64 En İyi Ücretsiz WordPress Blog Teması (2020)

en iyi ücretsiz wordpress blog temaları


Siteniz için en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını ister misiniz? WordPress tema veri havuzunda yüzlerce ücretsiz blog teması var, bu da yeni başlayanların blogları için en iyi temayı seçmelerini zorlaştırıyor. Neyse ki, seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Bu makalede, kişisel veya profesyonel blogunuz için en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını paylaşacağız.

En İyi Ücretsiz WordPress Blog Temalarını Seçme

Bir blog’u başarıyla başlatmak için en iyi ücretsiz WordPress blog temasını seçmek önemlidir. Havalı ve ücretsiz görünen bir tema seçmek kadar basit değil. Bir temanın harika göründüğünü düşünebilirsiniz, ancak bir WordPress blog teması kötü tasarlanmışsa, web sitenizin trafik kaybetmesine ve okuyucularınızı üzmesine neden olabilir.

Bunun yerine, blogunuz için mükemmel temayı seçerken görünümlerin yanı sıra bir dizi faktörü de göz önünde bulundurmanız gerekir:

 • duyarlı: Blogunuzun mobil uyumlu olması gerekir. Herhangi bir cihazda harika görünecek duyarlı bir WordPress teması seçin.
 • Basit: Pek çok özelliğe sahip bir tema sitenizi yavaşlatır ve okuyucuları şaşırtabilir. Kolaylıkla düşünülerek tasarlanmış bir WordPress blog teması seçin.
 • yorumlar: Temanın çok sayıda parlak yorumu varsa, muhtemelen iyi bir seçimdir. Öte yandan, çok sayıda kötü yorum net bir şekilde yönlendirmenizi sağlar.

Bir tema seçmeden önce, kolaylık ve esneklik sağlamak için doğru blog platformunda olduğunuzdan emin olun. İleride, ücretsiz bir WordPress blog teması seçmek istemiyorsanız, en iyi ve popüler WordPress tema mağazalarındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Ayrıca kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Onları kontrol et.

Hazır? O zaman web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz WordPress blog temalarına bir göz atalım.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP, dergiler, iş dünyası, kişisel ve diğer profesyonel bloglar için popüler bir WordPress temasıdır. Kutusundan çıkan e-ticareti destekler. OceanWP, blogunuza daha fazla premium özellik eklemek için ücretsiz tamamlayıcı eklentileri ve önerileriyle birlikte gelir.

Çoklu gezinme menüleri, sayfa şablonları, tek sayfalık WordPress tema tasarımları, kenar çubukları, resim galerileri, blog düzenleri ve daha fazlasını sunar. Tema, WordPress blogunuzu kolayca kişiselleştirebilmeniz için birçok özel seçeneğe sahiptir.

2. Astra

Astra

Astra, kolayca istediğiniz gibi bir web sitesi oluşturmanızı sağlayan son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Tam teşekküllü önceden oluşturulmuş bir siteyi tek bir tıklamayla hızlı bir şekilde başlatmanızı sağlayan birçok demoyla birlikte gelir. Demoyu içe aktardıktan sonra, görünümü tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Astra ile sayfa başlığını kapatma olanağına sahip olursunuz & Kenar çubuğu. Beaver Builder, Elementor vb.Gibi popüler sayfa oluşturucularla sorunsuz bir şekilde bütünleşir..

3. Hueman

Hueman

Hueman popüler bir WordPress temasıdır. WordPress bloglarının ve dergi web sitelerinin tüm çeşitlerini oluşturmak için kullanılabilir. Ana sayfada çok sütunlu bir düzen, öne çıkan içerik bölümleri, içerik kategorileri ve daha fazlasını içerir.

Hueman, düzen ayarlarını değiştirmek için kolayca özelleştirilebilir. Tam genişlikte bir düzeni, 2 sütunlu bir düzeni ve özel başlıkları vardır.

4. Yazma

Writee

Writee, özellikle seyahat blog yazarları, maceracılar, crossfit spor salonu, kişisel web siteleri ve içerik blogları için tasarlanmış bir WordPress blog temasıdır. Ana sayfada, öne çıkan blog yayınlarını görüntülemenizi sağlayan tam genişlikte bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Birkaç yerleşik düzen, özel widget, renk seçeneği ve daha fazlası vardır.

5. Geçerli Blog

Geçerli Blog

Viable Blog, dergiler ve çevrimiçi yayıncılar için özel olarak tasarlanmış mükemmel bir WordPress blog temasıdır. Renkleri, yazı tiplerini ve arka planı ayarlamanıza izin veren güvenli özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir. Blog nişinizle eşleştirmek için başlık, kenar çubuğu ve ana sayfa banner’ları için önceden hazırlanmış düzenleri kullanabilirsiniz.

Tema, kenar çubuğu ve altbilgi widget alanına eklemek için özel widget’lar sunar. Şüphesiz, Viable Blog, WordPress için en sezgisel blog temalarından biridir.

6. Barletta

Barletta

Barletta, yaşam tarzı, seyahat, yemek, moda, fotoğrafçılık ve sanat blogları için uygun modern bir WordPress temasıdır. Net tipografi ve mükemmel görüntü görüntüleme seçeneklerine sahiptir. Barletta ayrıca çoklu düzen seçenekleri, kenar çubukları ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Özel widget’lar, özel başlıklar, arka plan resmi, öne çıkan içerik kaydırıcıları ve sınırsız renk şemaları içerir.

7. Mantranew’ler

mantranews-wordpress-tema

Mantranews, haber portalları, kişisel bloglar, yaratıcı bloglar, yayınevleri ve herhangi bir bilgilendirici web sitesi için harika olan dergi tarzı bir WordPress temasıdır. Kategori renk seçenekleri, özel widget’lar, sosyal simgeler, site düzeni seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

Bu ücretsiz tema aynı zamanda ilgili kategori özelliği ve özellikli kategori kaydırıcısı.

8. Parçalar

raylar

Tracks dergiler, haberler, kişisel, seyahat ve fotoğraf blogları için şık bir WordPress blog temasıdır. Özel bir logo alanı, sosyal paylaşım, birden fazla widget alanı ve güzel tipografi desteği sunar.

Ana sayfada, resimli yayın başlıklarını gösteren öne çıkan bir içerik bölümü var.

9. İlldy

Illdy

Illdy özellikle portföy, kişisel, iş dünyası, dergi ve diğer içerik meraklısı bloglar için tasarlanmış bir WordPress blog temasıdır. Kaya gibi sağlam bir temel sağlayan Bootstrap çerçevesine dayanır..

Tema birden fazla düzen, özel arka plan, başlık resimleri, sınırsız renk seçeneği ve daha fazlasını içerir.

10. Garfunkel

Garfunkel

Garfunkel kişisel ve profesyonel blogcular için zarif bir WordPress temasıdır. Ana sayfada, blog yayınlarını ızgaralarda gösteren bir duvar düzeni vardır. Tam genişlikte arka plan görüntüsü desteği ile birlikte gelir.

İçeride özel widget’lar, yayın biçimleri, galeri slayt gösterisi, başlıklar, arka plan seçenekleri ve sayfa şablonları bulacaksınız.

11. iFeature

ifeature

iFeature, iş, portföy, kişisel ve dergi blogları için kolayca uyarlanabilen profesyonel bir WordPress blog temasıdır. Metin ve bağlantı seçeneklerine sahip özel bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Bir arka plan resmi, yapışkan başlık, sayfa şablonları, yazar biyo kutuları, widget alanları ve daha fazlasını içerir. Tema ayarlarını WordPress’teki canlı özelleştiriciden kolayca yönetebilirsiniz.

12. Doğal Lite

Doğal Lite

Natural Lite, basit ve temiz bir düzen ile ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Tema seçenekleri ile kolayca özelleştirilebilen dokulu bir arka plana sahiptir. Hizmetler, ekip üyeleri, vaka çalışmaları, bir portföy ve daha fazlası için ana sayfa bölümleri ile birlikte gelir.

Birden çok düzen seçeneğini, özel bir başlığı, öne çıkan resimleri ve renk seçeneklerini destekler.

13. Hestia

Hestia

Hestia, her tür blog oluşturmak için kullanılabilecek mükemmel bir WordPress blog temasıdır. Kurulumu kolay seçeneklerle tamamen özelleştirilebilir ve esnek bir temadır. Referanslar, hizmetler ve diğer gerekli özellikler için tamamlayıcı eklentiler içerir.

Tüm popüler sayfa oluşturucularla harika çalışıyor ve bir çevrimiçi mağaza açabilmeniz için WooCommerce’i tamamen destekliyor. Hestia blogcular için mükemmel bir seçimdir ve canlı tema özelleştirici kullanılarak kolayca özelleştirilebilir.

14. Tutuşturmak

Tutuşturmak

Blogunuz için basit ama güzel bir düzen istiyorsanız, Ignite temasını seçmelisiniz. Birden çok düzen, gezinme menüsü, özel logo alanı ve açıklama alanı olan bir başlık var.

Ana sayfada yayın başlıklı öne çıkan resimleri görüntüler. Ignite güzel tipografi ve renk seçimlerini destekler.

15. Avant

Avant

Avant, sanat, fotoğrafçılık ve müzik blogları için uygun ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Kutusundan çıkan e-Ticaret’i destekler ve çok dilli bir blog oluşturmak için kullanılabilir.

Birden çok blog düzeni, özel üstbilgi, altbilgi seçenekleri, renk şemaları ve özel widget’lar sunar.

16. Vogue

rağbet

Vogue, yaşam tarzı, moda, fotoğraf ve dergi blogları için modern bir WordPress temasıdır. Birden çok blog düzeni, renk seçeneği, widget alanı, özel bir başlık alanı ve daha fazlasını içerir.

Tüm popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularla harika çalışıyor. Vogue ayrıca ana sayfada metin ve bağlantı seçeneklerine sahip bir kaydırıcıya sahiptir.

17. Panoramik

Panoramik

Panoramic, çevrimiçi olarak satılan kişisel bloglar için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Ana sayfa görüntü kaydırıcısı, özel başlık, gezinme menüsü ve sosyal paylaşım simgeleriyle son derece özelleştirilebilir ve esnek bir temadır..

Hizmetler, ekip üyeleri, portföyler, referanslar ve daha fazlası için yerleşik ana sayfa bölümlerine sahip kullanımı kolay bir temadır..

18. Agama

Agama

Agama basit, düzenli bir WordPress blog temasıdır. Blogunuzu WordPress ile hızlı bir şekilde tasarlamak ve başlatmak için özel tema seçeneklerine sahiptir. Paralaks arka planı, minimalist bir düzeni vardır ve Bootstrap çerçevesinin üstüne inşa edilmiştir.

WooCommerce’i tamamen destekler ve çok dilli blogları kolayca oluşturmak için çeviriye hazırdır.

19. MT Blogu

MT Blogu

MT Blogu blogcular, yazarlar, yazarlar ve yayıncılar için hafif bir WordPress temasıdır. Blog yazılarınızı ana sayfada görüntülemek için bir duvar düzeni sunar. Öne çıkan makalenizi sitenizin ekranının üst kısmından da gösterebilirsiniz..

Tema, özel bir arka plan rengine sahip basit bir düzen tasarımına sahiptir. MT Blog, WordPress canlı özelleştirici ile kolayca özelleştirilebilir.

20. Juno

Juno

Juno, içerik açısından zengin web siteleri ve bloglar için uygun modern bir WordPress blog temasıdır. Bir resim kaydırıcısına, özel widget’a, birden çok blog düzenine ve daha fazlasına sahiptir.

WooCommerce eklentisinin yardımıyla e-Ticaret’i tamamen destekler. Juno ayrıca tonlarca renk ve yazı tipi seçeneği sunar. Tema seçeneklerini kolayca yönetmek için canlı özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

21. Nisarg

Nisarg

Nisarg, tüm blog çeşitleri için şık ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Birden fazla gezinme menüsü, tam genişlikte bir başlık, özel arka plan renkleri, özel logo / metin ve daha fazlası bulunur..

Blog içeriğinizi zahmetsizce yönetmek için yerleşik yazı biçimleri ile birlikte gelir. Nisarg, basit tema seçenekleriyle WordPress’te kolayca kurulabilir.

22. Huzurlu

Huzurlu

Peaceful, kişisel bloglar için basit ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Ana sayfa için başlık resmi, gezinme menüsü, öne çıkan resim bölümü ve daha fazlası dahil olmak üzere güzel, minimalist bir düzene sahiptir..

Temanın kurulumu ve kurulumu kolaydır. Tüm tema seçenekleri canlı özelleştiricide canlı önizleme ile kullanılabilir.

23. Wisteria

Wisteria

Wisteria, dergi ve haber blogları için muhteşem bir WordPress temasıdır. Çarpıcı tipografi ve görüntüler gösterir. Ayrıca sınırsız renk seçeneği, özel bir başlık, kenar çubukları, arka plan renkleri ve daha fazlasını sunar.

Bir gezinme menüsü, resimli özellikli yayınlar ve özel bir logo alanı ile birlikte gelir.

24. Poseidon

Poseidon

Poseidon, her türlü WordPress bloguna uygun basit bir temadır. Bir görüntü kaydırıcısı ve ana sayfada güzel bir gezinme menüsü ile birlikte gelir. Blogunuzu kolayca tasarlamak için widget alanları da içerir.

İçeride ayrıca sosyal paylaşım seçenekleri, birden çok sayfa düzeni, kenar çubuğu, sayfa şablonu ve daha fazlasını bulacaksınız..

25. Ribozom

ribozom

Ribosome, çevrimiçi dergiler, haber ajansları ve diğer içerik açısından zengin bloglar için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Özel başlık, arka plan resmi, renk seçimi, sosyal paylaşım ve daha fazlası dahil olmak üzere birinci sınıf özelliklere sahiptir.

Çok sütunlu düzenler, kenar çubukları, Google Yazı Tipleri desteği, özel widget alanları ve reklam bölümleri sunar. Ayrıca WordPress widget’ları ayarlarından yönetilebilen ilgili yayınlar bölümünü de içerir.

Ayrıca kontrol edin: En İyi WordPress Tipografi Eklentileri.

26. Hemingway

Hemingway

Hemingway, kişisel bloglar için uygun, basit ve temiz bir WordPress temasıdır. Birden çok blog düzeni, başlık resmi, paralaks efektleri, özel arka plan renkleri ve özel logo seçeneği ile birlikte gelir.

Video, Flickr ve Dribble için özel widget’lar içerir. Birden çok sayfa düzenine, öne çıkan içerik desteğine ve daha fazlasına sahiptir.

27. SiteOrigin Çözme

Unwind

SiteOrigin Unwind ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. SiteOrigin sayfa oluşturucu için varsayılan destekle minimalist ve güzel bir düzene sahiptir..

Kutudan çıkarken WooCommerce desteği ile geliyor. Özel widget’lar, başlık resmi, arka plan, sınırsız renk şemaları, sayfa düzenleri ve daha fazlasını içerir.

28. Maxwell

maksvel

Maxwell basit ve ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Minimal bir blog düzeni, net tipografi, öne çıkan içerik desteği ve zarif bir gezinme menüsü içerir.

Birden fazla sayfa şablonu, slayt gösterisi vb. Vardır. Tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici kullanılarak kolayca yönetilebilir.

29. Libretto

Libretto

Libretto, güzel, keskin tipografi desteğiyle WordPress için ücretsiz bir blog temasıdır. Blogcuların öykülerini ve makalelerini profesyonel olarak göstermeleri için premium benzeri özellikler ile birlikte gelir.

Özel yazı tipi desteği, renk seçenekleri, tek sütun düzeni ve özel logo içerir.

30. İsabet

hit

Hit, sanat, esnaf ve diğer kişisel niş blogları için uygun basit bir WordPress temasıdır. Öne çıkan bir içerik bölümünü, tam genişlikte başlık resmini, kenar çubuğu düzenini ve daha fazlasını destekler.

Temiz tipografi ile temiz bir tasarıma sahiptir. Bu özellikler canlı özelleştirici ile kolayca yönetilebilir.

31. Mineçiçeği

Verbosa

Verbosa, yazarlar, fotoğrafçılar, inceleme blogcuları ve sanatçılar için özel olarak tasarlanmış şık ve modern bir WordPress temasıdır. WordPress’te indirmek ücretsizdir ve kurulumu kolaydır.

Çok sütunlu bir düzen, kenar çubukları desteği, öne çıkan içerik alanları, başlık resmi ve daha fazlası.

32. Lovecraft

Lovecraft

Lovecraft minimalist bir WordPress blog temasıdır. Her tür kişisel ve profesyonel blog için uygundur. Ayrıca başlık resmi, gezinme menüsü, özel logo ve kısa açıklama ile birlikte gelir.

Başlıklar, başlıklar, vb. İçin kalın başlıkları destekler. Kenar çubuğu, özel widget’lar, çoklu renk seçenekleri ve daha fazlası vardır.

33. Sanse

Sanse

Sanse, basit, minimal bir düzen ile ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Widget’lara dayalı çok sütunlu bir altbilgi ile birlikte gelir. Bloglarınızı görüntülemek için ızgara tabanlı bir ana sayfa düzeni içerir.

34. Amiral

Amiral

Admiral, dergi, spor ve haber ajansları için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Birden çok kenar çubuğu, sayfa düzeni ve içerik bölümü ile birlikte gelir.

Ana sayfa, yazı mizanpajları, özel widget’lar, öne çıkan yazı slayt gösterisi ve daha fazlası için bir dergi şablonu içerir.

35. Canlanma

Canlandırmak

WordPress için basit, temiz bir dergi blog teması mı arıyorsunuz? Revive’ı deneyin. Başlık resmi, öne çıkan içerik, yayın ızgaraları düzeni ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Font Awesome simgelerini ve blog düzenlerini destekler. Revive’ın kurulumu kolaydır ve WordPress’teki canlı tema özelleştirici ile yönetilebilir.

36. Mercan

Mercan Koyu

Coral Dark ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Karanlık bir arka plana, birden çok blog düzenine, slayt gösterisine ve daha fazlasına sahiptir. Sınırsız yazı tipi seçenekleri, renk seçenekleri, özel widget’lar ve sosyal paylaşım simgeleriyle birlikte gelir.

37. Hiero

hiero

Hiero, dergiler, haberler ve medya ajansları için uygun bir WordPress blog temasıdır. Çok sütunlu düzenler, gezinme menüleri, kalın renkler, özel bir başlık ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Alıntılar, öne çıkan görüntüler ve sosyal medya desteğiyle en son yayınlar bölümünü içerir.

Ayrıca şunları da kontrol edin: Öne Çıkan Snippet’i Otomatik Olarak Ayarlama.

38. Duyarlı Mobil

Duyarlı Mobil

Responsive Mobile, tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda harika görünen duyarlı bir düzene sahip bir WordPress blog temasıdır. Mobil uygulamalar ve yazılımlar için bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Birden çok sayfa düzenine, widget alanına, blog şablonuna ve daha fazlasına sahiptir.

Özel yazı tipi desteği, harekete geçirici mesaj düğmeleri, arka plan resimleri, menü konumları ve bir arama çubuğu ile birlikte gelir.

39. Magbook

Magbook

Magbook dergiler, medya ajansları, gazeteler ve diğer bloglar için uygun modern bir WordPress blog temasıdır. Yerleşik blog düzenleri, tek tıklamayla demo yükleyici, sayfa şablonları, resim galerisi ve hazır sayfalarla birlikte gelir.

Tamamen e-Ticaret destekliyor ve çok dilli blog oluşturmak için çeviriye hazır.

40. Conica

conica

Conica, her türlü blogu kolayca oluşturmak için kullanılabilecek ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Kutudan çıktığı WooCommerce desteği ile son derece özelleştirilebilir ve esnektir.

Birden çok blog düzeni, renk seçimleri, başlık şablonları, altbilgi seçenekleri, yerleşik sayfa düzenleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

41. Öfke

öfke

Fury, güçlü özellikleri ve güzel tasarımı ile minimalist bir WordPress blog temasıdır. Bir görüntü kaydırıcısı, arama çubuğu, çoklu gezinme menüleri, özel başlık ve göz atma seçeneği içerir.

Temayı inanılmaz derecede hızlı hale getiren Bootstrap çerçevesine dayanıyor. Blogunuzu hızlı bir şekilde başlatmak için renk seçenekleri, blog düzenleri, paralaks kaydırma ve sayfa oluşturucu içerir..

42. Yükselmek

Ascend

Ascend çok amaçlı ve ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Hızlı bir şekilde özellik eklemek ve blogunuzu WordPress’te başlatmak için tüm popüler sayfa oluşturucu eklentileri için destek içerir.

Gezinme menüleri, kenar çubukları, renk düzenleri, özel üstbilgi ve WordPress blogunuzu özelleştirmek için diğer birçok yararlı seçenek içerir.

43. Bento

Bento

Bento, profesyonel ve iş blogları için uygun modern bir WordPress temasıdır. Özel ana sayfa ayarlarıyla birlikte gelir ve tam genişlikte başlık resmi, logo desteği, gezinme menüsü ve harekete geçirici mesaj düğmeleri içerir.

WordPress blogunuzu hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olan sayfa oluşturucu eklentileri için desteği var.

44. Mevcut

Kaybolmamış

Extant, fotoğraf ve sanat blogları için kolayca uyarlanabilen basit bir WordPress temasıdır. Ana sayfada yayın başlıklarıyla bağlantılı büyük boyutlu özellikli fotoğraflar görüntüler.

Daraltılabilir bir gezinme menüsü, birden çok blog düzeni, sayfa şablonu ve daha fazlasını içerir.

45. Scratchpad

Çalışma defteri

Scratchpad sanatçılar, ressamlar ve diğer yaratıcı blogcular için güzel bir WordPress temasıdır. Renkli bir düzen ve güzel tipografi ile birlikte gelir. Logo, slogan, gezinme menüsü ve daha fazlası için özel ana sayfa ayarlarına sahiptir.

Kenar çubuklarını, yayın biçimlerini, büyük resimli öne çıkan yayınları ve bir arama widget’ını içerir.

46. ​​Satori

Satori

Satori, kişisel ve profesyonel bloglar için uygun süper esnek bir WordPress blog temasıdır. Ana sayfada tam genişlikte bir başlık resmi ile birlikte gelir ve altında bir logo görünür.

Widget alanları, özel widget’lar, renk seçenekleri, yazı biçimleri ve daha fazlasını içerir. Satori, WooCommerce’i tamamen destekliyor.

47. YazarBlog

WriterBlog

Klasik bir blog düzeni arıyorsanız, WriterBlog temasını deneyin. Minimalist özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress teması. Birden çok sayfa düzeni, tam genişlikte bir başlık, arka plan rengi seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

48. Nitro

nitro

Nitro, fotoğrafçılık, iş dünyası, e-Ticaret ve diğer profesyonel bloglar için uygun mükemmel bir WordPress blog temasıdır. Ana sayfada bir görüntü kaydırıcısı, öne çıkan yayınlar bölümü ve özel bir başlık düzeni içerir.

Özel widget’lar, sayfa şablonları, arka plan rengi desteği, sosyal simgeler ve daha fazlasını içerir.

49. Tecblogger

Tecblogger

Tecblogger, seyahat, fotoğrafçılık, kişisel, yaşam tarzı, spor, moda ve diğer popüler blog nişleri için özel olarak tasarlanmış minimalist bir WordPress blog temasıdır.

Çok sütunlu ayarlara ve kenar çubuğuna sahip basit bir blog düzeni ile birlikte gelir. Bir gezinme menüsü, arka plan görüntüsü, renk seçimi ve başlık düzeni içerir. Tüm bu ayarlar canlı özelleştiriciden kolayca değiştirilebilir.

50. MadHat

Madhat

MadHat çok amaçlı bir WordPress blog temasıdır. Varsayılan olarak siyah beyaz bir düzene sahiptir. Ayrıca, diğer birçok blog düzenini de içerir. Tema, Font Awesome desteği, kenar çubukları ve daha fazlasını içerir.

MadHat, performansı güçlü kılan Bootstrap çerçevesine dayanır. WordPress’teki canlı özelleştirici ile özelleştirmek kolaydır.

51. Yazar

Yazar

Yazar, blog yazarları, yazarlar ve yazarlar için basit bir WordPress temasıdır. Çok sütunlu bir düzeni, özel kenar çubuğunu, gezinme menüsünü ve öne çıkan içerik bölümlerini destekler.

Özel widget’lar, sınırsız renk şemaları, yazı biçimleri ve daha fazlasını içerir.

52. Duyarlı

duyarlı

Adından da anlaşılacağı gibi, Duyarlı tüm cihazlar ve ekran boyutları ile çalışan duyarlı bir düzen ile ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Birden çok sayfa şablonu, widget alanı, blog düzeni, menü konumu, özel bir logo ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Kutudan çıkarken WooCommerce ve RTL dillerini destekler. Çok dilli bir blog oluşturmak için de kullanılabilir.

53. Tempo

Tempo

Tempo kişisel ve profesyonel nişler için uygun basit bir WordPress blog temasıdır. Metin, özel logo, katlanabilir menü ve güzel tipografi desteği ile tam genişlikte başlık resmi ile birlikte gelir.

Ayrıca sosyal paylaşım düğmeleri, kenar çubukları, özel widget’lar, sınırsız renkler ve daha fazlasını içerir.

54. iRibbon

iRibbon

iRibbon, dergi, moda, yaşam tarzı ve fotoğraf blogları için uygun güzel, modern bir WordPress blog temasıdır. Retro renkleri ve gevrek tipografi desteği var. iRibbon ayrıca bir arka plan görüntüsü, birden çok sayfa düzeni, öne çıkan içerik için ana sayfa bölümleri ve daha fazlasını içerir.

Temanın kurulumu kolaydır. Blogunuzu zahmetsizce özelleştirmek için tüm tema seçenekleri canlı özelleştiricide mevcuttur.

55. Şehirbilimi

CityLogic

CityLogic, küçük işletme blogları için özel olarak tasarlanmış premium benzeri özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bir gezinme menüsü, karşılama mesajı, metin içeren tam genişlikte arka plan resmi ve tümü için işlem düğmesi ile birlikte gelir.

Blogunuza daha fazla özellik eklemek için en popüler WordPress eklentileri ile harika çalışır. CityLogic, WooCommerce’i tamamen destekler ve tüm tema seçeneklerinin başlaması kolaydır.

56. Erik

Erik

Plum, WooCommerce ve çok dilli desteği olan blogcular için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bir resim kaydırıcısı, öne çıkan yayınlar bölümü, gezinme menüsü, sosyal simgeler ve özel logo içerir.

Özel widget’lar, renk seçenekleri, sayfa oluşturucu eklentileri desteği ve kolay özelleştirme ayarları vardır.

57. Avukat Bölgesi

Avukat Bölgesi

Adından da anlaşılacağı gibi, Avukat Bölgesi avukatlar, hukuk firmaları ve yasal savunucular için ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Portföy, hizmetler, öne çıkan içerik ve görüntü kaydırıcı için ana sayfa bölümleri ile birlikte gelir.

İçeride ayrıca sınırsız renk şemaları, özel kenar çubuğu alanları, sosyal medya entegrasyonları, özel widget’lar ve daha fazlasını bulacaksınız. Çok dilli bir blog oluşturmaya hazır tüm popüler sayfa oluşturucu eklentileri ve çevirileriyle uyumludur.

58. Kale

süs lahanası

Zarif bir blog teması arayan bir yemek blogcusuysanız, Kale’yi deneyin. Bir yemek blogu için ihtiyacınız olan tüm premium benzeri özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Ayrıca WooCommerce’i tamamen destekler, böylece çevrimiçi satış yapabilirsiniz.

Birden çok blog düzeni, kenar çubuğu, sosyal medya simgeleri, çok düzeyli menüler, renk seçenekleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

59. Juliet

Juliet

Juliet kişisel, yaşam tarzı, yiyecek ve moda blogları için güzel bir WordPress blog temasıdır. Kadınsı bir görünüm ve minimalist bir görünüm de dahil olmak üzere 2 blog düzenine sahiptir. Blogunuzu kolayca ayarlamak için birden fazla widget kullanımına hazır alanla birlikte gelir.

Özel widget’lar, renk seçenekleri, birden çok sayfa düzeni, blog şablonları ve tam WooCommerce desteği içerir.

60. Cressida

Cressida

Cressida, moda, yaşam tarzı, fotoğrafçılık ve kişisel blogcular için uygun ücretsiz bir WordPress temasıdır. Öne çıkan yayınlar bölümü, resim kaydırıcısı, güzel tipografi desteği, üstte gezinme menüsü ve özel logo seçenekleri ile birlikte gelir.

İçeride ayrıca renk seçenekleri de bulacaksınız ve WordPress’teki canlı tema özelleştirici ile kurulumu çok kolay.

61. Mükemmel Blog

Mükemmel Blog

Perfect Blog moda, yemek, spor ve kişisel blogcular için profesyonel bir WordPress temasıdır. Tam genişlikte başlık resmi, karşılama mesajı ve harekete geçirici mesaj düğmesi ile birlikte gelir.

Hakkımda bölümü, sosyal paylaşım entegrasyonları, öne çıkan içerik için ana sayfa bölümleri ve net tipografi içerir.

62. Gema Lite

Gema Lite

Gema Lite, özellikle gazete stilinde tasarlanmış ve yaşam tarzı, fotoğrafçılık ve diğer blogcular için uygun modern bir WordPress temasıdır. İçeriğiniz ve görüntüleriniz için olağanüstü bir duvar ekranına sahiptir. Temanın, canlı özelleştirici kullanılarak WordPress’e yüklenmesi ve ayarlanması kolaydır.

Ayrıca kontrol edin: WordPress Teması Nasıl Yüklenir.

63. Kovan

kovan

Hive, haberler, medya ajansları ve kişisel blogcular için uygun güzel bir WordPress blog temasıdır. Yeni, şık tipografi desteği ile geliyor. Temanın bir duvar düzeni vardır ve yayınlarınızı ana sayfada öne çıkan resimlerle görüntüler.

Başlangıç ​​dostu bir temadır ve WordPress canlı özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir. Ve hatta bir WordPress web sitesini özelleştirme ile ilgili kılavuzumuzu kontrol edebilirsiniz..

64. Düz

Düz

Flat, blogcular için profesyonel bir WordPress temasıdır. Birden fazla düzen seçeneği, özellikli görüntüler, özel bir başlık, paralaks arka planı ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Kenar çubuğunda gezinme menüsü vardır. Çok sayıda özel seçeneğe sahip, başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolay bir tema.

Bu makalenin en iyi ücretsiz WordPress blog temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, en iyi blog barındırma şirketlerinde rehberlerimizi ve çevrimiçi bloglama ile para kazanmanın 30 yolunu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map