Affiliate Marketing için 28 En İyi WordPress Teması

Affiliate Marketing için En İyi WordPress Temaları


En iyi WordPress bağlı kuruluş pazarlama temalarını arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bağlı kuruluş pazarlamasını ikincil bir öncelik haline getiren birçok tema ile, tavsiye ürünlerinizi ve bağlantılarınızı doğru bir şekilde sergilemek zor olabilir. Bağlı kuruluş pazarlaması birincil gelir kaynağınız olduğunda, başarınızı hızlandırmak için tasarlanmış bir tema istiyorsunuz!

Bu nedenle, bu makalede, bağlı kuruluş pazarlaması için en iyi 28 WordPress temasını paylaşacağız. Her biri mobil uyumludur ve satışlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için kullanılabilir.

Affiliate Marketing Web Sitesi Nasıl Başlanır

Bağlı kuruluş pazarlaması için en iyi WordPress temalarından birini seçmeden önce WordPress ile bir web sitesi oluşturmanız gerekir. Yuvarlanmadan önce WordPress’in kendi kendine barındırılan sürümünü seçtiğinizden emin olun. Daha fazla bilgi için WordPress.org (kendi kendine barındırılan) ve WordPress.com (barındırılan) arasındaki karşılaştırmamızı okuyun.

Ardından, web barındırma ve bir alan adına (URL) ihtiyacınız olacak. Her ikisini de edinmek için Bluehost kullanmanızı öneririz.

Bluehost, dünyanın en iyi, en popüler barındırma sağlayıcılarından biridir ve WordPress tarafından resmen tavsiye edilir.

IsItWP okuyucuları için Bluehost, ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve web barındırmada büyük bir indirim sunuyor. Web sitenizi aylık 2,75 $ gibi düşük bir fiyatla başlatabilirsiniz!

Bu Özel Bluehost Teklifini Almak için Buraya Tıklayın »

Barındırma ve alan adınızın bakımı yapıldıktan sonra WordPress’i yükleyin ve aşağıdaki listemizden en iyi WordPress bağlı kuruluş pazarlama temalarından birini seçin.

Temanızı yükleme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun değil. WordPress temasının nasıl kurulacağına ilişkin kolay adım adım kılavuzumuzu okuyun.

Daha fazla uzatmadan, bağlı kuruluş pazarlaması için en iyi WordPress temalarının listesine göz atalım!

1. Tokoo

tokoo

Daha az boşluk, daha basit başlıklar ve daha küçük yazı tipleriyle Tokoo teması, ziyaretçilerinizin gözlerinin en önemli olan şeyde olmasını sağlar: önerdiğiniz ürünler.

Tokoo, 5 benzersiz giriş sayfası ve üzerinde çalışılacak 17 farklı blok içeriyor. Bir sayfa oluşturucu eklentisini kullanarak, kendi muhteşem düzenlerinizi oluşturmak için tema ile verilen blokları kolayca karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz..

Pazarladığınız ürünlerin reklamını yapmak için tonlarca görüntü kullansanız bile Tokoo yavaşlamaz. Hafiftir ve hız için optimize edilmiştir.

Renkler ve başlıklar tamamen kişiselleştirilebilir, böylece bağlı kuruluş pazarlama web sitenizi kişisel markanıza uyacak şekilde şekillendirmenizi sağlar. Menüler yatay veya dikey olarak konumlandırılabilir. Güçlü arama çubuğu Algolia ile entegre edilmiştir, böylece müşterileriniz her zaman aradıklarını bulabilir.

Tokoo ile Bugün Başlayın!

2. Akıllı Pasif Gelir

akıllı-pasif gelir-pro

StudioPress tarafından sunulan Smart Passive Income, güçlü bir bağlı kuruluş pazarlama WordPress teması haline getirmek için her zaman popüler Genesis çerçevesini kullanıyor.
ÜCRETSİZ ERİŞİM: Akıllı Pasif Gelir + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Smart Passive Income dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

Akıllı Pasif Gelir WooCommerce için hazırdır ve tema seçenekleri paneli aracılığıyla sitelerinizin renklerini ve genel görünümünü değiştirmenizi sağlar. Hatta canlı bir önizleme sunar, böylece değişikliklerinizi yaparken görebilirsiniz.

Bugün Akıllı Pasif Gelir ile Başlayın!

3. Techmarket

teknoloji pazarı

Elektronik, bağlı pazarlamacılara bir ton para kazandırabilir ve Techmarket teması, bu ürünleri müşterilerinizle paylaşmak için mükemmel bir vitrin oluşturur. Ve biraz değişiklik yaparak, Techmarket ayakkabı, bahçe malzemeleri, yemek tarifleri ve daha fazlasını satmak için kullanılabilir!

Bu tema temiz ve yatay veya dikey gezinme menüleri için seçenekler sunuyor. Ayrıca WooCommerce ve eklentileri ile ağır entegrasyona sahiptir.

Techmarket’e Bugün Başlayın!

4. Divi

divi-tema-için-bağlı-pazarlama

Divi, bağlı bir pazarlama web sitesi başlatmanıza yardımcı olacak yerleşik bir sisteme sahip güçlü bir WordPress temasıdır. Divi’yi kullanarak okuyucularınız için ikna edici bir deneyim yaratmaya yardımcı olan bir içindekiler tablosu, fiyatlandırma tabloları ve müşteri referansları kolayca ekleyebilirsiniz..

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

5. Yozi

yozi

Yozi, satış için birden fazla ürünü sergilemek için mükemmel olan başka bir canlı, modern e-ticaret temasıdır.

Birden fazla ana sayfa düzeni, sınırsız Google yazı tipi ve sonsuz renk seçenekleriyle Yozi, kişisel markanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca WPBakery ve Slider Revolution gibi ekstra ücret ödemeden birkaç premium eklenti ile birlikte gelir.

Yozi ile Bugün Başlayın!

6. Ultra

Ultra

Ultra, tüm web sitesi sahipleri için en iyi WordPress temalarımızdan biridir, bu nedenle bağlı kuruluş pazarlaması için en iyi WordPress temaları listemizde görünmesinin nedeni.

Themify tarafından oluşturulan en popüler temalardan biri olan Ultra, önceden tasarlanmış 60’tan fazla düzen ve sezgisel ancak güçlü bir sürükle ve bırak üreticisi ile birlikte gelir. Bağlı kuruluş ürünlerinizi satmak üzere bir blog oluşturmak istiyorsanız Ultra kullanmak için mükemmel bir temadır.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Ultra temasının tüm incelemesini okuyun.

Ultra Bugün Kullanmaya Başlayın!

7. Hugo

hugo

Üstünde büyük bir resim kaydırıcı bulunan sofistike bir ana sayfa düzeni ile Hugo, dönüşümlerinizi ve satışlarınızı artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Hugo’nun ana sayfası tamamen widget’landırılmıştır, böylece tam olarak istediğiniz şekilde görünmesini sağlamak için içerik widget’larını sürükleyip bırakabilirsiniz. Ürün kategorileri, öğeleri göstermek, içerik yazmak ve daha fazlası için birden fazla widget ile birlikte gelir.

Ayrıca WooCommerce ile tamamen entegredir.

Hugo ile Bugün Başlayın!

8. Pusula

pusula

Pusula teması dergi, haber veya blog siteleri için mükemmeldir. Son derece özelleştirilebilir ve dinamik bir ana sayfa oluşturucu, içerik kaydırıcıları, özel kategoriler ve 1 tıklamayla demo yükleyici içerir.

Compass ayrıca yerleşik bir son dakika haber şeridi içerir. Özelleştirme seçeneklerini artırmak sınırsız renk ve yazı tipinin yanı sıra sosyal medya widget’ları, özel logo seçenekleri ve birden çok sayfa şablonudur.

Bugün Pusula ile Başlayın!

9. Şamandıra

şamandıra

Muhteşem paralaks kayan efektleri ve paralaks kaydırma sayesinde Float ile bağlı kuruluş pazarlama ürünleriniz için mükemmel bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz.

Kullanımı kolay entegre sayfa oluşturucu sayesinde, müşterilerinizin gezinmesi için hızlı bir şekilde ilgi çekici sayfalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca sınırsız renk, özel widget’lar, özel arka planlar ve çok daha fazlası ile son derece özelleştirilebilir.

Bugün Float ile Başlayın!

10. Alfa

alfa

Bağlı kuruluş pazarlama blogunuz için bir haber veya dergi tarzı bir düzen arıyorsanız, Alpha sizin için bir temadır.

Alfa, son dakika haberleri, özel resim kaydırıcıları ve özel sayfa şablonları içerir. Reklamlar ve sosyal medya platformları için özel widget’lar da içerir.

Alpha ile Bugün Başlayın!

11. Hestia

hestia

Hestia, WooCommerce ile tamamen entegredir ve en popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle birlikte kullanılabilir. Ayrıca, canlı tema özelleştirici sayesinde, mükemmel bağlı kuruluş pazarlama web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı basit olan Hestia, ana sayfanıza referans ve diğer yararlı bölümler eklemek için tamamlayıcı eklentiler içerir.

Hestia ile Bugün Başlayın!

12. Suarez

suarez

Suarez, görüntü açısından ağır içerikle satış yapmayı tercih eden bağlı pazarlamacılar için mükemmeldir. Öncelikle görüntülere odaklanan ve metninize karşı güzel bir şekilde öne çıkmasını sağlayan bir WordPress fotoğraf blog teması.

Sürükle ve bırak oluşturucu ve canlı özelleştirici ile Suarez, kurulumu ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Ayrıca sınırsız Google yazı tipi, resim kaydırıcısı ve tonlarca CSS animasyonu gibi harika özelleştirme seçeneklerine de sahiptir..

Suarez ile Bugün Başlayın!

13. çivit mavisi

çivit

Indigo, başlamak için kurabileceğiniz ve kullanabileceğiniz çok sayıda hazır web sitesi ve demoya sahiptir. Ayrıca, özelleştirmeyi sorunsuz hale getirmek için birden fazla şablon, başlık stili, kenar çubuğu seçenekleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Indigo’nun sürükle ve bırak modülleri sayesinde satış ortağı bağlantılarınızı ve ürünlerinizi sergilemek zahmetsizdir. Hayal edebileceğiniz herhangi bir düzeni kolayca oluşturabilirsiniz.

Indigo ile Bugün Başlayın!

14. Mevcut Durum

başlangıç

İçerik açısından zengin bir bağlı kuruluş pazarlama kampanyası yürütüyorsanız, Baseline’ın dergi tarzı teması sizin için mükemmeldir. Zarif tipografi ve ince görüntü ekranıyla metne odaklanır, böylece içeriğiniz gerçekten kral olabilir.

Temel, öne çıkan bir içerik kaydırıcısı, muhteşem başlıklar, sonsuz kaydırma seçenekleri ve birden çok düzen içerir.

Baseline’a Bugün Başlayın!

15. Lens kapağı

lens kapağı

Lenscap’ın taç mücevheri, öne çıkan içerik için özelleştirilebilir içerik karuselidir. Bununla birlikte, sofistike bir düzen ve güzel tipografi içeren diğer özellikleri, onu bağlı kuruluş pazarlamacıları için çarpıcı bir tema haline getiriyor.

Ürünlerinizi fotoğraf ve videolarla yönlendirmek mi istiyorsunuz? O zaman Lenscap’ın ışık kutusu açılır pencere seçeneklerini seveceksiniz.

Ayrıca birden fazla renk şeması içerir ve kurulumu ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.

Bugün Lenscap’a Başlayın!

16. Neto

Neto

Birinci sınıf bir bağlı kuruluş pazarlama mağazası kurmak istiyorsanız, Neto mükemmel bir seçimdir. Neto teması tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir ve tüm favori sayfa oluşturucu eklentilerinizle mükemmel çalışır.

Neto, genişletilmiş ürün açıklamaları, birden çok blog şablonu, sosyal medya widget’ları ve daha fazlası için seçenekler sunar.

Neto ile Bugün Başlayın!

17. Atom

atomik

Atomic teması, bağlı satışlarınızın fantastik tipografi seçenekleri, muhteşem görüntü ekranları ve özelleştirilebilir başlıklarıyla patlamasına yardımcı olacak.

Atomic WooCommerce için hazırdır ve müşteri referansları ve ürün galerileri için alanlar içerir.

Atomic Today’e Başlayın!

18. Nayma

nayma

Nayma, tek tıklamayla demo içerik yükleyicisi ve 8 hazır web sitesi sayesinde kurulumu ve yuvarlanması kolaydır. Ayrıca, kendi mizanpajlarınızı hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanabileceğiniz sezgisel bir sürükle ve bırak oluşturucu içerir.

Referanslar, fiyatlandırma tabloları, görüntü kaydırıcıları ve daha fazlası için modüller içerir. Nayma ayrıca tam WooCommerce desteği gelecek.

Nayma ile Bugün Başlayın!

19. Dorsa

dorsa

Dorsa, bağlı ürünlerini satmak için video kullanmak isteyenler için mükemmeldir. Eşsiz ızgara düzeniyle iyi çalışan video küçük resim eklentilerini destekler.

WooCommerce desteği, özelleştirilebilir bir kaydırıcı ve birden çok gönderi stili ile birlikte gelir.

Dorsa ile Bugün Başlayın!

20. aDeğerlendirme

aReview

Satış ortağı pazarlama sitesi olarak çifte görev yapan bir inceleme web siteniz varsa, aReview kullanmak istediğiniz temadır. Özellikle profesyonel yorumcular için önerilen ücretsiz eklentilerin kullanışlı bir listesi ile birlikte gelir.

aReview, WordPress tema deposundan ücretsizdir ve hoş bir içerik döngüsü, özel arka planlar ve çok sayıda Google yazı tipine erişim sunar.

Bugün Bir İncelemeye Başlayın!

21. Brittany

brittany

Brittany, daha kişisel bir lezzet arayan bağlı kuruluş pazarlamacıları için iyi çalışan eğlenceli bir küçük blog temasıdır.

Bir esinti ayarlamak için çeşitli sayfa şablonları ve düzen seçenekleri vardır. Ayrıca, sitenize sosyal medya entegrasyonu gibi özellikler eklemek için birlikte çalışacak birden çok widget alanınız da olacak.

Brittany ile Bugün Başlayın!

22. Her zaman

Everly

Everly, içerik ağırlıklı ortaklık web siteleri için harika çalışan minimalist bir blog temasıdır. 4 ana sayfa düzeni, 4 blog düzeni, özelleştirilebilir renkler, birden çok yayın şablonu ve çeşitli fotoğraf galerisi seçenekleri içerir.

Bu tema ayrıca özel reklam blokları, sosyal medya entegrasyonu ve tamamen işlevsel bir kaydırıcı eklentisi içerir.

Everly ile Bugün Başlayın!

23. Binder Pro

binder pro

Siteniz için şık bir dergi düzeni arıyorsanız, Binder Pro mükemmel bir seçimdir. İçerik açısından zengin web siteleri ve bloglar için mükemmeldir ve kendi benzersiz mizanpajlarınızı oluşturabilmeniz için basit bir sürükle ve bırak oluşturucu kullanır.

Binder Pro, başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz 7 hazır web sitesi ile birlikte gelir. Çok dilli web siteleri için gerçekten iyi çalışıyor ve WooCommerce desteğine sahip.

Binder Pro’ya Bugün Başlayın!

24. Kesme makinesi

makası

Odağınız öncelikle kuponlar üzerindeyse, Clipper sizin için bir temadır. Sınırsız kupon mağazası, kupon gönderme formu ve satış ortağı bağlantılarınızı gizleme ve izleme seçenekleri içerir.

Clipper’ın 5 yaratıcı renk şeması vardır, çeviriye hazırdır ve kurulumu ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.

Clipper’a Bugün Başlayın!

25. Yerel ayarlar

yerel ayarlar

Yerel ayarlar mükemmel bir yerel işletme dizini oluşturmak istiyor. Siteniz için kullanıcı tarafından gönderilen içeriği ve eksiksiz bir dizin yönetim sistemini kabul etmenizi sağlayan bir kullanıcı gönderme formu ile birlikte gelir.

Locales, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olmak için 1 tıklamalı bir demo yükleyiciye sahiptir. Daha da fazla kullanım kolaylığı için kendi sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuna sahiptir, böylece kendi muhteşem mizanpajlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bugün Locales’e Başlayın!

26. Seçilen

kendilerine verilecek

Minimal-henüz-bold; Ziyaretçilerinizin dikkatini gerçekten çekmek istiyorsanız temanız olarak seçildi’yi seçin. Basit, tek sütunlu düzeniyle moda, ofis malzemeleri, video oyunları veya gıda ürünlerini sergilemek için mükemmeldir.

Ayrıca WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

Bugün Seçilmeye Başlayın!

27. Sayfaİnşaat

PageBuilderly

PageBuilderly, Beaver Builder sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir ve tam olarak nasıl istediğinize bakmak için hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca, Google Adsense gibi satış ortağı programlarından en üst düzeyde yararlanabilmeniz için çeşitli reklam bloklarıyla birlikte gelir.

Bu en iyi Beaver Builder temalarına göz atın.

PageBuilderly Today’e Başlayın!

28. PhotoBlogster

PhotoBlogster

PhotoBlogster fotoğraf blogları için tasarlanmıştır; ancak, onu bu kadar etkili bir bağlı kuruluş pazarlama teması yapan da budur. Satış ortağı ürünleriniz için resim ağırlıklı kampanyalar yürütüyorsanız, PhotoBlogster bunları modern ve etkili bir şekilde sergilemek için mükemmel bir seçimdir.

Arama motoru optimize edildi, bu tema Google AdSense ile de iyi çalışıyor. Temanızın sitenizin genel ruh haline uygun olması için açık veya koyu düzen seçenekleri ile birlikte gelir.

PhotoBlogster’a Bugün Başlayın!

Bu makalenin en iyi WordPress bağlı kuruluş pazarlama temalarını keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz! Ve araştırmanızı uzmanlar tarafından seçilen en iyi WordPress temaları listemize genişletmek için.

Bu yayını faydalı bulduysanız, bağlı kuruluş pazarlamacıları için en iyi WordPress eklentileri ve ucuz premium WordPress temaları listemizi de beğenebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map