30+ En İyi WordPress Dergi Teması Karşılaştırıldı ve İncelendi (2020)

en iyi wordpress dergisi temaları


Web siteniz için iyi bir Dergi WordPress teması mı arıyorsunuz??

İster kişisel bir blog, ister büyük bir çevrimiçi dergi çalıştırıyor olun, bir dergi temasına sahip olmak, içeriğinizi çok yönlü düzenlerle benzersiz bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur.

Bu makalede, en iyi WordPress dergisi temalarından bazılarının bir listesini derledik.

En İyi WordPress Dergi Temasını Seçme

WordPress dergi temaları, zengin içerikli web siteleri için harika çalışıyor. Okuyucuların ilgilendikleri doğru içeriği doğrudan ana sayfadan kolayca keşfetmelerine yardımcı olur.

Aşağıda, bir WordPress dergi temasında sıklıkla bulabileceğiniz bazı benzersiz özellikler bulunmaktadır.

 • Farklı sütun yapıları ve kategorilerinin birleşimi ile kolayca benzersiz bir ana sayfa tasarımı oluşturun
 • İçeriğinizden para kazanmak için banner reklam yerleşimi alanları
 • İçeriğinizi farklı bir şekilde görüntülemek için tonlarca farklı sayfa düzeni seçeneği

1. Ekstra

Ekstra Tema, dergi teması

Extra, piyasadaki önde gelen WordPress tema merkezlerinden biri olan Elegant Themes tarafından sunulan en iyi WordPress dergisi temalarından biridir. Çok amaçlı bir tema olarak, herhangi bir niş sitesine mükemmel uyum sağlar. Ekstra, yazı ve sayfa oluşturmayı süper kolaylaştıran bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile gönderilir.

Esnek tasarımı sayesinde, sitenize farklı bir görünüm vermek için temaların herhangi bir bölümünü özelleştirebilirsiniz. Extra ile asla görünüşünden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. Önceden oluşturulmuş en şık düzenlerden bazılarını sunar, böylece sıfırdan başlamak zorunda kalmadan birini seçerek benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Ana sayfa düzeni farklı sütun yapıları ve modülleri sunar.

2. Divi

divi tema incelemesi

Divi Extra gibi, bir dergi web sitesini kolayca oluşturmanıza yardımcı olan başka bir popüler çok amaçlı WordPress temasıdır. Şaşırtıcı görsel sayfa oluşturucu ile, sayfalarınızı ve yayınlarınızı düzenleyici ve önizleme arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan bir profesyonel gibi tasarlayabilirsiniz. Doğrudan sitede kullanılmaya hazır 40 güzel öğeniz var. Bunun hiç kodlamaya ihtiyacı yok.

Ayrıca tamamen özelleştirilebilir 800 çarpıcı önceden oluşturulmuş tasarımlar sunuyor. Renk, animasyon ve gezinme efektlerini, yazı tiplerini ve daha fazlasını değiştirmekten bu tema, istediğiniz görünüme sahip olmak için her şeyi yapmanızı sağlar. Toplu düzenleme, özellik sayesinde, öğeleri ayrı ayrı düzenlemeyerek zaman kazanabilirsiniz.

3. Astra

Astra

Astra, web sitenizi bir profesyonel gibi tasarlamanızı sağlayan hafif ve süper hızlı bir WordPress temasıdır. Tek bir kod satırı yazmadan, bu tema size gelişmiş özelliklerle dolu en şık tasarımı bulmak için en iyi çözümü sunar. Tema, WordPress’in en son sürümüyle uyumludur ve her türlü eklenti ile harika çalışır.

WooCommerce eklentisi ile sorunsuz entegrasyon sağladığı için dergi web sitenizde dijital veya fiziksel ürünleri satabilirsiniz. Erişiminizi genişletmek için, onu diğer dillere çevirme seçeneğiniz de vardır. Ayrıca, bu tema ile sınırsız kaydırma, sosyal simge widget’ları, özel bir 404 sayfası ve çok daha fazlasını web sitenize ekleyebilirsiniz.

4. Soledad

Soledad teması

Soledad, dergiler, haberler ve kişisel bloglar için özel olarak tasarlanmış çarpıcı bir WordPress temasıdır. Elementor sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile harika çalışıyor, herhangi bir kod yazmadan web sitesini özelleştirmenizi kolaylaştırıyor.

1000’lerin ana sayfa demoları ile tek tıklamayla bir web sitesi veya blog oluşturabilir ve hemen başlayabilirsiniz. Siteyi düzenlemek için WordPress canlı özelleştiricisinde ek seçeneklerle birlikte gelir.

5. Everest Haberleri

Everest Haberleri tonlarca özelleştirme seçeneği ile gelen en iyi WordPress dergisi temalarından biridir. Everest News, Everest Temaları tarafından yayınlanan bir temadır.

Hız, güvenlik ve çeviriye hazır Everest’in temel özelliklerinden bazıları. Daha hızlı görüntü oluşturma için tek tıklamayla demo içe aktarma, duyarlı kaydırıcı ve tembel yükleme ile birlikte gelir.

6. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro, çarpıcı özelliklere sahip, görsel olarak etkileyici, WooComerce için hazır bir WordPress temasıdır. Bu temayı kullanarak, görünüşü açısından web siteniz üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Temanın her biti özelleştirilebilir ve kullanımı çok kolaydır. Hazır ana sayfa ve blog sayfası tasarımlarını doğrudan özelleştiricinin kendisinden değiştirebilirsiniz..

İstediğiniz sayfa oluşturucuları kullanma seçeneğiniz de vardır. Hestia’nın kusursuz entegrasyonu, işleri sizin için sorunsuz ve kolay hale getirir. Kullanıcılarınız için ilginç şeyler yapmak için kaydırıcıyı veya video başlığını ekleyebilirsiniz. Ziyaretçilerin siteye daha uzun süre katılma şansını artırır.

7. Themify tarafından dergi


dergi

Dergi Themify tarafından güzel bir WordPress dergi teması. Tıpkı herhangi bir Themify temasında olduğu gibi, Dergi teması da sürükle bırak sayfa oluşturucu olan Themify Builder ile birlikte gelir.

İsterseniz, bir adım daha ileri gidebilir ve özel bir ön sayfa oluşturabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılarınızı en son yeni etkinlikler ve değişiklikler hakkında bilgilendirmek için Son Haberler bölümü ekleme seçenekleriniz de vardır. Tema videoları destekler ve sosyal paylaşımlara oldukça kolay izin verir.

8. iTheme2

iTheme2

iThemes, şaşırtıcı özelliklerle dolu parlak bir Mac tarzı WordPress temasıdır. Web sitenizi görsel olarak çarpıcı kılan akışkan ve duyarlı düzenini seveceksiniz. Tema 2 farklı görünümle geliyor – gri ve siyah.

Arama kutusunu ve RSS simgesini istediğiniz gibi gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. Diğer çoğu Themify teması gibi, bu da özel bir ön sayfa oluşturmanıza izin verir. Ayrıca özellikli yazı kaydırıcıları için harika seçenekler var.

9. Zillah

Zillah WordPress Teması

Zillah blogcular ve yazarlar için çarpıcı bir tema. Ayrıca dergi web sitelerinde harika görünüyor. Canlı özelleştirici, sitenizin tasarımında ince ayar yapmanıza yardımcı olur. Rengini, yazı tiplerini değiştirmekten sitenizi öne çıkarmak için birçok seçeneğiniz vardır. İstediğiniz sayfa oluşturucuyu da entegre etmenizi sağlar. Diğer birçok temadan farklı olarak, yerleşik sayfa oluşturucuya bağlı kalmanız gerekmez.

Bu tema çeviriye hazırdır, böylece çok dilli bir blog’u kolayca oluşturabilirsiniz. Zillah, WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur ve farklı tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

10. Okunabilir

Okunabilir dergi teması

Okunabilir dergi web sitenize en uygun başka bir parlak tema. Tema inanılmaz bir özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir ve tonlarca gelişmiş eklenti ile uyumludur. Temanızı başka bir dile çevirmekten Glifonlar ve sosyal simgeler eklemeye kadar, bu tema kutudan çok şey yapmanıza olanak tanır.

Okunabilir duyarlı, yani her tür cihazda ve ekran boyutunda harika görünüyor. SEO için optimize edildi, bu nedenle Google’da sıralama konusunda endişelenecek çok şey yok. Tema, Contact Form 7, Disqus, JetPack ve daha fazlası gibi eklentilerle uyumludur. Daha fazla eklenti ekleyerek işlevlerini genişletebilirsiniz.

11. OceanWP

OceanWP

OceanWP, dergi web sitenizi süper gelişmiş ve modern hale getirmek için harika seçeneklerle birlikte gelen çok amaçlı güzel bir WordPress temasıdır. Tema, tek bir tıklama ile kullanılmaya hazır çarpıcı demo içeriği ile geliyor.

Hatta derginize bir mağaza ve kayan Sepete Ekle çubuğu ekleyebilir, düğmenizi her zaman ziyaretçilerinize görünür hale getirebilirsiniz. Daha iyi bir alışveriş deneyimi için, ziyaretçilerinizin ürünleri satın almadan önce yakınlaştırılmış bir görünümüne sahip olmalarını sağlayan Hızlı görünüm seçeneğini etkinleştirebilirsiniz..

Web sitenizin işlevselliğini artırmak için tema da tonlarca uzantı sunuyor.

12. Gazete

Gazete, çok fazla içeriğe sahip web sitelerinde harika görünen popüler ve duyarlı bir WordPress dergi temasıdır. Tema, farklı nişler için tasarlanmış 60+ profesyonel olarak tasarlanmış demo ile birlikte geliyor. Ayrıca, çarpıcı bir web sitesi kolayca oluşturmanıza izin veren 8 premium eklentiyle birlikte gelir.

Bu tema, esnek başlık oluşturucu sayesinde kolayca güzel başlıklar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, herhangi bir tasarımcının isteyeceği eksiksiz araç takımı olan tagDivi bestecisine de sahipsiniz. Kaliteyi etkilemeden ana sayfada çok fazla içerik görüntüleyebilir.

13. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro, içeriği zengin bir web sitesi için mükemmel bir seçenek olan inanılmaz bir WordPress temasıdır. Bir dergi teması arıyorsanız, bu sizin için en iyi seçenek olabilir. Kolay özelleştirme seçeneklerinden gelişmiş eklenti desteğine kadar, bu tema dergi temalı sitenizin ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir.

Kapsamlı tema seçenekleriyle sitenizi birkaç dakika içinde kurabilirsiniz. Temadaki her şey özelleştirilebilir. Arka planı, rengi, tipografiyi, düzeni ve hatta başlığı değiştirebilirsiniz.

14. Akademi Profesyonel

Academy Pro

Academy Pro, zengin içerikli tüm web siteleri için mükemmel olan görsel olarak çarpıcı ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Tema seçeneklerinin yardımıyla sitenizi birkaç dakika içinde çalışır hale getirebilirsiniz. Web sitenize en fazla 6 widget alanı ekleyebilir ve 3 farklı düzen arasından seçim yapabilirsiniz. Tema özelleştirici, web sitenizin görünümünü değiştirmek için harika seçeneklere sahiptir.

Çevrimiçi olarak bir şey satıyorsanız, Academy Pro ile siparişleri kabul etmek kolaydır. E-Ticaret’i destekler ve güzel fiyatlandırma sayfaları da eklemenizi sağlar. Ayrıca güzel açılış sayfalarınız olabilir, özel bir başlık ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tema, çeviriye hazır, duyarlı ve mobil uyumludur.

15.Voice

Ses, dergi teması, dergi wordpress dergisi

Ses, içerik yayınlamayı kolaylaştırmak için tasarlanmış başka bir şaşırtıcı dergi WordPress temasıdır. Voice ile bbPress’in yardımıyla harika bir topluluk veya sosyal ağ sitesi de oluşturabilirsiniz..

Gelişmiş tema seçeneklerinin sunabileceği çok şey var. Bu tema Themeforest pazarından indirilebilir.

16. MH Dergisi

MH-Dergi Oyun

MH Dergisi profesyonel blogcular, haber web siteleri, çevrimiçi dergiler ve daha fazlası için kullanılabilecek bir seçenektir. Temalar, çarpıcı bir web sitesi için popüler Google Webfonts ile birlikte gelir. Duyarlı düzen, hem akıllı telefonlar hem de tabletler için hızlı bir yükleme web sitesine izin verir.

Bu tema, arama motoru görünürlüğü açısından iyi gitmenizi sağlayan SEO için son derece optimize edilmiştir. MH Magazine çeviri için hazır bir temadır. Birkaç tıklama ile birden fazla coğrafyadan kullanıcıları hedeflemek için çok dilli bir web sitesi başlatabilirsiniz.

17. TheFox

TheFox, dergi teması, dergi wordpress teması

TheFox, şaşırtıcı özelliklerle dolu, duyarlı, son derece esnek, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir moda sitesi, dergi sitesi, portföy veya profesyonel pazarlama sitesi olsun, TheFox hoş görünümleri ve sağlam özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılar. Tema güzel demolar, kapsamlı belgeler ve mükemmel destek ile geliyor.

Zaman kazanmak için önceden oluşturulmuş 30 ana sayfadan içe aktarabilirsiniz. Ancak, isterseniz bu sitelerde değişiklik yapma seçeneğiniz de vardır. Temanın etiketlediği güçlü sayfa oluşturucu, web sitenizi oluşturmayı süper kolaylaştırır. Sitede iyi görünmesi için kullanabileceğiniz pek çok öğeniz var. Kısa kod üreteci, örneğin, tüm özel modüllerinizi kullanarak istediğiniz sayıda özel sayfa oluşturmanıza olanak tanır.

18. Dergi Pro

Magazine Pro

Dergi Pro, dergi web siteniz için mükemmel bir seçenektir. Çok yönlü düzenleri ve medya açısından zengin tasarımı nedeniyle bu temayı kullanırsanız web siteniz kendisi için konuşacaktır. Ana sayfada en fazla 3 widget alanı kullanma seçeneğiniz vardır. Logonuzu başlık kısmına tek bir tıklamayla yükleyebilirsiniz.

Woocommerce ve BigCommerce için önceden tasarlanmış olduğu için bir çevrimiçi mağaza açmak da kolaydır. Hepsinden iyisi, Genesis çerçevesini destekler.

19. Jinsy Dergi Teması

Jinsy teması

Jinsy, kullanmayı seveceğiniz başka bir şaşırtıcı WordPress temasıdır. Ücretsiz olarak indirilebilen süper duyarlı bir çok amaçlı temadır. Bu temayla, tek bir satırı kodlamak zorunda kalmadan en şık web sitesini tasarlayabilirsiniz. Jinsy’nin canlı özelleştiricisi ile değişiklikleri doğrudan kontrol panelinizde görüntülemek mümkündür.

1 dakikalık demo içe aktarma özelliği, web sitenizi bir dakikadan daha kısa sürede hazır hale getirmenizi sağlar. Etkileyici mega menüsünü kullanarak alt menünüze harika bir yapı sunabilirsiniz..

20. Wonderwall

Dayanak

Wonderwall, yaşam tarzı ve dergi web sitesi için büyüleyici ve duyarlı bir WordPress dergi temasıdır. Güzel tasarlanmış 9 ana sayfadan birini seçmenizi sağlar. Temanın en iyi banner reklam konumları vardır, böylece içeriğinizden reklamlarla para kazanabilirsiniz. Reklam kodunuzu Adsense gibi üçüncü taraf bir ağdan yapıştırabilir veya banner’larınızı yükleyebilirsiniz.

Ayrıca, web sitenize iyi görünümlü sosyal medya düğmeleri eklemenizi sağlar. Daha fazla görünürlük için bunları altbilginize, kenar çubuğunuza veya her ikisine aynı anda ekleyebilirsiniz. Bu tema süper esnektir ve tek bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan özelleştirmeler yapmanıza olanak tanır.

21. Tarih

Chronicle özellikle dergi web siteleri için tasarlanmış iyi görünümlü bir WordPress dergi temasıdır. Tema, siteye benzersiz bir görünüm vermek için şaşırtıcı özelleştirme seçenekleri sunar. Tüm özellikleri ile sitenizi koda dokunmadan bir profesyonel gibi tasarlayabilirsiniz.

Tema sizin için 3 yerleşik reklam alanına sahiptir. Yapışkan bir yayını, belirli bir yayını vurgulamak ve özellikli yayınları ve videoları ana sayfada sergilemek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca 8 widget alanı vardır. 5 tanesi ana sayfada, geri kalanı ise tekil gönderilerde.

22. Magazinum

Magazinum teması

Magazinum, herhangi bir niş için uygun mükemmel bir WordPress dergi temasıdır. Moda içeriği, eğlence içeriği, haberler veya başka bir şey yayınlasanız da, bu tema web sitenize en iyi görünümü verecektir. Flickr Galerisi, Sosyal Widget, Video Widget ve daha fazlasını içeren özel kenar çubuğu widget’larını kullanabilirsiniz. Özel giriş formu, kontrol panelinize giriş yapmayı hızlı ve kolay hale getirir.

Öne çıkan kaydırıcı, belirli bir yayını göstermek için mükemmeldir. Kaydırıcınızda bir video veya resim galerisi kaydırıcısı kullanabilirsiniz. Slayt gösterisi seçeneği ile web sitenizi YouTube veya Vimeo API ile entegre edebilirsiniz.

23. Mantra Haberleri

Mantra Haberleri şaşırtıcı özellikleri ile yüklü parlak bir WordPress dergi teması. Tema her ikisinde de geliyor Bedava ve premium sürümü, böylece pro sürümünü satın almadan önce lite sürümünü deneyebilirsiniz. Bu tema harika özelleştirme seçenekleri sunuyor.

Bu tema paralaks üstbilgi ve altbilgisini, gelişmiş kaydırıcıyı, sosyal paylaşım özelliklerini ve daha fazlasını destekler. Ayrıca birden çok başlık seçeneği, hava durumu widget’ı, para birimi dönüştürücü, WooCommerce desteği, reklam alanı ve daha fazlası.

24. Sakson

Sakson Teması
Saxon, web sitenize hak ettiği mükemmel görünümü veren güzel, modern görünümlü bir WordPress dergi temasıdır. İster acemi ister profesyonel olun, Saxon size tek bir satır kodlamadan web sitenizi tasarlamanın en kolay yolunu sunar. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu yardımıyla, öğelerinizi istediğiniz gibi kolayca düzenleyebilirsiniz. Güzel bir ana sayfa oluşturmak için 15 çarpıcı blok sağlar.

Ayrıca sadece bir tık uzakta mükemmel demolar var. Saxon o kadar esnektir ki web sitenizin her bölümünü kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Google AMP desteği ile geliyor ve% 100 Gutenberg hazır. Tema aynı zamanda hız ve SEO için optimize edildi.

25. Çene

Jawn, en ultra-modern haber ve dergi WordPress sitesi için mükemmel bir çözümdür. Tema, web sitenize sonsuz kaydırma ekleme seçeneği sunar, bu nedenle ziyaretçilerin bir sonraki sayfaya gitmek için bir düğmeyi tıklamaları gerekmez.

Jawn, WooCommerce ile sorunsuz entegrasyon sağlar ve çeviriye hazır bir temadır. Jawn videoları destekler ve hatta web sitenizi Youtube, Vimeo ve Soundcloud ile entegre etmenizi sağlar.

26. MagOne

Magone dergisi teması

MagOne, kullanımı kolay bir sayfa oluşturucu ile gelen güzel bir dergi WordPress temasıdır. Web sitenize hak ettiği mükemmel bir görünüm vermek için birçok özelleştirme seçeneği sunar. Değişken başlık düzeni, mega menü, makale kutuları, çoklu yorum sistemi ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur ve birkaç gelişmiş eklenti ile de çalışır. Eklenti düzenli güncellemeler alır ve 6 ay boyunca inanılmaz bir destek sunar. MagOne çeviri ve Gutenberg’e hazır. Tarayıcılar arası uyumludur ve tüm ekran boyutlarında çarpıcı görünür.

27. Kod çözme

uncode-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Uncode, piyasadaki en popüler WordPress temalarından biridir. İster bir dergi sitesi, ister moda blog, ister portföy, isterse başka bir şey olsun, Uncode ile sitenizi öne çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri kullanabilirsiniz.

Sitenin genel görünümünü geliştirmenizi sağlayan inanılmaz özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir. Güzel tipografi, başlık stilleri, simge kutuları, düğmeler ve daha pek çok şey sunacak çok şey var.

28. Well Pro

Wellness Pro

Wellness Pro, yaklaşan web siteniz için mükemmel bir seçenek olan başka bir çarpıcı temadır. Diğer tüm StudioPress temaları gibi, bu da süper esnektir ve web sitenizin her bir parçasını değiştirmenize izin verir.

Tema ayrıca 12 widget alanı, görünümlerinizi değiştirmek için sağlam bir tema özelleştirici ve daha fazlasını sunar. Tema, WordPress’in en son sürümleriyle uyumlu ve tüm ekran boyutlarında harika görünüyor.

29. Grido

Grido Magazine teması

Grido, web sitenize Tumblr benzeri bir görünüm veren güzel bir WordPress temasıdır. Bu tema, yazılarınızı ayrı ayrı şekillendirebileceğiniz 9 güzel arka plan sunuyor. Ayrıca web sitenizi yapışkan notlarla dolu bir duvar gibi gösterebilirsiniz. Daha renkli görünmesi için yayınlarınızın her birine farklı bir renk ekleyebilirsiniz..

Ziyaretçilerinizin daha uzun süre hareket etmesini sağlamak için sonsuz kaydırma özelliğini ekleyebilirsiniz. Web sitenize ışık kutusu galerileri de ekleyebilirsiniz. 7 tema görünümünden birini seçmenize ve altbilginize bir logo eklemenize olanak tanır.

30. Akıllı Pasif Gelir Pro

akıllı-pasif gelir-pro

Akıllı Pasif Gelir Pro, bu listede olmayı hak eden başka bir fantastik WordPress dergi temasıdır. Dergi web siteleri için o kadar çok şaşırtıcı özellik yüklü olarak geliyor ki, hiçbir tasarım deneyimi olmayan bir acemi bile, sağlam özelliklere sahip güzel bir site ortaya çıkarabilir. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi satıyorsanız, sitenizi kolayca çevrimiçi bir mağazaya dönüştürebilirsiniz.

Tema, hız ve göz atma deneyimi için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Harika bir arka plan, renk vb. Eklemek için ayarlarınızı tema özelleştirici ile düzenleyebilirsiniz ve ayrıca sizin için işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için önizlemesini kontrol edebilirsiniz. Genel olarak, parlak ve onu kullanmayı seveceksiniz.

31. Yazar Pro

Yazar Pro

Yazar Pro, bir dergi web sitesini tek bir satır kodlamadan tasarlamanın en kolay yolunu sunan görsel olarak çekici ve işlevsel olarak güçlü bir WordPress temasıdır. Bu tema harika özelliklerle dolu olarak gelir ve WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur. Güzel açılış sayfaları oluşturabilir ve bunları marka standartlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Bu tema sezgisel ve duyarlı, bu nedenle web siteniz ziyaretçilerinizin cihazından bağımsız olarak harika görünüyor. Tema da büyük destek sunuyor, bu nedenle temayla ilgili bir sorununuz varsa, her zaman yardım etmeye hazır olan süper dostu destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz..

32. ReviewZine

Zine, dergi teması
ReviewZine dergi web siteniz için mükemmel bir seçim olabilecek ücretsiz bir minimalist WordPress temasıdır. .

Bu tema tonlarca modern ve gelişmiş eklenti ile uyumludur ve son derece özelleştirilebilir. Çeviri hazır, Google Adsense banner’ları, canlı bir özelleştirici ve çok daha fazlası var.

Bu kadar!

Bunlar, web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi dergi WordPress temalarından bazılarıdır. Ayrıca, bir web sitesinin nasıl başlatılacağı ile ilgili kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map