Bir Web Sitesini Kolayca Başlatmak için 45 Basit WordPress Teması

kolayca bir web sitesi başlatmak için basit wordpress temaları


WordPress web siteniz için basit bir WordPress teması ister misiniz? Tema, sitenizin tasarımı ve görünümü için özellikler içeren bir şablondur. Yeni başlayanlar, pahalı web geliştiricilerinden yardım almadan hızlı bir şekilde web sitelerini kurabilmeleri ve başlatabilmeleri için ekstra özelliklerle şişirilmemiş basit temalar arar; ancak, birçok tema mevcutsa, doğru temayı bulmak sinir bozucu olabilir.

Bu nedenle, bu makalede, en iyi 44 WordPress temasının elle seçilmiş listemizi paylaşacağız, böylece birini seçebilir ve web sitenizi en kısa sürede başlatabilirsiniz.

Hızlı Bilgi: Top 5 Basit WordPress Temaları

TemaFiyatBenzersizliği
1. İş İstasyonu Pro$ 99.95Kahraman Görüntülerini Görüntülemek İçin En İyisiStudioPress
2. Köşe35 ABD doları / yılEn İyi Minimalist TemaCSS Ateşleyici
3. Şekil58 $ / yılEn İyi Portföy TemasıTesla Temaları
4. Ambiance Pro$ 99.95En İyi Tam Genişlik / Kenar Çubuğu Teması YokStudioPress
5. Divi$ 89 / yılEn İyi Çok Amaçlı TemaZarif Temalar

Basit WordPress Temasıyla Web Sitesi Oluşturma

WordPress, dünyanın en popüler web sitesi oluşturucusudur. En büyük markaların çoğu WordPress’i web sitelerinde aktif olarak kullanıyor.

2 çeşit WordPress web sitesi bulacaksınız. İlk olarak, barındırılan bir çözüm olan WordPress.com var. Sonra, kendi kendine barındırılan bir platform olan WordPress.org var.

Basit bir web sitesi oluşturmak için, kendi kendine barındırılan WordPress.org’u seçmeniz gerekir. Ancak, başlamadan önce bir alan adı ve web barındırma satın almanız gerekir.

Bluehost kullanmanızı öneririz. Tanınmış bir web barındırma şirketidir ve WordPress.org tarafından resmi olarak tavsiye edilmektedir..

Neyse ki, kullanıcılarımıza ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve web barındırmada büyük bir indirim sunuyorlar.

bluehost üzerinde bir blog oluştur

Bluehost, bir IsItWP okuyucu olarak, normal hosting fiyatında% 60 indirim sağlayan bir web barındırma planı sunmayı kabul etti. Web sitenize ayda sadece 2,75 ABD doları karşılığında başlayabilirsiniz.

Web hosting satın aldıktan sonra, nasıl bir web sitesi yapmak için rehberimizi takip edebilirsiniz.

Başlamadan önce, en iyi ve popüler WordPress tema mağazalarındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Hazır? Ardından, seçilmiş basit WordPress temaları listemizde gezinin ve web siteniz için en iyisini seçin.

1. İş İstasyonu Pro

İş İstasyonu Pro

Workstation Pro, kişisel ve profesyonel web siteleriniz için basit bir WordPress temasıdır. Temaya sağlam bir temel sağlayan tanınmış Genesis çerçevesi üzerine inşa edilmiştir. Kullanımı kolay bir seçenekler paneline sahiptir ve tema ayarlarını canlı önizleme ile de özelleştirebilirsiniz. Ana sayfa ve diğer sayfalar widget tabanlıdır, böylece web sitenizi geliştirmek için özellikleri kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz.

2. Köşe

Köşe

Corner, web siteniz için ihtiyacınız olan tüm kullanışlı özelliklere sahip güzel bir WordPress temasıdır. Büyük temalar gibi özelliklerle şişmez ve basit bir tasarıma sahiptir. Ana sayfadaki ve diğer sayfalardaki widget’ları kolayca sürükleyip bırakmak için widget tabanlı bir düzen ile birlikte gelir. Köşede birden fazla renk şeması ve WordPress web siteleri için birçok özel ayar var.

3. Şekil

şekil

Shape, fitness, sağlık, fotoğrafçılık, görüntüler ve diğer web siteleri için modern bir WordPress temasıdır. Fotoğraflarınızı sergilemek için ızgara tabanlı bir düzeni destekler. WordPress’te filtrelenebilir galeriler oluşturmak için en iyi resim galerisi eklentileri ile harika çalışır. Şekil, portföy, hizmetler, müşteriler, ekip ve daha fazlası gibi ana sayfa bölümlerine sahiptir. Özel widget’lar, renk seçenekleri, çoklu düzenler ve Google Haritalar entegrasyonu ile birlikte gelir.

4. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro, widget hazır düzenine sahip şık bir WordPress temasıdır. Widget’ları ana sayfa widget alanlarına kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu tema popüler Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Sınırsız renk seçenekleri, sayfa şablonları, galeri gönderi formatları ve daha fazlası vardır. Ambiance Pro’nun kurulumu kolaydır ve SEO için optimize edilmiştir.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Ambiance Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Ambiance Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

5. Divi

Divi

Divi, esnekliği ve çoklu eklentilerle kolay entegrasyonu ile ünlüdür.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Benzer şekilde diğer temalar Divi, duyarlı ve SEO için son derece optimize edilmiştir.

6. Kurumsal

kuruluş

Kurumsal, iş ve profesyonel web siteleri için bir WordPress temasıdır. Güzel bir web sitesi oluşturmak için ana sayfada birden fazla bölüm içeren basit ve düzgün bir tasarıma sahiptir. Fiyatlandırma tabloları, SSS bölümü, portföy bölümü, hizmetler bölümü ve bir ana sayfa kaydırma çubuğu ile birlikte gelir.

7. Maxwell

maksvel

Maxwell, haber ve dergi blogları için özel olarak tasarlanmış basit bir WordPress temasıdır. Öne çıkan yayınlarınızı ana sayfada görüntülerle görüntülemenizi sağlar. 2 gezinme menüsü, öne çıkan görüntüler, bir içerik kaydırıcısı, net tipografi ve alıntılar için destek ile birlikte gelir.

8. Mantranew’ler

mantranews-wordpress-tema

Mantranews ücretsiz bir dergi tarzı WordPress teması. Bu basit tema haber web siteleri, kişisel bloglar, yaratıcı bloglar ve her türlü bilgilendirici web sitesi için mükemmeldir. Mantranews WordPress teması, özel widget’lar, sosyal simgeler, ilgili yayınlar, öne çıkan kategori kaydırıcısı ve daha fazlası gibi özellikler içerir. Ek renk ve Google yazı tipi seçenekleri, sosyal paylaşım, videolar, hava durumu widget’ı ve çok daha fazlası için Mantranews Pro’yu da seçebilirsiniz..

9. Yazma

Writee

Writee, kişisel WordPress web siteleri ve blogları için basit ve ücretsiz bir temadır. Yazarları ve blogcuları destekleyecek özelliklere sahiptir. Writee, blogunuzda olması gereken tüm üçüncü taraf WordPress eklentileri ile harika çalışır. Ana sayfanızda öne çıkan içeriği göstermek için yayınlarınızla entegre olan bir görüntü kaydırıcısına sahiptir..

10. Mevcudiyet

varlık

Presence, iş web siteleri için bir WordPress temasıdır. Kullanımı kolaydır ve iş sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için hazır demo web siteleri sunar. Otel, restoran, müzik, emlak ve daha fazlası gibi herhangi bir profesyonel web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek basit bir tasarıma sahiptir..

11. Roxima

Roxima

Roxima, özellikle portföy, iş ve kişisel web siteleri için tasarlanmış basit bir WordPress temasıdır. Ana sayfada tam ekran bir görüntüye sahip temiz bir tasarıma sahiptir. Roxima’da birden çok düzen, içerik modülü ve bölüm vardır. Hatta web sitenizi kolayca ayarlamak için kullanabileceğiniz bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir..

12. Cep

Cep

Pocket, basit ve düzenli bir tasarıma sahip güzel bir WordPress temasıdır. En az ama güçlü özelliklerle birlikte gelir: üstte basit bir gezinme menüsü, özel logo, öne çıkan görüntü ve çarpıcı tipografi. Pocket’in kurulumu kolaydır ve blogunuzu WordPress’te hemen başlatabilirsiniz.

13. Atmosfer Yanlısı

Atmosphere Pro

Basit ve profesyonel bir iş teması arıyorsanız, Atmosphere Pro’yu seçin. Portföy web siteniz veya kişisel blogunuz için de uygundur. Bu tema Genesis çerçevesine dayanır ve widget tabanlı mizanpajları tamamen destekler. Birden çok şablonu ve açılış sayfası vardır. Atmosphere Pro, 2 sütunlu bir düzene sahiptir ve tema ayarlarınızı düzenlemek için canlı tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

14. Libretto

Libretto

Libretto, kişisel bloglar için özel olarak tasarlanmış klasik bir WordPress temasıdır. Çekici bir arka plan rengi, net tipografi, güzel bir düzen ve daha fazlasına sahiptir. Bu tema hız ve performans için optimize edilmiştir. Profesyonel fotoğrafçılık ve sanat web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir.

15. Zarif

Zarif

Elegant, blogunuz, portföyünüz veya hizmetler web siteniz için basit bir WordPress temasıdır. Gezinme menüsü ve sosyal paylaşım simgeleri içeren özel bir logoyu destekler. İçeriğinizi güzelce eklemek için birden fazla düzen seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Özel widget’lar, sınırsız renk seçenekleri, hazır bölümler ve daha fazlası ile birlikte gelir.

16. Kağıt torba

paperbag

Benzersiz tipografi ile sade ama modern, şık WordPress teması arıyorsanız, Paperbag mükemmel bir seçimdir. Bir WordPress blogu için birden fazla renk seçeneği, tipografi düzenleri ve özel stil var. Bu temanın, web sitenize hızlı bir şekilde özellikler ve içerik eklemek için yerleşik widget’ları vardır. Sosyal medya paylaşım simgeleri, bir arama çubuğu ve başlıkta bir açılır gezinme menüsü bulunur. Paperbag’in kullanımı kolaydır ve tema seçenekleri panelinde birçok özel ayar bulunur.

17. Papatya

Papatya

Seyahat web siteniz veya blogunuz için şık bir WordPress teması arıyorsanız, Daisy sizin için bir temadır. Ana sayfada bir görüntü kaydırıcısı ve hizmetler bölümü ile benzersiz bir düzene sahiptir. WooCommerce’i tamamen destekler ve sayfalarınızda video küçük resimleri görüntüleyebilirsiniz.

18. Karen

Karen

Karen, kişisel WordPress blogları için özel olarak tasarlanmış basit bir blog temasıdır. Altında slogan bulunan özel bir logoya sahiptir. Başlıkta, kısa açıklamaya bir cümle eklemenize olanak tanıyan iyi bir alan var. Ayrıca başlıktaki sosyal medya simgeleri, gezinme menüsündeki bir arama çubuğu, resim kaydırıcısı, çok sütunlu düzen ve ana sayfada öne çıkan yayınlar bölümünü de içerir.

19. Igloo

Eskimo kulübesi

Kendi restoran web sitenizi oluşturmak ve hızlı bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, Igloo sizin için doğru seçimdir. Bu, eatery için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip bir WordPress restoran temasıdır. Restoranınızın menüsünü güzel bir şekilde göstermenize yardımcı olabilecek bir menü yönetim sistemine sahiptir. Referanslar, resim galerisi, menü ve daha fazlası gibi birden fazla ana sayfa bölümü ile birlikte gelir.

20. Baskerville

Baskerville

Baskerville, kişisel ve profesyonel bloglar için basit ve temiz bir tasarıma sahip ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Diğer basit temalardan benzersiz kılan bir duvar düzenine sahiptir. Öne çıkan yayınları sabitleyebilir ve ana sayfada güzel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Gezinme menüsü ve arama çubuğunun yanında tam ekran başlık resmi bulunur. Temanın rengini markanıza uyacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.

21. Sanse

Sanse

Sanse ücretsiz ve basit bir WordPress temasıdır. Yayınlarınızı öne çıkan resimler olmadan ana sayfada görüntüler, böylece sayfa normalden daha hızlı yüklenir. Üstbilgide bir logo, kısa açıklama ve gezinme menüsü bulunur. Kenar çubuğu olmayan bir temadır ve altbilgi alanındaki widget’ları destekler. Sanse temasıyla web sitenizin altbilgisine bir gezinme menüsü de ekleyebilirsiniz..

22. Barletta

Barletta

Web sitenize çok sayıda içerik eklemek için bir dergi teması arıyorsanız, Barletta mükemmel bir seçimdir. Blogunuzun öne çıkan içeriğini görüntülemek için kullanabileceğiniz bir görüntü kaydırıcısına sahiptir. Logonun altındaki sayfanın üstüne eklemek için güçlü bir gezinme menüsü oluşturabilirsiniz. Kolayca büyük içerikli web siteleri oluşturmak için renk seçenekleri ve özel widget’lar vardır.

23. Mevcut Durum

Temel

Baseline, sağlık ve fitness web siteleri için özel olarak tasarlanmış premium bir WordPress temasıdır. Kullanıcıları çeken net tipografi ile basit bir düzene sahiptir. Bir içerik kaydırıcısı, yerleşik düzenler, sonsuz kaydırma seçeneği ve daha fazlasını içerir. Güzel bir navigasyon menüsü oluşturmanıza izin verir. Baseline’ı derginiz veya haber web siteleriniz için de kullanabilirsiniz.

24. Günlük Çanak Pro

Günlük Yemek

Kişisel veya profesyonel blogunuz için güçlü bir WordPress blog teması arıyorsanız, Daily Dish Pro ihtiyacınız olan şeydir. Kişisel biyografinizi görüntülemek için kenar çubuğuna ekleyebileceğiniz Hakkımda gibi özel widget’larla birlikte gelir. WooCommerce’i tamamen destekler ve blogunuzu özelleştirmek için birkaç sayfa düzeni sunar.

25. Beatrix

Beatrix

Beatrix basit bir WordPress sanat ve el sanatları temasıdır. Yaratıcı ürünleriniz için WooCommerce ile bir çevrimiçi mağaza başlatmak için kullanılabilir. Ürün kaydırıcısı, sosyal medya simgeleri, kullanıcı giriş düğmeleri ve daha fazlası ile güzel bir düzene sahiptir. Ürünlerinizi ana sayfada da görüntüleyebilirsiniz.

26. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro, WordPress web siteniz için çok amaçlı bir temadır. Web sitenize hizmetler, müşteri referansları ve daha fazlası gibi özellikler eklemek için bir dizi ücretsiz eklenti önerir. Sınırsız renk seçenekleri ve yazı tipi stil seçenekleri vardır. Arama motorları için duyarlı ve optimize edilmiştir.

27. Orta

Orta

Medium, ana sayfada ve diğer açılış sayfalarında çok sütunlu bir düzen içeren bir WordPress blog temasıdır. Öne çıkan bir resim eklemenize, kenar çubuğu menüsü oluşturmanıza, sosyal bağlantılar görüntülemenize ve posta arşivleri dahil kategoriler menüsünü göstermenize olanak tanır. Renkleri kolayca değiştirebilir, özel widget’lar ekleyebilir ve muhteşem bir web sitesi oluşturmak için Google Fonts’u kullanabilirsiniz.

28. Kamelya

Kamelya

Kamelya bir WordPress moda ve yaşam tarzı temasıdır. Güzel bir kişisel web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan özelliklere sahiptir. Şaşırtıcı renk şemaları ve yazı tipi seçenekleri vardır. Ayrıca özel widget’lar, sayfa şablonları ve daha fazlası ile birlikte gelir. Ayarlarını değiştirmek ve ekranınızın sağ tarafında önizlemeyi görmek için canlı WordPress tema özelleştiricisini kullanabilirsiniz..

29. Samimi

samimi

Blogunuz için basit bir hikaye anlatma teması ister misiniz? Candid, hikaye tabanlı bir tasarıma ihtiyaç duyan WordPress web siteleri için çok amaçlı bir temadır. Fotoğrafçılar, yazarlar, sanatçılar ve daha fazlası için mükemmeldir. Kullanıcılarınız için benzersiz ve çarpıcı hale getiren Arbil Display yazı tipini kullanır. Ayrıca duvar yerleşimi, çok sütunlu seçim, sınırsız renkler, özel widget’lar ve daha fazlası gibi diğer tema ayarlarını da bulacaksınız..

30. Gerçek Kuzey

Gerçek Kuzey

True North, basit ve temiz bir düzen ile bir WordPress portföy temasıdır. Ana sayfada, hoş geldiniz iletisi ve tam genişlikte özellikli resim gibi diğer yararlı bölümlerle birlikte yerleşik bir portföy bölümünü destekler. Basit tema seçenekleri panelini kullanarak arka plan resmini, başlık rengini, sosyal ayarları ve daha fazlasını değiştirmenizi sağlar. Web sitenize bir iletişim formu eklemek ve kullanıcılarınızla etkileşim kurmak için WordPress iletişim formu eklentilerini destekler.

31. Stella

Stella

Stella, profesyonel web siteleri için güzel bir düzen ile modern ve şık bir WordPress blog temasıdır. Çarpıcı bir içerik kaydırıcısı, özel başlık, ana sayfa bölümleri, birden çok sayfa düzeni, kenar çubuğu şablonları ve daha fazlası ile birlikte gelir. Kurulumu kolaydır ve tema ayarlarının çoğu WordPress canlı özelleştiricisinden yönetilebilir.

32. Suarez

Suarez

Suarez, kişisel ve profesyonel bloglar için şık bir WordPress temasıdır. Ana sayfada tam logo arka plan görüntüsü ve üstünde gezinme menüsü bulunur. Suarez kolayca güçlü bir içerik web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Özel içerik widget’larını, sayfa şablonlarını, animasyonları, resim kaydırıcısını ve daha fazlasını destekler. Tema en iyi WordPress iş eklentileriyle uyumludur.

33. Mont Blanc

mont Blanc

Mont Blanc, ihtiyacınız olan herhangi bir web sitesini oluşturmak için çok amaçlı özelliklere sahip çarpıcı bir WordPress temasıdır. Tam ekran arka plan görüntüsü kaydırıcısı ile birlikte gelir. Kaydırıcının üstüne logo, gezinme menüsü, metin ve diğer öğeleri ekleyebilirsiniz. Yerleşik düzenleri, ana sayfa bölümleri, resim galerileri ve daha fazlası vardır. Ayarlar, kullanımı oldukça kolay olan tema seçenekleri panelinden özelleştirilebilir.

34. Temel

Temel

Basic, premium özelliklere sahip basit ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bir ışık kutusu resim galerisi, sosyal simgeler, özel widget’lar, renk seçenekleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Video küçük resimlerini, altbilgi menüsünü, sayfa düzenlerini ve üste kaydır düğmesini destekler. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmak ve başlatmak kolaydır.

35. Brittany

Brittany

Brittany kişisel bloglar için renkli bir WordPress teması. Sınırsız renk seçenekleri ile çarpıcı bir tasarıma sahiptir. Üstbilgi bölümüne bir gezinme menüsü, sosyal medya simgeleri, arama çubuğu ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Ana sayfada bir görüntü kaydırıcısı yerine, ziyaretçiler için metninizi ekleyebileceğiniz bir hoş geldiniz alanı var. Bunun altında, öne çıkan içeriğinizi güzel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Web sitenizi kişiselleştirmek için birden çok sayfa düzenine, şablona ve özel widget’a sahiptir.

36. Çuha çiçeği

Çuhaçiçeği

Primrose, basit tema seçeneklerine sahip şık ve profesyonel bir WordPress temasıdır. Üst menüde 2 gezinme menüsü, sosyal medya entegrasyonu, öne çıkan içerik kaydırıcısı ve daha fazlası bulunur. Özel widget’lar, çeşitli renk şemaları, birden çok kenar çubuğu, arka plan ayarları ve daha fazlası ile birlikte gelir. Tema ayarlarında değişiklik yapmak için canlı tema özelleştiriciyi önizleme ile kullanabilirsiniz.

37. Allegiant

Sadakat

Güzel ve çok amaçlı bir WordPress teması arıyorsanız Allegiant’ı seçin. Modern tasarımı ve güçlü özellikleri ile basit bir temadır. Tema, küçük işletme web siteleri, çevrimiçi dergiler ve e-ticaret mağazaları için uygundur. Google Yazı Tipleri desteği, özel widget’lar, renk seçenekleri ve sayfa düzenleri içerir. Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için WooCommerce ile kutudan çıkar.

38. Mavi Kuş

Mavikuş

Bluebird güzel bir WordPress blog temasıdır. Çarpıcı tipografi ve 2 renk seçeneği var. Bluebird, web sitenizi veya blogunuzu hızlı bir şekilde başlatmak için kullanımı kolay çoklu kenar çubukları, 2 gezinme menüsü, özel widget’lar, sosyal bağlantılar, içerik kaydırıcısı ve diğer kullanışlı tema seçeneklerine sahiptir.

39. Hueman

Hueman

Hueman, haber ve dergi web siteleri için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Kolayca büyük içerik siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Bu tema sol ve sağ kenar çubuklarını, öne çıkan bir içerik kaydırıcısını, özel widget’ları ve sosyal medya entegrasyonlarını destekler. Üst başlıkta özel bir logo ve gezinme menüsü bulunur. Gezinme menüsünü web sitenizin kenar çubuğuna da ekleyebilirsiniz..

40. Düz

Düz

Adından da anlaşılacağı gibi, Flat, haber ve dergi web siteleri için düz bir tasarıma sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. Özel logo, gezinme menüsü, arama çubuğu, son yayınlar ve daha fazlasını eklemek için sol kenar çubuğuna sahiptir. Tema tasarımı çok basit ve temiz. Renk seçenekleri, özel yazı tipleri, arka plan rengi, öne çıkan görüntü ve daha fazlası vardır..

41. İzler

raylar

Tracks, şık ve ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Fotoğraf, dergi ve kişisel bloglar oluşturmak için uyarlanabilir. Özel logo, gezinme menüsü, sosyal simgeler, arama çubuğu ve daha fazlası ile minimalist bir düzene sahiptir. Öne çıkan içerik kaydırıcısını ve galerisini ana sayfada görüntülerle görüntüleyebilirsiniz. Video içeriğini tamamen destekler ve en popüler WordPress eklentileri ile mükemmel çalışır.

42. İniş

İniş

Landing, web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için özel açılış sayfaları ve önceden oluşturulmuş düzenleri destekleyen güzel bir WordPress temasıdır. Üstünde logo, metin, harekete geçirici mesaj düğmesi ve gezinme menüsü bulunan tam ekran bir arka plan resmi vardır. Ayrıca başlık düzenini, renkleri, yazı tiplerini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Portföy ve etkinlik gibi özel yazı türleriyle birlikte gelir. Landing, WooCommerce’i tamamen destekler ve WPML ile çok dilli.

43. Çevik

Çevik

Çevik zarif bir WordPress blog temasıdır. Kolayca zengin özelliklere sahip bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan sayfa şablonları, kısa kodlar ve diğer özel seçenekler vardır. Birden fazla tema derisi, benzersiz renk seçenekleri, güzel tipografi ve daha fazlası var. Nimble başlangıç ​​dostudur ve bir çevrimiçi mağaza başlatmak için WooCommerce’i tamamen destekler.

44. Şamandıra

şamandıra

Float, basit ve paralaks tasarımlı birinci sınıf bir WordPress temasıdır. Diğer temalardan benzersiz kılan paralaks kaydırma efektlerine sahiptir. Üst çubuk, düzen seçeneklerinden özelleştirilebilen logo ve gezinme menüsüne sahiptir. Float, web sitenizin tasarımını değiştirmek için kullanabileceğiniz birden çok yerleşik düzene sahiptir. Çeşitli gezinme menüsü düzenleri, şeffaf başlık seçenekleri, demo web sitesi şablonları ve daha fazlası ile birlikte gelir.

45. Lifestyle Pro

Lifestyle Pro

Lifestyle Pro, bir sağlık, fitness, yaşam tarzı veya kişisel web siteleri oluşturmak için güçlü özelliklere sahip basit bir WordPress Genesis temasıdır. 2 gezinme menüsü, sloganlı özel logo, kenar çubuğu, öne çıkan içerik bölümü ve sosyal medya entegrasyonu içerir. Özel widget’lar, renk seçenekleri, WooCommerce ve Google Fonts desteği ile birlikte gelir.

Bu makalenin, web sitenizi kolayca başlatmak için basit WordPress temaları bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. WordPress için en iyi 43 fotoğraf teması arasından seçilmiş listemizi görmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map