Çevrimiçi Mağazanız için 50+ En İyi WooCommerce Teması (2020)

Çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce temaları


En iyi WooCommerce temasının çevrimiçi mağazanızı oluşturmasını ister misiniz? WooCommerce mağazaları için, ürünlerinizi güzel bir şekilde görüntüleyebilecek duyarlı bir WordPress temasına ihtiyacınız olacak. WooCommerce ve uzantılarını tamamen destekleyen bir tema aramalısınız.

Bu makalede, çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce temalarını seçtik.

1. Ultra

Ultra

Ultra, her türlü web sitesi oluşturmak için uygun güçlü ve modern bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi mağazanızı tek tıklamayla başlatmak için kullanılabilecek birden çok yerleşik web sitesi demosu ile birlikte gelir.

Ultra tema, WooCommerce’i kutudan çıkarır. Fiyatlandırma tabloları, resim galerileri, başlık düzenleri, iletişim formu desteği ve daha fazlası gibi premium özellikler sunar. Web sitenize kolayca özellikler eklemek için yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir..

2. Hestia Pro

Hestia

Hestia, kolayca çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılabilen şık bir WordPress temasıdır. WooCommerce mağazasına başlamak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip, son derece özelleştirilebilir ve esnek bir WordPress teması.

İçinde özel tema seçenekleri, renk düzenleri, yerleşik düzenler, birden çok başlık şablonu, sosyal paylaşım düğmeleri ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Tema ayarlarını düzenlemek ve yönetmek için canlı tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

3. Divi

Divi

Divi, WooCommerce tabanlı çevrimiçi mağazalar için mükemmel bir seçimdir. Divi ile kolayca ürün sayfaları oluşturabilir ve hatta ürün sayfaları için mikro ayrıntılara odaklanabilirsiniz.

Bu tema, çevrimiçi mağazanızın herhangi bir yerinde zahmetsizce görüntüleyebileceğiniz Dinamik Ürün listeleri oluşturmanıza olanak tanır.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

4. Niş Pro

niş-pro-stüdyo-pres

Niche Pro, StudioPress tarafından geliştirilen bir e-ticaret temasıdır. Niche Pro, Bloom tarafından tasarlanan açık kaynaklı bir temadır. Tema, kullanımı kolay ve tema ayarlarınızı istediğiniz gibi düzenlemek için değiştirmenizi sağlayan tema özelleştirici ile birlikte gelir.

Bu tema SEO optimize edilmiş ve mobil duyarlı, bu da mobil müşterileriniz için mükemmel bir uyum sağlar.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Niche Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Niche Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

5. Dükkan

Shopstar

Shopstar, moda, giyim ve yaşam tarzı markaları için çevrimiçi mağazalar oluşturmak için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress WooCommerce temasıdır. Ürünlerinizi güzel bir şekilde görüntülemek için basit ve temiz bir düzene sahiptir.

En dikkate değer özellikler arasında blog sayfası düzeni, ürün sayfası şablonları, çoklu gezinme menüleri, özel kenar çubukları ve öne çıkan ürün bölümü yer alır. Tüm üçüncü taraf iletişim formu eklentilerini tamamen destekler.

6. Spencer

kısa palto

Çevrimiçi işiniz için zarif ve güzel bir WooCommerce teması arıyorsanız, Spencer sizin için mükemmel bir seçimdir. Ana sayfada ve açılış sayfalarında widget’lı düzen içeren esnek bir WordPress teması.

Sonsuz renk seçenekleri, özel widget’lar, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, bülten abonelik formları ve sosyal simgeler desteği vardır. Spencer, süper esnek hale getiren tüm üçüncü taraf WordPress eklentileri ile harika çalışıyor.

7. Zigcy

zigcy woocommerce teması

Zigcy, giysi, ayakkabı, ilaç, alet ve daha fazlası gibi WooCommerce siteleri için uygun premium bir WordPress temasıdır. Zigcy ile, tek bir tıklama ile içe aktarılabilecek altı benzersiz başlangıç ​​sitesi elde edersiniz.

7 başlık düzeni, canlı Ajax araması, çeviriye hazır ve daha fazlası gibi özelliklere sahip çok yönlü ve tamamen özelleştirilebilir bir temadır..

8. Astra

Astra

Astra, hızlı bir şekilde çevrimiçi mağazalar oluşturmak için en uygun olan başka bir ücretsiz WordPress WooCommerce temasıdır. Oldukça özelleştirilebilir ve birden fazla yerleşik sayfa düzeni sunar. Temanın çoğu widget’lıdır, bu nedenle WooCommerce mağazanızı ayarlamak için özellikleri sürükleyip bırakabilirsiniz.

Ana sayfa için özel şablonlarınızı tasarlamak üzere bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu içerir.

9. Shoppe

Shoppe

Adından da anlaşılacağı gibi Shoppe, iş mağazalarınız, e-Ticaret mağazalarınız, çok satıcılı pazar yerleri ve çevrimiçi satış web siteleri için uygun bir WooCommerce temasıdır. Özel ürün arama, hızlı ürün görüntüleme, resim yakınlaştırma, istek listesi ve ajax tabanlı alışveriş sepeti gibi çevrimiçi işletmeniz için yararlı olan premium özellikler içerir.

Birden çok sayfa düzeni, özel stiller, sayfa oluşturucu desteği ve çok daha fazlası ile birlikte gelir. Çevrimiçi mağazanızın görünümünü değiştirmek için özel düzenlerinizi de oluşturabilirsiniz.

10. Kaplama

Kaplama

Kaplama çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için güçlü bir WooCommerce temasıdır. Ürünlerinizi ve içeriğinizi kolayca eklemek için yerleşik sayfa oluşturucu desteğine sahiptir. Tema, sınırsız ürünlerle e-Ticaret sitenizi başlatmak için hafif ve ölçeklenebilir.

Diğer önemli özellikler arasında renk ayarları, düzen kontrolü, keskin tipografi, duyarlı tasarım ve RTL dilleri desteği bulunur. Yer paylaşımı teması hız için tasarlanmıştır ve web sitenizi normalden daha hızlı yüklemenize yardımcı olur.

11. Guten

guten teması

Guten temasını kullanırsanız, en hızlı yüklenen WooCommerce mağazasına sahip olacaksınız! Bu tema, sitenizin zamanını düşük tutmak için tamamen optimize edilmiştir. Anlamı: Artık sayfaların gecikmesi nedeniyle müşteri kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Guten çeviriye hazır olduğundan, dil engelleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan ürünlerinizi dünyanın dört bir yanındaki müşterilere satabilirsiniz. Ayrıca sitenizi markanızın görünümü ve hissi ile eşleştirebilmeniz için son derece özelleştirilebilir.

Guten’in en popüler sayfa oluşturucularla entegrasyonu, tasarımınızın bir geliştirici kiralamak zorunda kalmadan kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlar. Daha fazla zaman kazanmanız mı gerekiyor? Sitenizin özel görünümünü hemen başlatmak için önceden oluşturulmuş düzenlerine göz atın.

12. Elektro MadrasThemes tarafından

electro tarafından madrasthemes

Electro, özellikle çevrimiçi elektronik mağazaları için tasarlanmış WooCommerce için bir başka modern ve son derece özelleştirilebilir tema. Electro, kolayca seçebileceğiniz 7 harika ana sayfa ile birlikte gelir. Her biri son derece özelleştirilebilir, böylece sitenize kolayca farklı bir görünüm verebilirsiniz.

Bu tema ayrıca, ürününüzü sergilemek için seçebileceğiniz 3 farklı WooCommerce düzeniyle birlikte gönderilir.

Dikkate değer diğer özellikler:

 • 3 premium eklenti dahil: Visual Composer, Slider Revolution ve Yith Wishlist & karşılaştırmak
 • Otomatik tamamlama arama: Arama çubuğuna yazarken ürünler önerilir
 • Tek tıklamayla demo kurulumu: Bir tıklamayla demo tasarımını hızla içe aktarın

13. Vitrin

Vitrin

Storefront, çevrimiçi mağazanız için esnek ve özelleştirilebilir seçeneklere sahip bir WooCommerce temasıdır. WooCommerce çekirdek ekibi tarafından desteklenmektedir ve Storefront uzantıları paketini tamamen destekler.

Sınırsız renk seçenekleri, özel widget’lar, çoklu sayfa düzenleri, demo içerik ithalatçısı ve daha fazlası vardır. Birden fazla WooCommerce tabanlı alt temanın ana teması olarak çalışır.

14. Shoptimizer

Shoptimizer

Shoptimizer, hız ve dönüşümler için tasarlanmış güzel tasarlanmış bir WooCommerce temasıdır. E-Ticaret sektöründe rekabet etmek ve güçlü bir çevrimiçi mağaza kurmak için temiz ve modern bir tasarıma sahiptir..

Renkler, yazı tipi ve arka planlar için tamamen özelleştirilebilir. E-Ticarete özgü onlarca benzersiz özellik ve hızlı, kolay destek ile bir sonraki WooCommerce mağazanız için mükemmel bir seçimdir.

15. Şekillendirici

Şekillendirici

Styler, WooCommerce mağazanız için profesyonel bir WordPress temasıdır. Moda, yaşam tarzı ve güzellik salonları için uygundur. Styler ayrıca güzellik ürünlerini çevrimiçi satmak için de kullanılabilir. Kurulumu kolay olan widget tabanlı bir ana sayfa ile birlikte gelir.

İçinde ayrıca bir sürükle bırak sayfa oluşturucu, fiyatlandırma tabloları ve daha fazlasını bulacaksınız. Kullanıcı referansları, incelemeler, ekip üyeleri, hizmetler ve resim galerileri için yerleşik bölümler vardır.

16. Atari Salonu

Oyun makinesi

Arcade, çevrimiçi oyunlar, oyun aksesuarları, elektronik ve multimedya ürünlerini satmak için kullanabileceğiniz bir WordPress WooCommerce temasıdır. Öne çıkan ürünlerinizi profesyonel olarak görüntülemek için ana sayfada geniş bir alana sahiptir..

Çevrimiçi mağazanıza referanslar, incelemeler, yapışkan sepet, mega menüler ve daha fazlası gibi daha fazla özellik eklemek için Storefront uzantıları paketini kullanabilirsiniz..

17. Çok Atölye

Multishop

Multishop, çevrimiçi mağazalarınız için şık ve esnek bir WordPress e-Ticaret temasıdır. WooCommerce desteği var ve tüm üçüncü taraf WordPress eklentileri ile harika çalışıyor.

Güzel renk şemaları, kenar çubukları, sayfa düzenleri, özel arama, ajax tabanlı ürün filtresi ve ürün sıralama seçeneği ile birlikte gelir. Tamamlayıcı resim kaydırıcı eklentileri içerir.

18. eStore

eStore

eStore, çevrimiçi mağazalarınız için şık ve ücretsiz bir e-Ticaret temasıdır. Ürünlerinizi çevrimiçi satmak için WooCommerce ile entegre olur. WordPress WooCommerce teması yeni başlayanlar için kolay ve kurulumu kolaydır.

Özel widget’lar, renk seçenekleri, kategori tabanlı ürün sıralaması, öne çıkan içerik bölümü ve bir çevrimiçi mağaza başlatmak için ihtiyacınız olan çok daha fazlasını içerir.

19. ProShop

Profesyonel market

ProShop minimalist bir WordPress temasıdır. Ayrıca WooCommerce core tarafından desteklenen Storefront temasının alt temasıdır. Moda aksesuarlarınız, kıyafetleriniz ve spor malzemeleri dükkanlarınız için mükemmel bir seçimdir. Moda mağazası açma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Alt tema olarak, Storefront temasının tüm özelliklerini de içerir. Canlı bir tema özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir ve kullanıcılarınız için görünür hale getirmeden önce temadaki değişiklikleri önizleyebilirsiniz..

20. Hugo

Hugo

Hugo, WordPress ile çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için bir WooCommerce temasıdır. Çevrimiçi işinizi tam olarak destekleyen premium benzeri özelliklere sahip esnek bir temadır. Öne çıkan ürünlerinizi ana sayfa kaydırıcısında sergilemenize olanak tanır.

Sosyal medya widget’ları, içerik keşif seçenekleri, blog sayfası ve iletişim formu desteği vardır. Özel tema seçenekleri paneli sınırsız renk ve tema özelleştirme seçenekleri içerir.

21. Mevcudiyet

varlık

Presence, WordPress WooCommerce mağazaları için çok amaçlı bir temadır. Bir e-Ticaret mağazası düzeni içeren birden çok yerleşik web sitesi şablonu ile birlikte gelir. İçeriği değiştirebilir ve çevrimiçi mağazanızı başlatabilirsiniz.

Birden fazla renk görünümü, hazır sayfa düzenleri, görüntü kaydırıcıları, ana sayfa bölümleri ve tam genişlikte şablonlar içerir. WordPress’te kurulumu ve kurulumu kolaydır.

22. Ev sahibi

Homestore

Homestore, Storefront WooCommerce temasının alt temasıdır. Tüm ana tema özelliklerini devralır, bu da onu güçlü bir tema yapar. Ev ürünleri, ev tabanlı dekor ve diğer çevrimiçi mağazalar için uygundur.

Tüm WooCommerce özelliklerine anında erişim sağlayan Storefront uzantıları paketini tamamen destekler. Çevrimiçi mağazalar için başlangıç ​​dostu bir tema.

23. Dükkan Adası

Dükkan Isle

Shop Isle, çevrimiçi mağazanızı başlatmak için bir WordPress WooCommerce temasıdır. Öne çıkan ürünlerinizin büyük görüntülerini ana sayfada görüntüler ve ayrıca öne çıkan ürünler bölümünü içerir.

Tam genişlikte bir ana sayfa kaydırıcısı, blog sayfası, paralaks arka planı, ürün arama, ürün sıralama ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

24. Köşe

Köşe

Corner, bir WooCommerce mağazası oluşturmak için kullanılabilecek modern bir WordPress temasıdır. Ana sayfada kenar çubuğu ve geniş içerik bölümleri olan minimalist bir WordPress teması.

Sınırsız renk seçeneği, sosyal medya widget’ları, öne çıkan içerik bölümleri ve içerik keşif seçenekleri vardır. WordPress’te kurulumu ve kurulumu kolaydır.

25. MaxStore

MaxStore

MaxStore, çevrimiçi mağazanız için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tam WooCommerce desteğine sahiptir ve ayrıca tüm WooCommerce uzantılarıyla harika çalışır. Ana sayfada çevrimiçi mağazalar için güçlü ürün arama, ürün kategorileri, akıllı alışveriş sepeti, istek listesi ve daha fazlası dahil olmak üzere premium özellikler ile birlikte gelir.

Ürünlerinizi profesyonel olarak ana sayfada sergiliyor. Kolay özelleştirme için özel widget’larınız, renk şemalarınız ve önizlemeli bir canlı tema özelleştiriciniz olacak.

26. Denge

Denge

Denge, çevrimiçi işiniz için uygun modern bir WordPress WooCommerce temasıdır. Premium benzeri e-Ticaret özellikleri, ana sayfa düzeni seçenekleri, özel açılış sayfası şablonları ve daha fazlası.

Mağazanız ve ürünleriniz için birden fazla sayfa düzeni sunar. 6 renk görünümü, sosyal widget’lar, Google Yazı Tipleri desteği ve özel bir logo alanı ile birlikte gelir. Denge, hız ve performans için tamamen optimize edilmiştir.

27. Otel

Otel

Otel, Storefront WooCommerce temasının bir başka alt temasıdır. Oteller, pansiyonlar, misafirhaneler ve diğer ağırlama hizmetleri için WooCommerce mağazaları oluşturmak uygundur. Ana sayfada, bir karşılama mesajı ve gezinme menüsünün hemen altındaki harekete geçirici mesaj düğmesi de dahil olmak üzere öne çıkan bir resim görüntüler.

Ayrıca, bu en iyi WordPress otel temalarına da göz atın.

Çevrimiçi mağazanızın pazarlamasını artırmak için WooMarketing paketini kullanabilirsiniz. E-posta pazarlama hizmetleri, akıllı indirim seçenekleri, sosyal profillerle ödeme ve daha fazlası ile birlikte gelir.

28. Kanun Kaçağı

Haydut

Outlaw, her türlü WooCommerce mağazası için güzel bir WordPress temasıdır. İçeriğinizi güzelce eklemek için net tipografi desteğine sahip basit ve düzgün bir tasarım şablonu vardır.

İçinde birden fazla sayfa düzeni, resim kaydırıcısı, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, ürün özellikleri, WPML ile çeviriye hazır ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

29. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro, güçlü bir tema haline getiren Genesis çerçevesine dayanan bir WordPress temasıdır. WooCommerce mağazanızı kolayca oluşturmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi mağazanız, özel widget’lar, esnek başlık seçenekleri, sayfa oluşturucu ve düzenleriniz için birden fazla düzen içerir. Özel tema seçenekleri paneli ve canlı tema özelleştirici, kolay özelleştirmeye yardımcı olabilir.

30. En son

En son

Latest, profesyonel çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılabilecek modern bir WordPress WooCommerce temasıdır. Ana sayfada birden çok sayfa düzeni, blog şablonu ve öne çıkan ürünler bölümü bulunur.

Çevrimiçi satış mağazanız için satış banner’ı, öne çıkan kategoriler, popüler ürünler bölümü ve daha fazlası gibi şaşırtıcı özellikleri destekler. Kutudan çıkar çıkmaz WooCommerce desteği ile kurulumu kolay bir temadır.

31. Løge

Loge

Løge, WooCommerce mağazaları için profesyonel bir WordPress temasıdır. Ürün sütunlarını, ürün aramayı, filtreleri, mağaza ön düzenlerini ve daha fazlasını destekler.

Web sitesi ayarlarınızı kolayca yönetmek için sınırsız renk seçenekleri, özel logo, birden fazla widget alanı, net tipografi ve canlı tema özelleştirici içerir.

32. Estetik

Estetik

Estetik, çevrimiçi mağazanız için minimalist bir WordPress WooCommerce temasıdır. Fotoğraflarınızı, yaşam tarzı ürünlerinizi ve moda aksesuarlarınızı satmak için uygundur. Çevrimiçi işinizi hızlı bir şekilde kurmak için yerleşik bir sayfa oluşturucuya sahiptir.

Ayrıca kontrol edin: En İyi WordPress Sayfa Oluşturucuları.

Özel widget’lar, renk düzenleri, kenar çubukları, tema seçenekleri panelleri ve önizlemeli canlı bir tema özelleştirici ile birlikte gelir.

33. Neto

Neto

Neto, çevrimiçi bir mağaza başlatmak için güçlü bir WordPress WooCommerce temasıdır. İçeriğinizi kolayca eklemek için ana sayfada öne çıkan bir ürün kaydırıcısı ve birden çok widget tabanlı bölümle birlikte gelir.

Özel widget’lar, kısa kodlar, renk şemaları, sosyal medya entegrasyonu ve özel bir logo alanı ile birlikte gelir. Tema seçenekleri paneli ve canlı tema özelleştirici, tema ayarlarını kolayca yönetmek için kullanılabilir.

34. Objektif kapağı

Lens kapağı

Lenscap, çevrimiçi dergiler, kitaplar ve edebi materyaller satmak için bir WordPress WooCommerce temasıdır. İçeriğinizi web sitenizin ana sayfasına güzelce eklemek için yerleşik bölümler vardır.

Zarif ürün sayfası şablonları, resim galerileri, özel bir başlık, ürün arama alanı, ürün kategorileri ve filtrelere sahiptir. Çevrimiçi mağazanız için esnek seçeneklerle son derece özelleştirilebilir bir temadır.

35. Yüksek

Temayı Vurgula

Highend, WooCommerce mağazanız için modern bir WordPress temasıdır. Birden çok sayfa düzeni, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, birden çok kenar çubuğu ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Özel yazı tiplerini, sosyal entegrasyonları, renk kaplamalarını, widget alanlarını ve öne çıkan ürün bölümlerini destekler. Highend, kutudan çok dilli desteği olan başlangıç ​​dostu bir temadır.

36. İndigo

çivit

Indigo, tam WooCommerce desteğine sahip ve ihtiyacınız olan bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Özel sayfa düzenlerinizi hızlı bir şekilde tasarlamak için kullanılabilecek bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Çevrimiçi mağazanızı hızlı bir şekilde başlatmak için yerleşik sayfa şablonlarını da kullanabilirsiniz. Özel widget’lar, sosyal paylaşım simgeleri, fiyatlandırma tabloları, iletişim formu desteği ve birden fazla sayfa düzeni içerir.

37. Oyuncak Atölyesi

Oyuncak dükkanı

Toyshop, oyuncak mağazanız, çocuk kıyafetleri ve diğer aile tabanlı ürünler için uygun şık bir WooCommerce temasıdır. Hem şablon tasarımı hem de yazı tipleri için kalın ve parlak renklere sahiptir. Ayrıca kullanıcılarınız için inanılmaz bir görsel deneyim sunar.

Storefront WooCommerce temasının alt temasıdır. Özel başlık düzeni, arka plan resmi, sınırsız renkler, sütun ve tam genişlikte şablonlar içerir. Toyshop tüm WooCommerce uzantılarını tamamen destekler.

38. Creativo

Creativo

Creativo, çok amaçlı özelliklere sahip mükemmel bir WordPress WooCommerce temasıdır. Çevrimiçi mağazanızı oluşturmak ve içeriği hızlı bir şekilde değiştirmek için kullanılabilen tek tıklamayla demo içerik ithalatçısı ile birlikte gelir.

Çevrimiçi mağazanıza daha fazla işlevsellik eklemek için özel sayfa şablonları, ürün sayfası düzenleri, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, resim kaydırıcısı ve tamamlayıcı eklentileri içerir. Creativo, kolay özelleştirme için özel tema seçenekleri paneline sahiptir.

39. Pastoral

pastoral

Çevrimiçi mağazanız için güzel ve ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Pastoral doğru seçimdir. WooCommerce ve tüm uzantılarını tamamen destekler. Pastoral birden çok sayfa şablonu, özel ana sayfa düzeni, yerleşik şirket bölümü ve açılış sayfası tasarımlarıyla birlikte gelir.

Renk seçenekleri, özel widget’lar, öne çıkan içerik kutuları ve ana sayfada metin ve düğmeler içeren tam genişlikte bir görüntü vardır. Çeviri hazır bir temadır ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

40. Amaryllis

Nergis zambağı

Amaryllis, çevrimiçi mağazanız için bir WordPress WooCommerce temasıdır. Ana sayfada tam genişlikte bir resim ve özel başlık düzeni ile birlikte gelir. Popüler ürünler, kategoriler, öne çıkan yayınlar ve diğer yararlı içerikler için yerleşik bölümlere sahiptir.

Çevrimiçi mağazanızı hızlı bir şekilde kurmak için widget tabanlı bir düzen içerir. Tema ayarlarını düzenlemek için canlı tema özelleştiriciyi ve tema seçenekleri panelini kullanabilirsiniz.

41. PISCO

PISCO

PISCO, öne çıkan ürünleriniz için bir ana sayfa kaydırıcısına sahip güzel bir WordPress WooCommerce temasıdır. Kısa bir ürün açıklaması ve şimdi satın al düğmesi ekleme seçenekleri vardır.

Özel bir başlık düzeni, sosyal paylaşım simgeleri, güzel gezinme menüsü ve daha fazlasını içerir. İstek listesi, gelişmiş alışveriş sepeti, kullanıcı giriş seçeneği ve şık ürün bölümleri gibi e-Ticaret özelliklerini destekler.

42. Rakım Pro

Yükseklik Pro

Altitude Pro, WooCommerce mağazanızı kolayca oluşturmak için kullanılabilecek modern bir WordPress temasıdır. Güzel tipografi desteği ve geniş bir düzen ile birlikte gelir. Temaya sağlam bir temel sağlayan Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir.

Birden fazla ana sayfa düzeni, gezinme menüsü, özel üstbilgi ve kenar çubuğu vardır. Birçok özelleştirme seçeneğine sahip bir Genesis tema seçenekleri paneli vardır.

43. SolidBox

SolidBox

SolidBox, çevrimiçi mağazanızı başlatmak için şık bir WordPress WooCommerce temasıdır. Çevrimiçi işletme web siteleri için premium benzeri özelliklere sahip son derece özelleştirilebilir ve esnek bir temadır..

Özel sayfa şablonları, başlık düzenleri, kısa kod desteği, açılış sayfası tasarımları ve daha fazlası ile birlikte gelir. Sayfa oluşturucu ve çok dilli destek için tamamlayıcı eklentiler içerir. SolidBox, canlı tema özelleştirici ve özel tema seçenekleriyle kolayca kurulabilir.

44. Büyülemek

Mesmerize

Mesmerize, WooCommerce mağazanız için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Yerleşik bir widget tabanlı ana sayfa düzeni ve özel başlık seçenekleri ile birlikte gelir.

Mağazanızın ön görünümünü özelleştirmek için ana sayfa için birden fazla şablonu vardır. Öne çıkan ürünler, içerik, ürün kategorileri ve daha fazlası için hazır bölümlere sahiptir.

45. Biber+

Pepper Plus

Pepper +, WooCommerce mağazanız için uyarlanabilen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi mağazanızı hızlı bir şekilde başlatmak için kullanabileceğiniz birden fazla yerleşik web sitesi şablonu vardır. Tema ayarlarını özelleştirmek için esnek seçeneklere sahiptir.

Fiyatlandırma tablolarını, popüler ürünleri, Google Haritalar’ı, resim kaydırıcılarını, galerileri, iletişim formlarını ve haber bülteni abonelik kutusunu destekler.

46. ​​Modüller

Modüller

Modüller, çevrimiçi mağazanız için zarif bir WordPress temasıdır. WooCommerce ve tüm uzantılarını tamamen destekler. Web sitenize hızlı bir şekilde içerik eklemenize yardımcı olabilecek modüllere ve bileşenlere dayanır.

Net tipografi desteği, simgeler, paralaks efektleri, video arka planı ve 1 tıklama demo ithalatçısı ile birlikte gelir. Modüllerin kurulumu ve çevrimiçi işinize başlaması kolaydır.

47. Flevr

Flevr

Flevr, WooCommerce mağazaları ve çevrimiçi mağazalar için profesyonel bir WordPress temasıdır. Ana sayfa ve açılış sayfaları için widget tabanlı bir yerleşime sahiptir. Ana sayfada tam genişlikte bir görüntü kaydırma çubuğu ve öne çıkan ürün bölümleri bulunur.

Hizmetler, resim galerileri, referanslar, portföy, ekip üyeleri ve daha fazlası için hazır ana sayfa bölümlerini içerir. Ayarları yönetmek için canlı bir özelleştiriciye sahip başlangıç ​​dostu bir temadır.

48. OceanWP

OceanWP

OceanWP, moda ve yaşam tarzı ürünleri sunan çevrimiçi mağazalar için özel olarak tasarlanmış bir WordPress WooCommerce temasıdır. Web sitenize güçlü özellikler eklemek için tüm üçüncü taraf WordPress eklentileri ile harika çalışır.

OceanWP, özel başlık düzenleri, sınırsız renk seçenekleri, özel widget’lar, görüntü kaydırıcıları ve özellikli ürünler bölümü içeren ücretsiz bir temadır. WordPress’te kurulumu ve kurulumu kolaydır.

49. Çatı katı

çatı katı

Loft, her türlü web sitesi için şık bir WordPress temasıdır. Bir e-Ticaret düzeni de dahil olmak üzere, kullanıma hazır birden çok web sitesi şablonu vardır. Loft tamamen esnek ve özelleştirmesi kolay bir tema.

Bir ana sayfa kaydırıcısı, popüler ürünler, içerik kutuları ve diğer mağaza özellikleri ile birlikte gelir. Güzel gezinme menüleri ve sosyal paylaşım simgeleri içerir.

50. Tepe

Zirve

Peak, WooCommerce mağazanız için güzel bir WordPress temasıdır. Ana sayfada büyük küçük resimlere sahip yığma tarzı görüntüler içerir. Ayrıca görüntülerin altında popüler ürünler ve blog gönderileri içerir.

Özel yazı türleri, sayfa şablonları, mega menü desteği, özel widget’lar ve sınırsız renk şemaları ile birlikte gelir. Çevrimiçi mağazanızı hızla ayarlamak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu destekler.

51. Bento

Bento

Bento, WooCommerce mağazanız için güçlü bir WordPress temasıdır. WordPress tema deposunda ücretsiz olarak kullanılabilir. Çevrimiçi mağazanızdaki özellikleri sürükleyip bırakmak için tüm üçüncü taraf sayfa oluşturucu eklentilerini tamamen destekler.

Özel widget’lar, renk şemaları, sayfa şablonları, başlık düzenleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Önizleme ile canlı tema özelleştirici kullanılarak kolayca özelleştirilebilir.

52. MixShop

MixShop

MixShop, şık bir WordPress WooCommerce temasıdır. Çevrimiçi mağazanız için popüler ürünler bölümü, ürün arama, ürün kategorileri, ajax sepeti, fiyatlandırma tabloları ve daha fazlası gibi premium özellikler sunar.

İçeride, ana sayfa, mega menü desteği, renk ön ayarları ve daha fazlası için özel düzenler de bulacaksınız. MixShop, başlangıç ​​dostu bir temadır ve sürükle ve bırak özelliğini kullanarak kurulumu kolaydır.

53. Flaş

flaş

Flash, WooCommerce mağazanız için basit ve temiz bir WordPress temasıdır. Web sitenizin görünümünü ve izlenimini değiştirmek için birden fazla sayfa tasarımına sahiptir. Flash ücretsiz bir temadır, ancak çevrimiçi mağazanız için premium özellikler sunar.

Başlık düzenleri, özel sayfa şablonları, ayrı blog sayfaları ve daha fazlası ile paketlenmiştir.

54. Bellini

Bellini

Bellini, çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir WordPress e-Ticaret temasıdır. WooCommerce ve tüm uzantılarını tamamen destekler. Güzel bir resim kaydırıcısına, ana sayfa bölümlerine, kenar çubuklarına ve daha fazlasına sahiptir..

Birden fazla widget alanı, ürün sayfaları için özel şablonlar, renk seçenekleri, özel widget’lar ve tema seçeneklerini yönetmek için canlı bir tema özelleştiricisi var.

55. Moda Mağazası

moda mağazası

Fashionable Store, Akisthemes’in en iyi WooCommerce optimize temalarından biridir. Bu tema en iyi çevrimiçi giyim mağazaları, ayakkabı mağazaları, moda web sitesi veya aklınıza gelebilecek diğer çevrimiçi mağazalar oluşturmak için uygundur.

Fashionable Store, WooCommerce ve Max Mega Menu eklentileri ile tamamen uyumludur. Çevrimiçi mağazanızı kolayca çalıştırmak ve çalıştırmak için 2 farklı demo sitesi arasından seçim yapabilirsiniz. Ana sayfanızı yerel Özelleştirici ve agnostik sayfa bölümleriyle de oluşturabilirsiniz.

56. İniş

İniş

Landing, WooCommerce mağazanızı hızlı bir şekilde başlatmak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuyla mükemmel bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi bir iş kurmak son derece özelleştirilebilir ve esnek bir temadır.

Ayrıca özel yazı türleri, tema seçenekleri paneli, MailChimp ve alternatifleriyle entegrasyon, sosyal paylaşım simgeleri ve daha fazlasını içerir. Tema, tam genişlikte görüntü, kaydırıcılar, metin ve harekete geçirici mesaj düğmelerini destekleyen esnek bir başlık düzenine sahiptir.

57. Beatrix

Beatrix

Beatrix, çevrimiçi evcil hayvan mağazaları için özel olarak tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. WooCommerce ve tüm uzantılarını tamamen destekler. Ana sayfada, evcil hayvanlarınızı kullanıcılara güzel bir şekilde görüntülemek için yerleşik bölümler vardır.

Çevrimiçi mağazanızı hızlı bir şekilde başlatmak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. SEO için tamamen optimize edilmiştir ve 1 tıklamayla demo içerik ithalatçısı ile birlikte gelir.

Bu makalenin, çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Satışlarınızı hızla büyütmek için en iyi WooCommerce eklentileri listemize de göz atmalısınız..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map