11 En İyi Shopify Alternatifleri: En İyi Rakipler Karşılaştırıldı

Rakipleri Shopify


Shopify en popüler e-Ticaret çözümlerinden biri olsa da, buradaki herkes için doğru platform olmayabilir.

Örneğin, Shopify bir çevrimiçi mağazayı başlatmak için kolay bir çözüm isteyen kullanıcılar için iyi bir seçimdir.

Ancak, çevrimiçi mağazalarını kendi kendine barındırmak, yeni özellikler eklemek için esnekliğe ihtiyaç duyan, geliştirici dostu bir platform isteyen ve mağaza üzerinde tam kontrole sahip olmak isteyen satıcılar için en iyi seçim olmayabilir..

Bu makalede, Shopify için en iyi alternatiflerin bir listesini hazırladık.

1. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce piyasadaki en popüler e-ticaret platformudur. WordPress için sağlam bir temel sağlayan bir eklenti olarak geliyor. Mağazanıza daha fazla özellik eklemek için ek WordPress eklentileri ile kullanılabilir.

Mağazanızı tasarlamak için en iyi WooCommerce temalarını kullanabilirsiniz. WooCommerce entegrasyonlar, ödeme yöntemleri, eklentiler ve daha fazlası ile birlikte gelir. Başarılı bir e-Ticaret sitesi için ihtiyacınız olanı sağlamak üzere özel WooCommerce barındırma hizmeti sunan birden çok e-Ticaret barındırma şirketi vardır.

Kurulum sırasında bir sorunla karşılaşırsanız, size yardımcı olmaya hazır büyük bir WooCommerce topluluğu var. WooCommerce, e-Ticaret sektöründeki en büyük pazar payına sahiptir. Ayrıca, 2 popüler e-Ticaret platformu arasında yan yana karşılaştırma görmek için uzmanımızın Shopify vs WooCommerce hakkındaki incelemesine de göz atmalısınız..

İçin en iyisi: E-Ticaret mağazalarında tam kontrol sahibi olmak isteyen kullanıcılar.

Fiyatlandırma: Çekirdek WooCommerce yazılımı ücretsizdir. Ancak, herhangi bir web sitesi gibi, alan adı ve barındırma için ödeme yapmanız gerekir..

2. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce, çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için mükemmel bir e-ticaret çözümüdür. Sadece bir mağaza oluşturmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Amazon, eBay, Facebook ve diğer popüler ağlarda ürünlerinizi listeleyerek daha fazla sipariş almanıza yardımcı olur..

Milyonlarca kullanıcının güvendiği küçükten büyüğe çevrimiçi işletmeler için akıllıca bir seçimdir. BigCommerce bir şablon seçmenize, web sitenizi özelleştirmenize, ödemeleri kabul etmenize, siparişleri yönetmenize ve daha pek çok şey yapmanıza olanak tanır. Arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmek için çevrimiçi mağazanıza daha fazla trafik çekmenize yardımcı olur.

Sipariş almaktan ödemelere ve müşterilerinize ürün göndermeye kadar, BigCommerce kapsamına gireceksiniz. Barındırılan bir çözümdür ve Shopify’a biraz rekabet sağlar.

İçin en iyisi: Hepsi bir arada barındırılan e-ticaret platformunu Shopify’dan daha fazla kullanıma hazır özelliklere sahip olarak tercih eden kullanıcılar.

Fiyatlandırma: $ 29.95 / ay

3. Weebly

Weebly

Weebly bir başka basit, güçlü web sitesi kurucusudur. Çevrimiçi ürün satmak için bir e-ticaret platformu olarak kullanılabilir. Diğer çözümlerin aksine, temanızı seçebilir, yazı tiplerinizi değiştirebilir, arka plan resmi ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Müşterilerden para almak için popüler ödeme yöntemlerinin çoğuyla çalışır.

Platformu tanımak için ücretsiz deneme sürümüne başlayabilirsiniz, ancak premium sürümleri eksiksiz bir e-Ticaret mağazası kurmak için ihtiyacınız olan şeydir. Sitenize kolayca özellikler eklemek için kullanılabilen bir sürükle ve bırak oluşturucusuna sahiptir. Weebly Shopify’a etkili bir alternatif olabilir.

Platform hakkında daha fazla bilgi için eksiksiz Weebly incelememize göz atmalısınız..

İçin en iyisi: Bir web sitesi oluşturucusuyla giriş düzeyinde bir mağaza oluşturmak isteyen yeni başlayan kullanıcılar.

Fiyatlandırma: 12 $ / ay

4. Magento

Magento

Magento, dünyanın en eski ve en popüler e-ticaret çözümlerinden biridir. Kurulumu WooCommerce veya bu makalede listelenen diğer herhangi bir çözümden daha zordur. Ürün ve resim ekleme süreci, dik bir öğrenme eğrisinin üstesinden gelmeyi gerektirir.

Bunun dışında Magento güvenli ve saygın bir çevrimiçi alışveriş platformudur. Magento ile çalışmanıza yardımcı olmaya hazır büyüyen bir topluluğa sahiptir. Kendi kendine barındırılan bir çözümdür, yani çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için bir alan adına ve web barındırma ihtiyacınız olacaktır.

İçin en iyisi: Büyük e-ticaret mağazaları

Fiyatlandırma: İyi teklifler ayda 8,99 ABD dolarından alınabilir

5. Kare

Squarespace

Squarespace, premium bir web sitesi oluşturucusudur ve WordPress’e bir alternatiftir. İhtiyacınız olan tüm özelliklerle e-ticaret çözümleri oluşturmak için kullanılabilir. Alışveriş sitenizi hızlı bir şekilde kurmak için özel şablonlar, entegrasyonlar ve sürükle ve bırak oluşturucu içerir.

Daha fazla bilgi için, Squarespace vs WordPress ile ilgili bu makaleye de göz atmalısınız. Barındırılan bir çözümdür ve kendi web sitelerinden kaydolarak başlayabilirsiniz.

İçin en iyisi: Mağaza oluşturmak için hepsi bir arada bir web sitesi oluşturucu isteyen kullanıcılar.

Fiyatlandırma: İyi bir e-Ticaret planı için 26 ABD doları / ay

6. 3dcart

3dcart

3dcart tamamen barındırılıyor e-Ticaret çözümü çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu birinci sınıf bir çözümdür ve işinizi canlı tutmak için aylık ödeme yapmanız gerekir. 3dcart’ın tek veya birden çok kullanıcı için planları vardır. Tüm planları işlem ücreti, sınırsız ürün kapasitesi, müşteri desteği, 100’den fazla ödeme çözümü ve daha fazlasını içerir.

Daha fazla dönüşüm elde etmek için çevrimiçi mağazanızı Facebook, Stripe, MailChimp (MailChimp’e en iyi alternatifleri de kontrol edin), Amazon.com ve diğer popüler ağlarla entegre edebilirsiniz. Mağazanızı kalbinizin isteğine göre özelleştirmek için hazır temalara sahiptir.

İçin en iyisi: Başka bir e-Ticaret mağazası platformunu denemek isteyen kullanıcılar

Fiyatlandırma: $ 19 / ay

7. Zoey

Zoey

Zoey B2B / toptan e-ticaret çözümleri için kurumsal bir çözümdür. Müşterilerin bir teklif isteyebilecekleri, bir satış görevlisi ile konuşabilecekleri, satın almadan önce ürünü deneyimleyebilecekleri ve daha pek çok şey için büyük ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Bu çevrimiçi çözümle, evrak işlerini engelleyebilir ve mağazanızın arka ucundaki her konuşmayı izleyebilirsiniz..

İşletmenizi uygun raporlama, müşteri hizmetleri ve daha fazlasıyla büyütmek için web sitesi pazarlama araçlarına sahiptir. Zoey, web sitenizi özelleştirmek için tonlarca tema ve eklentiye sahiptir. Esnek ve gereksinimlerinizi karşılamak için üçüncü taraf çözümlerini kolayca entegre eder.

İçin en iyisi: B2C özellikli toptan e-ticaret platformu isteyen kullanıcılar

Fiyatlandırma: Özel fiyatlandırma

8. Hacim

Volusion, piyasadaki modern bir e-Ticaret ve alışveriş sepeti yazılımıdır. Mağazanızı başlatmak ve kullanıcıları çekmek için çarpıcı temalara sahiptir. Volusion envanter yönetimi, sınırsız ürün stoğu, kolay ödeme çözümleri, pazarlama ve SEO araçları sunar.

Müşteri desteği, web tasarımı, pazarlama ve marka tanıtım ihtiyaçlarına yardımcı olduğu için bilinir. Volusion ürünlerini satan binlerce çevrimiçi mağaza tarafından güveniliyor.

İçin en iyisi: Başka bir barındırılan e-Ticaret platformu isteyen kullanıcılar

Fiyatlandırma: 29 $ / ay

9. Pinnacle Sepeti

Doruk Arabası

Pinnacle Cart, popüler bir web mağazası oluşturucu ve e-ticaret yazılımıdır. Yerleşik özel şablonlar, pazarlama araçları, uygulama entegrasyonları ve eklentileri vardır. Kurulumu kolaydır ve uzmanlarından çevrimiçi eğitim alır.

Onlar VPS hosting ve kendi sunucu barındırma adanmış sunuyoruz. Diğer birçok alışveriş sepeti çözümünün aksine, Pinnacle Cart’ın PayPal, Stripe, CardConnect ve daha fazlası ile ödeme entegrasyonları vardır.

İçin en iyisi: İşlem ücretlerini e-Ticaret platformuyla paylaşmak istemeyen kullanıcılar.

Fiyatlandırma: $ 79.95 / ay

10. Büyük Kartel

Büyük Kartel

Big Cartel, sanatçılar ve diğer içerik oluşturucular için bir e-ticaret çözümüdür. Resim, t-shirt, baskı, mücevher ve daha fazlasını satmak için kullanılabilecek özel temalarla birlikte gelir. Ücretsiz temaları kullanarak çevrimiçi mağazanızın tasarımını ve görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Ürün eklemek, siparişleri yönetmek, istatistikleri kontrol etmek, tanıtımları yayınlamak, reklam yayınlamak ve daha pek çok şey için yerleşik araçlara sahiptir. Çevrimiçi mağazanızı herhangi bir cihazdan yönetmenizi sağlar.

İçin en iyisi: Sanatçılar ve yaratıcı mağaza sahipleri

Fiyatlandırma: 5 ürün için ücretsiz. Sonra $ 9,99 / ay

11. Wix

Wix

Wix, çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için kullanılabilecek popüler bir web sitesi oluşturma çözümüdür. Barındırılan bir çözümdür, yani başlamak için tek ihtiyacınız olan premium sürümdür. Ürün, resim, içerik eklemek ve mağazanızı ayarlamak için sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz..

Müşterilerden ödeme toplamak için PayPal, authorize.net ve diğerleri gibi ödeme yöntemlerini entegre etmenizi sağlar. Wix’in harika belgeleri var ve bir web sitesi veya çevrimiçi mağaza başlatmak için kodlama bilgisine ihtiyacınız yok.

Ayrıca, bu Wix incelemesine göz atmanızı öneririz, böylece özellikleri ve işlevleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İçin en iyisi: Sürükle ve bırak oluşturucuyla temel bir mağaza oluşturmak isteyen giriş seviyesi kullanıcılar.

Fiyatlandırma: 29 $ / ay

Bu makalenin Shopify’ın rakipleri hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmasını umuyoruz. Bu makaleyi beğendiyseniz, yeni başlayanlar için en iyi bloglama platformlarındaki bu kılavuza da göz atmanızı öneririz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map