28 En İyi ve Yaratıcı Tek Sayfa WordPress Temaları (2020)

WordPress için en iyi tek sayfalık temalar


En iyi tek sayfalık WordPress temalarını mı arıyorsunuz??

Kullanıcılarınızı farklı sayfalara yönlendirmeden iletinizi hızlı bir şekilde iletmek istiyorsanız, bir sayfalık WordPress teması sizin için iyi bir seçimdir.

Kullanıcılarınızın farklı sayfalara gidemeyecek kadar tembel olduğunu düşünüyorsanız, siteniz için tek sayfalık bir temaya sahip olmayı düşünebilirsiniz..

Bu makalede, WordPress için en iyi tek sayfalık temalardan bazılarını paylaşacağız.

Ayrıca kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Onları kontrol et.

1. Ultra

Ultra

Ultra güçlü bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Ultra tonlarca tasarım kaplamaları ve önceden oluşturulmuş demo siteleri ile birlikte gelir. Paralaks kaydırma özelliği sağlar, yani bir web sayfasındaki arka plan görüntüleri ön plan görüntülerinden daha yavaş hareket eder. Ana sayfa için birden fazla düzen sunar ve Ultra yapıcıları Themify’ın sürükle ve bırak üreticisi olan Themify oluşturucu ile birlikte gönderilir.

Diğer önemli özellikler arasında renk seçenekleri ve özel widget’lar bulunur. CrossFit spor salonu, fitness, etkinlikler ve daha fazlası için önceden hazırlanmış düzenlere sahiptir.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP, tek sayfalık bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek ücretsiz bir WordPress temasıdır. Her türlü web sitesi için birkaç yerleşik düzen vardır. Bir düzen seçebilir ve tek sayfalık sitenizi veya blogunuzu anında başlatabilirsiniz.

Tamamen duyarlı, çeviriye hazır ve çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için WooCommerce’i destekliyor. OceanWP’nin kurulumu kolaydır ve canlı WordPress özelleştirici ile düzenlenebilir.

3. Divi

Divi

Divi, birçok hazır web sitesi ve düzen ile en popüler ve modern WordPress temasıdır. Kendi mizanpajlarınızı oluşturmak, mizanpaj genişliğini, gerçek zamanlı tasarımları oluşturmak ve sitenizdeki her şeyi özelleştirmek için kullanabileceğiniz güçlü Divi oluşturucu ile doludur. İçeriğinizi eklemek için sayfanın herhangi bir yerine tıklayıp yazmanıza olanak tanır.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Tema küresel öğeler, içerik blokları ve daha fazlasını içerir. Sitenizi istediğiniz gibi hazırlamanıza yardımcı olan bir tasarım araç setine sahiptir. Tüm tema seçeneklerini anlamak kolay ve başlangıç ​​dostu.

4. Paralaks Pro

paralaks-pro

Parallax Pro, tek sayfalık bir web sitesi tasarımı ile bir hikaye anlatmak için tasarlanmıştır. Bu tema Genesis Framework tarafından desteklenmektedir ve paralaks web akışı ile kolay görsel göz hareketi sağlar.

StudioPress temalarının çoğu gibi, Parallax Pro da duyarlı ve şaşırtıcı tipografi seçenekleriyle geliyor. Tema WooCommerce ile uyumludur ve ayrıca güzel ürün sayfaları oluşturmanıza izin verir.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Parallax Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Parallax Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

5. İniş

İniş

Landing, Themify’dan tek sayfalık bir site oluşturmak için kullanabileceğiniz başka bir popüler WordPress temasıdır. Tam ekran görüntü arka planı, gezinme menüsü, özel logo, slogan ve CTA ile birlikte gelir. Ayrıca, sürükleyip bırakarak çarpıcı bir sayfayı hızlı bir şekilde başlatmanızı sağlayan Themify oluşturucu ile birlikte gelir.

Herhangi bir güçlü tema gibi, sınırsız renk seçenekleri, sayfa şablonları, tam genişlikte düzenler ve daha fazlası ile birlikte gelir. Landing, bir e-posta listesi oluşturmak ve abonelerinize e-posta göndermek için MailChimp entegrasyonuna sahiptir.

6. Hestia Pro

Hestia

Hestia, özellikle yeni başlayanlar, portföyler, küçük işletmeler ve yaratıcı web siteleri için tasarlanmış mükemmel bir tek sayfalık ve çok amaçlı WordPress temasıdır. Tam genişlikte arka plan görüntüsü, gezinme menüsü, CTA ve daha fazlasına sahip özel bir başlığa sahiptir. Ana sayfada, öne çıkan hizmetler, ürünler vb. De ekleyebilirsiniz..

Bu tema canlı WordPress özelleştirici ile tamamen özelleştirilebilir. Hestia, kendi web sitesi düzeninizi tasarlamak için WooCommerce düzenlerini ve sayfa oluşturucuları destekler.

7. Neve

Neve

Neve, tek sayfalık bir web sitesi de dahil olmak üzere her türlü web sitesi oluşturmak için tasarlanmış hafif bir tek sayfalık WordPress temasıdır. Ana sayfadaki içeriği sürükleyip bırakmak için sayfa oluşturucularla tamamen uyumludur. Tema, başlık bölümünde özel logo, gezinme menüsü ve görüntü kaydırıcı ile basit ve minimal bir görünüme sahiptir.

Başlığın altına, öne çıkan bir resme sahip olan hakkımızda açıklayıcı bir bölüm ekleyebilirsiniz. Neve, aşağıdaki bölümlere öne çıkan başka içerikler eklemenize izin verir. Neve, SEO ve performans için optimize edilmiştir.

8. Paralaks

Paralaks

Paralaks, Themify tarafından tam ekran arka plan görüntüsü ile tek sayfalık bir WordPress temasıdır. İlk katında sosyal medya düğmeleri ve bir gezinme menüsü var. Bu temanın özelliği paralaks kaydırma özelliğinde yatmaktadır. Tamamen duyarlı ve özellikli hizmetlerinizi ve ürünlerinizi görüntülemek için bölüm tabanlı kaydırma ile kullanıcılarınızı şaşırtıyor.

Bu temayla 60’dan fazla önceden oluşturulmuş düzen, akıllı düzen seçeneği, birden çok yayın türü, resim filtresi ve daha fazlasını elde edeceksiniz. Bu temanın tam ekran düzenini değiştirerek liste veya ızgara düzenlerini de kullanabilirsiniz.

9. Zelle

Zelle

Zelle son derece esnek, tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu desteği, paralaks kaydırma, ana sayfa öğeleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Başlık, metin ve CTA düğmelerine sahip bir görüntü kaydırıcısı içerir. Kaydırıcının altına, öne çıkan içeriğinizi sergilemek için bulanıklık ekleyebilirsiniz.

Özel arka plan renkleri, mega menüler ve daha fazlası vardır. Bu temanın kurulumu kolaydır ve WooCommerce hazır.

10. Sydney Pro

Sidney

Sydney Pro, serbest çalışanlar ve küçük işletme web siteleri için premium WordPress tek sayfalık bir temadır. Üstbilgi, ön sayfa bölümleri ve altbilgi için kolay özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir. Kullanıcılarınıza ilk izlenimi sağlamak için bir video başlığı eklemenize olanak tanır.

Çeviri hazır bir temadır ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Tema, canlı WordPress özelleştirici ile düzenlenebilir.

11. OnePage

Bir sayfa

Tıpkı adı gibi OnePage, iş ve portföy web siteleri için bir WordPress tek sayfalı temadır. Özellikleri, birden çok gönderi türünü, sürükleyip bırakarak ana sayfayı ve özel sayfa düzenlerini etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için basit ve kolay seçeneklere sahiptir.

Bu tema tamamen özelleştirilebilir ve kurulumu kolaydır. OnePage, SEO ve sayfa hızı için optimize edilmiştir.

12. Moesia Pro

Moesia

Moesia Pro, modern bir WordPress tek sayfalı temadır. Bir kaydırıcı, Google yazı tipleri, sayfa şablonları ve kişi bloğu ile doludur. Sosyal medya entegrasyonunun ön sayfada Instagram, Flickr vb. Sosyal içeriği sitenizin kenar çubuğuna da ekleyebilirsiniz.

Tema duyarlı, çeviriye hazır ve canlı WordPress özelleştirici ile özelleştirilebilir.

13. Orfeo

Orfeo

Orfeo, çevrimiçi mağazalar ve e-Ticaret siteleri için tasarlanmış tek sayfalık ücretsiz bir WordPress temasıdır. Logonuzu, gezinme menünüzü ve karşılama metninizi gösteren tam genişlikte bir başlık arka planı ile birlikte gelir.

Basit bir temadır ve kurulumu kolaydır. Tüm tema seçenekleri canlı önizlemeli WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

14. İşletme

kuruluş

Kurumsal, özellikle kurumsal iş web siteleri için geliştirilmiş çok amaçlı bir WordPress tek sayfalı temadır. Başlığınıza logonuzu, arama çubuğunu, sosyal simgeleri, resim kaydırıcısını ve gezinme menüsünü ekleyebilirsiniz. Öne çıkan çalışmalarınızı ve hizmetlerinizi görüntülemek için birden fazla bölüm sunar.

Bir referans bölümü, başarıların grafik sunumu, fiyatlandırma tablosu ve çoklu widget altbilgisi vardır.

15. OneEngine

tek motor çalışmaz haldeki

OneEngine, her tür web sitesini oluşturmak için kullanılabilen tek sayfalık ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bir düzen oluşturucu, basit arka uç ayarları, güzel özel düzenler ve daha fazlası ile birlikte gelir. Tema sayfası, kullanıcıları hizmetler bölümüne götürmek için koyu renkli tam genişlikte bir görüntü ve bir ok düğmesiyle başlar.

Renk seçenekleri, özel yazı tipleri ve arka plan renkleri ile birlikte gelir. OneEngine temasının canlı WordPress özelleştirici ile kurulumu kolaydır.

16. Sıfır

Sıfır

Sıfır, işletme web siteleri için çok amaçlı bir WordPress tek sayfalık temadır. Başlığın altında, öne çıkan hizmetlerinizi bir ızgara düzeninde görüntüleyebilirsiniz.

Bu tema, ünlü bir sürükle ve bırak üreticisi olan Visual Composer gibi premium eklentilerle birlikte gelir. Diğer kayda değer özellikler arasında video arka planı, özel widget’lar, Google yazı tipleri ve WooCommerce desteği bulunur.

17. Düzgün

Düzgün

Shapely ücretsiz bir WordPress tek sayfalık temadır. Metin ve düğmelerle birlikte tam ekran arka plan görüntüsü sunar. Portföy, referanslar, hizmetler ve harekete geçirici mesaj düğmeleri eklemek için birden fazla ana sayfa widget’ıyla birlikte gelir.

Bu tema küçük işletmelerin web sitesi, portföyleri, e-ticaret siteleri, blogları ve çevrimiçi dergiler için mükemmeldir. Kurulumu kolaydır ve canlı WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

18. OnePress

OnePress

OnePress, özellikle dijital ajanslar, işletme web siteleri, portföyler ve serbest çalışanlar için tasarlanmış ücretsiz ve yaratıcı tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için WooCommerce ile tamamen uyumludur. Temanın basit seçenekleri vardır ve WordPress özelleştiricisinde kolayca düzenlenebilir.

19. Gün ışığı

Gün ışığı

Daylight, iş ve kurumsal web siteleri için çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Logonuzu ve üzerinde gezinme menüsünü tutan bir tam ekran görüntü kaydırıcısına sahiptir. Hizmetlerinizi, videolarınızı, öne çıkan içeriğinizi ve daha fazlasını tek sayfalık sitelerinizde güzel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Önemli tema özelliklerinden bazıları çoklu düzenler, paralaks kaydırma, sosyal simgeler, fiyatlandırma tabloları, Instagram widget’ı ve iletişim formlu konum haritasıdır. Kurulumu kolaydır ve yeni başlayanlara dosttur.

20. Potenza

Potenza

Potenza sağlam bir WordPress tek sayfa temasıdır. Sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu, esnek düzen seçenekleri, özel widget’lar ve tam genişlikte görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir. Tema, hizmetler, referanslar ve diğer öne çıkan içerikler için esnek bölümler içerir.

Renk düzenleri, özel arka planlar, animasyonlar, paralaks modülleri ve popüler WordPress eklentileri ile uyumluluğu vardır. Potenza SEO’nun trafiğinizi büyütmesi için optimize edilmiştir.

21. Toplu

yığın

Bulk, fotoğraf siteleri, portföyler, küçük işletmeler ve e-ticaret mağazaları için oluşturulmuş ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Kendi web sitesi düzeninizi oluşturmanıza yardımcı olan bir sürükle ve bırak üreticisi olan Elementor’ı tamamen destekler. Bu tema RTL ve çeviriye hazırdır, bu da çok dilli bir web sitesi oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

22. Paralaks Pro

Paralaks Pro

Parallax Pro teması, piyasadaki en popüler çerçevelerden biri olan Genesis çerçevesi üzerine kurulmuştur. Paralaks kaydırma, içerik bölümleri, tam genişlikte düzen ve daha fazlası ile tek sayfalık bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

Renk seçenekleri, özel widget’lar, arka plan resimleri ve güzel tipografi var. Parallax Pro, SEO ve performans için optimize edilmiştir.

23. ScrollMe

ScrollMe

ScrollMe, yatay olarak kayan ve tam ekranı görüntü arka planlarıyla kaplayan tek sayfalık ücretsiz bir WordPress temasıdır. Dergiler, fotoğraf siteleri, kişisel bloglar, portföyler ve serbest çalışanlar için çok uygundur. Bu tema WooCommerce ile tamamen uyumludur ve çeviriye hazırdır.

24. SinglePage

Tek sayfa

Adından da anlaşılacağı gibi, SinglePage başka bir WordPress tek sayfalık tema. Hizmetlerinizi, öne çıkan içeriğinizi ve daha fazlasını eklemek için önceden tanımlanmış 4 bölüm içerir. Paralaks arka plan görüntüsü ve özel renkler içerir. Tema net tipografi, sosyal simgeler, Google haritası ve kolay özelleştirme seçenekleri içerir.

25. Vitrin

Shopisle

Shopisle, çevrimiçi mağazalar için modern bir WordPress tek sayfalık temadır. Web sitenizin tüm bölümlerine sorunsuz bir şekilde giden paralaks kaydırma gibi şaşırtıcı özelliklerle doludur. Ürün görüntüleme için güzel animasyonlar ve video şeritleri içerir.

Bu temanın özel renkleri, widget’ları, sosyal medya entegrasyonu, ızgara tabanlı ürün düzeni ve popüler ödeme ağ geçitleri desteği vardır. Shopisle, e-Ticaret mağazanızı oluşturmak için hazır bir çözümdür.

26. Montblanc

Mont Blanc

Montblanc, tek sayfalık web siteleri için basit ve yaratıcı bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Öne çıkan yayınlar, hizmetler, resimler, referanslar, ekip üyeleri ve daha fazlası için bölümler içeren temiz ve düzenli bir düzene sahiptir. Bu tema kişisel bir blog, e-Ticaret mağazası, reklam ajansı, kurumsal ve işletme web sitesi için çok uygundur.

5 sayfalık düzenler, özel renkler ve güzel tipografi ile birlikte gelir. Tüm tema seçenekleri canlı WordPress özelleştirici içinde düzenlenebilir.

27. Fagri

Fagri

Fagri ücretsiz ve minimal bir sayfalık WordPress temasıdır. Kişisel bloglar ve küçük işletme web siteleri için basit bir düzen vardır. Tema performansı daha hızlı, tamamen özelleştirilebilir ve SEO dostu. Özel bir logo ve gezinme menüsüyle başlıkta tam genişlikte bir arka plan resmi bulunur. Başlığa iletişim formu da ekleyebilirsiniz.

Önemli özellikler arasında WooCommerce desteği, sayfa oluşturucu dostu düzen ve web sitesini kendi dilinizde oluşturmanıza izin veren çeviriler bulunmaktadır.

28. BeOnePage

BeOneTheme

BeOnePage, tam ekran görüntü arka planına sahip şık ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. İlk katta özel bir logo, gezinme menüsü, metin ve CTA düğmesi ekleyebilirsiniz. Başlamak için paralaks kaydırma, yumuşak animasyonlar, yaratıcı bölümler ve demo içeriği vardır. Tüm tema seçeneklerinin WordPress canlı özelleştirici ile özelleştirilmesi kolaydır.

Bu makalenin WordPress için en iyi tek sayfalık temaları bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Ayrıca üyelik siteleri için en iyi WordPress temalarıyla ilgili kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map