5 En İyi “Web Hosting Desteği” 2020 (Karşılaştırıldı ve İncelendi)

En iyi barındırma desteği


Hangi şirketin en iyi web barındırma müşteri desteğini sunduğunu merak ediyorum?

Müşteri desteği, siteniz için en iyi web barındırma seçerken önemli faktörlerden biridir.

Kolayca erişilebilen, samimi bir destek ekibine sahip bir web barındırma hizmeti seçerek, barındırma sorunlarınızı çözmek için asla bir profesyonel kiralamanız gerekmez. Bunun yerine, destek ekibiyle iletişime geçip bir çözüm isteyebilirsiniz. Ancak sadece destek sunmak yeterli değildir. Tam olarak ne arayacağınızı bilmelisiniz.

İyi bir Web Hosting Desteği Özellikleri

Günümüzde çoğu web barındırma hizmeti kullanıcılarına 7/24 müşteri desteği sunmaktadır. Ama hepsi olmasını istediğiniz kadar iyi değil. Bazıları her zaman mevcut olmayabilir, bazıları ise yanıt vermek için çok zaman alır. Ve hiçbir şey siteniz kriz durumunda yardım beklemekten daha sinir bozucu olamaz.

Bu nedenle, mükemmel müşteri desteğine sahip bir web barındırma ararken aşağıdaki destek seçeneklerini sağladıklarından emin olmak her zaman önemlidir.

 • 24 * 7 Kullanılabilirlik
 • Telefon, canlı sohbet, e-posta vb.Gibi ulaşmak için Birden Fazla Kanal.
 • Hızlı Yanıtlar

Şimdi piyasadaki en iyi web barındırma destek sağlayıcılarından bazılarına bakalım.

1. En İyi Ucuz Hosting Desteği: Bluehost

Bluehost mükemmel web barındırma müşteri desteği ile bilinir. Ve yeni başlayanlar için en ucuz barındırma desteğini sağladıklarına inanıyoruz.

Canlı sohbet ve telefon aracılığıyla kullanılabilen 24 * 7 müşteri destek seçeneği sunar. Yani web barındırma hizmeti ile ilgili herhangi bir sorun varsa, onların dostu destek ekibi her zaman yardım etmeye hazır. Bunun dışında Bluehost’un, hesapla ilgili tüm web barındırma sorularınızı yanıtlayan makaleler, kılavuzlar ve nasıl yapılır başlıklarından oluşan büyük bir bilgi tabanı vardır..

Bluehost hakkındaki tüm incelememizi buradan okuyun.

2. En İyi VPS Hosting Desteği: HostGator

HostGator müşteri desteği

VPS hosting arıyorsanız, hiçbir hizmet HostGator’dan daha iyi destek sunmaz. Çevrimiçi yolculuğunuza başlamak için hızlı ve kolay çözümler sunar. En iyi yanı, acemi olsanız bile, yanlarında inanılmaz destek ekibi ile bir profesyonel gibi davranabilmenizdir..

HostGator’un 7/24 barındırma desteği telefon, e-posta veya sohbet yoluyla edinilebilir. Hesabınız ilk kez oluşturulduğunda size özel bir destek portalı da sağlarlar. Tüm destek biletlerinize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca tonlarca yazılı makale ve video dersleri içeren kapsamlı bir bilgi tabanına sahiptir. Destekleriyle ilgili en iyi şey, yanıtları ile süper hızlı olmaları.

Daha fazla ayrıntı için HostGator incelememizi okuyun.

3. En İyi Özel Hosting Desteği: SiteGround

Site alanı desteği

Web siteniz için en iyi hosting desteğini istiyorsanız SiteGround mükemmel bir seçenektir. SiteGround, hangi probleminiz olursa olsun, yanıtlarında her zaman hızlıdır. Onlara canlı sohbet, bilet veya telefon görüşmesi yoluyla ulaşabilirsiniz..

SiteGround ile sorununuzu çözmenize yardımcı olabilecek destek ekibine bağlanana kadar asla birkaç saniyeden fazla beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, özel barındırma hakkında ayrıntılı bilgi sunmak için ayrıntılı ve kapsamlı belgeler sunarlar..

4. En İyi WordPress Hosting Desteği: WP Motoru

WP Motoru

WordPress barındırma desteği açısından, hiçbir şey WP Engine’i yenemez. WP Engine, yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bir WordPress uzmanları ordusuna sahip olmak gibidir. Özellikle WordPress pazarını hedefleyen, yönetilen bir barındırma şirketi oldukları için, WordPress için en iyi destek ekibi tarafından desteklendiğinizden emin olabilirsiniz..

WP Engine, kullanıcılarına kişisel ve doğrudan destek sağlamaya odaklanabilmek için bilet sistemini durdurdu. Bunun yerine, artık canlı sohbet ve telefon görüşmeleri yoluyla onlara 24 * 7 ulaşabilirsiniz..

WPEngine hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, WP Engine incelememizi buradan okuyun.

5. En İyi Web Sitesi Oluşturucu Desteği: GoDaddy

Web Hosting GoDaddy

GoDaddy, hepimizin bildiği gibi, hosting ve alan adı sunma konusunda yeni başlayanlar için önde gelen isimlerden biridir. Ancak artık yalnızca barındırma hizmetleriyle sınırlı değil ve hizmetlerini web sitesi oluşturucularına da genişletti. Web sitesi oluşturucunun kullanımı çok kolay olsa da, zaman zaman yardıma ihtiyacınız olabilir.

GoDaddy’nin sektördeki en iyi web sitesi oluşturucu desteğini sağladığına inanıyoruz. Onlara telefon veya bilet tabanlı e-posta sistemi aracılığıyla 24 * 7 ulaşabilirsiniz. Onların destek ekibi, hizmetleri ile her zaman hızlı olan çok kolay ve verimli bir gruptur. GoDaddy hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Bunlar bazı web destek sağlayıcıları barındırma vardır. Bu makaleyi faydalı bulacağınızı umuyoruz. Ayrıca en iyi WordPress temalarıweb barındırma hizmetleri hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map