23 En İyi WordPress Restoran Teması Karşılaştırıldı (2020)

En İyi WordPress Restoran Temaları


Restoran web siteniz için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??

Bir restoran web sitesinde genellikle aç müşterileri ikna etmek için bir menü, resimler ve diğer önemli özellikler bulunur. Ancak, restoranınız için profesyonel bir web sitesi oluşturmak, çekici ve işlevsel bir tema seçmeyle başlar.

Bu makalede, şu anda piyasada bulunan en iyi WordPress restoran temaları arasından seçilmiş seçimlerimizi paylaşacağız.

1. Foodica

Foodica

Foodica, restoranlar, yemek tarifleri web siteleri, yemek blogcuları ve dergiler için bir WordPress temasıdır. Birden fazla renk şeması, cazip tarifler göndermek için bir reçete endeksi ve web sitenizden para kazanmak için reklam alanı vardır. Foodica, WooCommerce’i destekliyor ve ağız sulandıran yiyecek fotoğraflarını görüntülemek için bir görüntü kaydırıcısına sahip.

2. Belise

Belise

Belise çok amaçlı bir WordPress restoran temasıdır. Restoran web sitenizi başlatmak için 1 tıklamayla demo yükleyici ile birlikte gelir. Belise SEO ve hız için optimize edilmiştir. Özel arka planlar, mega menüler ve güçlü bir canlı özelleştirici ile birlikte gelir. Çevrimiçi yiyecek satmak için WooCommerce entegrasyonu vardır. Tema çeviriye hazırdır, böylece çok dilli bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

3. Divi Teması

Divi

Divi, bir restoran web sitesi başlatmak için zevkli bir tema sağlar. Divi, restoran, yemek tarifi web siteleri ve yemek blogcuları için bir Divi Restoran Düzen Paketi ile birlikte gelir.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir. Divi ile WordPress için Divi oluşturucuyu kullanarak sadece birkaç tıklamayla güzel görünümlü restaurnt web sitesi oluşturabilirsiniz.

4. Hestia Kahvesi

Hestia kahvesi

Hestia Coffee, Hestia Pro teması tarafından WordPress için kullanılan bir şablondur. Restoran web siteniz için mükemmel bir tema. Hestia Pro’nun tüm özellikleri ile kolayca çok amaçlı bir site veya kahve blogu oluşturabilirsiniz. Paralaks kaydırma, zarif ana sayfa bölümleri, e-Ticaret desteği ve daha fazlası var.

5. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro bir WordPress Genesis temasıdır. Güzel ve modern bir kafe web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Tema tam teşekküllü bir restoran veya yemek blogu için mükemmeldir. Paralaks tasarımı, ana sayfa widget’ları, menü sistemi, çevrimiçi rezervasyon, konum desteği ve daha fazlası var. Cafe Pro, açılış sayfalarınızı tasarlamak için özel sayfa şablonları ve tema seçenekleri ile birlikte gelir.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Cafe Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Cafe Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

6. Şehir Merkezi

Şehir merkezi

Downtown, güzel restoran web siteleri, yemek blogları ve çevrimiçi tarif dergileri oluşturmak için özel olarak oluşturulmuş bir WordPress restoran temasıdır. Şeflerin tariflerini profesyonel, modern bir tarzda paylaşmaları akıllı bir seçimdir. Konumunuzu görüntülemek için özel bir logoya, sosyal paylaşım simgelerine, widget’lara ve Google Haritalar’a sahiptir. Downtown, yemek fotoğraflarınızı görüntülemek için çarpıcı bir ana sayfa kaydırıcısına sahiptir.

7. Restoran ve Kafe

Restoran ve Kafe

Restoran işinize başlıyorsanız ve uygun fiyatlı bir WordPress teması arıyorsanız, Restaurant ve Cafe’ye gidin. Güzel bir yemek veya fırın web sitesi oluşturmak için temel özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress restoran temasıdır. Restoran menü bölümü, referanslar bölümü, çevrimiçi rezervasyon sistemi ve resim kaydırıcısı ile birlikte gelir. Bu temayı çevrimiçi bir gıda mağazası oluşturmak için kullanabilirsiniz.

8. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro, restoran web siteleri için modern bir WordPress temasıdır. Genesis tema çerçevesi üzerine inşa edilmiştir ve bu da onu güçlü bir tema haline getirir. Ana sayfada görüntüleri ve öne çıkan yayınları görüntülemenizi sağlar. Ambiance Pro’nun özelleştirilebilir bir başlığı, widget’ları, tema seçenekleri ve sayfa şablonları vardır.

9. Delicio

Lezzetli yemekler

Delicio, bir restoran, kahve dükkanı veya fırın web sitesi oluşturmak için şık bir WordPress temasıdır. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, sürgülü kenar çubuğu, karşılama mesajı alanı, yemek menüsü, Google Haritalar desteği ve duyarlı bir tasarıma sahiptir. Delicio, çevrimiçi satış yapmak için WooCommerce desteğine sahiptir. Restoranınızın personelinin ve şeflerinin fotoğraflarını görüntülemek için bir ekip bölümü var.

10. Karbon

Carbone

Carbone zarif bir WordPress restoran ve kafe temasıdır. Bir menü yönetim sistemi, çevrimiçi rezervasyon formu, sayfa oluşturucu desteği ve canlı bir tema özelleştirici içerir. Carbone, SEO ve hız performansı için tamamen optimize edilmiştir. Çeviri için hazırdır ve çok dilli bir restoran blogu veya web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

11. Restaurante

Restaurante

Restaurante, restoranınız, barbekü, ızgara evi, fast food, pizzacılar veya yiyecekle ilgili başka bir web sitesi için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Özelleştirilebilir bir arka plan, başlık ve menüye sahiptir. Restaurante, sosyal medya kanallarında popülerlik kazanmak için açık grafik ve Twitter kartlarını destekliyor. Hem çok sütunlu hem de tam genişlikte şablonlar var.

12. Igloo

Eskimo kulübesi

Igloo, benzersiz ve güçlü bir WordPress restoran temasıdır. Yerleşik bir resim galerisi aracılığıyla yiyecek fotoğraflarınızı profesyonel olarak yayınlamanızı sağlar. Başlangıç ​​fiyatları, ana yemekler ve tatlılar fiyatları ile görüntülemek için inanılmaz bir menü yönetim sistemine sahiptir. Igloo’nun birden fazla renk şeması ve 4 içerik türü vardır. Özel widget’lara sahiptir ve hız için optimize edilmiştir.

13. Laurent

laurent

Laurent, Qode Interactive tarafından zarif bir restoran temasıdır. Tema estetik olarak o kadar çekici ki, pencere shpppers’ınızı alıcılara dönüştürmenize yardımcı olacak. Kalabalıktan sıyrılmanıza yardımcı olmak için çağdaş düzenler, kaydırıcılar ve galerilerle lüks bir stil teması. Barlar, Lüks Yemek restoranları, Yemek blogcuları ve diğerleri için idealdir.

14. Sezonlar

Mevsimler

Seasons profesyonel bir restoran WordPress temasıdır. Bir kafe, bar, restoran veya diğer gıda tabanlı web siteleri için birden fazla düzen içerir. Tüm restoran temaları gibi, bir yemek menü sistemine sahiptir ve çevrimiçi rezervasyonlara izin verir. Olayları, yemek fotoğraflarını, menüleri ve daha fazlasını görüntülemek için kullanılabilecek benzersiz bir slayt gösterisi ile birlikte gelir. Seasons, gıda blogcuları için bir blog şablonunu destekler.

15. Listee

Listedeki ürünlerin

Listee, WordPress için bir iş dizini ve listeleme temasıdır. Yerel restoranların bir listesini oluşturmak istiyorsanız, Listee mükemmel bir seçimdir. Duyarlı bir düzen, esnek arama sistemi, ön uç listesi gönderimleri ve canlı bir tema özelleştiricisine sahiptir. Açılış sayfaları ve işletme dizinleri oluşturmak için bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir.

16. Petit

Petit

Petit, WordPress web siteleri için bir yemek tarifi temasıdır. Ana sayfada, tariflerinizi göndermek için öne çıkan bir alan ve atlıkarınca kaydırıcısı var. Kullanıcılarınızın tarifleri derecelendirmesine ve daha fazla mutfak istemesine izin veren bir derecelendirme sistemine sahiptir. Petit, özel widget’lar, reçete kısa kodları, tema seçenekleri paneli ve Instagram widget’ına sahiptir. Özel gönderiler özelliğiyle, bir reçete gönderisini kolayca ayırabilir ve ana sayfada görüntüleyebilirsiniz.

17. Mise En Place

Mise En Place

Mise En Place, şefler ve restoranlar için bir WordPress temasıdır. Web sitenize stil eklemek için özel logoları, Google Yazı Tiplerini, sınırsız renkleri ve canlı bir özelleştiriciyi destekler. Özellikleri ve içeriği sürükleyip bırakmak için bir sayfa oluşturucuya sahiptir. Menü küçük resimlerle eklenebilir ve bir widget kullanarak kenar çubuğunda görüntüleyebilirsiniz. Mise En Place’in WooCommerce entegrasyonu var.

18. Lzrestaurant

Lzrestaurant

Lzrestaurant başka bir ücretsiz WordPress restoran temasıdır. Gıda eleştirmenleri ve blog yazarlarının kafeler, restoranlar, barlar ve gıda işletmeleri hakkında yazmaları için tasarlandı. Gıda incelemeleri satmak için de kullanılabilir. Görüşler bölümü, eleştirmenler hakkında kullanıcılardan geri bildirim toplamanızı sağlar. Lzrestaurant’ın sosyal medya entegrasyonu, SEO dostu tasarımı ve hafif bir düzeni var.

19. Kuna

quna

Quna, restoran ve kafe web siteleri için minimal bir WordPress temasıdır. Yemek bloglarınızı ve kullanıcılar için tarifleri kaydetmek için bir arşiv sayfası var. Sosyal medya desteği ile birlikte gelir ve Instagram özet akışınızdan yiyecek fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Demo verilerini içe aktarmanıza ve içeriği değiştirmenize izin verir. Quna temasıyla restoran web sitenizi açabilir ve hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz.

20. Umami

Umami

Umami, WordPress için modern bir restoran temasıdır. Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak ve gıda ürünlerinizi satmak için WooCommerce desteğine sahiptir. Yiyecek fotoğraflarını görüntülemek için tam ekran arka plan slayt gösterisi ile birlikte gelir. Gezinme menüsü, restoranınızın çalışma saatleri, adresi ve sosyal simgeleriyle birlikte kenar çubuğundadır. Umami, restoranınızın menüsünü sayfalarınızda, widget alanlarınızda ve yayınlarınızda görüntülemek için güçlü bir sisteme sahiptir.

21. Ayın doğuşu

ayın doğuşu

Moonrise, restoranlar, kafeler, barlar, etkinlikler ve konferanslar ve tavernalar için bir WordPress temasıdır. 1 sayfalık şablon, blog şablonu, iç sayfa şablonları ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla şablonu vardır. Moonrise, yemek menünüzü, hizmetlerinizi, slayt gösterinizi, iletişim bilgilerinizi, widget’ları ve içeriği görüntülemek için 7 bölüme kadar uzun bir ana sayfaya sahiptir. Logonuzu eklemek, yazı tiplerini değiştirmek, resim galerileri oluşturmak ve tema renklerini yönetmek için kolay özelleştirme sunar.

22. Tuz ve Biber

Tuz ve biber

Tuz ve Biber, cazip tarifleri ve pişirme ipuçlarını kullanıcılarınızla paylaşmak için kullanılan bir WordPress tarif temasıdır. Hakkında, iletişim, blog ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm standart web sitesi sayfalarına sahiptir. Tema, web sitenize kolayca özellikler ve içerik eklemek için bir sürükle ve bırak düzeni ile birlikte gelir. Çeviriye hazır bir site veya blog oluşturmak için WPML desteğine sahiptir.

23. Rosa 2

Rosa

Rosa 2 güzel bir WordPress restoran temasıdır. Çoklu Kahraman Blokları ve paralaks kaydırma ile birlikte gelir. Tema, sayfa yüklemesinde yerleşik animasyon efektleri sunar. Size renkler ve yazı tipleri üzerinde tam kontrol sağlar. Özel bloklarla, yemek menünüzü oluşturmak, ilgi çekici içerik eklemek ve daha fazlasını yapmak daha kolaydır. Rosa 2’nin kurulumu kolaydır ve çarpıcı bir restoran web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Bu makalenin en iyi WordPress restoran temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca en iyi WordPress emlak temaları ve ucuz premium WordPress temaları listemize göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map