26 Etkinlik ve Konferans için En İyi WordPress Temaları (2020)

en iyi wordpress etkinlik temaları


En iyi WordPress etkinlik temalarını mı arıyorsunuz??

Etkinlik temaları, bir etkinliği tanıtmak için özel olarak oluşturulmuştur. Tipik bir temanın aksine, bir etkinlik veya konferans teması yaklaşan bir etkinliği sergilemenizi ve geçmişteki etkinliklerin fotoğraflarını göstermenizi kolaylaştırır.

Bu makalede, piyasadaki etkinlikler ve konferanslar için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Etkinlikler ve Konferanslar için Tema Seçme

Bir etkinlik temasına dalmadan ve bir tema seçmeden önce, bir etkinliği tanıtmak için gerekli tüm özelliklere sahip olup olmadığını anlamanız hayati önem taşır..

Bir etkinlik temasının birkaç temel özelliği aşağıda verilmiştir.

Etkinlik Takvimi:

Bir etkinlik temasının yerleşik bir takvime ihtiyacı vardır veya bir takvim eklentisiyle sorunsuz bir şekilde tümleştirilir. Bir etkinlik takvimi ile, yaklaşan bir etkinlikte ziyaretçilerinizi güncel tutabilirsiniz. Ayrıca geçmiş etkinliklerinizi sergilemenize olanak tanır, böylece ziyaretçileriniz yaklaşan etkinliğinizden sitenize geldiklerinde ne beklemeleri gerektiği konusunda bir fikir edinir..

Etkinlik galerisi:

Etkinliklerinizin fotoğraflarını ve videolarını göstermek için etkinlik temanızın bir galeri özelliği olması gerekir.

Özel ana sayfa:

Bir blog temasının aksine, etkinlik temanızın ziyaretçilerinizin yaklaşan etkinlikleriniz hakkında heyecanlandırması için özel bir ana sayfaya ihtiyacı vardır.

1. Etkinlik

Etkinlik

Etkinlik, müzik etkinlikleri, gece kulüpleri, gruplar, müzisyenler ve salonlar için şık bir WordPress temasıdır. Yaklaşan etkinliklerinizi profesyonel bir tarzda sergilemek için kullanılabilir. Temanın, kullanıcıların sitenizde sorunsuz bir şekilde aşağı kaydırmasını sağlamak için paralaks kaydırmalı gelişmiş bir düzeni var.

Sürükle bırak özelliği sayesinde bir etkinlik web sitesini başlatmayı çok kolaylaştıran Themify Builder ile birlikte gönderilir. Ayrıca etkinlikler, galeri, videolar ve daha fazlası için birden çok yayın türü içerir.

2. Konferans Uzmanı

Konferans Uzmanı

Conference Pro, etkinlikler ve konferanslar için mükemmel bir WordPress temasıdır. Düzenleyiciniz ile önizleme arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan sitenizi özelleştirmenizi sağlayan bir ön uç düzenleyicisiyle birlikte gelir. Bu tema, Facebook ve diğer sosyal kanallardan tek tıklamayla etkinlikleri içe aktarmanıza olanak tanır. Facebook etkinliklerine benzer etkinlik katılımcılarını gösterir.

Bu tema, anında etkinlik oluşturmak için tonlarca seçeneğe sahip bir etkinlik bestecisi ile doludur. Ayrıca WooCommerce, Eventbrite ve diğer uygulamaları kullanarak bilet satmanıza izin verir.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP ücretsiz ve güçlü bir WordPress temasıdır. Her türlü web sitesi için düzinelerce yerleşik düzen vardır. Etkinliklerinizi tanıtmak için etkinlik şablonlarını kullanabilirsiniz. Tema, etkinlik yönetimi ve zamanlama seçenekleri vb.Dahil olmak üzere bir etkinlik web sitesi oluşturmak ve tanıtmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir..

Bu tema e-ticaret hazır ve etkinlik biletlerinizi çevrimiçi satmanıza izin verir. Çeviri için hazırdır ve RTL dillerini tamamen destekler, böylece OceanWP ile çok dilli bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

4. Astra

Astra

Astra çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tam teşekküllü bir etkinlik web sitesi de dahil olmak üzere birçok yeni başlayan ve demo sitesi ile birlikte gelir. Bu tema kolayca özelleştirilebilir ve popüler WordPress sayfa oluşturucularıyla entegre olur. Üstbilgi, blog, arşivler ve sayfalar için basit düzen ayarlarına sahiptir.

Renkler ve tipografi üzerinde tam kontrol sağlar. Astra teması süper hızlı ve WooCommerce eklentisini destekliyor.

5. Ultra

Ultra

Ultra, çok amaçlı bir tasarıma sahip oldukça esnek ve gelişmiş bir WordPress temasıdır. Etkinliğiniz veya konferans siteniz için bir düzen de dahil olmak üzere düzinelerce hazır web sitesi ile birlikte gelir. Temada özel widget’lar, gezinme menüleri, içerik modülleri ve daha fazlası bulunur.

Birden fazla eklenti, güzel animasyonlar, görüntü filtreleri, olay arşivleri, bölüm tabanlı kaydırma ve daha fazlası var. Ultra, WooCommerce ve WPML ile uyumludur.

6. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent, etkinlik biletleri satışı konusunda uzmanlaşmış bir WordPress etkinlik temasıdır. OpenEvent’in ana avantajı başlık esnekliğidir.

WordPress başlık alanına doğrudan bir CTA yerleştirmenizi sağlar. Ayrıca, yaklaşan etkinliklerinizi tanıtmak için başlığa etkinlik alıntıları da ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bir kıtlık efekti oluşturmak için bir zaman senedi de ekleyebilirsiniz.

Bu tema aynı zamanda tek tıklamayla Facebook ve Eventbrite içe aktarma ile geliyor.

7. Studio Pro

Studio Pro

Studio Pro, etkinlikler, konferanslar ve portföy web siteleri için zarif bir WordPress temasıdır. Parlak renklerle tam genişlikte bir başlık arka planına sahiptir. Tema son derece özelleştirilebilir ve Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. İçeriğinizi ve diğer modülleri eklemek için ana sayfada widget alanları vardır.

Renk şemaları, keskin tipografi, arka plan resimleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Temada değişiklik yapmak için canlı WordPress özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia, her türlü web sitesi için popüler ve etkili bir WordPress temasıdır. Bir etkinlik web sitesini kolayca oluşturmak için kullanılabilecek malzeme tasarımına sahiptir. Tema tek sayfalık ve çok sayfalı düzenlerde gelir. İçerik eklemek için paralaks kaydırma ve çoklu ana sayfa bölümleri sunar.

Bu tema renkler, yazı tipleri, arka plan, bağlantı renkleri ve daha fazlası için özelleştirilebilir. İstediğiniz her şeyi özelleştirmek için kullanımı kolay bir tema seçenekleri paneli vardır.

9. Konuşmacı

Speakersumo

Speakersumo, hoparlör profillerinizi, etkinliklerinizi ve konferanslarınızı sergilemek için ilgi çekici bir WordPress temasıdır. CTA düğmesi, etkinlik ayrıntıları ve çok düzeyli açılır menü içeren geniş bir başlık bölümüne sahiptir. Tema, gerektiğinde fotoğraf ve video yayınlamanıza olanak tanıyan esnek bir tasarım sunar.

Etkinliklerinizi profesyonel olarak sunmak için güzel içerik bölümlerine sahiptir. Speakersumo, etkinliklerinizi düzenli tutmak için temada ayrıntılı bir takvime sahiptir.

10. Minimum Pro

Minimum Profesyonel

Minimum Pro, beyaz arka plan düzenine sahip temiz ve minimal bir WordPress temasıdır. Tema, etkinliklerinizi güzel bir şekilde sergilemenize ve vurgulamanıza yardımcı olur. Ana sayfanızı özelleştirmek için ana sayfa widget alanları vardır.

Bu temanın özelleştirilebilir bir başlığı, renk şemaları, tipografi ve öne çıkan resimleri vardır. Canlı önizlemeli WordPress özelleştirici kullanılarak da düzenlenebilir.

11. İçgörü

İçgörü

Insight, minimal çevrimiçi dergi düzenine sahip çarpıcı bir WordPress temasıdır. Bu tema, fiziksel bir dergi gibi tüm ayrıntıları içeren olayları sergilemek için kullanılabilir. Blogcuların ve fotoğrafçıların etkinliklerini ana sayfaya eklemeleri için özellikleri vardır.

Bu temanın 3 renk şeması, dinamik bir ana sayfa oluşturucu, görsel özelleştirici ve etkinlik web sitenizde hızlı bir şekilde değişiklik yapmak için gelişmiş bir tema seçenekleri paneli vardır.

12. Etkinlik

Etkinlik

Etkinlik, iş etkinlikleriniz, konferanslarınız ve etkinlik bloglarınız için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Sosyal simgeler, gezinme menüsü, arama çubuğu ve özel bir logo eklemek için şık iki katmanlı bir başlık bölümüne sahiptir. Bu sayfayı bulanıklık bölümüne ana sayfaya etkinlik ve etkinlikler ekleyebilirsiniz.

13. Osilatör

Osilatör

Osilatör, müzisyenlerin, DJ’lerin, grupların ve gece kulüplerinin etkinliklerini profesyonel bir şekilde sergilemeleri için bir WordPress temasıdır. Çok sezgisel ve göz alıcı bir ilk izlenime sahip. Tema, ana sayfada kalın ve parlak renkler kullanıyor.

Etkinlik biletlerinizi ekranın üst kısmından satma seçeneği sunar. Osilatör, kullanıcıların çevrimiçi şarkıları çalmasını sağlamak için bir akış ses çalar entegre eder. Özel widget’lar ve esnek bir düzen var.

14. Oturumlar

Oturumlar

Sessions, gece kulüpleri, müzisyenler ve crossfit spor salonu için başka bir WordPress etkinlik temasıdır. Başlıktaki resim kaydırıcısı, gezinme menüsü, özel logo ve alışveriş sepeti seçenekleriyle basit ve temiz bir düzene sahiptir. Bu temanın video, resim, etkinlik ve daha fazlasını eklemek için 6 yayın türü vardır.

Etkinlik sayfalarını anında oluşturmak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunu kullanabilirsiniz. Sessions teması, etkinlik biletlerinizi çevrimiçi satmak için WooCommerce’i destekler.

15. Mondree

Mondree

Mondree, WordPress web siteleri için hepsi bir arada etkinlik yönetimi temasıdır. Etkinlik oluşturmak için metin, konuşmacılar, biletler, konum haritası, iletişim bilgileri ve daha fazlası gibi ihtiyacınız olan tüm seçeneklerle birlikte gelen esnek bir etkinlik bestecisine sahiptir. Tema, çevrimiçi bilet satmak için birden fazla uygulama ile uyumludur.

Mondree, etkinliklerinizi sosyal medya ağlarında paylaşmanıza yardımcı olur. Mondree’nin bir sonraki etkinlikle ilgili kullanıcıları güncelleme senedi vardır. Bir etkinlik web sitesi için en premium görünüme ve tasarıma sahiptir.

16. E-etkinlik

E-olay

E-event, etkinlikler ve konferanslar için premium bir WordPress temasıdır. Tema, konuşmacıları, etkinlik ayrıntılarını, etkinlik programlarını ve ortakları veya sponsorları sergilemeye odaklanmıştır. Yaklaşan olayları göstermek için bir atlıkarınca kaydırıcısına sahiptir. Ayrıca bir sonraki etkinlik için bir sayaç ekleyebilir ve kullanıcılarınızın güncellenmesine izin verebilirsiniz.

Bu tema 2 zamanlama düzenine, filtrelenebilir etkinliklere, bilet fiyatlandırma düzenlerine ve daha fazlasına sahiptir. E-event, biletlerinizi çevrimiçi satmak için çeviriye hazır ve WooCommerce ile uyumludur.

17. Vertoh

Vertoh

Vertoh, etkinlikler, sergiler ve konferanslar için modern bir WordPress temasıdır. Tıpkı diğer güçlü olay temalarında olduğu gibi, başlık bölümünde de olay kaydı seçenekleri vardır. Etkinlik biletleri satmak için etkinlikle ilgili gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.

Tema, güzel renk düzenleri, etkinlik yönetimi araçları, promosyon araç seti ve sosyal entegrasyon ile doludur. Tema seçeneklerini düzenlemek için canlı WordPress özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

18. Yaratıcı

Yaratıcı

Yaratıcı bir şekilde etkinlikler ve konferanslar için şık bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların dikkatini çekmek için kısa açıklama ile tam ekran görüntü arka planı içerir. Bu tema, diğer web sitelerinden etkinlik eklemek ve biletlerini satarak komisyon kazanmak için mükemmeldir. Beaver Builder gibi sayfa oluşturucularla uyumludur, böylece WordPress sayfalarını sürükleyip bırakarak hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Tema duyarlı ve SEO için optimize edilmiş.

19. Etkinlik Yıldızı

EventStar

Event Star, etkinlikler ve konferanslar için renkli ve modern bir WordPress temasıdır. Yaklaşan etkinlik için geri sayım zamanlayıcılı bir etkinlik kaydırıcısına sahiptir. Etkinlik programını, konuşmacıları, SSS’leri, referansları ve daha fazlasını ana sayfaya ekleyebilirsiniz. Event Star’ın kenar çubuğu ve altbilgi için gelişmiş ve özel widget’ları vardır. Tema, etkinliklerinizi çevrimiçi olarak yönetmenize ve tanıtmanıza yardımcı olur.

20. Tyler

Tyler

Tyler, teknoloji konferansları ve etkinlikleri için bir WordPress temasıdır. Gereksinimlerinize uygun çoklu düzen seçenekleri vardır. Tema, konferans ayrıntılarınızı sergilemek ve kullanıcıların web sitesinin başlığından kaydolmasını sağlamak için açık bir tasarıma sahiptir..

Tyler, etkinliğin konuşmacılarını profesyonel bir tarzda sunuyor. Ayrıca etkinlik programınızı paylaşabilir ve çevrimiçi bilet satabilirsiniz.

21. İniş

İniş

Landing, bir etkinlik ve konferans web sitesi de dahil olmak üzere her türlü web sitesini oluşturmak için tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. WordPress panosundaki kolay tema seçenekleri paneli ile özelleştirilebilen tam ekran bir arka plan görüntüsü vardır. Etkinlik sayfalarınızı hızlı bir şekilde tasarlamak için Themify sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

Tema, etkinlikler ve konferanslar için bir tane olmak üzere 25’ten fazla önceden oluşturulmuş düzen ile birlikte gelir. Birden fazla başlık şablonu, etkinlik yayın türü vardır ve WooCommerce’i destekler.

22. Fagri

Fagri

Fagri ücretsiz ve tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Etkinlik ve konferans web sitenizi sıfırdan oluşturmak için kullanılabilir. Bu temanın, web sitenize etkinlik kaydı ve iletişim formu eklemek için özel widget’larla birlikte tam genişlikte bir başlığı var.

Ayrıca etkinlikleriniz hakkında bir blog başlatmanızı sağlar. Tema seçenekleri basit ve kurulumu kolaydır. Fagri, WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir, böylece hızlı ve kolay bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz.

23. Konferans

Konferans

Adından da anlaşılacağı gibi, Konferans etkinlik ve konferans yönetimi için güzel ve çekici bir WordPress temasıdır. Bu temanın yaklaşan etkinliklerinizi, konuşmacılarınızı, etkinlik istatistiklerinizi ve daha fazlasını sergileme seçenekleri vardır. Kullanıcılarınızı biletlerinizi almaya ikna etmek için birden çok harekete geçirici mesaj düğmesi eklemenize olanak tanır. Çok dilli bir etkinlik web sitesi oluşturmak için WPML’yi tamamen destekler.

24. Neve

Neve

Neve, çok amaçlı bir düzen ile süper hızlı ve güçlü bir WordPress temasıdır. Kullanıcılarınızın etkinliklerinize veya konferanslarınıza kaydolmalarını sağlamak için başlıkta harekete geçirici mesaj düğmeleri bulunur. Tema, ana sayfada yaklaşık bir bölümle basit ve düzgün bir tasarıma sahiptir.

Kolay kurulum ile yeni başlayanlar için uygun bir tema. Neve teması WooCommerce’i destekler ve SEO için optimize edilmiştir.

25. Listee

Listedeki ürünlerin

Listee en güçlü WordPress listeleme ve dizin temasıdır. Tüm etkinliklerinizi ve konferanslarınızı listelemek için kullanılabilir. Bu tema, kullanıcılarınızın etkinliklerini göndermelerine izin verme seçeneğine sahiptir. Onaylandıktan sonra etkinlikleri web sitenizde yayınlanacaktır.

Listee ile sayfa oluşturucuları kullanarak etkinlik sayfaları oluşturabilir ve her türlü etkinlik ve konferans için bilet satabilirsiniz. Online bilet satışı için WooCommece ile entegre olur.

26. Berliner

Berliner

Berliner, müzik etkinlikleri, gruplar, DJ’ler ve gece kulüpleri için mükemmel bir WordPress temasıdır. Eğlence endüstrisi için etkinliklerini çevrimiçi olarak tanıtmak için mükemmel bir temadır. Bu tema, etkinliklerinizi profesyonel olarak sergilemek için birden fazla içerik türüne sahiptir. Arka planda ses eklemek için özel bir ses çalar var.

Güçlü bir olay yönetim sistemi, özel widget’lar, esnek düzen seçenekleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Berliner canlı WordPress özelleştirici ile özelleştirilebilir.

Bu makalenin etkinlikler ve konferanslar için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Ayrıca en iyi WordPress etkinlik eklentileri hakkındaki kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map