8 En İyi SMTP İşlemsel E-posta Hizmeti Karşılaştırıldı (2020)

karşılaştırıldığında en iyi smtp hizmetleri


En iyi SMTP işlemsel e-posta hizmetlerini mi arıyorsunuz??

SMTP (Basit Posta Aktarım Protokolü), işlem e-postalarınızın teslim edilmesini sağlar. Ayrıca, kullanıcılarınızın işlemlerine ve davranışlarına bağlı olarak e-postaları otomatikleştirebilirsiniz. Piyasada birçok e-posta hizmeti vardır, bu nedenle işlem e-postaları göndermek için mükemmel seçeneği seçmeniz zor olabilir.

Bu makalede, pazarlama ve otomasyon için en iyi SMTP e-posta hizmetlerinden bazılarını paylaşacağız.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue popüler bir e-posta pazarlama hizmetidir. SendinBlue ile abone listelerinize işlemsel e-postalar gönderebilir ve açık oranı, hemen çıkma oranını, tıklama oranını vb. Öğrenmek için e-postaları takip edebilirsiniz. SendinBlue ayrıca SMS pazarlama hizmeti de sunar.

Diğer önemli özellikler arasında sürükle ve bırak e-posta oluşturucu, e-postalar için A / B testi ve optimize edilmiş bir e-posta pazarlama kampanyası için gelişmiş raporlama yer alır.

Fiyat: Sınırsız kişi ile günde 300 e-posta ücretsizdir. Temel plan için başlangıç ​​maliyeti 25 $ / ay.

2. Mailgun

Mailgun

Mailgun profesyonel geliştiriciler için güçlü bir e-posta hizmetidir. Güçlü API’leri ile işlem e-postalarını kolayca gönderebilir, alabilir ve izleyebilirsiniz. Dönüşümlerinizi artırmak için gelişmiş e-posta doğrulamasına sahiptir.

SMTP entegrasyonu ile sağlam bir gönderme altyapısı ve kullanıcılarınıza toplu e-postalar göndermek için basit bir RESTful API’sı vardır..

Fiyat: Bu, kullandıkça öde hizmetidir. Ayda 10.000 e-posta ve 100 e-posta doğrulaması ücretsizdir. Aylık 20.000 e-posta ve 500 e-posta doğrulaması için aylık 9 ABD dolarıdır.

3. SendGrid

SendGrid

SendGrid toplu e-posta göndermek ve almak için güvenilir bir platformla birlikte gelen bulut tabanlı bir SMTP e-posta işlem hizmetidir. İşlem e-postaları göndermenin yanı sıra, e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmanıza da olanak tanır.

E-posta göndermeye başlamanız için çeşitli entegrasyon seçenekleriyle birlikte gelir. Gönderdiğiniz her e-postada eksiksiz bir analiz raporu ve gerçek zamanlı geri bildirim alabilirsiniz.

Fiyat: İlk ayda ücretsiz olarak 40.000 e-posta gönderebilirsiniz. Bundan sonra, her gün 100 e-posta ücretsiz olarak sunulur. Temel plan, ayda 100.000 e-posta içeren $ 14.95 $ ile başlar..

4. Amazon SES

Amazon SES

Amazon SES öncelikle uygulama geliştiricilerine ve dijital pazarlamacılara yönelik esnek ve ölçeklenebilir bir SMTP işlemsel e-posta hizmetidir. Amazon SES, kullanıcılarınıza kolayca bildirim ve işlem e-postası göndermenize yardımcı olur. Amazon SES’i doğrudan uygulamanıza entegre etmek için SMTP arayüzünü veya AWS SDK’yı kullanmanızı sağlar.

E-postalarınızın spam filtrelerini yoksaymasını sağlayan sağlam bir sistemle birlikte gelir. Akıllı mekanizmaları aracılığıyla e-posta dağıtımını, hemen çıkma oranını ve reddetmeleri takip edebilirsiniz.

Fiyat: Kullandıkça öde hizmetidir, yani kullandığınız kadar ödemeniz gerekir. Ayda 62.000 e-posta göndermenizi sağlar. Ücretsiz sınırdan sonra, her 1000 e-posta için 0,10 ABD doları ödemeniz gerekir. E-postalarınız ek içeriyorsa, 0,12 ABD doları / GB ödemeniz gerekir.

5. Posta damgası

posta damgası

posta damgası uygulamanız ve işlem e-postalarınız için yıldırım hızında teslimat sunan en iyi SMTP işlem e-posta hizmetlerinden biridir. Postmark, hızlı e-posta teslimatı sağlamak için dünya çapında dağıtılmış SMTP sunucularına sahiptir.

Kaç e-postanın açıldığını ve gönderdiğiniz e-postada ne kadar zaman harcandığını izlemenizi sağlayan mükemmel bir izleme sistemine sahiptir..

Fiyat: Temel plan 10.000 e-posta için aylık 10 ABD dolarıdır. Ek e-postalar için 1000 e-posta başına 1,25 ABD doları ödemeniz gerekir.

6. Moosend

Moosend

Moosend, işlem e-postalarınızı anında tasarlamak için bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ile birlikte gelen uygun fiyatlı bir SMTP işlem e-posta hizmetidir. Olası bir teslim edilebilirlik oranı% 98’dir, bu da spam filtresiyle mücadele edebileceği anlamına gelir.

Bir e-posta patlaması oluşturmanıza ve e-postaları gerçek zamanlı olarak izlemenize olanak tanır. Ayrıca, işlem e-postalarınız için gelişmiş analiz raporları da alabilirsiniz..

Fiyat: 1000 aboneye kadar ücretsizdir. Sonraki 1000 abone için, yıllık olarak faturalandırılırsa ayda 8 ABD doları ödemeniz gerekir. Tüm planlar her ay sınırsız e-posta ve kampanya sunar.

7. Mandrill

mandril

mandril MailChimp tarafından sunulan bir SMTP işlemsel e-posta hizmetidir. Herhangi bir dağıtım sorunu olmadan işlem e-postaları göndermek için güvenli ve verimli bir platformdur. Kullanıcılarınıza veri odaklı, hedeflenmiş, kişiselleştirilmiş ve e-Ticaret e-postaları göndermek için Mandrill’i kullanabilirsiniz.

Gelişmiş takibi ile e-postalarınız için açık oranı, hemen çıkma oranını ve tıklama oranını izleyebilirsiniz.

Fiyat: Aylık 25000 e-posta ücreti 20 ABD dolarıdır. Fiyat hesaplayıcılarına e-posta sayısını ekleyerek maliyeti de hesaplayabilirsiniz..

8. Pepipost

Pepipost

Pepipost bir E-posta API’sı ve SMTP işlemsel e-posta hizmetidir. Uygulamanızı Pepipost’a bağlamak için basit ayarlara sahiptir ve gizli e-postalar göndermek için güvenli bir platform sağlar. Pepipost ile hızlı bir şekilde toplu e-posta gönderebilirsiniz.

E-posta teslimi, açık ücret ve hemen çıkma oranıyla ilgili tam bir iz bırakır. Ayrıca, abonelikten çıkma ve kullanıcılar tarafından yapılan diğer işlemler hakkında da sizi bilgilendirir.

Fiyat: 30.000 e-posta 30 gün boyunca ücretsizdir. Daha sonra ayda ücretsiz 3000 e-posta alacaksınız. Başlangıç ​​planı, yıllık olarak faturalandırılırsa 150.000 e-posta için aylık 17,5 ABD doları tutarındadır..

Bu kadar.

Ayrıca kontrol edin: Müşteri İlişkilerini Geliştirmek için En İyi Ücretsiz CRM Yazılımı.

Bu makalenin en iyi SMTP işlemsel e-posta hizmetlerini bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Ayrıca WordPress için en iyi e-posta bülten eklentileri kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map