudur. Ancak, web sitenizi kendi sunucularında barındırmazlar, bunun yerine Google Cloud, Linode veya Digital Ocean gibi bir bulut VPS sağlayıcısı seçersiniz. Bu, web sitenize hız kazandırır ve sitenizi Cloudways platformundan hala kontrol edebildiğiniz için yönetimi kolaydır ve 7/24 destek alırsınız.

Cloudways ayrıca yönetilen yedeklemeler ve güvenlik, CloudwaysBot (kendi akıllı asistanınız), tek tıklamayla ücretsiz SSL kurulumu ve daha fazlasını sağlar.

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Sidney, Avustralya.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlar aylık $ 10’dan başlar (USD).

Cloudways’i bugün kullanmaya başlayın »

10. VentraIP

ventraIP-best-avustralya-web barındırma

VentraIP, 150.000 müşteri tarafından güvenilen% 100 Avustralya’nın sahip olduğu ve işlettiği web barındırma hizmetidir.

Web barındırma planları arasında ücretsiz SSL sertifikası, saatlik Acronis yedeklemeleri, sınırsız premium bant genişliği, sınırsız e-posta hesapları, olağanüstü performans ve hız için Samsung kurumsal sınıf SAS SSD depolama alanı ve daha fazlası bulunur..

Ayrıca, Melbourne tabanlı bir ekipten telefon veya eTicket ile ulaşılabilen 7/24 müşteri desteği de sunuyorlar..

Avustralya’ya yakın / daha yakın sunucular: Sidney ve Melbourne, Avustralya.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 8,95 AU’dan başlıyor.

En İyi Avustralya Hosting Ne Bakmalı

En iyi Avustralya web hosting seçerken, web siteniz için en iyi performans ve hız elde etmek için dikkate almanız gereken birkaç şey vardır. Bu faktörler şunları içerir:

 1. Sunucu Konumu
 2. Çalışma Süresi Garantisi
 3. Zorunlu özellikler
 4. Teknik Destek

1. Sunucu Konumu
Web siteniz veya kullanıcılarınız Avustralya’da bulunuyorsa, Avustralya’da veya yakınında sunucu konumları olan bir web barındırma hizmeti aramanız gerekir. Web sunucusu bulunduğunuz konumdan ne kadar uzakta olursa, daha yavaş yükleme süreleri, gecikme, gecikmeler vb. Gibi sorunlarla uğraşmanız daha olasıdır..

2. Çalışma Süresi Garantisi
Çalışma süresi, bir sunucunun çalıştığı ve kullanılabilir olduğu süredir. Sitenizin her zaman kullanıcılar tarafından kullanılabilmesi için iyi bir çalışma süresini garanti edebilecek bir Avustralya web barındırma hizmeti seçmek istersiniz. Çok fazla kesinti süresi trafik, olası satış ve hatta satış kaybına neden olabilir. Hiçbir web barındırma% 100 çalışma süresini garanti edemezken, en az% 99,9 çalışma süresini garanti edebilecek bir web barındırma seçmek en iyisidir.

3. Temel Özellikler
İyi bir web barındırma sağlayıcısı da kolayca ihtiyaçlarınız için mükemmel bir web sitesi oluşturmak için gereken tüm özellikleri sağlamalıdır. Aramanız gereken en önemli özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Alan adı
 • SSL Sertifikası
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • E-posta hesapları
 • Depolama alanı
 • Yedekler
 • Tek Tıkla WordPress Kurulumu

Tüm bu temel özellikleri uygun bir şekilde sunan bir web barındırma hizmeti bulabilirseniz, paradan tasarruf edersiniz ve kısa sürede profesyonel, güvenli bir web sitesi oluşturabilirsiniz..

4. Teknik Destek
Bir web sitesi oluşturmak bazen yeni başlayanlar için zor olabilir. Yani, olağanüstü teknik destek sağlayan bir Avustralya web barındırma seçin. 7/24 uzman desteği, bir sorunla karşılaştığınızda sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar.

En İyi Web Hosting Avustralya: Kararımız

En iyi Avustralya web hosting için önerimiz SiteGround. SiteGround, pazardaki önde gelen web barındırma hizmetlerinden biridir ve Singapur’daki sunucuları ile Avustralya’daki web sitelerine hızlı ve güvenilir hizmet sunabilecektir..

Ayrıca, SiteGround yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir. Tek tıklamayla WordPress kurulumu ile kolayca bir web sitesi oluşturmaya başlayabilirsiniz, mükemmel müşteri desteği sağlarlar ve aynı zamanda uygun bir seçenek olup, ayda sadece 4,95 ABD dolarıdır..

Avustralya Web HostingMostMoney BackLoad TimeUptimeSupportAvustralya Sunucusu
SiteGroundAU $ 4.95 / ay30 gün649 ms% 99.9810/10Hayır
28 $ / ay60 günN / AN / A9/10Evet
A2 Hosting$ 2,96 / ay30 gün1280 ms% 99.909/10Hayır
BluehostAU $ 3.93 / ay30 gün689 ms% 99.9910/10Hayır
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map