8 En İyi WordPress Online Kursu ve Eğitim Sağlayıcısı

En İyi WordPress Online Kursları ve Eğitim Sağlayıcıları


En iyi WordPress çevrimiçi kurslarını ve eğitim sağlayıcılarını mı arıyorsunuz??

Yeni başlayan bir kullanıcı, deneyimli bir profesyonel veya bir tema veya eklenti geliştiricisi olun, Web’de WordPress ile istediğinizi öğrenmenize yardımcı olan birçok farklı WordPress kursu bulacaksınız. Bununla birlikte, her çevrimiçi WordPress kursu zaman ve paraya değmez.

Bu yüzden WordPress için en iyi çevrimiçi kursların ve eğitim programlarının bir listesini hazırladık.

En İyi WordPress Çevrimiçi Kursunu Seçme

WordPress’i içten dışa öğrenmenize yardımcı olan öğreticiler ve kılavuzlar sunan birden fazla platform bulabilirsiniz. Bu platformlar web sitesi geliştirme, tema ve eklenti geliştirme, WordPress özelleştirme ve daha fazlası gibi farklı konuları kapsar..

Her WordPress çevrimiçi kursu eşit yaratılmamıştır. Kursları farklı formatlarda bulabilirsiniz.

 • Video eğiticileri
 • Adım adım kılavuzlar
 • Ipuçları ve Püf noktaları
 • WordPress desteği

Piyasadaki en iyi WordPress çevrimiçi kurslarına ve eğitim sağlayıcılarına göz atalım.

1. WPBeginner’ın Ücretsiz Video Kursu

WPBeginner

WPBeginner internetteki en popüler WordPress başlangıç ​​kılavuzu. WordPress’i öğrenmenize yardımcı olacak ücretsiz çevrimiçi kurslar, öğreticiler ve videolar sunar. WPBeginner’ın videolarına kaydolduğunuzda, 30’dan fazla faydalı kılavuz ve eğiticiye ÜCRETSİZ erişim elde edersiniz.

Bu video eğiticileriyle, bir geliştirici tutmadan bir blog başlatabilir, web sitesi oluşturabilir veya çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz. Video eğitimlerinde WordPress sayfaları, yayınlar, resimler, video / ses yerleştirme, widget’lar, araçlar, ayarlar ve yapılandırma tartışılır.

Bunun dışında ziyaret edebilirsiniz WPBeginner’ın web sitesi ücretsiz makalelere, kaynaklara, premium eklentilere ve 100’den fazla indirim kuponlarına göz atın. Gerçekten, WPBeginner WordPress’i öğrenmek için öncü ve tek noktadan çözümdür.

Ayrıca, WPBeginner’ın Facebook grubu. Bu grupta, yeni başlayanların sorunlarına çözüm bulduklarını göreceksiniz. Ayrıca, Syed Balkhi (kurucu) web sitenizi hızlı bir şekilde büyütmenize yardımcı olabilecek canlı videolarda genellikle hızlı ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşır.

Fiyat: Tamamen ÜCRETSİZ!

2. WP101

WP101

WP101 yeni başlayanlar için uygun WordPress video dersleri sunmaktadır. Giriş seviyesi kullanıcılar için WordPress’te profesyonel video kursları yayınlıyorlar. Kurulumdan eklentileri ve temaları kullanmaya kadar, WP101 popüler WordPress eklentilerini hızlı ve kolay bir şekilde nasıl kullanacağınız konusunda size yardımcı olur.

Ayrıca Yoast, MailPoet, WooCommerce, Jetpack ve daha fazlasını içeren ürünle ilgili gelişmiş kurslarından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca Gutenberg blok editörü de dahil olmak üzere WordPress editörleri hakkında kurslar sunmaktadır..

Fiyat: Ömür Boyu Üyelik planının maliyeti 99 $ (bir kerelik ücret).

3. Tuts + WordPress Eğiticileri

Envato Tuts Plus

Tuts + popüler bir WordPress kod öğretici web sitesidir. WordPress hakkında her şeyi öğrenmenize yardımcı olacak yüzlerce nasıl yapılır öğretici sunar. Üst düzey WordPress uzmanlarından onlarca e-Kitap ve çevrimiçi kursa da erişebilirsiniz.

Bu öğreticiler ve kurslarda ele alınan konular arasında SEO, tema geliştirme, eklenti geliştirme, yazı ve sayfalar, özel yazı türleri, çok bölgeli ağ, Gutenberg blokları ve daha fazlası yer alır..

En iyi yanı, Envato Elements’a abone olabileceğiniz ve Tuts + eğiticilerine, e-Kitaplara ve kurslara sınırsız erişim dahil olmak üzere 1,6 milyondan fazla yararlı öğeye erişebilmenizdir..

Fiyat: Aylık 16,50 $ maliyeti.

4. Lynda.com

Lynda

Lynda.com LinkedIn Learning’in en büyük çevrimiçi kurs ve öğretici web sitelerinden biridir. WordPress video eğitimleri ve kursları için özel bir bölümü vardır. WordPress için 51 kurs ve 1500+ video kılavuzu ile WordPress ile ilgili hemen hemen her şeyi öğrenebilirsiniz.

Video eğiticileri, eklenti geliştirme, blog oluşturma, web sitesi geliştirme, tema özelleştirme, güvenlik, WooCommerce ve daha pek çok konuyu kapsar..

Fiyat: Yıllık faturalandırma başına aylık 17,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

5. Udemy

Udemy

Udemy çeşitli konularda çok çeşitli çevrimiçi kurslar sunmaktadır. WordPress için video eğitimlerinde ayrı bir bölüm var. Kurslar öğretmenlerin adına, kullanıcı puanlarına, saat sayısına ve seviyelerine (başlangıç, ileri, vb.) Göre sıralanır..

Uzmanlardan WordPress üzerinde 3000’den fazla kurs var. Bazı öğretmenler, web tasarımı, geliştirme, tema seçimi, eklentiler ve daha pek çok konuyu kapsayan 100’den fazla ders sunmaktadır. Udemy deneyiminize dayanarak geri bildiriminizi istediğiniz zaman verebilirsiniz.

Fiyat: Ücret, eğiticiye ve sunulan kurs sayısına bağlıdır. Genellikle, 19,99 $ ‘dan başlar.

6. WP Oturumları

WP Oturumları

WP Oturumları en iyi WordPress uzmanlarından video eğitimleri sunmaktadır. Düzinelerce çevrimiçi video oturumu ve her biri birden fazla ders içeren 7 tam kurs vardır. Bazı seanslarında da onları benzersiz ve sıradışı yapan birden fazla eğitmen bulunur.

Siz ve geliştirme ekibiniz için özel bir eğitim programı sunabilirler. Program iki haftalık koçluk, sürekli eğitim, özel gevşek kanal, bireysel değerlendirme, rapor kartları ve daha fazlasını içerir. Eğitimden istediğiniz zaman ayrılabilir ve öğrendikleriniz için ödeme yapabilirsiniz.

Fiyat: Üye olun ve 160 $ ​​’dan fazla eğitime 3 $ karşılığında erişin.

7. WordPress.tv

WordPress TV

WordPress.tv Automattic tarafından geliştirilen popüler bir WordPress web sitesidir. İnternetteki uzmanlardan ve eğitmenlerden binlerce video sunuyor. Ayrıca dünyanın her köşesinden WordCamps (uluslararası WordPress konferansları) videolarına sahiptir.

Web sitesinde, WordPress’i öğrenmek için yüzlerce öğretici içeren bir “Nasıl Yapılır” bölümü var. Bilginizi yaymak için videolarınızı WordPress.tv’de de paylaşabilirsiniz. Video gönderilerini denetlemek ve incelemek için WordPress.tv’ye gönüllü olarak katılmanıza izin verir.

Fiyat: Bedava.

8. ISItWP

IsItWP

IsItWP, bir web sitesinin barındırma, tema, eklentileri ve diğer bilgilerini analiz etmek için kullanabileceğiniz popüler bir WordPress arama aracıdır. WordPress’de 1000’den fazla öğretici, rehber ve çevrimiçi kurs içeren bir blog var.

Yararlı WordPress eğitimlerine, ipuçlarına ve bilgisayar korsanlarına ücretsiz erişim istiyorsanız, IsItWP’nin haftalık bültenine katılın. Uzmanlarımız her hafta tonlarca WordPress kaynağı olan abonelere haftalık e-postalar gönderiyor.

IsItWP, yüzlerce WordPress teması ve eklentisi için ürün incelemelerine sahiptir. Ayrıca ücretsiz birkaç WordPress barındırma değerlendirmesi sunuyor. WordPress web siteniz için en iyi web barındırma, tema ve eklentileri seçmek için bu incelemelerden yararlanabilirsiniz..

Fiyat: Tamamen ÜCRETSİZ!

Bu makalenin en iyi WordPress çevrimiçi kurslarını ve eğitim sağlayıcılarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca WordPress için en iyi dropshipping eklentileri hakkındaki kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map