7 En İyi Ücretsiz E-posta Haber Bülteni Şablon Oluşturucuları (1700+ Tasarım)

en iyi ücretsiz e-posta bülteni şablon üreticileri


En iyi ücretsiz e-posta bülteni şablon oluşturucuları mı arıyorsunuz??

Bir bülten şablonu oluşturucu, sürükle ve bırak ile hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel bültenler oluşturmayı kolaylaştırır. Bir e-posta bülteni şablon oluşturucu ile, bir tasarımcı tutmadan bile insanların okumak, etkileşim kurmak ve tıklamak istedikleri çarpıcı e-postalar oluşturabilirsiniz..

Bu makalede, özel e-posta şablonları tasarlamak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz e-posta bülteni şablon oluşturucularından bazılarını paylaşacağız.

En İyi Ücretsiz E-posta Haber Bülteni Şablon Oluşturucu Seçimi

E-posta bülteni şablon oluşturucuları, e-posta bültenleri oluşturmanın kolay bir yoludur. E-posta bülteni oluşturucuları, içeriklerinizi ve resimlerinizi abonelerinize hızlı bir şekilde göndermek için özelleştirebileceğiniz hazır şablonlar da sunar.

Sürükle ve bırak e-posta oluşturucu, birkaç tıklamayla özel e-posta şablonları oluşturmayı kolaylaştırır. Bir e-posta bülteni şablon oluşturucuda aramanız gerekenler şunlardır:

 • E-posta düzenleyicisini sürükleyip bırakın
 • E-posta bülten şablonları kitaplığı
 • Yararlı uygulamalarla entegrasyon
 • e-Ticaret desteği

Piyasadaki en iyi e-posta bülteni şablon oluşturucularından bazılarına göz atalım.

1. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

Constant Contact popüler bir e-posta pazarlama hizmeti ve bülten şablonu oluşturucusudur. Özel e-postaları hızlı ve kolay bir şekilde tasarlamanızı sağlayan bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ile birlikte gelir.

Sürekli İletişim E-posta Oluşturucu

Ayrıca e-postalarınızda stok fotoğraflarını kullanmanıza ve harika bir okuma deneyimi oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca, temel şablonlar, duyuru e-postaları, etkinlik davetiyesi şablonları, satış şablonları, tatil e-posta şablonları, teşekkür e-postaları ve daha fazlası gibi çeşitli kategorilerden 100’den fazla mobil uyumlu bülten içeren kapsamlı e-posta şablonu kitaplığından da seçim yapabilirsiniz..

Sürekli İletişim E-posta Şablonları

Tüm Constant Contact incelememize göz atın!

2. SendinBlue

Sendinblue

SendinBlue tam teşekküllü bir e-posta bülteni şablon oluşturucu ve e-posta pazarlama hizmetidir. Kolayca özel e-posta şablonları oluşturmak için kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak düzenleyicisiyle birlikte gönderilir. E-posta oluşturucu, e-posta üstbilgisini, gövdesini ve altbilgisini ayrı ayrı tasarlayacak kadar esnektir.

SendinBlue Şablon Oluşturucu

SendinBlue ile ayrıca 200’den fazla hazır, ücretsiz ve duyarlı e-posta şablonu elde edersiniz. Ayrıca, geliştiricilere e-posta bültenlerini tam olarak özelleştirmeleri için HTML şablonları sunar.

SendinBlue Şablon Dizini

E-posta şablonlarında görüntüleri değiştirebilir, renkleri değiştirebilir ve içeriğinizi özelleştirebilirsiniz.

E-posta hizmetlerine ek olarak, SMS pazarlama, canlı sohbet, CRM, pazarlama otomasyonu, işlem e-postaları, açılış sayfası şablonları, kayıt formu şablonları ve daha fazlasını da sağlarlar. İşletmenizi e-posta yoluyla tanıtmak için eksiksiz bir pakettir.

Tam SendinBlue incelememize göz atın!

3. Damla

damlama

Damla, e-ticaret web siteleri için mükemmel bir e-posta ve pazarlama otomasyon yazılımıdır. Metin oluşturucu, HTML oluşturucu, görsel oluşturucu vb. İçeren güçlü bir e-posta oluşturucu ile birlikte gelir..

Damla E-posta Oluşturucu

Damla ayrıca müşterilerinizin yolculuğunu takip etmenizi kolaylaştırır, böylece ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilmiş e-postalar gönderebilirsiniz.

Tam Damla incelememize göz atın!

4. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit güçlü bir e-posta bülteni şablon oluşturucu ve e-posta pazarlama hizmetidir. 3 varsayılan e-posta şablonu ile birlikte gelir: Sadece yazı, Klasik, ve Modern. Abonelerinize hızlı bir şekilde e-posta göndermek için bu şablonları kullanabilirsiniz.

ConvertKit Şablonları

Çevrimiçi içerik oluşturucular ve yayıncılar için özel olarak oluşturulmuş bir e-posta pazarlama hizmetidir. Metninizle birlikte özel şablonlar, özel bir logo, sosyal simgeler, resimler ve daha fazlasını oluşturursunuz. Ayrıca, e-posta şablonlarınıza bir harekete geçirme ifadesi düğmesi ekleyebilir ve kullanıcıları açılış sayfalarınıza yönlendirebilirsiniz.

5. AWeber

AWeber

AWeber başka bir popüler e-posta pazarlama hizmeti ve bülten şablonu oluşturucusudur. İşletmeniz için özel e-posta şablonları oluşturmak için kullanabileceğiniz başlangıç ​​dostu bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ile birlikte gelir.

E-posta Şablonu Oluşturucu

700’den fazla e-posta şablonu ve 600’den fazla stok görüntüsü ile anında herhangi bir e-posta bültenini oluşturabilirsiniz. Sadece bir şablon seçin ve e-postanızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.

AWeber E-posta Şablonları

AWeber ayrıca OptinMonster, Shopify, PayPal, vb.Gibi güçlü uygulamalarla da uyumludur..

6. MailerLite

MailerLite

MailerLite güçlü bir e-posta pazarlama ve bülten şablonu oluşturucusudur. WordPress, Shopify ve daha fazlası gibi popüler web sitesi oluşturucularla harika çalışıyor. Şablonunuzu oluşturmak veya hazır bir bülten şablonunu özelleştirmek için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ile birlikte gelir.

Mailerlite Blok Oluşturucu

E-Ticaret, indirimler, etkinlikler, fotoğrafçılık, haberler ve diğer kategoriler için onlarca ücretsiz e-posta bülten şablonu sunar.

MailerLite E-posta Şablonları

E-posta bültenleri dışında, özel açılış sayfaları, kaydolma açılır pencereleri, kayıt formları vb. Oluşturmanıza da olanak tanır..

7. GetResponse

Yanıt almak

GetResponse, küçük işletmeler için bir pazarlama yazılımı ve e-posta bülteni şablon oluşturucusudur. Diğer e-posta pazarlama hizmetleri gibi, metniniz ve resimlerinizle özel e-posta şablonları oluşturmanıza olanak tanır. E-Ticaret ürünlerinizle bülten şablonları da oluşturabilirsiniz..

GetResponse Şablon Oluşturucu

Güzel e-posta bültenlerini hızlı bir şekilde tasarlamak için 500’den fazla bülten şablonu ve 5000’den fazla lisanslı resim ile birlikte gelir. Ayrıca özel şablonlarınızı yükleyebilir ve GetResponse şablon oluşturucu ile düzenleyebilirsiniz.

GetResponse E-posta Şablonları

E-posta pazarlama kampanyalarınızdan daha fazla dönüşüm elde etmek için e-postalarınızı A / B test edebilirsiniz. Cep telefonlarında ve masaüstlerinde e-postanızın nasıl görüneceğini görmenizi sağlar.

Bu makalenin, 1700’den fazla tasarıma sahip en iyi ücretsiz e-posta bülteni şablon oluşturucularını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, doğru şekilde e-posta patlaması oluşturmayla ilgili kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map