2020 için 6 En İyi Vanity Telefon Numarası Sağlayıcıları (Karşılaştırıldı)

en iyi makyaj telefon numarası sağlayıcıları karşılaştırıldığında


Web siteniz için özel bir telefon numarası almak istiyorum?

Özel telefon numaraları, hatırlanması ve tanıtımı kolay iş numaralarıdır.

Genel olarak, özel bir telefon numarası, genellikle şirketinizin adını veya reklam için veya işletmenizle ilgili herhangi bir şey için kullandığınız bir ifadeyi söyleyen bir harf ve rakam karışımıdır..

Bu sayıları elde etmek zor gibi görünse de, göründüğü kadar zor değil. Bu makalede, web siteniz için özel bir telefon numarası satın almak için en iyi yerlerden bazılarını göstereceğiz. Sonuna doğru, ziyaretçilerinizin sizi doğrudan web sitenizden arayabilmeleri için özel numaranızı kullanarak bir tıkla ve ara düğmesini nasıl ekleyeceğinizi anlatacağız.

Makyaj Numarası Nasıl Görünüyor?

Yukarıda belirtildiği gibi, tipik bir makyaj numarası sayısal ve alfabe kombinasyonudur. Böyle bir sayıya örnek olarak 1-800-GoFedEx (1-800-463-3339) verilebilir. Ayrıca 8000-111-222 veya 1222-333-444 vb.Gibi benzersiz bir şey olabilir. En iyi bölüm, makyaj numaralarının hatırlanması kolay olmasıdır.

Birçok özel numara ücretsizdir. Ancak bu, kullanılabilirliğine bağlıdır. Genellikle ilk gelen ilk sırada satılırlar.

Özel bir telefon numarası satın almak için, önce yerel telefonlarınızdan farklı çalışan bir iş telefonu servisine sahip olmanız gerekir. Bir iş telefonu servisini kullanmak için bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Bu yüzden VOIP (İnternet Üzerinden Ses Protokolü) hizmeti de denir.

Modern bir iş telefonu servisi kullanmak için internete bağlı bir cihaza ihtiyacınız var. Temel olarak, bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet veya cep telefonu.

Bu, özel bir ekipman türüne ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Şimdi özel telefon numarası sağlayıcılarından bazılarına bakalım.

1. RingCentral

RingCentral

RingCentral küçük işletmeler için en iyi makyaj telefon numarası sağlayıcılarından biridir. Çok hatlı bir telefon sistemi, çağrı yönlendirme, çağrı bekletme, çağrı aktarma, video konferans, konferans görüşmeleri, vb. Bu bir kerelik bir ödemedir.

Kaydolduktan sonra, hem ücretsiz numaranızı hem de yerel numaranızı doğrudan gösterge tablonuzdan alabilirsiniz. Özel numaranızı almak için ayrı olarak başvurmanız gerekir. Bu, 10 gün içinde onaylanacak ve bundan sonra işletmeniz için benzersiz bir tane bulmak için bir makyaj numarası jeneratörü kullanabilirsiniz..

RingCentral ile Gusto, Dropbox, Microsoft vb. Gibi üçüncü taraf hizmetleri de kullanabilirsiniz..

2. Nextiva

Nextiva

Nextiva deneyebileceğiniz küçük işletmeler için başka bir iş telefonu sağlayıcıları. Web tabanlı paneli ile çağrılarınızı, sesli mesajlarınızı ve fakslarınızı yönetmek son derece kolaydır. Nextiva ile ücretsiz şehir içi arama, arama yönlendirme, sesli mesajları e-postalara aktarma ve daha fazlası gibi hizmetlere de sahip olabilirsiniz..

Kullanıcılarınızın sizinle ücretsiz olarak bağlantı kurabilmesi için ücretsiz bir numara da alabilirsiniz. Nextiva, en gelişmiş iş telefonu hizmeti özelliklerinden bazılarıyla birlikte gelir, ancak yeni başlayanların bile kullanması kolaydır. Varsayılan olarak, özel numaralar sunmaz. Ama sizin için taşıyıcı ortaklarından temin ediyorlar.

En iyi Nextiva indirimleri için Fırsatlar alanına göz atın!

3. Phone.com

Phone.com

Phone.com işletmeler için özel numaralar, ücretsiz ve yerel numaralar sunar. Ancak aylık çağrı dakika sınırı vardır. Sınırı aşmak size daha pahalıya mal olacak.

Özel numaranızı ayarlamak için bir kerelik ödeme alırsınız. Bu masraflar, seçtiğiniz numaraya ve koda göre değişir. Özel numaralar dışında, işletmenizin kolay yönetimi için çeşitli iletişim özellikleri de sunarlar.

4. Çekirge

Çekirge

Çekirge henüz işletmeleriniz için başka bir makyaj telefon numarası sağlayıcıları olduğunu. İşletmeniz için isteyebileceğiniz tüm sanal numara hizmetlerini sunarlar. Ücretsiz numaralardan yerel numaralara ve hatta makyaj numaralarına kadar sizin için her şeye sahiptir. İstediğiniz numaranın kullanılabilir olduğundan emin olmak için, kayıt işleminin kendisi sırasında bu numaraya göz atabilirsiniz..

Zaten bir makyaj numaranız varsa, onu Çekirge’ye de taşıyabilirsiniz. Bunun dışında iş mesajlaşma, çağrı yönlendirme ve yönlendirme, uzantılar, özel karşılama vb..

5. MyOperator

MyOperator, özel numaralar

Operatörüm, işletmeleri için özel bir telefon numarası arayan herkes için iyi bir yer. Özel telefon numaralarının yanı sıra sanal numaralar ve ücretsiz numaralar sunar. Yani ihtiyacınıza göre bunlardan herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri, işinizi büyütmeniz için ek bir avantaj olabilir. Örneğin, müşterilerinizle aramaları kaydetmenizi sağlar. Kaydedilen bu çağrıları analiz ederek arayanlarınızın sıkça talep edilen gereksinimlerini anlayabilir ve bunları yerine getirmeye çalışabilirsiniz..

Arama izleme seçeneğiyle, tüm arayanlarınızı takip edebilir ve tek bir potansiyel müşteriyi kaçırmamanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca, şu anda bağlı olan ve canlı yayın kontrol panelindeki her bir departman tarafından cevapsız kalan aramaların ayrıntılı bir kaydına da sahip olabilirsiniz..

6. RingBoost

ringboost

RingBoost, makyaj telefon numaralarını satın almak için başka bir parlak platform. Burada ticari kategorilerinize göre özel telefon numaralarınızı seçebilirsiniz. RingBoost, ticari numaralarına göre makyaj numaralarını seçmek isteyen şirketler için en iyisidir.

RingBoost’tan satın alınan numaralar mevcut herhangi bir telefon numarasına kolayca iletilebilir. Sizin için önceden oluşturulmuş numaraların bir listesi vardır. Bunlara göz atabilir ve en sevdiğinizi seçebilirsiniz.

WordPress’te Telefon Özelliği Numaranızı Tanıtmak

Mobil tarama tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve yalnızca bu yıl büyümesi bekleniyor.

Site ziyaretlerinizin büyük bir kısmı cep telefonlarından yapıldığından, kullanıcılarınızın sizi bir tıklamayla doğrudan web sitenizden aramasını kolaylaştırmak sizin yararınıza olacaktır.

Bu, sitenize bir tıkla ve ara düğmesi eklenerek yapılabilir. Bakalım bunu nasıl yapacağım.

WordPress’e Tıkla ve Ara Düğmesi Nasıl Eklenir

Bir WordPress kullanıcısıysanız, web sitenize bir tıkla ve ara düğmesi eklemek zor değildir. Bunu bir eklenti kullanarak veya eklenti olmadan yapabilirsiniz.

Size her iki yolu da göstereceğiz.

Yöntem 1: bir eklenti ile aramak için tıkla düğmesi ekleme

WordPress deposu, temiz, tıkla ve ara düğmesi de dahil olmak üzere sitenizde istediğiniz özellikleri eklemenize yardımcı olan inanılmaz eklentilerle doludur. Aralarında en iyisi denilen eklentidir WP Çağrı Düğmesi. Bu eklenti, WordPress’e tıkla ve ara düğmelerini eklemeyi daha basit bir görev haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Bu eklenti ile, herhangi bir profesyonel yardım almadan çarpıcı bir aramak için tıklayabilirsiniz. Sadece birkaç tıklama alır ve gitmekte fayda var. Eklenti, arama düğmelerinizi web sitenize ve marka görünümünüze uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar. WP Çağrı Düğmesi% 100 mobil uyumludur, bu nedenle daha küçük ekranlarda da harika görünür. Bu eklentiyle nasıl arama düğmesi ekleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Yöntem 2: Eklenti Olmadan Aramak İçin Tıkla Düğmesi Ekleme

Bu yöntem, tıkla ve ara düğmesi eklemek için gerçekten bir eklenti eklemek istemeyenler içindir. Belirli bir biçimi kullanarak sayılarınızı bir bağlantı şeklinde eklemeniz gerekir. Şimdi telefon numaranızı tel sayı olarak önek olarak.

Bu bağlantıyı web sayfanıza, kenar çubuğunuza veya herhangi bir widget’lı içerik alanına ekleyebilirsiniz:

Bu tıklanabilir bağlantıyı yerleştirmek istediğiniz yere kopyalamanız yeterlidir.

Bizi aramak için buraya tıklayın

Burada gösterdiğimiz telefon numarasını kendi telefon numaranızla değiştirmeyi unutmayın. Kullanıcılarınız artık sitenizden ayrılmadan sizinle iletişim kurmak için bağlantıyı tıklayabilir.

Özel Numara Seçme Hakkında Sık Sorulan Sorular

Şimdi özel numara seçmeyle ilgili en sık sorulan soruların bazılarına bakalım.

S1. Özel numara ücretsiz bir numaradan nasıl farklıdır??
Özel numara bir sayı veya alfabe serisidir veya her ikisinin bir karışımı olabilir. Bu sayılardaki alfabe genellikle işletmenizin, ürününüzün veya hizmetinizin adıdır. Ayrıca unutulmaz bir sayı dizisi de olabilir. Bu numaralar ücretsiz olabilir veya yerel bir numara olabilir. Özel numaraya örnek 1-800-GO-FED-EX olabilir.

Ücretsiz bir numara ise, kullanıcılarınızın ücretsiz arayabileceği belirli bir arama koduna sahip numaralardır. ABD’deki ücretsiz telefon kodları 800, 888, 877, 866, 855, 844 ve 833’tür..

S2. Özel numaramın ön düzeltmesi önemli mi??
Özel numara seçerken, 800, 888, 877, 866, 855, 844 vb. Gibi farklı önek seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Ancak diğer seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Q3. Numaramda hangi kelimeleri kullanmalıyım?
İdeal olarak, özel telefon numaranızdaki kelimeler ürününüzün veya işletmenizin adı olmalıdır. Numaranız için bir kelime seçmenin en iyi yolu 7-10 harf arasında seçim yapmaktır. Bunu yaparak kelimenin başında veya sonunda fazladan bir sayı olmadığından emin olabilirsiniz..

S4. Özel telefon numaramı satabilir miyim?
Özel numara satın aldıktan sonra satamazsınız. FCC, ücretsiz numaraların ticaretini ve yeniden satılmasını yasaklayan katı kurallara sahiptir. Bunu yapmaya çalışan herkes yasal sorunlara neden olabilir.

Q5. Özel numaramı yerel numaramla kullanabilir miyim?
Evet, yerel bir numaranız varsa, numarayı özel telefon numaranızla kullanabilirsiniz. Özel numaranızla gelen çağrıları kolayca yerel numaranıza yönlendirebilir ve hatta arayanlarınızı doğru ekip üyesine bağlamak için bir IVR ayarlayabilirsiniz.

S6. Tekrarlayıcı numarası işim için daha iyi bir seçenek mi?
Birçok kullanıcı, sayılara kıyasla yüksek fiyatı nedeniyle kelimeleri tercih etmek istemez. Bu gibi durumlarda tekrarlayıcı sayısı iyi bir seçenektir. Bu sayılar yinelenen bir desene sahiptir ve kolayca hatırlanabilir.

Bu kadar. Bu makalenin web sitenize özel bir numara eklemenize yardımcı olacağını umuyoruz. Ücretsiz işletme e-postasının nasıl oluşturulacağını da kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me