29 Yazarlar ve Kitap Yazarları için En İyi WordPress Temaları (2020)

en iyi wordpress yazarı ve yazar temaları


Kitap yazarları için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??

İyi bir WordPress teması, yazarların portföylerini göstermelerini ve çevrimiçi olarak daha fazla müşteri edinmelerini kolaylaştırır. Kitap yazarları web sitelerini kitap satmak, okuyucularla bağlantı kurmak ve kitap imzalama etkinlikleri düzenlemek için kullanabilirler.

Bu makalede, yazarlar ve yazarlar için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Yazarlar ve Kitap Yazarları için En İyi WordPress Temasını Seçme

Yazarlar ve yazarlar için bir web sitesi oluşturmak için, ihtiyaçlarınıza uygun doğru özellikleri sunan bir WordPress temasına ihtiyacınız olacaktır. Piyasada yazarlar için binlerce WordPress teması olduğunu biliyor olabilirsiniz, bu da web siteniz için en iyi temayı seçmeyi zorlaştırır.

İşte yazarlar için bir WordPress temasında sıkça bulacağınız bazı temel özellikler.

 • Modern ve profesyonel minimalist düzen
 • Kitap açıklaması için özel sayfa şablonları
 • Çevrimiçi kitap satmak için e-ticaret desteği
 • Mükemmel bir okuma deneyimi sağlamak için inanılmaz tipografi
 • Vitrin yazma portföyü

Kitap yazarları ve yazarları için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Divi

Divi

Divi güçlü bir WordPress teması ve sayfa oluşturucusudur. Divi ile kitap yazarları, yazarlar ve blog yazarları için bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Herhangi bir kodu düzenlemeden web sitenizi özelleştirmek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Divi ayrıca hızlı ve kolay sayfalar oluşturmak için önceden oluşturulmuş birkaç demo web sitesi ile birlikte gelir.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Tek tıklamayla demo kurulumu ile hızlı bir şekilde bir yazar / yazar web sitesi başlatabilir ve metninizi ve resimlerinizi özelleştirerek farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz..

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP, yazarlar için bir web sitesi de dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi oluşturmanıza izin veren popüler bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Kitap yazarları, satıcıları ve yazarları için demo web siteleri sunar. Tek tıklamayla demo içerik yükleyicisi ile yapmanız gereken tek şey demo sitesini içe aktarmak ve ardından içeriği özelleştirmek.

Bu tema SEO en iyi uygulamaları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, böylece OceanWP ile emin ellerde olacağınızdan emin olabilirsiniz. OceanWP RTL dillerini destekler, böylece sitenizi tercih ettiğiniz dile kolayca çevirebilirsiniz.

3. Astra Teması

Astra Teması

Astra Tema, herhangi bir web sitesi oluşturmak için tasarlanmış hafif bir WordPress temasıdır. WordPress sayfa oluşturucularıyla sorunsuz entegrasyon sağlar, böylece sürükleyip bırakarak düzeni istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Kitap yazarları, yazarlar ve satıcılar için bir web sitesi de dahil olmak üzere birçok hazır başlangıç ​​sitesi vardır. Astra Tema, özellikleri ve işlevselliği genişletmek için popüler WordPress eklentileri ile harika çalışır.

4. Ultra

Ultra

Ultra, kitap yazarları, yayıncılar ve blogcular için bir web sitesi oluşturmanıza izin veren çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tek tıklamayla düzeni değiştirmek için düzinelerce tema derisi ile birlikte gelir. Sitenize benzersiz bir görünüm vermek için ücretsiz oluşturucu eklentilerini kullanarak web sitenize benzersiz özellikler ekleyebilirsiniz..

Ultra, akıllı düzen seçenekleri, renk kontrolleri, paralaks kaydırma, mega menü, animasyonlar ve daha fazlası gibi çarpıcı özelliklerle donatılmıştır. Ultra ayrıca bir sürükle bırak sayfa oluşturucu olan Themify Builder ile birlikte gelir.

5. Yazar Pro

Yazar Pro

Author Pro, özellikle kitap yazarları, yazarlar, satıcılar, çevrimiçi kütüphaneler ve yayınevleri için oluşturulmuş mükemmel bir WordPress temasıdır. Kısa bir açıklama ile birlikte kitaplarınızı ana sayfada sergilemenize olanak tanır.

Bu tema, siteniz için sağlam bir temel oluşturan Genesis Framework tarafından desteklenmektedir. Diğer tüm StudioPress temalarında olduğu gibi, Yazar Pro da ana sayfada birkaç widgetlı bölümle birlikte gelir, böylece doğru widget’ları ekleyerek ana sayfanızı ayarlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Author Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Author Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

6. Tipoloji

tipoloji

Tipoloji, yazarlar, blogcular, yazarlar, yayıncılar ve tipograflar için zarif bir WordPress temasıdır. Tam ekran görüntü kaydırıcısı ile güzel ve minimal bir tasarıma sahiptir. Kaydırıcının üstüne öne çıkan içerik ve harekete geçirici mesaj düğmeleri eklemenize olanak tanır.

Arka plan, metin, düğmeler ve bağlantılar için sınırsız renk seçeneği ile birlikte gelir. Tema, ana sayfa ve yayınlar için birden fazla düzen seçeneği sunar.

7. Blog Yazarları

Blog Yazarları

Writers Blogily, yazarlar, blogcular, yazarlar ve serbest çalışanlar için özel olarak tasarlanmış güzel ve minimal bir WordPress temasıdır. Basit bir gezinme menüsü ile tam genişlikte bir düzen sunar. Ayrıca özel metin ve harekete geçirici mesaj düğmeleri içeren bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Tema, yayınlarınızı görüntülemek için uygun şekilde hizalanmış ızgara bölümlerine sahip çok sütunlu bir düzene sahiptir. Popüler yayınlar, sosyal medya simgeleri ve daha fazlası için özel widget’larla birlikte gönderilir.

8. Mevcudiyet

varlık

Presence, eğitim kurumları, kitap yazarları, yazarlar ve çevrimiçi kütüphaneler için bir web sitesi oluşturmak için tasarlanmış esnek bir WordPress temasıdır. Presence ayrıca, istediğiniz görünümü elde etmek ve tasarımları önceden oluşturulmuş düzenlerinden içe aktarmak için bir sürükle ve bırak üreticisi ile birlikte gelir.

Presence teması 2 düzen (kutulu ve Tam genişlik) ve 10 web sitesi demosu ile birlikte gelir. Presence’da sosyal medya simgeleri, özel widget’lar, resim kaydırıcıları ve etkinlik takvimi var.

9. Merhaba Pro

Merhaba Profesyonel

Hello Pro, Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiş basit bir WordPress temasıdır. Ziyaretçilerinize hoş geldiniz mesajı görüntülemenizi ve bunları marka mesajlaşmasına çekmenizi sağlar. Özel sayfa şablonları, ana sayfa ve altbilgi widget alanları ve tamamen özelleştirilebilir bir başlık içerir.

WordPress özelleştiricisini kullanarak renkleri, arka planı, düğmeleri, bağlantıları ve yazı tiplerini değiştirebilirsiniz. Hello Pro teması, performans ve hız için son derece optimize edilmiştir. Tema öğeleri nedeniyle sitenizin yavaşlamadığından emin olabilirsiniz.

10. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia, kitap yazarları, yazarlar, yayıncılar ve satıcılar için tek sayfalık bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Her tür web sitesi oluşturmak için mükemmel olan kaygan bir malzeme tasarımı sunar..

Temanın bölümleri ve blokları olan özelleştirilebilir bir ana sayfası vardır. 2 ekstra seçenek, bir portföy bölümü ve tamamen özelleştirilmiş bir Jetpack destekli fiyatlandırma bölümü elde edersiniz.

11. Neve

Neve

Neve, kitap yazarları, yazarlar ve satıcılar için bir web sitesi oluşturmak için mükemmel olan şık ve basit bir tasarıma sahip minimal bir WordPress temasıdır. Web sitenizin üstbilgisi ve altbilgisi için özel düzen tasarımlarıyla birlikte gelir.

Bu tema hafiftir ve göz alıcı hızlı yükleme süresi düşünülerek tasarlanmıştır. WordPress özelleştiricisini kullanarak bu temadaki öğelerin çoğunu özelleştirebilirsiniz, böylece önizleme ve düzenleyici arasında geçiş yapmak zorunda kalmazsınız.

12. Yazma

Writee

Adından da anlaşılacağı gibi, Writee yazarlar, kitap yazarları ve blog yazarları için çok uygun ücretsiz bir WordPress temasıdır. Ziyaretçilerinize harika bir okuma deneyimi sağlayan güzel bir tipografiye sahiptir. Tema, resim kaydırıcısı, sosyal simgeler ve gezinme menüsüyle özelleştirilebilir bir başlık içerir.

Sınırsız renk şemaları, özel widget’lar ve kenar çubuğu ile birlikte gelir. Writee’nin benimle ilgili bölümüne yazar biyografinizi eklemenizi sağlayan bir widget alanı var.

13. Dergi Pro

Magazine Pro

Magazine Pro, dergiler, yazarlar, gazeteler ve blogcular için açıkça oluşturulmuş güzel bir WordPress çevrimiçi yayıncılık temasıdır. Bu tema çevrimiçi bir dergi oluşturmak için de mükemmeldir ve çeşitli reklam alanı alanları, e-posta bülten aboneliği kutusu, öne çıkan içerik alanı ve daha fazlası.

Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir ve mizanpajınızın her bir bölümünü özelleştirmek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla entegre olur.

14. eKitap

e-kitap

e-Kitap, yazarlar, yayıncılar ve yazarlar için profesyonel olarak hazırlanmış premium bir WordPress temasıdır. E-kitaplarınızı sergilemek ve satmak için inanılmaz özelliklere sahiptir. Widget alan ve özel widget’lar sayesinde ana sayfayı kolayca özelleştirebilirsiniz.

Bu tema WooCommerce eklentisi ile uyumludur, böylece e-kitapları hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

15. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro, kitap yazarları, dergiler, yayıncılar ve gazeteler için mükemmel bir seçenek olan bir WordPress gazeteci temasıdır. İçeriğinizi sahnenin merkezine yerleştirmenize yardımcı olan modüler bir bina sistemine sahiptir.

Popüler WordPress eklentileriyle uyumludur ve çeviriye hazırdır ve RTL dillerini destekler.

16. Brittany

Brittany

Brittany, yaşam tarzı niş kitap yazarları ve blogcular için inşa edilmiş şık bir WordPress teması. Öne çıkan çalışmanızı ana sayfadaki görünüm kitabı bölümünde sergilemenizi sağlar. Bu bölümün yanı sıra kişisel bilgilerinizi, Instagram fotoğraflarınızı ve blog yayınlarınızı ekleyebilirsiniz.

Yapışkan bir başlık ve özelleştirilebilir bir altbilgi ile birlikte gelir. Temanın düzgün bir gri düzeni vardır ve WordPress’in canlı özelleştiricisi sayesinde kurulumu kolaydır.

17. Yayıncı

Yayımcı

Publisher, yazarlar, yazarlar ve yayıncılar için yüksek kaliteli bir WordPress temasıdır. Kitap yazarlarının ve yayıncılarının çevrimiçi kitap satmalarına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Tema ziyaretçileri özel bir mesajla karşılıyor ve bir atlıkarınca kaydırıcısında öne çıkan kitapları sergiliyor.

Kenar çubuğu alanında yazar ayrıntılarını, en son kitapları, videoları ve faydalı bağlantıları görüntüleyebilirsiniz. Çok dilli bir web sitesini düzgün bir şekilde oluşturmak için WPML eklentisi ile uyumludur.

18. Günlük Çanak Pro

Daily Dish Pro

Daily Dish Pro, yazarlar, dergiler ve kitap yazarları için güzel tasarlanmış nispeten yeni bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Kullanıcılarınızın dikkatini içeriğe yerleştirmeniz sizin için en uygunudur. 2 sütunlu düzene, öne çıkan içeriği ve benimle ilgili bölümü ekleyebilirsiniz.

Tema özelleştiriciyi kullanarak düzenleyici ve önizleme arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan renkleri, yazı tiplerini ve arka planı düzenleyebilirsiniz. Bu temayı e-ticaret mağazaları oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

19. Libretto

Libretto

Libretto yazarlar, yazarlar ve yayıncılar için tek sütunlu bir WordPress temasıdır. Bu tema WordPress.com’un ana şirketi olan Automattic tarafından yayınlandı. Bu tema, resim ve alıntı içeren uzun formlu makaleler için mükemmeldir..

Arka plan, başlık, renkler ve gezinme menüsünü özelleştirmenizi sağlar. Libretto, kitap satmak için çevrimiçi mağazanızı başlatmak için WooCommerce’i destekliyor.

20. MyBook

Kitabım

MyBook, kitap yazarları, satıcıları ve yayıncıları için bir web sitesi başlatmak için mükemmel bir WordPress temasıdır. Düzeni özelleştirmek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla son derece uyumludur. Öne çıkan kitaplarınız, kitaba genel bakış ve indirmeler için özel açılış sayfaları da oluşturabilirsiniz.

Bu temanın yazarın biyografisini göstermesi için benimle ilgili bir bölümü var.

21. Kamuoyu

Kamuoyu

Public Opinion, çevrimiçi dergiler, kitap yazarları, yayıncılar ve yazarlar için güçlü bir WordPress temasıdır. Benzersiz ve çekici görünümlü bir web sitesi oluşturmak için güzel renk varyasyonlarına sahiptir. Birden çok kategori düzeniyle kitaplarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Banner göstererek ve çevrimiçi para kazanarak alakalı ürünleri tanıtabileceğiniz bir reklam alanına sahiptir. Web sitenizi gerçek zamanlı önizleme ile özelleştirmek için Elementor sayfa oluşturucuyu temayla birlikte kullanabilirsiniz.

22. Zarif

Zarif

Elegant, blog yazarları, yazarlar ve yazarlar için özel olarak tasarlanmış modern ve şık bir WordPress temasıdır. Çalışmanızı profesyonel olarak sergilemek için portföy posta türüyle birlikte gönderilir. Tema ayrıca ana sayfanızda süslü animasyonlar sunar.

Diğer önemli özellikler arasında duvarcılık ve ızgara düzenleri, görüntü filtreleri, ekip bölümü ve ortalanmış düzen bulunur. Tema özelleştirme panelinde renk kaplamaları, başlık stili ve daha fazlası var.

23. Yeniden yaşayın

Relive

Relive, kitap yazarlarını, blog yazarlarını ve yazarları tanıtmak için tasarlanmış bir WordPress hikaye anlatımı temasıdır. Resim ve video galerileri, kenar çubuğu düzenleri, özel üstbilgiler ve daha fazlası ile doludur. Temanın ana sayfasında öne çıkan bir içerik kaydırıcısı var.

Web sitenizi paylaşılabilir hale getirmek için sosyal medya ağlarını entegre eder. Tema, arama motorlarından gelen trafiğinizi artırmak için SEO için optimize edilmiştir.

24. Yazar

Yazar

Yazar yayıncılar, yazarlar ve kitap yazarları için yapılmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Net tipografi ile ziyaretçilerinize harika bir okuma deneyimi sağlar. Sol tarafta kenar çubuğu gezinme menüsü ve sağ tarafta öne çıkan içerikler içeren 2 sütunlu bir düzene sahiptir..

Bu tema sürükle ve bırak sayfa oluşturucularla uyumludur, böylece bir kod satırı yazmadan özelleştirebilirsiniz.

25. Kitap Yazarı

Kitap Yazarı

Kitap Yazarı, çevrimiçi bir kitap satış mağazası oluşturmak için mükemmel bir WordPress temasıdır. Okuyuculardan referansları göstermek için ana sayfada bir kullanıcı incelemesi bölümüne sahiptir. Öne çıkan kitaplarınızı potansiyel kitap okuyucularınıza sergilemek için bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Bu tema ile tüm kitaplarınızı görüntülemek için bir katalog oluşturabilirsiniz.

26. Suarez

Suarez

Suarez, blog yazarları, yazarlar ve kitap yazarları için oluşturulmuş yaratıcı bir WordPress temasıdır. Özel logo ve gezinme menüsüne sahip tam ekran başlık arka plan görüntüsü kaydırıcısı sunar. Bunun üzerine, bir görüntü ve harekete geçirici mesaj düğmesiyle yazar biyografisi ekleyebilirsiniz..

Ayrıca öne çıkan yayınları, bülten aboneliği kutusunu, Instagram fotoğraflarını ve sosyal simgeleri görüntülemenizi sağlar. WordPress canlı özelleştirici ile kurulumu kolaydır ve özelleştirilebilir.

27. Modüller

Modüller

Modüller, herhangi bir web sitesi oluşturmak için hassas ve sofistike bir WordPress temasıdır. Tam ekran başlık arka planına sahip güzel ve esnek bir düzene sahiptir. Bu tema, kitap yazarları, yazarlar ve yayıncılar için bir şablon da dahil olmak üzere önceden oluşturulmuş çok sayıda demo sitesiyle birlikte gelir.

Bir video arka planı, renk şemaları, yazı tipleri, özel kenar çubukları ve daha fazlası vardır. Modüller teması WooCommerce ve WPForms kutudan çıkan eklentiler.

28. Oldukça Yaratıcı

Oldukça Yaratıcı

Web siteniz için çekici ve şık bir WordPress teması arıyorsanız, Pretty Creative doğru seçimdir. Tema için güçlü bir temel oluşturan Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir..

Tema çeşitli özel sayfa şablonları, widget alanları, başlık düzenleri, renk düzenleri ve tema seçenekleri panelini içerir.

29. Gerçek Kuzey

Gerçek Kuzey

True North, kitap yazarları, yazarlar ve yayıncılar için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Portföy ekranı, sütun listesi ve izotop filtreleme gibi çeşitli düzen seçenekleriyle birlikte gelir. Çalışmalarınızı profesyonel olarak ana sayfada görüntülemek için portföy içerik türü ile birlikte gelir.

Tema, özel widget’lar ve 1 tıklamayla demo içerik yükleyicisi sunar. WPML ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir, böylece çok dilli bir web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz.

Bu makalenin yazarlar ve yazarlar için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Mobil uygulamalar ve yazılımlar için en iyi WordPress temalarıyla ilgili kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map