29 Satışları Hızla Artıracak En İyi WooCommerce Eklentileri (2020)

en iyi woocommerce eklentileri


Çevrimiçi mağazanızın satışlarını hızla artırmanıza yardımcı olacak en iyi WooCommerce eklentilerini mi arıyorsunuz? Tüm çevrimiçi mağazaların% 28’inden fazlası tarafından kullanılan WooCommerce, bugün mevcut olan en popüler e-Ticaret platformudur. Bu inanılmaz eklenti, hızlı bir şekilde tam teşekküllü bir e-Ticaret sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak mükemmel esneklik ve güçlü özellikler sunar.

Bu makalede, satışlarınızı lickety-split büyütmenize yardımcı olacak 29 adet seçilmiş WooCommerce eklentisini paylaşacağız! Çünkü WooCommerce harika, ama doğru eklentilere sahip WooCommerce aklınızı başınızdan alacak ve cüzdanınızı patlamaya hazırlayacak. Hazırlanmak!

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster site ziyaretçilerinizi abonelere ve müşterilere dönüştürmenizi sağlayan güçlü bir dönüşüm, optimizasyon ve potansiyel müşteri oluşturma yazılımıdır. Site dönüşümlerinizi artırmanıza, e-posta listenizi büyütmenize ve işletme hedeflerinize ulaşmanıza olanak tanıyan gerçekten şaşırtıcı özellikler içerir.

kullanma OptinMonster e-Ticaret çözümleri, sepeti terk etmeyi azaltarak, satışlarınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz. yerinde yeniden hedefleme, ve kişiselleştirilmiş mesajlar hazırlamak. Başka bir deyişle, güzel optin formları oluşturmanıza ve bunları site ziyaretçilerinize stratejik olarak göstermenize olanak tanır, böylece bir ürün satın alır veya listenize abone olurlar.

Ayrıca, A / B testi özelliği, farklı seçenekleri başlıklar, içerik düzenleri ve stillerdeki varyasyonlarla karşılaştırmanıza ve ardından en iyilerini görüntülemenize olanak tanır. Böylece, dönüşümde en başarılı olanları her zaman kullanabilirsiniz.

OptinMoster incelememizin tamamını okuyun.

2. TrustPulse

TrustPulse

Web sitenize sosyal kanıt eklemek, sitenize güveni artırır ve bu da daha fazla satış yapmanıza yardımcı olur. İle TrustPulse, sosyal kanıtlardan yararlanarak WooCommerce sitenizdeki dönüşümleri anında artırabilirsiniz.

Web sitesi ziyaretçilerinizin% 70’i, güvenilemeyeceğinizi düşünerek sitenizi terk eder. TrustPulse, sitenizde başkalarının neler yaptığını göstererek ve böylece güveni artırarak bu% 70’i müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur.

3. Gelişmiş Kuponlar

Gelişmiş Kuponlar

WooCommerce, modern pazarlama kampanyalarınızı yükselten kuponlar oluşturmanıza izin vermeyen temel bir kupon özelliğiyle birlikte gelir. İşte o zaman Gelişmiş Kuponlar işe yarar.

Gelişmiş Kuponlar, tüm şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelen en iyi WordPress kupon eklentisidir:

 • One Get One (BOGO) Fırsatları
 • Ücretsiz hediyeler
 • Sadakat programı
 • Kupon kullanım koşulları

4. Toptan Satış Paketi

Toptan satış suite eklentisi

Wholesale Suite, toptan satıcılar için en iyi WooCommerce eklentisidir. Wholesale Suite, sitenizi tam teşekküllü bir toptan satış mağazasına dönüştüren toptan uzantılardan oluşan bir koleksiyonla birlikte gelir.

Uzantılar:

 • Toptan satış fiyatları: Toptan fiyatlandırma, minimum satın alma tutarları, katmanlı indirimler, perakende müşterilerden ayrı olarak vergi ve daha fazlasını ayarlayın.
 • Wholesale sipariş formu: Aranabilir ve kategorize edilebilir AJAX sipariş formu oluşturun.
 • Wholesale kurşun yakalama: Toptan satış ve kayıt sayfalarını ayarlayın. Ayrıca, toptan e-posta dizileri oluşturun.

5. MonsterInsights

MonsterInsights

Web sitesi analizi, her tür işletmeyi büyütmek için çok önemlidir. Site ziyaretçilerinizin web sitenizi nasıl bulduğunu ve kullandığını bildiğinizde, gerçekten işe yarayan bilinçli iş kararları alabilirsiniz.

WooCommerce mağazanızı optimize etmek ve satışları artırmak için bir e-Ticaret analiz aracına ihtiyacınız olacaktır. İhtiyaçlarınız için mükemmel bir çözüm, güçlü bir Google Analytics eklentisi var MonsterInsights. Kullanarak e-Ticaret eklentisi, satış, gelir, dönüşüm oranı vb. dahil olmak üzere siteniz için tüm yararlı e-Ticaret metriklerini izleyebilirsiniz..

Ayrıca, en iyi yönlendirme kaynaklarınızı ve yolladıkları tam dönüşümleri ve geliri izlemenize olanak tanır. Ardından, dikkatinizi hangi yönlendirme kaynaklarına odaklayacağınıza karar verebilirsiniz..

MonsterInsights incelememizin tamamını okuyun.

6. Woo Badge Tasarımcısı

accesspress-temalar

Woo Badge Designer, sitenize bir rozet eklemenizi sağlayan güçlü bir eklentidir. Bu eklenti, ürününüze metin, simge etiketleri ve resim eklemenize yardımcı olur.

Bu eklenti, satış, indirim, özel özellikler ve benzersiz ürün bilgileri olduğunda etiket eklemek için mükemmeldir. Sınırsız rozet ekleyebilir, şerit konumları yerleştirebilir ve geri sayım sayacı etiketlerini istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz. Bu, her üründe sınırsız benzersiz rozetlere sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca, eklenti 30 önceden tanımlanmış metin arka plan şablonu, 30+ önceden tanımlanmış görüntü arka plan şablonu ve yüzde otomatik hesaplaması ve tüm ürünler için satış fiyatına dayalı tutarlarla birlikte gelir.

Bu eklenti, her ürün için birden fazla rozet ayarlamanızı sağlar ve neredeyse tüm WordPress temalarıyla mükemmel çalışır.

7. WooCommerce Abonelikleri

WooCommerce-abonelikleri

Daha fazla artık gelir elde etmek istiyorsanız, aboneliğe dayalı bir mağaza ideal bir seçim olabilir.

WooCommerce Aboneliklerini kullanarak müşterilerinizin ürün veya hizmetlerinize abone olmasına ve haftalık, aylık veya yıllık olarak ödeme yapmasına ve takip edebileceğiniz ve güvenebileceğiniz tutarlı yinelenen gelir elde etmesine izin verebilirsiniz..

WooCommerce Aboneliklerini kullanarak, farklı faturalandırma zaman planlarına sahip fiziksel ve sanal ürünler veya hizmetler için çeşitli abonelikler tanıtabilirsiniz. Ayrıca, kayıt ücretleri ekleyebilir, ücretsiz denemeler sunabilir ve sona erme süreleri belirleyebilirsiniz.

8. WooCommerce Üyelikleri

WooCommerce-üyelikleri-eklentisi

WooCommerce mağazanızı bir üyelik sitesine dönüştürmek istiyorsanız, WooCommerce Üyelikleri sizin için doğru araçtır.

WooCommerce Üyeliklerini kullanarak, sadece kayıtlı üyelerin satın alabilmesi için WooCommerce ürünlerini kısıtlayabilirsiniz..

Mağazanızı tam teşekküllü bir üyelik sitesine dönüştürmek için birden fazla ödeme ağ geçidi, içerik damlaması, indirim kuponları vb..

9. Sürekli İletişim

Constant Contact, WooCommerce mağazanız için en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinden biridir. E-posta otomasyon aracı, müşterilerinizi tetik e-posta serisi ile meşgul eder ve kullanıcıları farklı gruplara ayırmayı kolaylaştırır.

Özetle, olası satışlarınızı sadık müşterilere dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

10. WPForms

WPForms

Bir iletişim formu eklentisi, WooCommerce mağazası da dahil olmak üzere tüm web siteleri için gereklidir. Kullanıcılarınız ve müşterilerinizle iletişimde kalmak, sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için bir iletişim sayfasına ihtiyacınız olacak.

WPForms piyasadaki en başlangıç ​​dostu WordPress iletişim formu eklentisidir. Bir geliştirici tutmadan veya nasıl kod yazacağınızı öğrenmeden bir uzman gibi basit ve gelişmiş WordPress formları oluşturmanıza olanak tanır. Normal iletişim formlarının yanı sıra, yalnızca birkaç dakika içinde çevrimiçi anketler, bağış formları, sipariş formları vb. Oluşturabilir ve bunları sitenize kolayca yerleştirebilirsiniz..

WPForms incelememizin tamamını okuyun.

11. WooCommerce Rezervasyonları

WooCommerce Rezervasyon değişikliği

WooCommerce Bookings, çevrimiçi mağazanıza rezervasyon seçenekleri eklemek için güçlü WooCommerce eklentisidir.

WooCommerce Bookings, sitenizde bir rezervasyon sistemi kurmak için en iyi WooCommerce eklentilerinden biridir.

Spa uygulamaları, otel rezervasyonları, restoran rezervasyonları vb. Hizmetler sunuyorsanız, ziyaretçilerinizin şimdi rezervasyon yapıp daha sonra satın alabilmeleri için rezervasyon seçenekleri ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, mağazanızı yoğun bir programda olan müşterileriniz için daha uygun hale getirmenizi sağlar. En iyi WordPress rezervasyon eklentileri listemize de göz atabilirsiniz..

WooCommerce mağazanıza bu özelliği ekleyerek ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın almak isteyen ziyaretçileri kaçırmamanızı sağlayabilirsiniz..

12. YITH WooCommerce Teklif İste

yith-WooCommerce-istek-a-alıntı

YITH WooCommerce Fiyat Teklifi İsteği, fiyat teklifi istemek için en iyi WooCommerce eklentilerinden biridir.

Çok miktarda ürün satın alırken, insanlar genellikle fiyatlandırmayı müzakere etmeyi ve bazı indirimler almayı tercih ederler. Ancak, çevrimiçi mağazaların tanıtımıyla, pazarlık müşteriler için neredeyse imkansız görünüyor.

YITH WooCommerce Teklif İste eklentisi WooCommerce mağazanız için bu sorunu çözer. Bu eklentiyi kullanarak bir teklif isteği ürün ayrıntıları sayfanızdaki seçeneği işaretleyin, böylece kullanıcılarınız bir istek gönderebilir.

Bu özellik, sizinle müşteriniz arasındaki anlaşmayı kolaylaştırır ve satışlarınızı büyük ölçüde artırmanıza yardımcı olur.

13. WooCommerce Ürün Eklentileri

WooCommerce-ürün eklentiler

Herhangi bir işletmenin başarısı, kullanıcılarının mutluluğuna verdiği bağlılığa dayanır. Bir e-ticaret mağazası için kişiselleştirme seçenekleri müşteri mutluluğu ve memnuniyeti ile bağlantılıdır. Müşteriler özelleştirme seçenekleri sunan bir mağazayı tercih ediyor.

Dolayısıyla, kullanıcılarınız için bir kişiselleştirme seçeneği eklemenize izin vermek için, Ürün Eklentileri adlı WooCommerce uzantısını kullanabilirsiniz. Ürün ayrıntıları sayfanıza (hemen üstünde) özel bir giriş kutusu eklemenizi sağlar Sepete ekle form)). Bu özellik, kullanıcılarınıza tam olarak istediklerini sağlamanıza ve onlara özelleştirme için bir ücret almanıza olanak tanır.

Bu şekilde kullanıcılarınızı mutlu edebilir ve onları düzenli müşteri olmaya teşvik edebilirsiniz..

14. YITH WooCommerce İstek Listesi

yith-kur-istek listesi

YITH WooCommerce Wishlist online mağazanız için çok kullanışlı bir eklentidir. Kullanıcılarınızın ürünleri daha sonra satın alabilmeleri veya istek listelerini arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilmeleri için istek listelerine kaydetmelerine olanak tanır..

YITH WooCommerce Wishlist eklentisi ile mağazanızdaki her bir ürün detay sayfasına, kullanıcılarınızın ürünleri istek listesi sayfasına ekleyebilmeleri için bir link ekleyebilirsiniz. Eklenti ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

15. WooCommerce Akıllı Kuponlar

WooCommerce akıllı-kupon

Herkes iyi bir anlaşma elde etmeyi sever, bu yüzden indirim kuponları her zaman kullanıcılar için çok caziptir. Satışlarınızı önemli ölçüde artırmak istiyorsanız, indirim kuponları sunmanız gerekir.

WooCommerce mağazanız için kupon oluşturmak için, bu amaç için özel olarak oluşturulan WooCommerce Akıllı Kuponlar eklentisini kullanabilirsiniz. Eklentiyi kullanarak aynı anda binlerce kupon oluşturabilir, müşterilere e-posta ile gönderebilir (e-posta listesinin nasıl oluşturulacağını öğrenebilir) ve WooCommerce’e ekleyebilirsiniz. Belirli bir ürünü satın aldıktan sonra diğer ürünlerde indirim yapabilir veya hediye çekleri satabilirsiniz.

Satışları artırmak için WooCommerce mağazanıza çok ilginç bir ektir. Tatil hafta sonları gibi özel günlerde veya ömür boyu promosyon teklifinin bir parçası olarak sürekli olarak kullanılabilir.

16. YITH WooCommerce Ajax Araması

yith-ajax-ürün-arama

Arama çubukları, WooCommerce mağazası da dahil olmak üzere her tür web sitesi için büyük önem taşır. Ancak yeni başlayan biriyseniz hızlı ve etkili bir arama çubuğu oluşturmak biraz zor.

Böylece, WooCommerce mağazanızda tamamen işlevsel ve güçlü bir arama çubuğu oluşturmanıza yardımcı olmak için YITH WooCommerce Ajax Search adlı bir eklenti var. Bu eklentiyi kullanarak kullanıcılarınızın çevrimiçi mağazanızdaki belirli ürünleri aramasına izin verebilirsiniz. İlgili tüm ürün sonuçlarını gerçek zamanlı olarak gösterir.

Eklenti, kullanıcı deneyimini geliştirmenize ve mağazanızı daha başarılı hale getirmenize yardımcı olur. Sonuçta, bir müşteri gerçekten bir şey arıyorsa, bu satın alma işlemi yapmaya hazır olduklarının harika bir göstergesidir. Bu satışları bir daha asla kaybetmeyin!

17. YITH WooCommerce Ajax Ürün Filtresi

yith-ajax ürünün filtre

YITH WooCommerce Ajax Ürün Filtresi, çevrimiçi mağazanızın arama çubuğunu kullanarak müşterilerinizin deneyimini geliştirmenize yardımcı olan bir eklentidir. Kullanıcılarınızın ürünleri ihtiyaçlarına göre filtrelemelerini sağlar, böylece birkaç saniye içinde tam olarak ne satın almak istediklerini bulabilirler.

Açıkçası, bu satın alma işlemlerini hızlandırmanıza ve çevrimiçi mağazanızın dönüşüm oranlarını artırmanıza yardımcı olur. Başka bir deyişle, kullanıcılarınızın istedikleri ürünleri hızlı bir şekilde bulmalarına ve onları mutlu müşterilere dönüştürmelerine yardımcı olabilirsiniz.

18. WooCommerce Dinamik Fiyatlandırması

WooCommerce-dinamik fiyatlandırma

WooCommerce siteniz için bir başka çekici özellik de gelişmiş ürün fiyatlandırmasıdır. WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma uzantısını kullanarak, belirli bir miktarda ürün satın aldıktan sonra müşterilerinize toplu indirimler sunabilirsiniz. Örneğin, müşteriler aynı ürünün 5 veya daha fazla ürününü satın aldığında bir ürüne% 10 indirim uygulayabilirsiniz.

Benzer şekilde, aynı kategorideki ürünlerin satın alınması veya mağazadaki her şey için indirimler sunabilirsiniz. Ayrıca rol tabanlı fiyatlandırma ayarlayabilir ve kayıtlı üyelerinize belirli ürünler için önceden belirlenmiş bir indirim sunabilirsiniz.

Bu özellik, müşterilerinize bir ödül görevi görür ve onları mağazanızdan düzenli olarak satın almaya teşvik eder.

19. WooCommerce için Güçlendirici

güçlendirici-için-WooCommerce

WooCommerce için Güçlendirici, adından da anlaşılacağı gibi, WooCommerce mağazanızı bir dizi güçlü özellikle güçlendirmenize yardımcı olur. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz ücretsiz bir eklentidir.

Bu eklentiyi kullanarak, WooCommerce ürünleriniz için tüm Dünya para birimlerini ekleme ve tüm ürünlere global bir indirim ekleme gibi fiyatları ve para birimlerini yönetebilirsiniz. Ayrıca düğme ve fiyat etiketleri, ürünler, alışveriş sepeti ve ödeme, ödeme ağ geçitleri, nakliye ve siparişler vb..

Farklı WooCommerce mağaza ihtiyaçlarınız için ücretsiz bir çözüm istiyorsanız, bunu deneyebilirsiniz.

20. WooCommerce Paketi ve Gemi Paketi

Woo-paketi-ve-gemi-demeti

WooCommerce Paketi ve Gemi Paketi, dünya çapında ürün gönderen bir mağaza için eksiksiz bir çözümdür. Ürünleri satmak, paketlemek ve göndermek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Paket, faturalar, paketleme fişleri, gönderim seçeneklerini özelleştirme, ürün kitleri, çok adresli gönderim, parça gönderim ve daha fazlasını içeren birden fazla WooCommerce uzantısıyla birlikte gelir.

Mağaza satışlarınızı artırmanıza yardımcı olmak için, ürünleri görüntülemek için duyarlı 360 ° görüntü döndürme seçeneği sunar.

21. YITH WooCommerce Katalog Modu

yith-katalog-mode woo

Bir WooCommerce mağazası oluşturma ve çevrimiçi ürün satma hayaliniz varsa ancak henüz hazır değilseniz, YITH WooCommerce Katalog Modu eklentisi sizin için çok yararlı olabilir. Bu eklenti, e-mağazanızı bir e-kataloğa dönüştürmenizi ve gelecekteki mağazanız için ürünlerinizi sergilemenizi sağlar..

Tamamen işlevsel mağazanızı başlatmadan önce bir e-katalog oluşturarak mağazanızı markalaştırabilir ve potansiyel müşterilerinizi ürünleriniz hakkında önceden bilgilendirebilirsiniz..

22. YITH WooCommerce Hesap Sayfamı Özelleştir

yith-woo-my-hesap-iniş-image

Her başarılı çevrimiçi işletme için, Hesap Sayfam önemli. Kullanıcılarınızın web sitenizde kolayca gezinmesine ve etkileşime girmesine olanak tanır.

YITH WooCommerce Hesabımı Özelleştir Sayfası, YITH Themes tarafından bu görevi sizin için basitleştiren bir WooCommerce eklentisidir. Bu eklenti, kullanıcılarınızın Hesap Sayfam mağazanızda. Bu, kullanıcılarınızın istek listeleri, önemli kılavuzlar, faturalar, indirilebilir dosyalar vb. Gibi önemli bilgileri tek bir yerde bulmalarını sağlar..

23. WooCommerce için MailChimp

MailChimp-WooCommerce için

MailChimp, bugün mevcut olan en popüler e-posta pazarlama hizmetlerinden biridir. E-posta pazarlama kampanyalarınızı başlatmak ve mağazanızın büyümesini ölçeklendirmek için kullanabilirsiniz.

WooCommerce için MailChimp, WooCommerce siteleri için MailChimp ekibinin resmi uzantısıdır. Bu eklentiyi kullanarak WooCommerce müşterilerinizi ve satın alma verilerini MailChimp hesabınızla senkronize edebilir ve hedeflenen kampanyalar göndermek için kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, satın alma sonrası takip e-postaları gönderebilir, ürünler önerebilir ve ayrıca terk edilmiş alışveriş sepetlerini kurtarabilirsiniz. Daha fazla seçenek için MailChimp’e bu alternatifleri de kontrol etmek istersiniz.

24. YITH WooCommerce Karşılaştır

yith-WooCommerce-Karşılaştırma-görüntü

Benzer nitelikte birden fazla ürününüz varsa, kullanıcılarınız hangi ürünün daha iyi olduğunu merak ettikleri için kafanız karışabilir. YITH WooCommerce Compare eklentisi, kullanıcılarınızın bunu çözebilmelerini sağlar.

Bu eklentiyi kullanarak, kullanıcılarınız iki veya daha fazla WooCommerce ürününü yan yana kolayca karşılaştırabilir ve hangi ürünü satın alacağına hızla karar verebilir.

25. YITH WooCommerce Hızlı Görünüm

yith-WooCommerce-hızlı-view

YITH WooCommerce Hızlı Görünüm eklentisi, Hızlı Görünüm mağazanızda müşterilerinizin ürün ayrıntılarını anında görebileceği bir seçenek. Düğmeyi tıkladıktan sonra kullanıcılar, ürünün daha büyük bir resmini, ürün açıklamasını ve bir ışık kutusu açılır penceresinde sepete ekle düğmesini görecek.

Bu, potansiyel müşterilere ürünün kısa bir görünümünü verir ve ürünü satın alma şanslarını artırır.

26. WooCommerce için Facebook

facebook-için-WooCommerce

Facebook, günümüzde insanların çok fazla zaman geçirdiği en yaygın sosyal medya biçimlerinden biridir. Böylece, kullanıcıların işletmenizi fark etmelerini sağlamak için çevrimiçi mağazanızı Facebook hesabınıza bağlayabilirsiniz.

WooCommerce için Facebook, Facebook ekibinden WooCommerce siteleri için resmi eklentidir. WooCommerce ürünlerini Facebook sayfanızda çekici bir şekilde sergilemenize yardımcı olur.

Böylece, daha fazla müşteri bulmanıza ve daha fazla satış oluşturmanıza yardımcı olur.

27. WooCommerce Kısa Kodları

WooCommerce-kısa kod

WooCommerce Kısa Kodları web sitenizde ürün, düğme ve daha fazlasını eklemek için kullanabileceğiniz bir grup WooCommerce kısa kodu sağlayan ücretsiz bir eklentidir. Eklenti, WordPress yazı düzenleyicinize bir açılır liste ekleyerek yazı, sayfa veya ürünler gibi içerik alanlarındaki kısa kodları kolayca seçmenize ve eklemenize olanak tanır.

Bu eklentiyi kullanarak normal içeriğinizi kolayca bir e-Ticaret sayfasına dönüştürebilir ve ürün satabilirsiniz.

28. WooCommerce PDF Faturaları & Paketleme fişleri

WooCommerce-pdf-faturalar

WooCommerce PDF Faturaları & Paketleme fişleri çok kullanışlı bir ücretsiz WooCommerce eklentisidir. PDF faturalarını ve irsaliyeleri e-posta ile kolayca göndermenizi sağlar. Kullanıcılar ayrıca faturalarını web sitenizdeki hesap alanlarından da indirebilir.

Mağaza sahibi olarak PDF faturaları ve paketleme fişleri toplu olarak oluşturabilir ve indirebilirsiniz.

Fatura şablonlarınızın tasarımını değiştirmek isterseniz, bunları kolayca özelleştirebilir ve sitenizde kullanabilirsiniz.

29. WooCommerce için Özel Ürün Sekmeleri

özel ürün-tabs-WooCommerce

WooCommerce için Özel Ürün Sekmeleri WooCommerce ürün ayrıntılarınızı sekmelerde düzenlemenize yardımcı olan başka bir ücretsiz WooCommerce eklentisidir. Bu eklentiyi kullanarak ürünlere özel sekmeler ekleyebilir ve ürün açıklamalarını farklı sekmelere bölebilirsiniz. Ardından, sitenizin ziyaretçileri ürün ayrıntılarını görüntülemek için sekmeler arasında kolayca geçiş yapabilir.

Sekmeler ekleyerek ürün sayfanızı düzgün ve düzenli hale getirebilirsiniz. Bu, kullanıcıların uzun bir açıklama sayfasını aşağı kaydırması gerekmediğinden sitenizin kullanıcı deneyimini de geliştirir.

Bu makalenin, satışlarınızı hızla büyütmek için en iyi WooCommerce eklentilerinden bazılarını bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Ayrıca WooCommerce vs Shopify ve WooCommerce vs BigCommerce kafa vuruşlarını da görmek isteyebilirsiniz..

Çevrimiçi mağaza oluşturma konusunda adım adım açıklamalı eğiticimize de göz atabilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map