6 En İyi Mailchimp Alternatifi ve Rakipleri (2020)

en iyi mailchimp alternatifleri


En iyi Mailchimp alternatiflerini mi arıyorsunuz? Mailchimp, dünyanın en popüler e-posta pazarlama hizmetlerinden biridir. Milyonlarca kullanıcı tarafından güveniliyor ve sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir plan sunuyor.

Bununla birlikte, Mailchimp’in çok popüler olması ve ücretsiz bir planı olması, bunun ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olduğu anlamına gelmez. Aslında, piyasada Mailchimp’den daha iyi özellikler sağlayan birçok e-posta pazarlama hizmeti var..

Bu makalede, en iyi Mailchimp rakiplerinden bazılarına göz atacağız & alternatifleri.

Kullanabileceğiniz En İyi Mailchimp Alternatifleri

 1. Sürekli İletişim – Mailchimp’ten daha iyi müşteri desteği
 2. Sendinblue – Mailchimp’den daha iyi otomasyon
 3. AWeber – Mailchimp’ten daha fazla şablon sunuyor
 4. damlama – Mailchimp’den daha gelişmiş özellikler
 5. Yanıt almak – Web seminerine de ihtiyaç duyan kullanıcılar için en iyisi
 6. ConvertKit – Özellikle yayıncılar için tasarlandı

Neden Mailchimp Alternatiflerini Aramalısınız??

2001 yılında, Mailchimp bir e-posta pazarlama hizmeti olarak başlatıldı. Ancak, artık açılış sayfalarından, yeniden pazarlama reklamlarından kartpostallara kadar e-posta pazarlamasından çok daha fazlasını yapıyor.

Şu anda Mailchimp, işinizi büyütmek için hepsi bir arada bir pazarlama paketidir. Hepsi bir arada pazarlama paketlerinde olduğu gibi, Mailchimp’i kullanmak için biraz öğrenme eğrisi vardır. Bahsetmemek gerekirse, kutunun dışında ne kadar çok özellik mevcutsa, öğrenme eğrisi o kadar dik olacaktır. Mailchimp de farklı değil.

Mailchimp ayrıca, Etkinlik gibi abonelik etkinliği hakkında daha fazla ayrıntı veren harika otomasyon özelliklerinden yoksundur.

Dolayısıyla, istediğiniz özellik Mailchimp tarafından sunulmuyorsa veya daha sezgisel bir çözüme ihtiyacınız varsa, Mailchimp alternatifi bulmak isteyebilirsiniz.

Bu makalede, en iyi Mailchimp alternatiflerinden bazılarına daha yakından bakacağız.

1. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

Sürekli İletişim, küçük işletmeler arasında özelleştirilmiş e-posta şablonlarıyla e-posta pazarlama kampanyaları yürütmek için popüler bir Mailchimp alternatifidir. Başlangıç ​​dostu ve abonelerinize e-posta göndermeyi kolaylaştırıyor.

İş nişinize göre içerik ve e-posta şablonları önerir. Ayrıca (varsa) geçmiş pazarlama kampanyalarınızla ilgili ayrıntılar da ekleyebilirsiniz. Sürekli İletişim, kullanıcılarınız için alakalı içerik oluşturmak üzere akıllı bir sistem kullanır. E-posta pazarlamasıyla ilgili endişeleriniz hakkında konuşmak için canlı sohbet desteği, e-posta tabanlı destek ve forumlarla birlikte gelir.

Sürekli İletişim canlı sohbet, e-posta ve hatta telefon desteği şeklinde kapsamlı destek sunar. Oysa Mailchimp kullanıcıları için yalnızca bir iletişim sayfası sunar. Sürekli İletişim müşteri desteği, müşterileriyle güçlü bir bağ kurar. 

Constant Contact ile ilgili en iyi şey, 60 günlük ücretsiz deneme sunmasıdır; Bu da pazarlama araçlarını deneme sürümlerinin çoğundan daha uzun süre deneyimleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, premium sürüm için ödeme yapmaya karar vermeden önce hizmeti tanımak için daha uzun bir şansınız olacak.

Bu Sürekli İletişim alternatiflerine ve rakiplerine göz atmayı ve ayrıca Sabit İletişim ile Mailchimp’in derinlemesine karşılaştırmasını kaçırmayın.

Artıları:

 • Yüksek teslim edilebilirlik oranı
 • Kullanımı kolay ve esnek bir platform
 • Mükemmel bir müşteri desteği sunar
 • 450 uygulama ile entegrasyon sunar

Eksileri:

 • A / B testi için zor kurulum

Fiyat: 500 aboneye kadar aylık 20 ABD doları tutar.

2. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue, e-posta ve SMS pazarlama hizmeti sunan bir başka popüler Mailchimp alternatifidir. Yeni başlayanların ve yeni başlayanların pazarlama kampanyalarını sorunsuz bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. SMS pazarlama hizmeti, kullanıcılarla etkileşimler oluşturmanıza ve mesajlarınızın teslim edilmesini sağlar.

Gönderdiğiniz e-posta sayısı için ücret alır ve bu da diğer hizmetlerden farklı olmasını sağlar. Sonsuz bir süre için geçerli olan SMS kredileri satın alabilirsiniz. SendinBlue sınırsız kişi ile ücretsiz bir hesap oluşturmanıza olanak sağlar. Bu ücretsiz hesap, ayda yalnızca 9000 e-posta göndermenizi sınırlasa da. Mailchimp tüm otomasyon tetikleyicilerine sahip olduğunu iddia ediyor, ancak kurulumu zor. SendinBlue daha makul bir fiyata Mailchimp’den daha iyi pazarlama otomasyonu sağlar.

Anında e-posta bülteni oluşturma hakkındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Daha fazla bilgi için bu SendinBlue incelemesini kontrol etmelisiniz.

Artıları:

 • Toplu e-postalar için ucuz çözüm
 • Ayda 9.000 e-posta ücretsiz
 • Basit kişi segmentasyonu
 • Gelişmiş E-posta otomasyonu

Eksileri:

 • Sınırlı üçüncü taraf uygulama entegrasyonu

Fiyat: 40.000 e-postaya kadar aylık 25 ABD doları tutar.

3. AWeber

AWeber

AWeber popüler bir e-posta pazarlama ve potansiyel müşteri oluşturma hizmetidir. Mailchimp gibi, web sitenize daha fazla abone almanızı sağlar. AWeber, sürükle ve bırak oluşturucularıyla anında güzel e-posta bültenleri oluşturmanıza yardımcı olur. Siteniz için abonelik formları oluşturabilir ve erişiminizi artırmak için e-postalarınızı otomatikleştirebilirsiniz..

30 günlük ücretsiz deneme sürümü, satın almadan önce hizmeti tamamen tanımanıza olanak tanır. Bir e-posta kampanyası yürütmek için tüm ücretli eklentilere ve araçlara erişmenizi sağlar. AWeber, WordPress ve diğer web sitesi oluşturucuları, web sayfası oluşturucuları, optin formları ve daha fazlası ile entegre olur.

Buna karşılık AWeber, Mailchimp’den çok daha fazla şablon sunuyor. AWeber, sadece 100+ şablon sunan Mailchimp’den yüzlerce daha fazla 700+ şablon sunuyor.

AWeber, yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Kurulumu kolaydır ve başlamanıza yardımcı olacak canlı sohbet / telefon desteği ile birlikte gelir.

Artıları:

 • Daha fazla sayıda şablon
 • Gelişmiş liste yönetimi
 • Daha iyi müşteri desteği

Eksileri:

 • Tıknaz form oluşturucu

Fiyat: 500 aboneye kadar aylık 19 $.

4. Damla

damlama

Damla, e-Ticaret mağazanız için güçlü bir Mailchimp alternatifidir. Mailchimp gibi, genel e-posta pazarlama uygulamalarının ötesinde çalışır ve akıllı pazarlama teknikleriyle daha fazla abone kazanmanıza yardımcı olur. Müşterilerinizle sohbet oluşturmanıza ve kullanıcılarınızın davranışlarına göre otomatik e-postalar göndermenize olanak tanır.

Kullanıcılarınıza özelleştirilmiş e-postalar göndermek istiyorsanız Drip’in size ulaşmasını sağlayın. Sırasıyla yeni ziyaretçileri, geri gelen ziyaretçileri, ziyaretçilerin tıkladığı bağlantıları ve sırasıyla mesaj göndermek için alışveriş sepetini terk edebilir. Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu Damla incelemesine göz atın.

Damla, 100 aboneye kadar ücretsizdir. Bu süre zarfında, sorularınıza yanıt almak için e-posta desteklerini kullanabilirsiniz. Premium plan satın aldıktan sonra, anında yardım için canlı sohbet desteği alırsınız. Damla, gelişmiş bir pazarlamacıysanız veya bir e-Ticaret işiniz varsa Mailchimp’den daha iyi bir seçenektir.

Artıları:

 • Güçlü segmentasyon özellikleri
 • E-Ticaret işletme sahipleri için gelişmiş özellikler
 • Gelişmiş iş akışı ve otomasyon sunar

Eksileri:

 • Karmaşık şablonların yönetimi karmaşık olabilir

Fiyat: 2500 aboneye kadar aylık 49 $.

5. GetResponse

GetResponse, kullanıcı arayüzü, kayıt formları, etkileşimli bülten şablonları ve daha fazlası ile birlikte gelen modern bir Mailchimp alternatifidir. Web sitenizde açılış sayfaları oluşturmanıza, web seminerleri düzenlemenize ve e-posta kampanyaları yürütmenize olanak tanır.

Pazarlama araçları, daha fazla abone edinmek ve bunları müşterilere dönüştürmek için yararlıdır. GetResponse ile bültenleri aynı anda birden fazla segmente kolayca gönderebilirsiniz. Oysa Mailchimp ile aynı anda yalnızca bir segmente bülten gönderebilirsiniz. GetResponse’nin canlı sohbet desteği, e-posta desteği ve telefon desteği vardır. İşletmelerini en iyi şekilde nasıl tanıtacakları konusunda eğitmek için kullanıcılarıyla birçok kaynak paylaşıyorlar.

30 günlük ücretsiz denemeleriyle e-posta pazarlama hizmetlerini deneyebilir, çevrimiçi web seminerleri düzenleyebilir ve hizmetleri web sitenize entegre edebilirsiniz.

Artıları:

 • Görsel iş akışı görünümüne izin verir
 • Etkileyici liste yönetimi
 • 17 dile kadar destekler

Eksileri:

 • Temel plan 1000 aboneyle sınırlıdır

Fiyat: Aylık 15 $ maliyeti.

6. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit, blog yazarlarına, podcast’lere ve yayıncılara yönelik başka bir Mailchimp alternatifidir. E-posta pazarlama yolculuğunu otomatikleştirir ve kullanıcılarınızın kampanyalarınızın bir parçası olmasına yardımcı olur. ConvertKit, daha fazla abone çekmek için güzel e-posta formlarıyla birlikte gelir.

Otomatik e-posta hunileri oluşturmak için görsel bir otomasyon oluşturucuya sahiptir. Pazarlama hizmetleri ve premium araçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için 14 günlük ücretsiz denemelerini kullanabilirsiniz. ConvertKit listeler sunmaz, ancak tüm kişiler aynı yere gider ve bunları düzenlemek için bir sıra veya etiket atanabilir. Bu, listeleri yönetmek için Mailchimp’ten daha basit bir yöntem gibi davranır.

Ayrıca, doğru şekilde e-posta patlaması oluşturmayla ilgili bu makaleye göz atın.

Artıları:

 • Kurulumu çok daha kolay
 • Mükemmel posta listesi yönetimi
 • Ayrıntılı raporlama ve analiz

Eksileri:

 • Sınırlı özelleştirme seçenekleri

Fiyat: 1000 aboneye kadar 29 $ / ay.

Mailchimp Alternatiflerini Sarmak

MailChimp AlternativeBenzersiz ÖzellikFiyat
Sürekli İletişimDaha iyi müşteri desteği500 aboneye kadar aylık 20 ABD doları.
SendinBlueDaha iyi otomasyon5000 aboneye kadar aylık 25 ABD doları
AWeber700+ şablon500 aboneye kadar 19 $ / ay
damlamaGelişmiş pazarlama özellikleri2500 aboneye kadar aylık 49 $
Yanıt almakWeb seminerine de ihtiyaç duyan kullanıcılar için en iyisi1000 aboneye kadar 15 $ / ay
ConvertKitÖzellikle yayıncılar için tasarlandı1000 aboneye kadar 29 $ / ay

Bu makalenin en popüler Mailchimp alternatiflerini keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, gerçek bir işletmeyi ölçeklendirmek için serbest çalışanlar için en iyi araçlar ve daha iyi iletişim için en iyi Intercom alternatifleri hakkındaki kılavuzlarımıza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map