24 En İyi WordPress Eğitim Teması (Karşılaştırıldı) – 2020

en iyi wordpress eğitim temaları


WordPress için en iyi eğitim temalarını mı arıyorsunuz? İster bir okulun web sitesinden sorumlu olun ister evinizden kendi kurslarınızı satın, öğrencilerinizi cezbetmek için mükemmel bir temaya ihtiyacınız olacaktır. Doğru tema, ziyaretçileri öğrencilere dönüştürmenize, kurslarınızı sergilemenize, profesyonel güvenilirliğinizi artırmanıza ve çevrimiçi başarınızı hızlandırmanıza yardımcı olabilir.

Bu makalede, piyasadaki en iyi 24 WordPress eğitim temasını paylaşacağız. Hepsi duyarlı, bu yüzden bu listeden seçtiğiniz herhangi bir tema herhangi bir cihazda harika görünecek.

Ayrıca kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Onları kontrol et.

1. Güdü

güdü

Kullanımı kolay kısa kodlarla dolu Motive teması göz alıcı ve moderndir. Izgara, duvarcılık veya mozaik düzenleri kullanarak eğitim portföyünüzü zahmetsizce gösterebilirsiniz.

Her zaman popüler Tesla Framework tarafından desteklenen Motive, paralaks arka planları, özel yazı türleri, öne çıkan görüntüler, öne çıkan videolar, özel widget’lar, kendi form oluşturucu ve daha fazlasını sunar.

Son derece özelleştirilebilir ve tam olarak nasıl istediğinize bakana kadar sürekli olarak değiştirebilirsiniz. Veya, acele ediyorsanız, önceden oluşturulmuş demo sitelerinden birini içe aktarabilir ve içeriği kendi sitenize dönüştürebilirsiniz..

Bugün Motive ile Başlayın!

2. Academia Pro 3.0

Academia Pro

Esneklik, Academia Pro 3.0 ile oyunun adıdır. 3 sütun düzeni veya 2 sütun düzeni kullanabilirsiniz. Kenar çubuğunuzu sol veya sağ tarafa koyabilirsiniz. Ayrıca, her sayfanın düzenini ayrı ayrı değiştirebilirsiniz; yani, bir sayfada 3 sütun düzenine ve başka sayfada 2 sütun düzenine sahip olabilirsiniz!

Üstbilgide 3 menü seçeneği bulunur. Hepsini kullanabilirsiniz veya hiçbirini kullanamazsınız. Şahsen, göz alıcı bir harekete geçirici mesaj düğmesiyle birlikte gelen menü seçeneğini beğeniyoruz!

Başlık resminiz için kendi özel logonuzu da kullanabilirsiniz. Academia Pro 3.0, kendi markalarını geliştiren okullar veya ev eğitimcileri için mükemmeldir.

Academia Pro 3.0 ile Bugün Başlayın!

3. Tek renkli

monokrom

Basit ama önemli olan Monochrome, StudioPress’teki iyi insanlar tarafından tasarlandı ve ünlü Genesis çerçevelerini kullanıyor.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Monokrom + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Monokrom dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

Beyaz alanı büyük ölçüde kullanan Monochrome, asgari bir ustadır. Eğitim web siteniz farklı, kendine güvenen ve tamamen profesyonel görünecek.

Monochrome’a ​​Bugün Başlayın!

4. Karaağaçlar

karaağaç

Elms, kendi benzersiz Öğrenme Yönetim Sistemini (LMS) içerdiği için en iyi WordPress eğitim temalarından biridir. Ücretsiz ve ücretli kurslar oluşturabilir, sınavlar oluşturabilir ve öğretmenlerinizi ve öğrencilerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Temanın temel öğeleri arasında 30 başlık tasarımı, 8 düzen tasarımı, sınırsız özelleştirilebilir renkler, Google yazı tipleri ve sonsuz widget’lar bulunur.

Elms, kendi sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir, böylece herhangi bir koda dokunmadan kendi mizanpajlarınızı oluşturabilirsiniz. Sitenizin sayfalarını düzenlerken bir dizi sütun, satır ve efekt arasından seçim yapın.

Bugün Elms ile Başlayın!

5. Divi

divi-ilkokul-tema-için-eğitim-web

Divi, eğitim web siteleri için sağlam bir temadır. Dil okulu, İlkokul koçluğu paketleri, e-Kurs düzen paketi, Üniversite ve Kolej ve diğerleri için profesyonel düzenlere sahiptir..

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir. Eğitim web siteniz için Divi’yi kullanarak yeni öğrenciler çekmek için mükemmel sayfalar oluşturabilirsiniz.

Divi ile Bugün Başlayın!

6. Eğitin

Eğitim vermek

Educate, WPBakery (eski adıyla Visual Composer) ile birlikte gelir ve güçlü sürükle bırak yapıcısını kullanmanıza olanak tanır.

Eğitimciler için gelişmiş bir yönetici paneli içerir. Ayrıca 500’den fazla farklı başlık stili, çoklu düzen seçenekleri, AJAX arama özellikleri, özel widget’lar ve sınırsız yazı tipi ve simge seçenekleri içeren son derece özelleştirilebilir.

Educate ayrıca, ücretsiz olarak Devrim Kaydırıcısı ile birlikte gelir, bu da yeni öğrencileri çekmek için ana sayfanızda büyüleyici resim slayt gösterileri oluşturma gücü verir..

Bugün Eğitim Yapmaya Başlayın!

7. Edukado

edukado

Kendi sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuna sahip Educado, web sitelerini hızla çevrimiçi hale getirmek isteyen eğitim kurumları için mükemmel bir temadır..

Educado, WooCommerce ve çoğu LMS eklentisi ile uyumludur ve çevrimiçi kurslardan ve eğitim ürünlerinden para kazanmanıza izin verir.

Eğitime dayalı web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir düzineden fazla önceden oluşturulmuş düzen ile Educado, hiçbir zaman harcamadan çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak.

Educado’ya Başlayın!

8. Nayma

nayma

Tek tıklamayla demo yükleyicisi ve 8 hazır web sitesi sayesinde Nayma, birkaç dakika içinde web sitenizi oluşturmanıza izin verir. Ayrıca, web sitenizi sıfırdan oluşturmayı tercih ederseniz kendi kullanımı kolay sürükle ve bırak oluşturucusunu da içerir, sıfır kodlama becerisi gerekir.

Görüntü kaydırıcıları, fiyatlandırma tabloları, referanslar ve daha fazlası için modüller içerir. Ayrıca WooCommerce hazır.

Nayma ile Bugün Başlayın!

9. Ciltsiz kitap

karton kapaklı kitap

Resim galerilerini, videoları ve ses kliplerini sergilemenizi sağlayan dergi tarzı bir tema arıyorsanız, Paperback mükemmel bir seçimdir.

Paperback, markanıza uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz birkaç yerleşik renk şeması arasından seçim yapmanızı sağlar.

1, 2 veya 3 sütun düzeni seçebilirsiniz. Sonsuz kaydırma da mevcuttur. AJAX arama işlevi sayesinde içeriğiniz her zaman ihtiyaç duyulduğunda bulunur.

Bugün Ciltsiz Kullanmaya Başlayın!

10. WP Eğitimi

WP Eğitim

LearnPress ile güçlendirilen WP Education sadece bir tema değil, aynı zamanda güçlü bir Öğrenme Yönetim Sistemidir. Kurs oluşturabilir ve satabilir, sınavlar tasarlayabilir ve öğrencilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

WP Education, rezervasyon takvimi için Etkinlik Takvimi desteği ile birlikte gelir; ve WooCommerce, sitenizi tam teşekküllü bir gelir getirici makineye dönüştürmek için.

WP Education’a Bugün Başlayın!

11. EduMag

Edumag

Kolayca özelleştirilebilir ve canlı bir önizleme seçeneği sunan EduMag, özellikle eğitimciler için oluşturulmuş dergi tarzı bir temadır.

Kullanışlı bir sosyal medya widget’ı gönderir, WooCommerce uyumludur ve çeviriye hazırdır.

EduMag ile Bugün Başlayın!

12. Anaokulu Eğitimi

anaokulu eğitimi

WordPress için en iyi eğitim temaları listemiz Anaokulu Eğitimi olmadan tamamlanmayacaktı. Burada yer alan temaların çoğu yetişkin öğrenmesine odaklanırken, Anaokulu Eğitimi özellikle daha genç bir kalabalık düşünülerek yapılmıştır. Küçük öğrencilere yönelik minimal ama eğlenceli bir web sitesi oluşturun.

Temanın kendisi SEO dostu, çeviriye hazırdır ve tıklamaları ve dönüşümleri ikna etmek için büyük bir harekete geçirici mesaj düğmesiyle çekici bir banner sunar.

Anaokulu Eğitimi Bootstrap çerçevesinde çalışır ve hız için oldukça optimize edilmiştir. WooCommerce entegrasyonu sayesinde ürünler de satabilirsiniz.

Bugün Anaokulu Eğitimine Başlayın!

13. Edu Bakımı

eğitsel bakım

Çekici, modern ve kullanımı kolay Edu Care, üniversiteler, kolejler ve diğer herhangi bir okul web sitesi için mükemmeldir.

Edu Care, çeviriye hazırdır ve farklı dil geçmişlerine sahip öğrencileri çekmek isteyen eğitim kurumları için mükemmel bir seçimdir.

Edu Care’e Bugün Başlayın!

14. Eğitim Danışmanlığı

Eğitim Danışmanlığı

Popüler İş Danışmanı’nın alt teması olan Eğitim Danışmanlığı, özellikle eğitimciler için tasarlanmış zarif, mavi renkli bir temadır..

Temanızın başlığını, logo alanını ve menülerini özelleştirebilirsiniz. Profesyonel görünümlü 2 sütunlu bir düzen, çeşitli yazı biçimleri, öne çıkan görüntüler ve çeviri için hazır.

Bugün Eğitim Danışmanlığına Başlayın!

15. Aydınlat

aydınlatmak

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Enlighten, yüksekokullar, üniversiteler ve yüksek öğrenimi teşvik eden herkes için en iyi WordPress eğitim temalarından biridir..

Canlı önizleme ile özelleştirilebilen Enlighten son derece esnektir. Ana sayfa kaydırıcıları, eğitime özgü birden fazla sayfa bölümü, resim döngüsü ve birden çok widget alanı içerir.

Bugün Enlighten ile Başlayın!

16. Ultra

Ultra

Ultra, tüm zamanların en sevdiğimiz WordPress temalarından biridir, bu yüzden WordPress için en iyi eğitim temaları listemizi oluşturması şaşırtıcı değildir..

Themify tarafından oluşturulan Ultra, önceden tasarlanmış 60’tan fazla düzen ile birlikte gelir; birçoğu eğitimciler ve okullar için iyi çalışıyor. Ayrıca sezgisel bir sürükle ve bırak oluşturucu içerir, böylece sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Ultra temasının tüm incelemesini okuyun.

Ultra Bugün Kullanmaya Başlayın!

17. Mevcudiyet

varlık

Varlık esnektir ve bir blog veya çevrimiçi mağaza içeren eğitim web siteleri için mükemmeldir.

Önceden oluşturulmuş düzinelerce düzenden herhangi birini içe aktarın veya sezgisel sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanın ve sitenizi hemen başlatın.

Bugün Presence ile Başlayın!

18. Objektif kapağı

lens kapağı

Sofistike bir düzen ve güzel tipografi ile Lenscap, hizmetlerini fotoğraf ve videolarla sergilemek isteyen eğitimciler için harika. Özelleştirilebilir içerik döngüsüne aşığız!

Ayrıca, sitenizi markanızla eşleştirmeyi kolaylaştıran birden fazla renk şeması içerir.

Bugün Lenscap’a Başlayın!

19. Edu Pro

edupro

Göz alıcı bir harekete geçirici mesaj düğmesiyle hoş geldiniz görüntüsü, bu temanın taç mücevheri. Edu Pro, dönüşümlerinizi artırmak ve en değerli açılış sayfalarınıza trafik oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Önceden oluşturulmuş düzenleri ile seminerleri, kursları, eğitim videolarını ve hizmetleri zahmetsizce sergileyin. Ayrıca, en popüler e-posta pazarlama hizmetlerinin birçoğuyla entegrasyonu sayesinde ziyaretçilerin e-posta bülteninize kaydolmalarını sağlayabilirsiniz..

Edu Pro ile Bugün Başlayın!

20. Neuton

Neuton

Popüler konular özelliği ile kalabalığın arasından sıyrılan dergi tarzı bir düzen olan Neuton, gerçekten benzersiz bir şey arıyorsanız mükemmel.

Son derece özelleştirilebilir Neuton, çeşitli özel widget’lar ve çoklu renk şemalarına sahiptir. Oluşturduğunuz her sayfa için farklı bir renk düzeni bile atayabilirsiniz!

Sitenizi sıfırdan özelleştirmek istemiyor musunuz? Sorun değil. Neuton, hemen başlayabilmeniz için 1 tıklamayla demo yükleyici içerir.

Neuton ile Bugün Başlayın!

21. Eğitim Yanlısı

eğitim uzmanı

Education Pro, içeriği çok fazla olan kurumlar içindir. Bu tema metin, video ve sesli yayınları sergilemek için mükemmeldir.

Eğitim Pro’ya Bugün Başlayın!

22. Eğitim WP

eğitim wp

Kendi LMS’si ile tamamlanan Education WP, kurabileceğiniz 14’ten fazla önceden oluşturulmuş demo sitesi sayesinde hızlı bir şekilde kurulur. Veya sitenizi sıfırdan oluşturmak istiyorsanız, WPBakery veya SiteOrigin’in sürükle ve bırak geliştiricilerini kullanabilirsiniz.

Çok dilli bir site olarak tasarlanan bu tema, WooCommerce hazır ve performans için optimize edilmiştir.

Eğitim WP’ye Bugün Başlayın!

23. Eikra Eğitim

Eikra Eğitim

Bu çağdaş tema çeşitli eğitim merkezleri için harika. LearnPress LMS eklentisiyle birlikte gelir, böylece güçlü çevrimiçi kurslar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olursunuz.

Tek tıklamayla demo içe aktarma özelliği sayesinde Eikra Education ile hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Veya, içeri sürükle ve bırak üreticisi olan WPBakery’yi kullanarak sitenizi sıfırdan oluşturabilirsiniz.

Bugün Eikra Eğitimine Başlayın!

24. Eğitim Eğitimi

edugate

Edugate Education, temasını okullar, kütüphaneler, etkinlikler ve konferanslar ve eğitim merkezleri için kullanmanızı önerir. Ev eğitmenleri ve özel öğretmenler için de mükemmeldir.

Yeni bir öğrenciyi cezbetmek için mükemmel, yaratıcı bir yetenekle modern bir temadır..

Edugate Eğitimine Bugün Başlayın!

25. Eğitim Paketi

eğitim paketi

Adından beklediğiniz gibi, Eğitim Paketi, web sitenizi çalışır duruma getirmek için kolayca yükleyebileceğiniz bir “eğitim paketi” demo sitesi ile birlikte gelir. Bu demolar arasında sürücü kursları, dans akademileri, tasarım okulları ve daha fazlası için siteler var!

Eğitim Paketine Bugün Başlayın!

Bu makalenin en iyi WordPress Eğitim temalarını keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu gönderiyi yararlı bulduysanız, en iyi Öğrenme Yönetim Sistemi eklentileri ve ucuz premium WordPress temalarıyla ilgili makalelerimizin tadını çıkarabilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map