2020 için 9 En İyi Küçük İşletmeler Cep Telefonu Planları (Karşılaştırma)

En İyi Küçük İşletme Cep Telefonu Planları


En iyi küçük işletme cep telefonu planları mı arıyorsunuz??

İş cep telefonu planları, her numara için başka bir cihaza ihtiyaç duymadan aramaları iş numaralarından cep telefonlarınıza veya web uygulamalarınıza genişletmenizi sağlar. İşletmenizi cep telefonundan yönetmenin harika bir yolu.

Bu makalede, en iyi küçük işletme cep telefonu planlarından bazılarını paylaşacağız.

En İyi Küçük İşletme Cep Telefonu Planını Seçme

Piyasada birçok iş cep telefonu planları vardır. Küçük işletmeler için en iyi hizmeti seçmek kullanıcılar arasında karışıklık yaratabilir.

İşte küçük işletmeler için bir cep telefonu hizmetinde aramanız gerekenler:

 • Çağrı süresi ve bekleme süresi
 • Çağrı kayıt imkanı
 • Otomatik görevli ve çağrı yönlendirme
 • Yeni ekip üyeleri eklemek için çevrimiçi kontrol paneli
 • Birden fazla cihazın (cep telefonu, sabit hat, tablet, bilgisayar) tek bir numaradan çağrı almasına izin verir
 • Çağrı yönlendirme, aktarma ve arayan kimliği servisi

Küçük işletmeler için cep telefonu planları daha fazla seçenek ve özellik sunabilir. İşletmeniz için mükemmel bir cep telefonu planı seçmek için gereksinimlerinize bakmanız gerekir.

Kullanabileceğiniz en iyi küçük işletme cep telefonu planlarına bir göz atalım.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva iletişiminizi geliştirmek için popüler bir küçük işletme cep telefonu hizmetidir. Sınırsız arama, e-postaya sesli posta, otomatik katılımcı, HD ses kalitesi, anında konferans görüşmeleri ve daha fazlası gibi tonlarca özelliğe sahiptir..

Çağrı kuyrukları ve bir resepsiyonist uzun bekleyen çağrıları işlemek için izin verir. Raporlama, faturalandırma, Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı ve diğer amaçlar için üçüncü taraf uygulamaları Nextiva ile entegre edebilirsiniz.

Nextiva ayrıca canlı sohbet, çevrimiçi anketler, arama günlükleri ve iş telefonu hizmeti olarak diğer özellikler sunar. Bireysel ve çok konumlu işletmeler için mükemmel bir internet üzerinden ses protokolü (VoIP) telefon hizmetidir.

En son indirimler için Nextiva kupon sayfamıza bakın.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral mükemmel bir küçük işletme telefon hizmetidir. Tüm iş aramalarınızın geçmişini yönetmek için arama günlükleri ile birlikte gelir. İş cep telefonu servisinizin işlevselliğini genişletmek için kullanışlı uygulamalarla entegrasyon sağlar.

Diğer önemli özellikler arasında ekran paylaşımı, görüntülü arama, konferans, anlık mesajlaşma, arama kayıtları ve faks bulunur. Arayan kimliğini, çağrı bekletmeyi, aktarımları ve daha fazlasını kontrol panelinizden de yönetebilirsiniz. Birkaç dakika içinde kurulumu ve kullanımı kolaydır.

3. Çekirge

Çekirge

Çekirge küçük işletmeler için mükemmel bir sanal telefon hizmetidir. Etkili iletişim için kişisel ve profesyonel çağrılarınızı ayırır. Topluluğunuz arasında güven oluşturmak ve cep telefonunuzu veya masaüstü uygulamalarınızı kullanarak her yerden aramaları cevaplamak için belirli ülkelerde yerel bir numara seçebilirsiniz.

Yerel numara dışında, ücretsiz işletmeniz, numara numaraları, 800 numaraları ve 833 numaraları dahil olmak üzere küçük işletmeniz için bir numara seçmek için daha fazla seçenek sunar..

4. Phone.com

PHONECOM

Phone.com profesyonel bir küçük işletme cep telefonu hizmetidir. Size iş aramalarınız için yerel bir numara veya ücretsiz numara arasından seçim yapma seçeneği sunar. Sabit hat veya cep telefonu da dahil olmak üzere aramaları cevaplamak için herhangi bir telefonu kullanabilirsiniz. Çağrı yönlendirme, çağrı yönlendirme, konferans çağrıları, vb.Gibi temel özelliklerle birlikte gelir..

Phone.com ile sınırsız sayıda uzantı, e-postaya sesli posta, çağrı kaydı, canlı resepsiyonist, global numaralar ve daha pek çok şey elde edersiniz. Esnek fiyatlandırma planları vardır ve hizmete sınırsız kullanıcı eklemenizi sağlar.

5. AT&T

ATT

AT&T bir başka popüler iş telefonu, TV ve internet hizmetidir. Kullanıcılarınızla her zaman bağlantıda kalmanızı sağlar. Kullanıcılara çağrı ve anlık mesajlaşma için premium sınırsız planları vardır. Planlarının her biri ile 4 satıra kadar alabilirsiniz.

Premium planların özellikleri arasında sınırsız konuşma süresi, metinler ve Meksika ve Kanada gibi belirli ülkeler için veri hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca HD akış hizmetleri ve mobil hotspot sunar.

6. Verizon

Verizon

Verizon premium küçük işletme cep telefonu hizmetidir. 5 kullanıcıya kadar sınırsız arama süresi, metinler ve veri hizmetleri sunar. Bu listedeki diğer iş cep telefonu hizmetlerinden biraz pahalı planları var.

Bir veya daha fazla mobil tablet, sıcak nokta ve diğer cihazlar arasında veri paylaşarak her yerden bağlantıda kalmanızı sağlar. Ayrıca temel bir telefon, tablet veya herhangi bir sıcak nokta cihazı için ayrı planlar satın alabilirsiniz.

7. Google Voice

Google sesi

Google sesi küçük işletmeler için akıllı bir sesli arama ve cep telefonu hizmetidir. Akıllı telefon ve web uygulamalarını kullanarak her yerden çağrı almak için bir Ses numarası kullanmanızı sağlar. Diğer cep telefonu hizmetleri gibi, çağrı yönlendirme, aktarma ve sesli posta hizmetleri sunar.

Size spam çağrıları engelleme ve cihazlarınızda çağrı alma süresini ayarlama seçeneği sunar. Google Voice ile arama yapmak, kısa mesaj göndermek ve sesli mesaj göndermek için ABD merkezli ücretsiz bir numara alırsınız.

8. Vonage

Vonage

Vonage küçük işletmeler için başka bir profesyonel cep telefonu hizmetidir. Etkili iletişim için görüntülü arama ve çevrimiçi konferansa izin vermek için Amazon Chime ile uyumludur. Bulut bağlantısı olan VOIP hizmetleri ve internet bağlantısı olan her yerden çağrı almak için mobil erişim özelliği sunar.

Diğer özellikler arasında çağrı bekletme, çağrı yönlendirme, aktarma ve daha fazlasını yönetmek için çevrimiçi bir kontrol paneli bulunur. Ayrıca yönetim portalından kolayca yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz.

9. T-Mobile

T mobil

T mobil küçük ve büyük ölçekli işletmeler için pahalı bir iş cep telefonu hizmetidir. Dünyanın herhangi bir yerinden kullanabileceğiniz sınırsız çağrı, veri ve kısa mesaj planları ile birlikte gelir. T-Mobile, bir cihazdan birden fazla numarayı veya birden fazla cihazdan bir numarayı yönetmeye izin verir.

Bu özellikler arasında sesli postalar, çağrı yönlendirme, arayan kimliği ve ülkeye özgü kapsama alanı bulunur. 12 satıra kadar teklif verir ve sizi hat başına ücretlendirir.

Umarız bu makale en iyi küçük işletme cep telefonu planlarını bulmanıza yardımcı olmuştur. Ayrıca en ucuz alan adı kayıt şirketlerinden uzman seçimimize de göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map