7 Küçük İşletmelere Yönelik En İyi Oto Yardımcı Telefon Sistemleri (2020)

küçük işletmeler için en iyi oto-telefon sistemleri


İşletmeniz için en iyi otomatik eşlik eden telefon sistemini mi arıyorsunuz??

Otomatik görevli telefon sistemi, arayanların telefon operatörüne ihtiyaç duymadan otomatik olarak dahili hatlara, telefonlara veya sesli posta kutularına aktarılmasını sağlar. Bu makalede, küçük işletmeler için size en iyi otomatik eşlik eden telefon sistemlerinden bazılarını göstereceğiz.

Otomatik Görevli Telefon Sistemi Seçme

Otomatik görevli bir telefon sistemine sahip olmak, aksi takdirde sadece telefon görüşmelerine katılmak için birini istihdam etmek için harcayacağınız çok para tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Dikkat dağıtan çağrıları engelleyerek çalışanlarınızın verimliliğini ve verimliliğini artırır.

Sesli mesaj eklemek, arayanlarınıza şu anda kullanılamadığınızı ve belirli bir zamanda ulaşılabileceğinizi bildirmek için yardımcı olabilir. İşte iyi bir otomatik eşlik eden telefon sisteminin sunduğu birkaç özellik.

 • telefon görüşmelerine otomatik katıl
 • çağrı yönlendirme ve farklı dahili numaralara aktarma
 • beklemedeki müzik
 • çağrı kayıt tesisi
 • görüşme beklemede
 • arayan kimliği servisi

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva, küçük işletmeleriniz için mükemmel bir seçenek olabilecek en popüler VoIP (İnternet Protokolü üzerinden Ses) telefon sistemlerinden biridir. Nextiva, çağrı sisteminizi kolaylaştırmanıza yardımcı olacak inanılmaz özelliklerle birlikte gelir. Bunu, çağrılarınızı otomatik olarak önceden belirlenmiş bir numaraya yönlendirmek için değil, aynı zamanda konferans görüşmeleri yapmak için de kullanabilirsiniz.

Nextiva ile numaranızı değiştirmek isteseniz bile endişelenmenize gerek yok. Kullanıcıları için kolay numara taşınabilirliği seçenekleri sunar. Ayrıca, numaranın başka bir arayanla zaten meşgul olması durumunda aramalarınızı sıraya koyma seçeneğiniz de vardır.

Nextiva çeşitli fiyatlandırma planları ile sunulmaktadır. Önemli olan, kullanıcı başına aylık 19,95 $ ‘dan başlar; bu, şirketiniz küçükse iyi bir seçenektir. Daha büyük şirketler için, kullanıcı başına aylık 20.94 $ ve 27.95 $ ‘lık profesyonel ve işletme planları var..

Nextiva bölgesindeki en iyi fırsatları mı arıyorsunuz? En son indirim için Nextiva kuponumuza göz atın.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral, iş aramalarını organize etmek için bir başka lider ve güçlü otomatik eşlik eden telefon sistemidir. Bu seçenek kullanımı kolay, uygun fiyatlı ve müşterilerinize bağlanmak için çeşitli yollar sunuyor.

Birden fazla cihazda bir numara kullanmanıza olanak tanır, böylece aramalarınıza istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman kolayca katılabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizle yüksek kaliteli web, sesli ve görüntülü toplantılar yapmanıza olanak tanır. İşletmenizin müşterilerinize toplu SMS göndermesi gerekiyorsa, RingCentral bunu da yapmanıza izin verir.

Gelişmiş çağrı yönetim sistemi ve analizi ile gerçek zamanlı olarak derinlemesine bilgi edinebilirsiniz. Hizmetiyle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, güler yüzlü müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz..

Fırsatlar alanımızda en iyi RingCentral indirimlerini alabilirsiniz.

3. Çekirge

Çekirge

Çekirge, müşterilerinizle iş iletişiminizi geliştirmenizi sağlayan başka bir otomatik görevli telefon sistemidir. Çekirge ile işiniz için farklı sayı türlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Bu, hangisini tercih ederseniz edin, ücretsiz bir numara veya özel numara olabilir. Böyle bir numara seçmeyi seçerek markanızın daha profesyonel görünmesini sağlayabilirsiniz..

Ayarlarınızı yapılandırmak ve başlamak kolaydır. Sadece bir plan seçin ve numaranızı seçin. Daha sonra uygulamayı indirebilir ve ayarları yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, çağrılarını aldığınızda arayanlarınızı selamlamak için özel bir mesaj da ekleyebilirsiniz. Ayrıca, daha sonra kullanmanız gerektiğinde telefon görüşmelerini kaydetmenize izin verme seçeneği de vardır. Bu uygulama sayesinde, bir kerede bir çağrı yapmanıza gerek yoktur. Birkaç tanesini aynı anda yönetmenizi sağlar. Çok daha fazla özellik ile, bu uygulama işiniz için mükemmel bir seçim olabilir.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com, küçük işletmeler için verimli ve güvenilir bir otomatik eşlik eden telefon sistemidir. Her büyüklükteki işletmeler için uygun fiyatlı bir planları vardır. Bu uygulama, sizin ve müşterinizin çağrı sisteminizi sorunsuz ve sorunsuz hale getirmek için ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri sunar. Bu sistemle, özel bir telefon numarası seçebilir, video konferans yapabilir ve sisteminizi otomatik resepsiyonist moduna geçirebilirsiniz..

Ayrıca, bir sayıyı engelleme veya engellemeyi kaldırma ve sisteminize rahatsız etmeyin modu ekleme seçeneği sunar. Ayrıca sesli postaları etkinleştirebilir ve müşterileriniz için beklemeye alınan hoş müzikler kullanabilirsiniz. Çağrı bekletme servisi, arayanlarınızın numaranızın başka bir müşteriyle meşgul olduğunu bilmesini sağlar, böylece daha sonra bekleyebilir veya geri arayabilir.

5. Vonage

Vonage, işletmeniz için müşterinizin arama deneyimlerini yeniden tanımlamanıza olanak tanıyan bir başka parlak otomatik eşlik eden telefon sistemidir. İnanılmaz özelliklerle dolu olarak geliyor ve fiyatların ne kadar cep dostu olduğunu seveceksiniz. Sizin için uygun olan bir cep telefonu veya masaüstü ile müşterilerinizle iletişim kurmanızı sağlar. Bu, uzak şirketlerin masa telefonu kullanmadan bile çağrı sistemlerini sistemleştirmelerini kolaylaştırır.

Yönetebileceğiniz çağrı ve SMS sayısında bir sınırlama yoktur. Hangi planları tercih ederseniz edin, işletmeniz için sınırsız çağrılara ve SMS’lere erişebilirsiniz. Bunun dışında, çok seviyeli otomatik operatör, video konferans, dosya paylaşımı, CMR entegrasyonu, çağrı kaydı ve çok daha fazlası gibi diğer özellikleri de kullanabilirsiniz..

6. 8 × 8

8 × 8, işletmeniz için eksiksiz bir iletişim çözümüdür. 8 × 8 ile müşterilerinizle daha hızlı ve daha sorunsuz iletişim kurmak için gereken tüm araçlara sahip olabilirsiniz. Canlı sohbet seçenekleri, ses, video, vb.Gibi çeşitli modlarla yapmanıza izin verir. Bu sistem 3 farklı fiyatlandırma planı altında gelir. 14 günlük deneme süresi ile gelen Ekspres planı, Seri planı ve İletişim merkezi planı.

Bu telefon görüşme sistemi ile 14’ten fazla ülkeye uluslararası arama bile yapabilirsiniz. Ayrıca çağrılarınızı kaydedebilir, ekip mesajlaşma seçeneklerini ekleyebilir, kişisel çağrıları analiz edebilir ve çağrılarınızı SFDC, Zendesk, NetSuite, Dynamics ile entegre edebilirsiniz..

7. Ooma

voip telefon hizmeti,

Ooma, iş iletişimlerinizi kolay ve güvenilir hale getirebilen başka bir güçlü iletişim servis sağlayıcısıdır. Kullanıcı başına ayda sadece 19,95 ABD doları olan bu hizmet sağlayıcı, kullanıcılarına gerçekten harika özellikler sunuyor. En verimli sanal resepsiyon görevlisini kullanmanıza izin vermekten dahili arama, konferans ve beklemedeki müziğe kadar sizin için her şeyi sunar.

Ooma uygulaması, ofiste bulunmamanız durumunda cep telefonunuzdan gelen aramaları kabul etmenizi sağlar. Nerede olursanız olun, müşterilerinizle iletişim her zaman sorunsuz bir süreç olabilir. Ayrıca ücretsiz bir numara seçmenizi veya mevcut numaranızı ücretsiz olarak taşımanızı sağlar..

Bunlar, işletmeniz için kontrol edebileceğiniz otomatik operatör telefon sistemlerinden bazılarıdır. Bir web sitesinin nasıl yapılacağını da kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map